Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Mindaugas_Didziulis

Narys

 • 214

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 2

  Laimėta dienų

Mindaugas_Didziulis paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 22 2015

Mindaugas_Didziulis turėjo mėgstamiausio turinio!

2 sekėjų

Apie Mindaugas_Didziulis

 • Gimtadienis 1998.02.25

Paskutiniai profilio lankytojai

956 profilio peržiūros
 1. Įvykdytų dienos misijų šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Mindaugas_Didziulis Kurias misijas įvykdėte?: Dvi. Įrodymai, kad įvykdėte misijas: Zdies.
 2. Įvykdytų dienos misijų šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Mindaugas_Didziulis Kurias misijas įvykdėte?: Pirma ir trečia. Įrodymai, kad įvykdėte misijas: Spausti.
 3. Įvykdytų dienos misijų šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Mindaugas_Didziulis Kurias misijas įvykdėte?: Dvi. Įrodymai, kad įvykdėte misijas: Čionais.
 4. Neaktyvumo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mindaugas_Didziulis Kiek laiko būsite neaktyvus?: Šiandien Kokios neaktyvumo priežastys?: Turėjau išvykti
 5. Įvykdytų dienos misijų šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Mindaugas_Didziulis Kurias misijas įvykdėte?: Pirma ir antra. Įrodymai, kad įvykdėte misijas: Spausti.
 6. - Papeikimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mindaugas_Didziulis 2. Pareigūno Vardas_Pavardė: Lionell_Revazz 3. Už ką yra peikiamas pareigūnas: Ita už no-rp, vykstant pas gulintį žaidėją. 4: Jūsų įrodymai: https://imgur.com/a/HXznbfM Direktoriaus pastaba: Darbuotojas atsiprašė už savo klaidą ir grąžino pinigus už sumokėtą baudą. Visų antra žaidėjas „Andrius_Quattro“ yra gaujinis, ko gero iškvietimas buvo zonoje nors jei ir būtumėte nuvykęs pas jį, jo kelti zonoje ar šalia jos kelti negalėtumėte, visų antrą kol būtumėte nuvykęs iki vykstančios „San Fierro“ zonos jį jau būtų pakėle, Jūsų paties įrodymuose matosi kaip jį jau kažkas pakėle. Darbuotojas baudžiamas žodiniu įspėjimu, kitas panašus atvėjis ir darbuotojas gaus įspėjimą.
 7. Įvykdytų dienos misijų šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Mindaugas_Didziulis Kurias misijas įvykdėte?: Dvi. Įrodymai, kad įvykdėte misijas: Spausti.
 8. Anketos šablonas perėjimui į kitą grupę Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mindaugas_Didziulis Į kurią grupę norite pereiti?: Iš pirmos į antrą. Įrodymai, kad turite pakankamą kiekį monetų: Spausti. Kiek monetų turite iš įvykdytų dienos misijų ir kitų sistemų?: 142,76 + 20 (iš dienos misijų) = 162,76
 9. Įvykdytų dienos misijų šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Mindaugas_Didziulis Kurias misijas įvykdėte?: Visas. Įrodymai, kad įvykdėte misijas: Spausti.
 10. Įvykdytų dienos misijų šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Mindaugas_Didziulis Kurias misijas įvykdėte?: Visas Įrodymai, kad įvykdėte misijas: Nu va čia paspausk.
 11. Įvykdytų dienos misijų šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Mindaugas_Didziulis Kurias misijas įvykdėte?: Visas Įrodymai, kad įvykdėte misijas: Vo.
 12. Darbo kontrakto šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mindaugas_Didziulis Įrodymai, kad paaukojote 15000€ į medikų firmos fondą: Čia. Ar pasižadate laikytis darbo taisyklių?: Taip.
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mindaugas_Didziulis • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Jeff_Wilson • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Kreditų siūlymas už mainus į žaidimo valiutą. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/7XGsjNQ

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...