Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Tankistas

Neaktyvus

 • 33

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

3.026 profilio peržiūros
 1.  Ar turite merginą(vaikiną)?: Turėjau bet @Laura_Zvinkyte paliko mane, reikia pradeti iš naujo lapo. :( 

  :DDDDD

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 komentarai
  2. Hard_Efect

   Hard_Efect

   Kirsiu viena aš jam. :D

  3. Misteris_Erikas

   Misteris_Erikas

   DIDELĖ UŽUOJAUTA.... :(:(:( :wacko:

  4. Cause

   Cause

   Kaip žmones juokų nesupranta tai trenk su galva į stala bus protas pritariu.

 2. Sėkmės dominuojant zonas.. P.S Patinka kai banin už tokius menkniekius?
 3. Turbūt, kad Tvartdario gauja geresnė būtų :D:D Sėkmės
 4. Galbūt ir išeis kažkas neblogo iš gaujos. Sėkmės
 5. @Nedaz_Nedaz kiek eurocashe uzdirbi?

 6. @Tomke_Patton nu daužai jau batonus?

  1. Dany Winston
  2. Tankistas
  3. Tomke_Patton

   Tomke_Patton

   palauks batonai dauzymo, tng dbr cia lankytis

    

 7. Registracija - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Tankistas - Ar susipažinote su taisyklėmis?: Jo - Ar tikrai galėsite dalyvauti?: Su sąlyga, kad rcon nuimsit
 8. Fake taxi best ane?:D Sėkmės, daužykit tuos puponautus
 9. Randomai kaip ir @Minde_Information
 10. Jei negalite ar neturite privilegijų užblokuoti nusikaltusį žaidėją, naudokite šią anketą(temos pavadinime rašyti: Prašau užblokuoti Vardas_Pavardė): • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tankistas_Liuks • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Marcel_Wallace • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytų naudojimas ( bent man jau keistai atrodo, kaip jo ak-47 kulkos ima dmg ). • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 11. Mantys_Samperis ir Misteris _Erikas, rask 3 skirtumus

  1. Rodyti senesnius komentarus  9 komentarai
  2. Tonelis
  3. Mantys_Samperiss

   Mantys_Samperiss

   Realiai aš esu paauglys. Jeigu nepažįsti tai nekalbėk nebūtais dalykais.

  4. Tonelis

   Tonelis

   vaikpauglys

 12. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tankistas_Liuks Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Su šiuo vartotoju nuo vakar. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 4 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Apie šį serverį papasakojo draugas. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Patogiau žaisti su kuo mažiau bugų ir žaidėjų [ 100 žaidėjų pats " gazas " ], negu kur pilna masė žaidėjų ir neina susigaudyti. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Kaip bebūtų gaila, apmokymų nevygdžiau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Bent man jau įdomiausias darbas be pakvietimo yra valytojai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nesudėtinga. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Ne, beveik nenaudoju. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Serveryje pakanka nuomojamo transporto, pirmiausia susimatyt teko su automobilių nuoma. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Nenaudoju, nebent pasibuginu kažkur. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko, į iškvietimą sėkmingai buvo atvykta. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Manau, jog daugelis žaidėjų informacijos neskaito, nebent kam tai labai aktualu. O man asmeniškai viskas suprantama. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Pagal mane, tai reiktų labiau motyvuoti administratorius, jog ne tik naudotųsi privilegijomis, bet ir teiktų pagalbą naujokams.
 13. Na ir kas iš to..? NIEKAS nebeis greenside į gaujas, ypač pasižiūrėkit NGS sąrašą, už tokias lempas įrašinėja. Nėra normalių žaidėjų kaip seniau, dabar vaidenasi visur visokie tvardariai ir jau greitai mano manymu tokie bus potencialūs kandidatai pareigoms. Juokingiausia, kad čyteris gavo gaujų prižiūrėtoją, o dar juokingiau kad jo nušaut negalėsi, nes bus /gydytis ir /kill.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...