Nedaz_Nedaz

Narys

Nedaz_Nedaz

Narys
 • ID

  12642
 • Turinio skaičius

  495
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

3.413 profilio peržiūros
 1. Už tokias kainas nesinori parduoti. Siūlom daugiau, nes pats aksesuaras daugelio neturimas kiek man pastebant kad daugelis jo neturi (nebent jo nenešioja), todel kaip lretas daugiau noriu gauti.
 2. Užsisakyk modus, o kodėl?? Nes akcija!! Skubam!! 

 3. Nedaz_Nedaz

  Parduodamas NRG-500.

  Krasafčikas NRG-500 parduotas Lukazzs_Lukazzs, rakinam temą @Gruzinas_Tortilla.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedaz_Nedaz2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): Michael Toreno, 295ID, L.Retas.3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą:Siūlom. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedaz_Nedaz2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): WitchesHat1, Labai retas.3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Siūlom.
 5. Nedaz_Nedaz

  Parduodamas NRG-500.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedaz_Nedaz2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Pavadinimas - NRG-500, rida bus nuotraukose bei kita nuotraukose.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Kaina žinoma siūlyti galite Jūs.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti) :-
 6. Nedaz_Nedaz

  Sunrise Auto Repair | Neaktyvumas ir palikimas

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nedaz_Nedaz Ar norite atgauti pinigus už darbo sutartį?: Ne, pasilikite.Papildomas komentaras (jei nereikia šio punkto galite nekopijuoti): Na, ką. Atėjo ta diena kai palieku mechanikus, į kurios labai norėjau ir dirbau tikrai smagiai. Išdirbau mėnesį laiko ir tikrai šios dienos/savaitės man buvo nuostabios būnant mechanikų darbuotoju. Todėl sėkmės @Amanda_Candy @Bonnie_Rosa iškelti mechanikus dar aukščiau nors ir dabar jie yra tikrai šauniai prižiūrimi. Taip pat sėkmės šiems darbuotojams su kuriais bendravau ir smagu buvo! @Martin_Gossard @Lukazzs_Lukazzs @Gruzinas_Tortilla @Fresh_Candy @Dovydas_Weed SĖKMĖS Visiems Jums.
 7. Nedaz_Nedaz

  Greenside.lt darbų parašai

  Tikrai gražūs darbų parašai, sėkmės kurime!
 8. Nedaz_Nedaz

  Modifikacijų krautuvėlė

  MODIFIKACIJOS SURASTOS SĖKMINGAI! Pervedę 8.000€ į (Nedaz_Nedaz) banko sąskaitą už Jūsų surastas modifikacijas ir atsiuntė man pervedimo nuotrauką į privačia žinutę Jūsų norima modifikacija bus iškarto atsiųsta Jums.
 9. Nedaz_Nedaz

  Modifikacijų krautuvėlė

  MODIFIKACIJOS SURASTOS SĖKMINGAI! Pervedę 1.000€ į (Nedaz_Nedaz) banko sąskaitą už Jūsų surastas modifikacijas ir atsiuntė man pervedimo nuotrauką į privačią žinutę Jūs savo norimas modifikacijas atgausite iš karto. MODIFIKACIJA SURASTOS SĖKMINGAI! Pervedę 4.000€ į (Nedaz_Nedaz) banko sąskaitą už Jūsų surastą modifikaciją ir atsiuntė man pervedimo nuotrauką į privačia žinutę Jūsų norima modifikacija bus iškarto atsiųsta Jums.
 10. Nedaz_Nedaz

  Greenside.lt filmukas

  Tikrai, tikrai siani geras, bet trūko daugiau filmuke vaizduojančio visų darbų su pakv. veiklą.