Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Tony_Nolasco

Narys

 • 41

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi


Reputacijos istorija

 1. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Rokas tarp Ketveri metai? Kuo tapome ir kuo žadame dar tapti?   
  Ketveri metai? Kuo tapome ir kuo žadame dar tapti?
  Jau keturi metai, kai „Greenside“ yra vienas iš nedaugelio SA-MP projektų Lietuvoje, kuris pasižymi pastovumu ir aktyvia veikla. Todėl galime padėkoti žaidėjams, jog jie vertina mūsų darbą ir renkasi mus, nes be Jūsų nebūtų mūsų! 
  Kokie buvo šie metai? Neslėpsime, šie metai nebuvo patys produktyviausi iš mūsų pusės. Mažai dėmesio skyrėme tobulėjimui, neradome savyje pakankamai motyvacijos, jog pateisintumėme Jūsų ir mūsų keliamus lūkesčius, todėl už tai sumokėjome prarasdami žaidėjus, kuriuos galėjome išlaikyti, bet dėl priimtų atitinkamų sprendimų privalėjome kažką paaukoti. Tikimės, jog mūsų aukos tai tik investicija į ateitį, į geresnę ateitį, kuria nuoširdžiai tikime ir labai norime kad visi mūsų žaidėjai tuo tikėtų.

  Kokie bus artėjantys metai? Artėjantys metai mums bus labai svarbūs. Kertiniai metai. Tai turbūt bus patys svarbiausi metai per visą „Greenside“ egzistavimo laikotarpį. Svarbiausi, nes prižadame daug naujo turinio tiek forume, tiek serveryje, tiek kitose mūsų platformose. Nekantraujame kol galėsime viską įkelti „gyvai“ ir sulaukti Jūsų įvertinimo.
  Vienas iš pagrindinių tikslų šiais metais - serverio atnaujinimas. Kaip ir daugelis žinote, jog šiuo metu dirbame ties serverio atnaujinimu, kuris turėtų pakeisti labai daug dalykų. Tikimės, jog per šiuos metus pavyks įgyvendinti visas idėjas ir startuoti iš naujo su naujais tikslais ir naujais žaidėjais. Iki tol esame pasiruošę aukoti viską, nes tikime savo idėjomis ir savo potencialu, todėl prašome suprasti mus ir kantriai laukti. Prižadame, jog laukti, to ką turime jums paruošę, tikrai verta!
  Per šiuos metus taip pat planuojame dar kartą permastyti kuriuo keliu projektas turėtų toliau judėti. Taip. Mes nesame patenkinti skaičiais atsižvelgiant į tai, kiek darbo ir laiko įdedami į projekto administravimą ir tobulinimą. Rezultatai mūsų tikrai netenkina, nes dirbame tik dėl didžiausių svajonių.
  „Greenside“ administracija,
  2019, sausio 24d.
 2. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Aivaras tarp 2017.04.14 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.8)   
  GREENSIDE # 1.8.0
   
  Sveiki, taigi ilgą laiką serveryje gaujų jau nebebuvo, bet su lyg šiuo atnaujinimu jos sugrąžinamos, tačiau kitokiu pavidalu, nei buvo prieš tai. Apačioje matysite visą reikiamą pateiktą informaciją apie gaujas.
     Gaujos susikūrimas.
  Gaują susikurti galės kiekvienas serveryje norintis žmogus, tačiau ją sugebės išlaikyti ir nuvaldyti ne kiekvienas todėl siūlome stoti į kitų žaidėjų sukurtas gaujas, bei bandyti tapti gaujų dešiniosiomis/kairiosiomis rankomis. Gaujos susikūrimui reikalingas kreditų kiekis kuris yra 1000, bei įdomus pavadinimas. Gaują susikurti galite parašę /gauja komandą. Perskaitę visą informaciją, bei įrašę tinkamą pavadinimą jūs tapsite savo gaujos lyderiu!

  Gaujos valdymas.
  Taigi gaujos vadai susikūrę gaują nuo šiol parašę /gauja turės valdymo pultą, ir galės valdyti įvairiausius dalykus. Pakviesti žaidėjus į savo gaują, išmesti jį iš gaujos, uždėti žodinius rangus, pažiūrėti gaujos informaciją, užrakinti zonų paketų ėmimą, valdyti nusikėlimą į zonų kovų zonas.

   
  Gaujų sąrašai
  Jeigu norite pasižiūrėti serveryje dominuojančias gaujas, tai padaryti galite parašę /gaujos, taip pamatysite visą serveryje esamų gaujų sąrašą, bei visą reikiamą informaciją įvertinti, ar gauja tikrai yra stipri, bei patenkins jūsų lūkesčius.


  Gaujų taškai
  Už kiekvieną nužudymą, mirtį, užimtą zoną jūsų gauja, bei pats jūs gausite gaujos taškų, kurie bus rodomi bendroje statistikoje.
  Gaujų zonos
  Gaujos kiekvieną dieną galės grobti 3 serveryje esančias zonas
  Los Santos nuo 16:00 iki 17.00 San Fierro nuo 18.00 iki 19.00 Las Venturas nuo 20.00 iki 21.00 Kiekviena zona duos skirtingus kiekius ginklų per atitinkamą laiką, zonas grobti reikės paprasčiausiu būdu. Kiekvieną dieną nurodytu laiku prasidės kovos (tai praneš visiems), tada su savo gauja gausite ten nuvykti, tai galėsite padaryti su savo gaujos lyderio pagalba, gaujos lyderis galės paskelbti nusiteleportavimą į zoną kurioje vyksta kova, tada kiekvienas tos gaujos narys galės prisijungti į būsimą nusikėlimą parašę /jvote,, o gaujos lyderis galės tai aktyvuoti. Būsite atkelti su savo gaujos nariais kurie prisijungė į nusikėlimą netoli zonos (į vieną iš 4 random vietų aplink pagrindinę zoną), todėl važinėti nereikės. Nusikėlimą lyderis galės sukurti kas 5 minutes. Atbėgę į zoną pažymėta raudonai minimape, jums išmes apačioje stulpelį kuris turi užsikrauti / mažėti. Jeigu jūsų gaujos narių persvara didesnė už kitų gaujų narių skaičių, tada zoną dominuosite jūs. Taip pat grobimo būdas bus praneštas prasidėjus kovai, o būdai bus 2:
  Last Hit - (turėsite būti zonoje, kaip paskutinė dominuojanti gauja atėjus pabaigos laikui, taip zona priklausys Jūsų gaujai.) Top Holders - (tai grobimo būdas, kada jūsų gauja tampa dominuojanti tada, kai jūsų gaujos narių persvara didesnė už kitų gaujų, ir jūsų gaujos prabuvimo laikas zonoje didesnis už kitų gaujų.)  Apačioje matysite įvairiausias nuotraukas, kurios turėtu padėti suprasti, kaip kas vyksta.
   
  Gaujos lyderio valdymas nusikėlimui į reikiamą zoną.

   
  Zonos pasirinkimas (zoną pasirinkti galėsite tik tą kurioje vyksta kova)

   
  Pranešimai žaidėjams


   
  Prasidedant, pasibaigiant kovoms žinutės.

   
   
  Įžengus į zoną, jei bus priešų, arba jūsų gaujos narių, minimape tai matysite atitinkamomis spalvomis (žalia/raudona).

