Anonymous_Weed

Narys

Anonymous_Weed

Narys
 • ID

  14322
 • Turinio skaičius

  58
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

767 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Anonymous_Weed • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Andrius_Quattro • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Atima sau gunus su admin komanda kad išvengtų didesnės bausmės. Tai jau daro antrą kartą, tema yra parašyta praeita vakar. (video matosi mėlynas ginklas deagle). • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://plays.tv/video/5bc3031601c86e8fd9/sss
 2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Anonymous_Weed • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Andrius_Quattro • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Atima ginklus sau pačiam su admin komanda, kad išvegtų starų. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://plays.tv/video/5bc19913df2d947563/harro
 3. Anonymous_Weed

  Perku Sultan su nepilnu tune

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Anonymous_Weed2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida: Norėčiau sultano su spoileriu, ratais, ryškia gražia spalva gali būti ir stogas, sultanai su galu ir priekiu nedomina.3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: iki 400k.
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Anonymous_Weed• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Edward_Mckinnon• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Fast relog cleo• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://prnt.sc/kdww5i
 5. Anonymous_Weed

  [0.1.8.7] grąžinam cbug'ą?

  Esu už cbug'o grąžinima. Kodėl? Cbugas suteikia didesnį "skill gap'ą" kas žmonėm patinka ir verčia juos tobulėti. Pavyzdys žaidimas h1z1, žaidimas turėjo didelį skill gap'ą, kadangi kitiem jis tuom buvo įdomus, nes reikėjo tobulėti, bet kai skill gap'a padarė labai mažą ir žaidima labiau pavertė luck based žaidimas krito žemėn. Nesakau kad samp ir h1z1 yra tokie patys žaidimai, bet kaip žinau seniau serveryje žaisdavo daugiau žmonių dėka cbugo.
 6. Anonymous_Weed

  Nekilnojamojo turto brokeriai [Turto konsultacijos]

  nketos šablonas, norint sužinoti transporto kainą 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Anonymous_Weed 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Bullet 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: https://imgur.com/a/fZxk5MD Elektrinė spalva.
 7. Anonymous_Weed

  Parduodu Sultana su 1500 ridos.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Anonymous_Weed2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Sultanas, su 1.5k ridos, gan išvaizdi, visa kita fotkėse.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/femNHOG4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlykit kainas proto ribose, daugiausiai pasiūliusiam atiteks.
 8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Anonymous_Weed • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje :Maksim_Komoflenka • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?:Už /vc ne tam. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :http://www.part.lt/img/d8bcd4c079dbbc95fd87c1060741f126455.png
 9. Anonymous_Weed

  [0.1.8.2] Pasiūlymai serverio sistemos tobulinimui!

  Tai gi pats pagalvok visiška pieva yra, žaidi susergi nei iš šio nei iš to ir pinigus leist, o dėl lyties nereik žioplam būti.
 10. Anonymous_Weed

  [0.1.8.2] Pasiūlymai serverio sistemos tobulinimui!

  Tos ligos ir lyties keitimos visiška nesamonė, išvis jų nereikia.
 11. Anonymous_Weed

  Emigruoju Anonymous_Weed

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Anonymous_Weed Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017/02/26 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie puse metu Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Is kitu projektu, kalbejo jog sis serveris yra labai idomus ir saunus. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Atsibodo, nera atnaujinimu Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Neivykdziau, nes man ju nereikejo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dirbau GS gamykloj gan nuobodu buvo laukt kol atvaziuos sugedus deze. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip pakanka rasti nebuvo sunku Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip viskas labai aisku. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Kaip ir nieko, zaidziau kituose projektuose siame kaip ir lengviausia isitvirtinti.