Tankistas

Narys

Tankistas

Narys
 • ID

  18546
 • Turinio skaičius

  33
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

2.546 profilio peržiūros
 1. Tankistas

  12 O'CLOCK BOYZ

  Sėkmės dominuojant zonas.. P.S Patinka kai banin už tokius menkniekius?
 2. Tankistas

  MS-13

  Turbūt, kad Tvartdario gauja geresnė būtų :D:D Sėkmės
 3. Tankistas

  BRATVA

  Galbūt ir išeis kažkas neblogo iš gaujos. Sėkmės
 4. Tankistas

  GreenSide lenktynių eventas 2018

  Registracija - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Tankistas - Ar susipažinote su taisyklėmis?: Jo - Ar tikrai galėsite dalyvauti?: Su sąlyga, kad rcon nuimsit
 5. Tankistas

  Wah Ching

  Fake taxi best ane?:D Sėkmės, daužykit tuos puponautus
 6. Tankistas

  18th Street Gang

  zverys kaip ir @Minde_Information
 7. Tankistas

  Familija

  Randomai kaip ir @Minde_Information
 8. Jei negalite ar neturite privilegijų užblokuoti nusikaltusį žaidėją, naudokite šią anketą(temos pavadinime rašyti: Prašau užblokuoti Vardas_Pavardė): • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tankistas_Liuks • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Marcel_Wallace • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytų naudojimas ( bent man jau keistai atrodo, kaip jo ak-47 kulkos ima dmg ). • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 9. Tankistas

  Emigruoju Tankistas_Liuks

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tankistas_Liuks Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Su šiuo vartotoju nuo vakar. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 4 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Apie šį serverį papasakojo draugas. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Patogiau žaisti su kuo mažiau bugų ir žaidėjų [ 100 žaidėjų pats " gazas " ], negu kur pilna masė žaidėjų ir neina susigaudyti. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Kaip bebūtų gaila, apmokymų nevygdžiau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Bent man jau įdomiausias darbas be pakvietimo yra valytojai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nesudėtinga. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Ne, beveik nenaudoju. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Serveryje pakanka nuomojamo transporto, pirmiausia susimatyt teko su automobilių nuoma. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Nenaudoju, nebent pasibuginu kažkur. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko, į iškvietimą sėkmingai buvo atvykta. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Manau, jog daugelis žaidėjų informacijos neskaito, nebent kam tai labai aktualu. O man asmeniškai viskas suprantama. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Pagal mane, tai reiktų labiau motyvuoti administratorius, jog ne tik naudotųsi privilegijomis, bet ir teiktų pagalbą naujokams.
 10. Tankistas

  [1.8.5] Gaujos

  Na ir kas iš to..? NIEKAS nebeis greenside į gaujas, ypač pasižiūrėkit NGS sąrašą, už tokias lempas įrašinėja. Nėra normalių žaidėjų kaip seniau, dabar vaidenasi visur visokie tvardariai ir jau greitai mano manymu tokie bus potencialūs kandidatai pareigoms. Juokingiausia, kad čyteris gavo gaujų prižiūrėtoją, o dar juokingiau kad jo nušaut negalėsi, nes bus /gydytis ir /kill.
 11. Tankistas

  Black Guerrilla Family

  gauja gelbejo kazys ir jeremys, o db tai cj nieko gero gaujoj sedi tokie kaip lukis monkey, tvardariai
 12. Tankistas

  Mafijos_T, Matthew_Bennet, Razo prikolai

  keista, kad temos neistryne dar
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tankas_tavosirdy • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : kazkoks Webas_Youtube ar koks ten • Už ką buvote užblokuotas ?: cyt, kazkokie bugai turbut • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : nereik
 14. Tankistas

  pasisaudymas=)))

  gers video, visi uzeikit i lagshota
 15. Tankistas

  Policijos pristatymas (FUGER)

  Man patiko, daryk daugiau tokio tipo video.