   
  Prasidėjus kovai minimapas blykčios 2 spalvom, raudona ir mažiau raudona.


   
  Ginklai
  Ginklus iš zonų sandėlių galės pasiimti visi tos gaujos nariai kuriai priklauso zona, tačiau sandėlius galės užrakinti gaujos lyderis. Kiekvienas sandėlis duoda atitinkamą kiekį ginklu, narkotikų per atitinkamo laiko tarpą.  Aprangos
  Gaujos aprangas gaus nuo gaujų prižiūrėtojo įvykdę įvairiausius gaujos prižiūrėtojo reikalavimus. Pasirinkimai bus vienas iš:
  Grove Street Ballas Los Aztecas Los Santos Vagos Da Nang Boys San Fierro Rifa Triads The Russian Mafia The Italian Mafia Kiekvienas tipas turės po 3 skirtingas aprangas, kurės galės užsidėti visi tos gaujos nariai, kuriai gaujų prižiūrėtojas yra paskyręs atitinkamą gaujų aprangos "set'ą". Persirengti galėsite kaip ir seniau parašę /persirengti komandą.

   
   
   
  Taigi, galbūt kaiko dar ir nepaminėjau, bet linkiu tik sėkmės būsimose kovose! Visas klaidas praneškite forume, ačiū!
   
 3. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Aivaras tarp GreenSide.lt - Dainavimo konkursas #2   
  Sveiki, skelbiam antrą GreenSide dainavimo konkursą! Kaip ir praeitą kartą konkurse, žaidėjai turės parodyti savo solinius sugebėjimus ir turės galimybę laimėti puikius prizus!
  Konkursas įvyks 2017.02.03 17:00 (Lietuvos laiku)
  Vertinimo komisija:
  Greenside.lt komanda

  Prizai:
  1 Vieta – 3000 kreditų
  2 Vieta – 2000 kreditų
  3 Vieta – 1500 kreditų

  KONKURSO TAISYKLĖS:
  1. Muziką leis tam paskirtas asmuo.
  2. Bet koks pašalinių garsų leidimas per savo pasirodymą = ban TeamSpeake.
  3. Dainose negali būti necenzūrinės leksikos.
  4. Dainos stilius bei kalba gali būti bet kokia. (Lietuviškos, angliškos, rusiškos, repas, liaudiškos ir t.t.) 
  5. Įrašinėjimas = ban TeamSpeake.
  6. Laikytis bendrų TeamSpeak taisyklių
  7. Neatvykimas į pasirodymą = diskvalifikacija.
  8. Dalyvaus tik tie asmenys kurie užsiregistruos. 
  9. Dainą renkatės patys.

  REIKALAVIMAI:
  1. Geras mikrofonas.
  2. Ausinės (dėl aido).
  3. Jokių pašalinių garsų (pykčiai šeimoje, remontai ir t.t.)
  ANKETOS ŠABLONAS:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Ar sutinkate su visomis taisyklėmis ir reikalavimais ?: 3. Jūsų išsirinkta daina:  
  Taip pat galite pasižiūrėti, kaip vyko praeitas GreenSide dainavimo konkursas

   
   
 4. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Aivaras tarp 2017.01.26 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.7)   
  GREENSIDE # 1.7.0
  Sveiki, taigi ilgą metą nebuvo jokio atnaujinimo, daugelis pradėjo pergyventi kas darosi. Viskas tebėra gerai ir visą tą laiką judėjo darbai į priekį, bet ne taip greitai kaip norėjosi.Apačioje matysite atnaujintus dalykus, kurie pareikalavo begalę valandų perrašant senus kodus, taip kodo perrašyta buvo daug, vizualių pasikeitimų yra ne ypač daug.
   
  Serveryje atsirado darbo birža, kuri stovi prie vyriausybės, taigi kas tai?  Darbo biržoje būdamas paprastų žaidėjų galėsite:
  Pasižiūrėti savo darbų patirtį Papeikti darbuotoją Pasižiūrėti savo gautus papeikimus Išsipirkti iš juodojo sąrašo. Paaukoti pinigų norimam darbui.
  Perskaitę tai turbūt pamatėte, kad atsirado keletas negirdėtų terminų, kaip juodasis sąrašas, bei darbo peikimai. 
  Juodasis sąrašas (Seniau vadintas NGS/NDS/akmeniniu stulpu ir t.t)  - į jį galėsite pakliūti už įvairiausius nusižengimus darbuose, pakliuvę į juos nebegalėsite dirbti darbuose su pakvietimais. Taip pat patekus į juodąjį sąrašą iš jo galite tiesiog išsipirkti sumokėję atitinkamą suma pinigų, kurią nustato serveryje direktorių prižiūrėtojas. Kaip ir seniau taip ir dabar, sąraše bus priežasčių už kurias išsipirkti iš sąrašo negalėsite, ir turėsite laukti tik prižiūrėtojo malonės. Ir taip, dabar viskas automatizuota, todėl norint išsipirkti iš juodojo sąrašo galėsite tai padaryti tiesiog nuėję į darbo biržą ir sumokėję pinigus!


   
  Darbo peikimai - kiekvienas žaidėjas dažnai nusikalsta, todėl žaidėjus kurie dirba darbuose be pakvietimo ir trankosi, daro kitokius pažeidžiančius taisykles veiksmus galės būti papeikti. Vienas žaidėjas, vieną žaidėją gali peikti tik 1 kartą per 24 valandas. Darbų papeikimai reikalingi direktoriams kurie galės pažiūrėti kiek norimas pakviesti darbuotojas jau turi surinktų paprastų darbų papeikimų pagal lygį.


   
  Vykstančios darbų atrankos - tai direktorių aktyvuotos būsimos atrankos, kurias galės pažiūrėti kiekvienas žaidėjas, todėl naujokai galės lengviau orientuotis, kada prasidės atranka į kokį nors jų norimą darbą.


  Darbo biržoje būdamas direktoriu galėsite:
  Patikrinti žmogaus paprastus (viršuje minėtus papeikimus) Patikrinti ar žmogus yra juodąjame sąraše Registruoti atranką į darbą Pažiūrėti paskutinius paaukojimus darbui
  Atrankų registravimas į darbus - direktorius serveryje galės užregistruoti būsimą atranką kurią galės parinkti arba žaidime arba forume, viso to pasekoje žaidėjai atvykę į darbo biržą galės pažiūrėti tiksliai, kada į kokį darbą direktorius planuoja atranką, todėl nebereikės kreiptis į direktorių dėl paprasčiausiu klausimų, kaip - kada atranka?
   
