Nedaz_Nedaz

Narys

Nedaz_Nedaz

Narys
 • ID

  12642
 • Turinio skaičius

  344
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

4 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

2.287 profilio peržiūros
 1. Nedaz_Nedaz

  „DARS" | Darbuotojų papeikimai

  Žinau suklydau, jog dėjau rato bloką LV rate, buvau pamiršęs, kad dirbame tik miestelių ribose ta prasme, kad tik ten tempiame mašinas ir dedame rato blokus. Tai žinau, jog esu kaltas ir prisiimu sau papeikimą.
 2. Nedaz_Nedaz

  „DARS" | Neaktyvumas ir palikimas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedaz_NedazNuo kada iki kada būsite neaktyvus?:Šiandien tik (02-11)Dėl kokių priežasčių negalėsite pražaisti dienos minumumo?: Buvau prisijungęs keletą minučių, bet 60min. tikrai nepradirbsiu, nes šiandien nebus laiko pradirbti minimumo ir užimtas plius dar esu. Porai minučių gali būti prisijungsiu
 3. Nedaz_Nedaz

  Ieškau fix'o.

  Jei neklystu reikia failo radacrret.asi ar kaip jis ten tiksliau vadinas. Gali rasti atsisiuntęs kitokį huda kvadratinį ir išsiimti tą failiuka. Jei kažko nesupratai kreipkis į A. Ž.
 4. Nedaz_Nedaz

  Geriausio meme konkursas

  ♦ Vardas_Pavardė žaidime: Nedaz_Nedaz ♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com):
 5. Nedaz_Nedaz

  Apgavo Titas_Titurnikas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nedaz_Nedaz 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Titas_Titurnikas 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Tiesiog jis gavo ban, ir rcon tai noriu atgauti skolą,nes matau ir žinau, kad jis negrąžins, nes konfiskuota paskyra. Ten tie pinigai 224638€ kai jis man davė, tai aš jam buvau davęs apsižiūrėti butą ir tada atidavė. Po to pasiskolino 150k. 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2019/03/02 tada paskolinau, šiandien 2019/02/06 gavo rcon. 5. Įrodymai (būtina):https://imgur.com/a/PfSTxAF @Mantas @Rebeka
 6. Nedaz_Nedaz

  Permainos projekto valdžioje,

  Wow, sveikinu @Rebeka ir @Mantas sėkmės GreenSIDE projekto vystymuisi ir tikiuosi nebus pykčių tarp nauju savininkų!
 7. Nedaz_Nedaz

  „DARS“ | Darbo sutartis

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedaz_NedazAr susipažinote su mūsų darbo taisyklėmis?: TaipJūsų pasirinktas darbo sutarties terminas(1-7d): 7d.Įrodymai, kuriuose matosi, jog paaukojote 10'000€ į mechanikų fondą: https://imgur.com/a/mbBVpNT
 8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nedaz_Nedaz• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Lukas_Dragonov• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Relog• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 9. Nedaz_Nedaz

  „Bitučių Prokuratūra" - Palikimas/Neaktyvumas.

  Jūsų „Vardas_Pavardė“ žaidime?: Nedaz_NedazKodėl paliekate policijos darbą ir ar jums reikia paaukotų 10.000€?: Žinoma, išdirbau neilgai ir palieku tik vien dėl to jog, tikrai pabodę yra dirbti jau penktą ar ketvirtą kartą policijoje (gal ir daugiau). Galvojau nepabos, nes kai dar nedirbau iš šono žiūrėdamas kaip jus dirbate užsinorėjau ir aš padirbėti, bet iš tikrųjų nebuvo didelio įdomumo dirbti, bet buvo pirmas darbo dienas tikrai smagu dirbti ir buvo užsidegimas dirbti tik, bet... Nereikia man 10.000€.Jūsų nuomonės išreiškimo vieta: Kaip pas naująjį policijos direktorių atėjus tikrai buvo smagu ir įdomu dirbti. Buvo smagu su jumis kolegomis bendrauti ir dirbti. IKI visiems.Jūsų „/bendradarbiai“ lentelė: Nėra.
 10. Nedaz_Nedaz

  Mechanikai grįžta!

  Sėkmės, Dovydai. Nenuvilk serverio bendruomenės. Palinkėsiu suringti puikia darbovietę kuri buti ištikima ir darbinga!
 11. Nedaz_Nedaz

  „Bitučių Prokuratūra" - Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Killa_Beez 2. Papeikimo nuoroda: https://greenside.lt/forumas/topic/72275-„bitučių-prokuratūra-papeikimai/?do=findComment&comment=375397 3. Darbuotojo įrodymai:https://imgur.com/a/f670A4x 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Įrodymuose matosi, kai nužudei žaid
 12. Nedaz_Nedaz

  „Bitučių Prokuratūra" - Įrodymai.

  • • • Anketos šablonas: 1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Lukas_Drogonov 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: Tyčinis esc įrodymai: https://imgur.com/a/83uR4eT 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Įrodymuose matyti kaip šaudei į žaidėja, matėsi deaglas rankuose dėl to gavai už grėsmę ir mažai nelegalių prekių. Nėra skirtumo ar į manę šaudei ar ne į manę, vis tiek šaudei į žaidėją ir grėsė jo gyvybei. Galėjau ir už žmogžudystę, nes kai šaudei į jį sprogo mašiną ir jis mirė, tai uždėjau tik už grėsmę, nes galbūt sprogo dėl mašinos ir mirė. Kituose įrodymuose matosi kaip buvai afk 41sec. Tyčinis esc.
 13. Nedaz_Nedaz

  Parduodu RETA INFERNUS (3ID)

  Transportas sėkmingai parduotas, rakinkite pardavimo temą. @Jeremy_Redwood
 14. Nedaz_Nedaz

  Parduodu RETA INFERNUS (3ID)

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedaz_Nedaz2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Viskas bus parodyta žemiau esančiose nuotraukose.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): Dar yra vardiniai numeriai. Išvaizdos nuotraukos: Transporto informacija: Vardiniai numeriai: 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlome ir deriname.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Norint asmeniškai apžiūrėti infernusą. Susisiekite žaidme (/sms)
 15. Nedaz_Nedaz

  Lenktynių event'as ! 2019

  Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Nedaz_Nedaz • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Taip.