Jump to content

Nathan_Novelli

Narys

 • 1.499

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 36

  Laimėta dienų

Nathan_Novelli paskutinį kartą laimėjo Gegužė 30

Nathan_Novelli turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Nathan_Novelli

 • Rank
  Loyalty
 • Gimtadienis 2001.03.08

Paskutiniai profilio lankytojai

28.717 profilio peržiūros
 1. Avatarų galerija atnaujinta tematika „random“.

   

  1. Micro_Cloth

   Micro_Cloth

   ooo, verkiančios katės antros eilėj!!!

 2. Pakūriau avatarų pagal „random“ tematiką, nes praeitas kelias tematikas rinkosi patys žaidėjai, todėl sumaniau šį kartą įkelti kažką kito. Kita tematika bus su panelėmis pagal vieno žmogaus prašymą. Tai va, jeigu randat kažką sau patinkančio galerijoje spaudžiam like, nes man tai spyris tęsti toliau.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Nathan_Novelli 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Manau visi žinome, jog yra draudžiama serveryje naudoti modifikacijas, kurios keičia orą iš dienos į naktį arba atvirkščiai. Aš siūlau padaryti komandą „/oras“ su kuria būtų galima keisti orą į tokį koks jums patinka. Dieną būtų galima keisti dienos laiką, o tam tikrą laiką kai jau būtų vakaras visa tai pasikeistu ir galima būtų keisti tik nakties laiką su ta pačia arba galbūt kita komanda. 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Mano atžvilgiu šis pasiūlymas yra gan logiškas ir naudingas, nes patiems žaidėjams ieškant modifikacijos „timecyc“ nereikėtų gaišti daug laiko ieškant modifikacijos, kuri atrodytu gražiai pagal dabartinį GreenSide laiką.
 4. Šiandien labai graži diena už lango, todėl linkiu, jog ir jums diena būtų tokia pati ;) 

   

 5. @Nerioske_Gamer tu zonose su dgl

   

  1. Lietuviskas_Zmogus

   Lietuviskas_Zmogus

   gal meskis busi kat ziuri xqc momentus

  2. Nathan_Novelli
  3. Nerioske_Gamer

   Nerioske_Gamer

   nu nezinau nezinau

 6. Avatarų galerija ir vėl buvo atnaujinta! Šį kartą taip pat sukūriau avatarų pagal žaidėjo prašymą su „Tupac“ tematika.

   

 7. Pagal @Kenneth_Collins prašymą avatarai su 2pac. Vienas ar kitas stockas gali būt matytas, nes daug jau jų panaudotų yra
 8. Pakūriau avatarų su mašinom pagal užsakymą, bet galbūt ir jums kas patiks

   

 9. Avatarų galerija atnaujinta, o jeigu kas norit, jog padaryčiau kažką Jūsų prašymu galit rašyt į būsenos komentarus arba man asmeniškai. Neprižadu padaryt pagal prašymą, nes būna, kad ir stock'ų nerandu, bet prižadu pasistengti.

   

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...