  Visiškai atnaujintas direktorių pultas, kuris palengvins darbą begalę kartų!
  Sistema kuri pareikalavo pakankamai daug laiko, taigi direktorių pultas bus panašus į senąjį tik jame atsiras naujos funkcijos, bei valdymas bus daug patogesnis.
  Pultą sudarys
  Pranešimų rašymas visiems žaidėjams Žaidėjų pakvietimas į darbą Pakviestų žaidėjų, pakvietimo atšaukimas Darbuotojų valdymas Darbuotojo statistikos pažiūrėjimas Darbuotojo išmetimas iš darbo Darbuotojo įspėjimas Darbuotojo įspėjimo pašalinimas Darbuotojo rango valdymas Pakeiti darbuotojo "žodinį rangą" Paskirti darbuotoją į pavaduotojo pareigas Pratęsti darbuotojui darbo sutartį Pravesti darbuotojui pinigus į banką tiesiai iš fondo. Pašalinti darbo statistiką darbuotojui. Darbo pelno valdymas Įdėti pinigus į pelną Išimti pinigus iš pelno Padalinti nurodytą pinigų sumą šalia esantiems darbuotojams Rangų valdymas Transporto valdymas (Kas tai? :O) Pavaduotojo teisių valdymas Išmesti visus darbuotojus iš darbo Palikti darbo pranešimą darbuotojams (Papildomi veiksmai pagal darbą) Taigi kaip matote sąrašas didelis, bet neišsigąskite, viskas yra daug patogiau nei buvo iki šiol, direktoriui nebereikės rašyti į laukelius kur tai nebūtina, pavyzdžiui, paspaudus valdyti darbuotoją, pasirinksite norimą iš sąrašo pasirinkus su pele, bei spaudinėsite norimus pasirinkimus atlikti veiksmams su darbuotoju.


   

   
  Darbo transportas, tai dar viena naujovė. Nuo šiol darbai (kai direktorius bus pašalinamas), turės pirkti savo darbo priemones savo darbui, bei jas valdyti! Direktorių prižiūrėtojas suteiks lėšų darbo pradžiai nusipirkti pradinėm tr.priemonėm, o toliau visas procesas priklausys tik nuo Jūsų! Esat policininkas, ir norite šturmuoti vietas daug greičiau su helikopteriu? Puiku, tačiau firma to padaryti negalės, kol direktorius jo nenupirks, todėl visos viltys bus sutelktos į direktoriavimą ir teisingą fondo paskirstymą! Taip pat, direktorius galės keisti darbo transportui numerius, spalvą, paskirti tr.priemonei reikiamą rangą, arba galiausiai padaryti vieną iš darbuotojų tos tr.priemonės savininku. Darbo tr.priemonės savininkas, galės laisvai kada nori atsirakinti ar užsirakinti savo darbo priemonę be jokių suvaržymų!.

   

   

   
  Darbo pranešimų redagavimas taip pat visiškai kitoks ir daug platesnis, nuo šiol galėsite patalpinti laisvai jums visą reikiamą tekstą, su įvairiausiais paryškinimais ar kitais "pribambasais".
   

   

   
  Taip pat naujovė ir žodinis rangas kurį žaidėjui direktorius galės uždėti visiškai pagal save, taip sukurdamas darbuose dar gyvesnę atmosferą žaidime, šita idėja buvo pakankamai sena, todėl vis dar ačiū Gvidas_Ham!
   
  Apačioj matysite visą rangą valdymą, kurį gali atlikti direktorius. Pasirinkimas platus, todėl galimybės dar didesnės.

   

   
  Apačioje matysite, kaip direktorius gali nustatyti savo pavaduotojo galimybes, todėl pavaduotojas turės pirmiausia užsitarnauti savo vardą, didesnėm funkcijom atlikti!

   
  Atnaujinti serverio darbai.
  Atnaujinti daugelį serverio darbų buvo taip pat vienas iš tikslų, kuris tikriausiai pavyko. Pirmiausia atvykus į norimą serverio darbą, jus pasitiks informacijos pickupas, kuris pateiks daug informacijos apie darbą, visam vaizdui pagyvinti, bus naudojamas kameros sukimasis, todėl tai sukurs šiltesnę atmosferą prieš įsidarbinant į norimą darbą.Įsidarbinimas, bei persirengimas veiks tokiu pačiu principu kaip ir seniau. Taip pat daugelis darbų turės vienodą progress barą, kad viskas būtu kuo panašiau ir neišeitų iš pačio darbų konteksto, atliekant kokį nors sistemišką veiksmą darbe, jis pildysis. Taip pat visa reikalinga informacija bus pateikta visiems darbams vienoje komandoje /darbas.


  Atnaujintas picų išvežiotojų darbas.
  Darbe atsirado sandėlio pickupas, į kurį galėsite dėti iškeptas picas. Vienas iš darbų tai kepti picas kurias galėsite dėti į darbo sandėlį, o galiausiai jas pasiimti (NUO ŠIOL GALĖSITE SU SAVIMI TURĖTI NET 5 PICAS) ir pardavinėti žaidėjams, arba išvežioti į serverio namus. Taip pat nurodytas 5 picas galėsite įsidėti į motorolerį. Picų rūšys ir ingredientai išliko tokie patys kaip ir iki tol, buvo atnaujinta darbo išvaizda. Taip pat picas gaminant turėsite sudėti visiškai tikslius ingredientus pagal receptą ir kiekį, kitaip picos iškepti tiesiog nepavyks!

  Atnaujintas gaisrininkų darbas
  Nuo šiol darbe turėsite daug daugiau darbo, prisipildę pilną cisterną darbo galėsite vykti ir užgesinti pasirinktą namą, taip pat užgesinus namą galėsite patekti į vidų, bei jame naikinti nuolaužas ir užgesinti likusius gaisrus. Jei visą tai atliksite su kitais gaisrininkais, tai pinigus gausite visi.


  Atnaujintas medkirčių darbas
  Darbe interjere kurio nebuvo iki šiol galėsite dirbti prie staklių, pirmiausia turėsite pasiimti medienos, nusinešti prie savo stkalių bei padėtį jį ten, tada spaudinėjant mygtuką rąstas judės, ir taip bus supjaustytas. Iš viso to atsiras malkas kurias gausite nunešti į sandėlį bei už tai gauti pinigų.

  Atnaujintas ūkininkų darbas
  Darbe atsirado interjeras, jo viduje iš prikultų grūdų galėsite gaminti duoną. Duonos gaminimas vyks paprastai, pasiimsite miltus, nusinešite prie stalo, tada išminkysite tešlą. Tešlą pašausite į orkaitę ir per atitinkamą laiką duona iškeps, taip ją nunešite į duonos atsargų sandėlį ir gausite už tai atlygį. Taip pat kuliant grūdus turėsite laukti kol jie ataugs (jei kitas žaidėjas juos nukūlė, jums jie taip pat bus nukulti). Pridėtas dar vienas grūdų laukas prie fermerių darbovietės.

  Atnaujintas medikų darbas
  Medikai gavo naują garažą savo tr.priemonėms. Taip pat nuo šiol medikas savo paslaugas galės teikti daug greičiau, tiesiog parašius /medikas komandas, darbo tr.priemonėje sėdintiems keleiviams pateiks visą sąrašą su jūsų teikiamomis paslaugomis.
   
  Atnaujintas taksistų darbas
  Kai žaidėjas įsės į taxi turės pasirinkimą nurodyti vietą GPS > Pasirinkti vietą, nurodyti atvykimo vietą GTA mape (ESC > MAPS), arba tiesiog kaip ir seniau pasakyti kur norės atvykti. Pats taksi darbuotojas turės pasirinkimus, išlaipinti norimą keleivį, atsisakyti imti iš jo pinigus arba pasitikslinti atvykimo vietą.

  Atnaujintas mechanikų darbas
  Darbe nuo šiol galėsite pardavinėti įrankius, kuriuos žaidėjai galės panaudoti ir taip pat susistaisyti savo mašiną (nesusiremontuoti, o susitaisyti išorę/variklį). Taip pat nuo šiol nuolaužų atvežimas tapo labai svarbus, nuo šiol jei nulaužą atvešite laikus, sprogusio atuomobilio savininkas galės iškarto tvarkytis savo tr.priemonę pas mechanikus (kitaip turės laukti 60 minučių), bei negaus daužtumo lygio ant savo tr.priemonės kuri sprogo.
   
  Atnaujintas fūristų darbas, bei išimtas DPD darbas.
  Darbe liko visi senieji kroviniai, bet prie fūristų firmo prisijungė ir DPD darbas, todėl nuo šiol tai vienas ir tas pats darbas "pervežėjai". Fūristai įgavo visas turėtas tr.priemones iš DPD firmos, bei visas funkcijas kurios joms buvo iki šiol. Taip pat vežant paprastus krovinius nebeturėsite pasirinkimo ką norite vešti, o gausite atsitiktinį krovinį. Taip pat yra išimčių, kad direktorius galės įjungti norimų krovinių pasirinkimą atitinkamam laikui.
   
  Darbų pasiekimai (apie 350 pasiekimų)
  Kiekvienas darbas su pakvietimu ar be pakvietimo turės begalę pasiekimų kurie bus skirstomi į bronzinius/sidabrinius/auksinius. Geriausių pasiekimų žaidėjus galėsite sekti /topai lentelėje. Žaidėjas pasižiūrėti pasiekimus ir pažiūrėti kiek ko reikia atitinkamam pasiekimui galės parašęs /dpasiekimai komandą. Už pasiekimus galėsite atsiimti atlygį kada tik panorėsite. Žalias rutuliukas prie pasiekimo numerio rodys, tai ar jūs jau esate jį įvykdęs.

  Skinų laimingosios dėžės.
  Kadangi iki šiol aprangos neturėjo jokios įtakos žaidime, dabar jos turės! Norint atidaryti dėžę jūs ją turėsite gauti iš kitų žaidėjų/nusipirkti iš serverio paslaugų arba laimėti per serverio dalybas. Aprangos bus skirstomos į 5 lygius per jų retumą. Kiekviena apranga bus skirtinga, o kuo retesnė apranga - tuo sunkiau ją gauti. Gautas aprangas galėsite parduoti (/persirengti) kitiems žaidėjams. Taip pat nuo šiol galėsite turėti net iki 5 aprangų vienu metu!

  Buvo atnaujintas spidometras
  Senasis spidometras buvo atnaujintas, ir perdarytas į šiek tiek modernesnį bei vietos sutaupantį. Taip pat darbų pateikiama informacija kaip taksometras, likęs vanduo cisternoje taip pat atvaizduojamas su spidometru, todėl ekrane atsirado daugiau vietos.

   
  Atnaujinta didžioji dalis serverio interjerų


   
  Kita..
  Sutaisytas keletas rastų klaidų. Butams ir treileriams mokesčiai nebesiskaičiuos, todėl juos išlaikyti bus daug lengviau. Prie kiekvieno darbo be pakvietimo sukurti geriausiu darbuotojų trofėjai. /topai papildytas naujais topais. Parašę /info > patirtis pamatysite savo turimus kiekvieno darbo medalius. Nuo šiol savo registracijos el.paštą galėsite per /saugumas komandą. Slaptažodžio keitimas perkeltas į /saugumas komandą.
  Nauja komanda /mirankiai - tai įrankiu dėžė kurią galėsite naudoti nusipirkę iš mechanikų.  
  Informacija apie gaujas
  Turbūt daugelis iš jūsų šito atnaujinimo laukėte dėl gaujų, bet šiame atnaujinime buvo nuspręsta jų dar nedėt, todėl, kad buvo perrašyta daug kodo, kuris ir taip gali sukelti daug klaidų serverį, todėl pirmiausia norime įsitikinti, kad atnaujinti darbai, ir visa kas kita pateikta viršuje. Tad viskas, čia buvo paskutinis punktas kurį norėjau paminti atnaujinime. Taip pat dabartiniai buvę gaujų lyderiai gaus bonusu per naująją gaujų sistemą!
   
  Už mapus ypatingai dėkojame Mantvis_Daedo!
  Su praėjusiu serverio 2-uoju gimtadieniu!
  VISI Į DARBUS TURITE ĮSIDARBINTI IŠ NAUJO!
 5. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Mantvis Daedo tarp Banko "SwedBank" interjėras.   
  Sveiki, pristatau jums "SwedBank" interjėro mapą.
   
  Laukių jūsų komentarų, įvertinimų ! 
   
  Mapp darbas skirtas kitam serveriui :/
   
  Nuotraukos
   
   
  Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:
  • Draudžiama kurti naują temą nesilaikant forumo numatytų taisyklių (anketos šablonas ir pan.);
 6. Patinka
  Tony_Nolasco gavo reakcijąMarko_Escobar tarp T'Nolasco - Didelė Vila   
  Didelis ačiū! Manau užtenka jam ir to namo pilnai
 7. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Mantvis Daedo tarp Linkėjimai Capeliui nuo Maxo [Aids..lt]   
  Krč Maxas iš širdies perduoda linkėjimus Capeliui, bet jam sunkiai sekėsi ištarti gs.lt, nesmerkit nuo jis stengies iš širdies, bet jam biški sunkiau.

   

  VIDEO

 8. Patinka
  Tony_Nolasco gavo reakcijąHugo_Gilera tarp T'Nolasco - Didelė Vila   
  Anketos šablonas:
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Nolasco
  2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?: Apie ~1-2 dienas, todėl, kad tingėjau ilgai sedėti prie jo.
  3. Jūsų kontaktiniai duomenys: skype - bareisiukas
  4. Komentaras apie darbą: Vila kaimeliuose.
  5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas): Visos nuotraukos čia: http://imgur.com/a/MsblM


 9. Patinka
  Tony_Nolasco gavo reakcijąThe_David tarp T'Nolasco - Didelė Vila   
  Anketos šablonas:
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Nolasco
  2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?: Apie ~1-2 dienas, todėl, kad tingėjau ilgai sedėti prie jo.
  3. Jūsų kontaktiniai duomenys: skype - bareisiukas
  4. Komentaras apie darbą: Vila kaimeliuose.
  5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas): Visos nuotraukos čia: http://imgur.com/a/MsblM


 10. Patinka
  Tony_Nolasco gavo reakcijąTomas Honda tarp T'Nolasco - Didelė Vila   
  Anketos šablonas:
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Nolasco
  2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?: Apie ~1-2 dienas, todėl, kad tingėjau ilgai sedėti prie jo.
  3. Jūsų kontaktiniai duomenys: skype - bareisiukas
  4. Komentaras apie darbą: Vila kaimeliuose.
  5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas): Visos nuotraukos čia: http://imgur.com/a/MsblM


 11. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Donatas_Tusinukas tarp Sukurk savo svajonių namą!   
  Anketos šablonas dalyviams,

  Konkursas vyks iki 2016.09.01​

   

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Donatas_Tusinukas

  • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 500k

  • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: Na pradėjau statyti nuo antros dienos kai paskelbėte konkursą, stačiau kiekvieną dieną po 2-3h. Interjeras buvo pastatytas prieš 1sav, gal anksčiau ,bet praėjo laiko kol suradau kas susuktų video. Nekreipkite dėmesio į sienų kontūrus. Nesmerkite manęs dėl smulkmenų, tiesiog tai mano pirmasis interjero statymas, galima pasakyti jog viskas buvo eksprontu.

  • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas:

   

  Dėkui Mantvydas_Epic už video

 12. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Mantas Adomaitis tarp Sukurk savo svajonių namą!   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Adomaitis
  • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 300 000€ - 400 000€
  • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 9 dienas (dalinai redaguota nuo pirmo įkėlimo)
  • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas:  Mano vila nuolatos atrakinta, todėl galite apžiūrėti interjerą betkada, žaidime išvaizda daug malonesnė! Vilos id: 225
 13. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Linas tarp Kaip užsidirbti mijoną? Vieno nolife'rio istorija   
  Sveiki! Turiu iškarto nuliūdinti, tačiau temos pavadinimas yra melagingas, tačiau manau, jog perskaitę šį blog'ą praturtėsite morališkai. Tikiuosi forumo ir serverio administracija nesupyks apie tai ką kalbėsiu, nors manau tai irgi jų moralės reikalas. Pirmiausia, noriu prisistatyti: esu Linas iš Vilniaus, dabar jau Karoliniškių m.r., man 21-eri, esu studentas, antrame kurse studijuoju transporto inžinerija, turiu mergina, gyvenu normalų gyvenimą, tačiau ne taip ir senai viskas buvo visiškai kitaip... Čia atėjau pasipasakoti kokiu žmogumu mane pavertė kompiuteris, bei būtent San Andras Multiplayer žaidimas ir "realaus" gyvenimo serveriai. Prieš maždaug 6 metus, kai dar buvau moksleivis, mano laisvalaikis būdavo paprastas: kompiuteris, skype'as su "draugų" pokalbiais ir sa-mp'as kurį tiesiog patikdavo žaisti, kiti žaidimai netraukė ir atrodė visiška nesąmonė, čia juk verda "gyvenimas" gali daryti "karjerą"... Kuo toliau viskas darėsi "smagiau", todėl eidavau miegoti labai vėlai, knygas visada susimesdavau paryčiais, mokykloje galvojau, kaip greičiau grįšiu namo ir galėsiu įsijungti... (Atpažinai save? Žmogau, stop tu turi susiimti dabar!)  Dar vėliau, į mokyklą visai nebesikeldavau, krito mokslų vidurkis, tėvai nebesuprato kas darosi, sužinojo, jog nelankau pamokų, o viso to priežastis kompiuteris... Na tada, man viskas atrodė normalu, jau turėjau "karjerą" žaidime, buvau darbų direktorius, moderatorius to serverio forume. Dabar tai kelia juoką, bet.. bet viskas darėsi dar blogiau, pradėjau pyktis su tėvais, jie slėpdavo mano kompiuterio laidus, atjungė internetą, todėl kurį laiką negalėjau ten žaisti, praradau beveik viską, pikau ant visų, laisvu metu sedėjau ir vėl auginau lašinius už ekrano, turėjau vos kelis realius draugus, manęs nedomino realūs dalykai, kaip ir jūs (atsipašau) norėjau būti kuo "kietesnis" žaidime, norėjau, kad mano forumo avataras išsiskirtų iš visų, mano modifikacijos būtų pačios geriausios... vėl įlindau į tą pačią nesąmonę. Visa tai virto realia priklausomybe, nusilpo regėjimas, užsiauginau viršsvorį, kilo problemos visur, kad nusipirkčiau administratoriaus ir kitas privilegijas net pardavinėjau savo daiktus, vieną kartą apvogiau senyvą kaimynę, kaip koks *cenzūra* narkomanas nebežinojau ką darau... Vieną dieną mama mane rado nualpusį prie kompiuterio... tada viskas ir pasikeitė. Aplinkiniu pagalba (visiška prievarta) pradėjau lankytis pas psichiatrą, gėriau vaistus, save kaltinau, jog esu beprotis, *cenzūra*, kuris nebežinojo ką daro... atsiribojau nuo interneto, pradėjau mokytis, tapau stipresnis psichiškai, nors dar buvau gydimo periode, lankiausi tik facebooke ir tik 2 kart per dieną, nutariau keistis. Pakeičiau mokyklą, susiradau tikrų draugų, mane pradėjo kalbinti merginos (nors prieš tai aš galėjau apie tai pasvajoti) išbandžiau daug ką... supratau kas yra "tūsai", pokalbiai draugų rate, naktinės linksmybės, žinoma ir alkoholis bei seksas (sorry, bet turiu būt atviras), galbūt sakysit, jog ir tai yra blogybės, tačiau tikrai ne tokios kaip... kaip kompiuteris. Nieko nejaučiau geriau nei tadai, kai manęs neatpažindavo seni draugai, jie tiesiog nesuprasdavo kad tai sėdi tas pats, Linas (spaudi ranka žmogui ranką, o šis nežino, jog su juo prieš 4 metus tu sedėjai tame pačiame suole... )Pasportavęs, ir dar su merginomis prie ežero? Supratau, jog tapau kitu žmogumi, galiausiai neblogais rezultatais baigiau mokyklą, išvikau uždarbiauti svetur, kad galėčiau be tėvų pagalbos tęsti savo tikrą asmeninį gyvenimą. Kodėl aš čia? Visai netikėtai, prieš kelias dienas užėjau pas savo seną psichologą (ne, nelikau *cenzūra*, tiesiog reikėjo pažymos dėl motociklo teisų) ir pamačiau kraupų vaizdą: mama su savo sūnumi,jam gal kokių 14-15 metų, šis visas užtinęs, na.. .galvoju šiaip turbūt problemos šeimoje... Eilė pas gydytoją nemaža, pasiklausiau apie ką jis šneka (tiksliau isterikuoja) tai galiu pasakyti, jog pamačiau save, pamačiau senąjį save... jis visas priekaištavo, keikėsi ir neramiu žvilgsiu norėjo sunaikinti visą pasaulį, tuo metu, jo motina vos tramdė ašaras... Ok, pasakysiu, šitas "narkomanas" sedėjo su plančiate (sorry, jei skaitai ir čia apie tave, keiskis bachuriuk, kol dar gali...)  ir buvo atsivertęs būtent, būtent greenside.lt puslapį... iškarto supratau kame reikalas. Taigi, tie kurie perskaitėt (manau tie kurie dar perskaitė turit vilčių savo gyvenime) noriu jums pasakyti, jog tai nėra nekaltas žaidimas, sustokite jei šiame tekste atradote save, sustokite, nes vėliau tikrai bus per vėlu... Gyvenimas mums duotas vienas ir ne tam, jog sedėtume ir darytume "karjerą" žaidime.. Išeikite, pamatykite žmones, supraskite ko norite, nesvarbu jums 13 ar 23, darykite tai kas jums patinka ir būkite laimingi,  žaidimas yra gerai tol, kol jis netampa jūsų gyvenimu. Sėkmes! Administratorių prašau nesupykti, tačiau kaip ir minėjau tai jūsų moralės reikalas (patys suprantate kodėl) Viso!
 14. Patinka
  Tony_Nolasco gavo reakcijąErnis Pokemon tarp T'Nolasco - Didelė Vila   
  Anketos šablonas:
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Nolasco
  2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?: Apie ~1-2 dienas, todėl, kad tingėjau ilgai sedėti prie jo.
  3. Jūsų kontaktiniai duomenys: skype - bareisiukas
  4. Komentaras apie darbą: Vila kaimeliuose.
  5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas): Visos nuotraukos čia: http://imgur.com/a/MsblM


 15. Patinka
  Tony_Nolasco gavo reakcijąKevin_Levrone tarp T'Nolasco - Didelė Vila   
  Anketos šablonas:
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Nolasco
  2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?: Apie ~1-2 dienas, todėl, kad tingėjau ilgai sedėti prie jo.
  3. Jūsų kontaktiniai duomenys: skype - bareisiukas
  4. Komentaras apie darbą: Vila kaimeliuose.
  5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas): Visos nuotraukos čia: http://imgur.com/a/MsblM


 16. Patinka
  Tony_Nolasco gavo reakcijąMantas tarp T'Nolasco - Didelė Vila   
  Anketos šablonas:
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Nolasco
  2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?: Apie ~1-2 dienas, todėl, kad tingėjau ilgai sedėti prie jo.
  3. Jūsų kontaktiniai duomenys: skype - bareisiukas
  4. Komentaras apie darbą: Vila kaimeliuose.
  5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas): Visos nuotraukos čia: http://imgur.com/a/MsblM


 17. Patinka
  Tony_Nolasco gavo reakcijąJamal Washington tarp T'Nolasco - Didelė Vila   
  Anketos šablonas:
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Nolasco
  2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?: Apie ~1-2 dienas, todėl, kad tingėjau ilgai sedėti prie jo.
  3. Jūsų kontaktiniai duomenys: skype - bareisiukas
  4. Komentaras apie darbą: Vila kaimeliuose.
  5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas): Visos nuotraukos čia: http://imgur.com/a/MsblM


 18. Patinka
  Tony_Nolasco gavo reakcijąAivaras tarp T'Nolasco - Didelė Vila   
  Anketos šablonas:
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Nolasco
  2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?: Apie ~1-2 dienas, todėl, kad tingėjau ilgai sedėti prie jo.
  3. Jūsų kontaktiniai duomenys: skype - bareisiukas
  4. Komentaras apie darbą: Vila kaimeliuose.
  5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas): Visos nuotraukos čia: http://imgur.com/a/MsblM


 19. Patinka
  Tony_Nolasco gavo reakcijąVictor_Anderson tarp T'Nolasco - Didelė Vila   
  Anketos šablonas:
   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Nolasco
  2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?: Apie ~1-2 dienas, todėl, kad tingėjau ilgai sedėti prie jo.
  3. Jūsų kontaktiniai duomenys: skype - bareisiukas
  4. Komentaras apie darbą: Vila kaimeliuose.
  5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas): Visos nuotraukos čia: http://imgur.com/a/MsblM


 20. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Orange'Mst tarp [0.1.6.4.] Gaujų enforcer? :) Sounds g00d   
  Pasiūlymų anketa:

   

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Orange_Mst

  • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Visi žinome jog policijos pareigūnai turi mašina, enforcer. Iš kurios gali laisvai pasiimti ginklu prie užgrobiamo pastato, pvz. Baldų parduotuvės užgrobimo metu išsiperka iš ligoninės ir vėl staigiai gali rushinti pasiemę ginklu iš enforcerio, todėl siūlyčiau truputi aplyginti šias galimybes ir gaujiniam padaryti panašų transportą į kurį jie isidėtu ginklu, tam tikrą kiekį ir galėtu iš jo pasiimti, taip būtų šiek tiek išlyginta ši dalis tarp grobimu ir galbūt grobimus matytumėte vis dažniau ir dažniau, kadangi dabar jie galima sakyti, kaip ir žlugę.

  • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Gaujinių/pd veiksmas ir galimybių sulyginimas.

  • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Nėra

 21. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Madd_Dogg tarp [0.1.6.5]Logistika, uostas, karinio laivo grobimas   
  Pasiūlymų anketa:
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Madd_Dogg
  • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nurodyta apačioje.
  • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nurodyta apačioje.
   
  • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Nurodyta apačioje.
   
  Tikslas:
   
  ▲ Išnaudoti San Andreas žemėlapio galimybes
  ▲ Suteikti spalvingumo žaidimui
   
   

  Uostas:
   
  ▲ Įrengti uostą, suplanuoti maršrutus iš uosto
   

   
   
  ▲ Pervadinti fūristus į "krovinių logistika". Visgi, fūristai važiuoja, ne plaukioja(logistai atitinka fūristus).
  ▲ Uosto paskirtis: Logistams vykdyti krovinių perplukdymus. GSPD prižiurėti vandenis.
  ▲ Uostu galėtų naudotis tik GSPD ir logistai(nurodyta žemiau)
  ▲ Kateriai nebūtų išdėstyti vandenyje, juos paprasčiausiai reikėtų pasiimti nuo pickup
   
  EXTRA: "Fūristai galėtų plukdyti/vežti statybines medžiagas į renovuojamo/atstatomo tilto vietą. Random būdu, žemėlapyje sugriūtų(arba būtų apstatomas kliūtimis) tiltas(pagedautina, kad būtų per vandenį). Toks incidentas galėtų būti tik vienas. Tilto atstatymas/renovavimas skaičiuotųsi procentais.
  1 atplukdytas/atvežtas statybinių medžiagų krovinys - 0.1%, taigi norint atstatyti/atrenovuoti, reikėtų 1000 statybinių medž. krovinių.(Galima keisti)
   

   
  ▲ Būtų dvi plukdomosios tr. priemonės. Viena logistams, kita GSPD.
  Kodėl būtent kateris "dinghy"? Mažas, todėl pralenda pro visus tiltus. Greitis - 102km/h. Nesirinkau "reefer"(kuris atrodo labiau krovininis), nes ne visur telpa ir lėtas. Paskaičiavau, kad nuvykti su "reefer" iš uosto į spec. krovinio vietą, užtrunka net 9min.
   

   

   

  Spec. Krovinys:
   
  ▲ Kas tai? Karinis krovinys, kuris plukdomas logistų iš nuošalios gamyklos į SF karinės bazės laivą. Apie krovinio turinį logistas nieko nežinotų ir už tai jam mokėtų padorius pinigus. 
   

   
  ▲ Pristačius krovinį į karinį laivą, jis sandėliuotųsi. Realiai, logistas krovinyje atplukdytų ginklų ir "X" medžiagą. Krovinio ginklų kiekis laviruotų(kaip ir logisto atlyginimo kaina): 700-2000.   Kaip ir kiekvienas laivas, savaime suprantama, turėtų ribotą sandėliavimo kiekį. 
  ▲ Kas rastųsi sandėliuose? Būtų du išskirtingiai ginklai ir "X" medžiaga. Ginklai: AWP ir Tec-9. Noriu akcentuoti, kad viename pakete būtų procentinis pasiskirtymas. 75% būtų Tec-9 ginklo, likusieji 25% AWP. Paimkime pavyzdį. 1500 ginklų viename pakete, tai 1125 kulkų bus Tec-9, o 375 AWP."X" medžiaga - tai būtų vienas iš komponentų, reikalingų nusikalstomoms grupuotėms gaminti narkotikus. Šios medžiagos galėtų sandėliuotis tik 1 vnt. ir ji ne visada būtų atplukdoma. Šansas logistui atplukdyti "X" medžiagą, būtų ~20 procentinis. 
   

   
  ▲ Užsandėliuotą krovinį laive, būtų galima pagrobti nusikalstamai grupuotei. Grobimo schema:
  Planavimas - > Atskridimas į laivą - > Laivo sandėlio užminavimas -> Paketų nešiojimas į sraigtasparnį(-ius) -> Paketų pristatymas į bazę.
   
  [Atskridimas į laivą] Grobimo procese, sraigtasparniai būtų būtini, kadangi į juos būtų pakraunama visa  pagrobta manta.
  [Laivo sandėlio užminavimas]Pats užminavimo procesas vyktų ~7min.,  o bombos sprogimui duotų ~1min. Minuojant negalima atsitraukti nuo durų, tik padėjus bombą galima minuotojui pajudėti.
  [Paketų nešiojimas į sraigtasparnius]Principas kaip ir sandėliuose.
  [Paketų pristatymas į bazę]Pakrovus sraigtasparnį, suletėtų sraigtasparnio greitis(letėjimas skaičiuotųsi nuo pirmo paketo įdėjimo)
   

   
  ▲ Užsandėliuotą krovinį laive, teisėsaugai reikėtų apginti. Gynimo schema:
  Planavimas -> Gynimo operacija -> BONUSAS.
   
  [informavimas apie grobimą]Būtų konkretus laikas, kuomet galimas minavimas(Pvz. Nuo 20h iki 21h). Tačiau pradėjus minavimą, teisėsaugai praneštų.
  [bONUSAS]Teisėsaugininkai apsigynę, gautų visus/dalį ginklų iš sandėlio į savo asortimentą. Ginklų perkėlimas vyktų automatiškai, laikrodžio rodyklei pasiekus pvz. 21h(grobimo pabaigos metas). Verta priminti, kad ginklai persikėltų tik iš likusiųjų sandėlio ginklų.
   
   
  Ko neaprašysiu, tai narkotikų sistemos. Viliuosi, kad kas nors panaudos idėjos principą.
  Idėja rašyta remiantis asmenine vaizduote. Jeigu idėjos sutaps su kito, neprisiemu atsakomybės. 
   
 22. Patinka
  Tony_Nolasco gavo reakcijąR_Smailys tarp T'Nolasco - Kaimelių Taxi   
  Tai ko tu ten nori?? fontanu prikišti, visokiausio šūdo nereikalingo ar kaip?
   
  Na užeik pažiurėk įdėmiai dabartine ir šia, pamatysi skirtumus, tingėjau kažką mappinti, tai paprasčiausiai pakeičiau texturas, kažką pridėjau, kažką atėmiau.
   
  Kam mašinos, kai mapp darbą rodau, o ne mašinas? mašinos bus serveryje kai mapp darbas bus taip pat serveryje (jaigu bus)
 23. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Teddy Wudson tarp T'Nolasco - Kaimelių Taxi   
  Nes nesudėtos mašinos, o ko tu nori, kad gėlytės ant kiekvieno kampo augtų ant asfalto?
   
  Šiaip galėtų įkelt į serverį, truputį geriau atrodo negu originalas.
 24. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Aivaras tarp 2016.03.28 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.6.2)   
  • Šiame atnaujinime taip pat įdėta Šv. Velykų užduotis! Atsiprašome, jog truputi pavelavome, nes norėjome paruošti kažką įdomiau nei kiaušinių rinkimas.   ​Šv. Velykų užduotis!  
  Suvedus komandą /velykos žemėlapyje bus pažymėta vieta, kurioje galėsite pradėti Šv. Velykų užduotį. Nuvykus į tą vietą (serverio SPAWN vieta) ir užlipus ant pickup'o galėsite pradėti užduotį. Užduotis nėra labai sudėtinga. Tiesiog reikės pabėgti iš salos, kurioje įvyko lėktuvo katastrofa. Saloje bus nemažai lobių. Nuo surastų lobių skaičiaus priklausys jūsų Šv. Velykų prizas. Kuo daugiau lobių rasite, tuo didesnis prizas bus. Lobiai bus paslėpti oranžinės spalvos akmenyse. Juos suskaldyti galėsite su rastu laužtuvu. Taip pat norint klaidžioti saloje reikės prasiskinti kelią tuo pačiu laužtuvu, nes kai kurie keliai bus užgriuvę akmenimis. Svarbu paminėti, jog kažkur saloje yra paslėptas specialus kiaušinis, kurį radus jūsų galutinis prizas padvigubės! Užduotį įvykdyti reikia per 60 minučių. To nepadarius, evento nebūsite įvykdę iki galo, todėl jūsų prizas bus mažesnis.     Atnaujinimai
  Išimtas mechanikų skinas iš skin parduotuvės. Iš serverio panaikintas vienas iš prižiūrėtojų statusų "Tvarkos Prižiūrėtojas". Administratorių pranešimai bus laužomi per 2 eilutes, kas leis sutalpinti daug duagiau teksto į pranešimą.
  Žmonės esantys serverio komandoje turės 4 lygio administracijos statusus. Policija turės dar vieną papildomą oro transportą. Policijai buvo panaikinti "Sultan" transportai, bei įdėti FBI rancher.
  Į /gps įdėti du papildomi taškai, tai tr.priemonės pardavimo į serverį vietą, bei DERBY stadionas. Policijos pareigūnai per /ita apačioje turės naują funkciją, pašalinti paskutinį dėtą įtarimą žmogui, šis atvėjis padės nuo tokių dalykų, kai pareigūnas netyčia nuspaudžia blogą įtarimą, ir tenka anuliuoti visus esamus įtarimus. Anuliuoti paskutinį duotą įtarimą žmogui galima per 60 sekundžių nuo uždėjimo pradžios. Fūristui priėmus transporto atvežimo užsakymą, bus pranešta ir užsakovui jei jis bus prisijungęs. Fūristų bendradarbių / darbuotojų lentelėje prie  statistikos bebus rodomos tik bendrai atvežtos visos tr.priemonės. Prie tr.priemonių salono / turgaus bus padėti sąrašai kokios tr.priemonės gali būti. Žaliai degančios tr.priemonės tai dabartinės tr.priemonės kurias galima nusipirkti.  
  Mechanikams sukurta komanda / prikabinti su kuria galės prikabinti tr.priemonės, vietoj "+" paspaudimo. 4 lygio administratoriai galės atstatyti atitinkamas tr.priemones, o ne iš karto viso serverio. Atnaujintas gaisrininkų darbas, nuo šiol užsidegs ne vien namai, bet ir verslai. Gaisrai automatiškai nebus priskiriami žaidėjui, todėl kiekvieną gaisrą galėsite gesinti individualiai arba pasitelkti ir draugų pagalbą, bei gauti abu po atlygį. Atsiradęs gaisrąs turės skirtinga įsiliepsnojimo procentažą, bei laiką kada gaisras pats savaime užges, o vietoj seno atsiras naujas gaisras. Taip pat cisternos talpa bus rodoma apačioje spidometro, daugiau informacijos nuotraukose. Visus serveryje esamus gaisrus, kiekvienas gaisrininkas galės rasti labai lengvai, pasitelkęs į pagalbą komandą "/gaisrai".  
   

  Nužudyti serverio savininką pasiekimas, pakeistas į surasti serverio savininka, priėjus prie jo ir parašius /rsavininka jūs gausite pasiekimą. Įdėta apsauginė tvorelė šalia mašinų salono.
   
   
  Sutvarkytos klaidos
  http://greenside.lt/index.php?/topic/21814-ra%C5%A1ybos-klaida/ http://greenside.lt/index.php?/topic/21921-nedidele-rasybos-klaida/ http://greenside.lt/index.php?/topic/22768-klaida-tr-gara%C5%BEas/ http://greenside.lt/index.php?/topic/22536-gramatin%C4%97-klaida/ Sutvarkyta klaida, kai mašinos draudimo likusį laiką rodydavo visada 1 sekundę, nors jis būdavo pasibaigęs. http://greenside.lt/index.php?/topic/22617-klaida-su-atp/ http://greenside.lt/index.php?/topic/22331-keletas-dpd-firmos-klaid%C5%B3/ http://greenside.lt/index.php?/topic/17818-klaida-su-dpd-i%C5%A1krovimu/ Stebint žmogų kuris yra ant vietos kur žmonės patenka į kalėjima, stebintysis nebus taip pat nukeliamas į kalėjimą. http://greenside.lt/index.php?/topic/21966-verslo-klaida/ http://greenside.lt/index.php?/topic/22363-ma%C5%A1inos-informacija/ http://greenside.lt/index.php?/topic/22348-serverio-ra%C5%A1ybos-klaidos/ SF neberodys nematomų hotringų. Sutvarkyta klaida su fūristų iškrovimu. Artimiausi didesni planai iki vasaros pradžios
  Namų sistemos šioks toks perdarymas, namų patalpos būtu visiškai tuščios su aukštomis lubomis, iš baldų parduotuvės būtu galima pirkti daug daugiau objektų, sienų ir t.t, todėl jūsų namo interjeras priklausytu tik nuo jūsų kur bus jūsų padarytas garažas, ar namas bus dviejų aukštų ar vieno ir t.t., taip pat visus namų perkamus baldus būtu galima namų šeiminkams modifikuoti t.y keisti jų texturas Taip pat atsirastu dar dvi būstų šakos "Treileriai", bei vilos kurios bus prieinamos ne kiekvienam. DPD darbo atnaujinimas, kuris leistu baldų užsakovams atvežti baldus po užsakymo į jų pasirinktus namus.
 25. Patinka
  Tony_Nolasco sureagavo į Aivaras tarp 2016.02.29 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.6.1)   
  Atnaujinimai
  Versle galėsite turėti darbuotoją kaip serverio žaidėją, darbuotojas per parą turės sunešioti atitinkamą kiekį dėžių už dėžes gausite atitinkamą kiekį produkcijos į verslą (atsitiktinai). Žmonėms už darbą pinigai bus mokami iš verslo kišenės. Žmogus norintis palikti verslo darbą galės naudoti /pvdarba komandą. Paimti dėžę galima su F arba ENTER klavišu.Kiekvieną dieną 24h reikiamas dėžių kiekis vėl restartuosis į 30.
   

   
   

   

   

  Tuninguojant "Tornado" tr.priemonę galėsite gauti ir ratlankius. /saukti komandos pranešimą rodys tik tiems žmonėms kurie yra vienodame interjere. Kai policininkas tave pašaus su tazeriu jums rodys policininko vardą. Kontrabandos pervežimo transportui imsis 5 kartus lėčiau papildomos gyvybės. Ant gaujos tr.priemonės neberašys kiek viduje yra pakrauta paketų. (Rodys kaip ir seniau paspaudus prie jos Y klavišą.). Direktoriui panaudojus masinį darbuotojų išmetimą, darbuotojams dings darbo sutartis. Mirus interjere, ir jei jūs būsite vėl prikeltas jūsų interjeras ir toliau bus toks koks buvo t.y nesigirdės kažkokių tai garsų , nerodys žemėlapio. Jei jūsų tr.priemonės būklė bus <= 250.0 jūs jos negalėsite įvaryti į serverio tr.priemonių garažą. Serveryje bus galimybė parduoti tune dėžę kitam žaidėjui. Prie kiekvieno darbo / gaujos su pakvietimu bus statūlos su geriausiais darbuotojais t.y daugiausiai turinčiais XP.
  Gaujų krovinių pervežimo transportas pakeistas į naują.
  Policininkų kliūtys turės būklę, jei pasibaigus kliūtis dings, TEC-9 ginklai kliūčiai nedarys jokios žalos. Ant policininkų kliūties rašys padėjimo datą.
  Narkotikus (/vartoti) vartoti galėsite kas 10 sekundžių, ir nuo šiol jie jums prie esamų gyvybių pridės 80+. 24 valandą parduodamos serverio mašinos persikeis į naujas. Nauja fūristų bazė.
   
  Atnaujinta fūristų sistema, nuo šiol direktorius galės kiekvienam kroviniui atskirai nustatyti reikiamą rangą, taip pat visi užsakymai vyks per 1 pickupą. Serveryje parduodamų automobilių kiekis bus visada nepakankamas, todėl, kad norint gauti automobilį gausite jį užsisakyti, jį atveš fūristai arba ją pridės sistema nuo užsakymo po 30 minučių. Už atvežimą žmogus turės mokėti nuo 10% iki 20% automobilio kainos. Jei fūristai atveš automobilį ne užsakymo metu likutis nepasipildys, ir pinigus gaus tik kaip už transporto atvežimą. (Likutis pasipildys tik tada kai bus užsakymas). Panaudojus /iaz komandą fūristas užsiims užsakymą kaip "vėžėjęs".
   

   

   

   

   
  Sprogus policijos saugyklai visiems serveryje esantiems žmonėms pasinaikins įtarimo lygis. Nuo šiol serveryje ant bėgių kažkur atsiras traukinukas, kurio duris gaujiniai turės išsprogdinti. Susprogdinus traukinuko duris galėsite imti paketus, ir krauti į fūra (traukinuke bus 40 ginklų paketų, bei 20 narkotikų), traukinukai atsiras kas 15h ir 17h.
   

   
  Gaujos kurios turės nudažiusios gang tagą į gaujos pelną gaus po 15€/min. Jei gauja bus uždažiusi visus gang tagus, ji į pelną gaus 60€/min. Kai policijos saugykla bus užminuota, policininkai per saugyklos įėjimą į ją įeiti negalės. Gaujų kontrabandos furgonai negalės būti sunaikinti su /boom komanda. Kai prisijungsite ir būsite lauke, vaizdas plauks iš dangaus į jus (kaip per GTA V ar something like that), iki tol kol prieis ir galėsite valdyti vartotoją. Jei būsite miręs negalėsite minuoti / atminuoti pastatų, taip pat gaivinti kito mirusio žaidėjo. Sutvarkytos klaidos
  http://greenside.lt/index.php?/topic/20430-versl%C5%B3-klaida/ http://greenside.lt/index.php?/topic/20060-klaida-su-patikra/ http://greenside.lt/index.php?/topic/20114-klaida-su-top/ http://greenside.lt/index.php?/topic/20020-bug-su-ma%C5%A1inos-pardavimu/ http://greenside.lt/index.php?/topic/19835-bugas-su-hydrauliku/ http://greenside.lt/index.php?/topic/19538-dpulte-nepakeite-masinos-pavadinimo-dpd/ http://greenside.lt/index.php?/topic/19652-klaida-su-ra%C5%A1yba/ http://greenside.lt/index.php?/topic/19545-ra%C5%A1ybos-klaida/

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...