Jump to content

Mantas_Honey

Narys

 • 22

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Mantas_Honey

 • Gimtadienis 2001.05.12

Paskutiniai profilio lankytojai

222 profilio peržiūros
 1. Vardas_Pavardė:M_H Ką manote apie elektromobilius?:Užterštumo atžvilgiu gerai, bet dyzelis yra dyzelis.
 2. Iš dalies dėl pirmo gal ir sutikčiau, tik reikėtų pakoreguoti pačia sistemą, pvž kur yra medžiai netoli gatvių, galetų būti įmanoma padaryti,kad medis nukristu ant gatvės. Ir trukdytu eismui, arba bent vienai juostai.Tuomet žaidėjas galetų privažiuoti, ir kažkokiu būdu sunaikinti ant kelio gulinti medį. Čia būtų panašiai kaip kėlio prižiurėtojai, bet šitas darbas turėtų kitą pavadinimą, ir išsiskirtu nuo visų serverių, nauja sistema. Dėl antro pasiūlymo sutikčiau 100 procentu, tikrai būtų įdomus darbas serveryje, ir manau nebebūtų žaidime 15 žaidejų ūkininkuose, kai kituose po 3-6. Tada daugiau žaidėjų dirbtų botanikos darbą.Idėja dėl šiltnamio patiko, viduje galėtų vykti gamyba panašiai kaip su kokainu, ieini į vidų, ir yra kokie augalai, ir juos reikia laistyti, auginti, ar skinti.Aišku manau jei būtų šiltnamis, kur visi žaidėjai galetų įeiti, tai būtų bardakas vienu metu, nebent tų šiltnamių būtų koks 5-10. Arba galetų būti šiltnamiai skirtinguose vietose, o ne bazėje.
 3. Tikrai sutinku,būtų patogiau, nes galėtum nežiurėdamas į klaviatūra, spaudinėti tuos tris mygtukus, ir yra patogu. Dabar žvejojimas yra sudėtingas, kartais paspaudi ne tą raidę, ir gali prarasti užkibusią žuvį.Manau tai galėtų atgaivinti žvejybos darbą, nes dabar tikrai niekas nežvejoja. Ir dar prisidėsiu:Pvž tau reikia kažkokios žuvies, ir parašės kokią komanda, tau rodytu kur reikia nuplaukti, tarkim už kokių 3km kur kimba ta žuvis.Nes dabar po visus 30 ar kiek ten jų yra sonarų, labai užtrunki ieškodamas kur kimba, ir taip žmonės nervuojasi, ir toliau nebežvejoja.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Mantas_Honey 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Apie darbus be pakvietimų.Visi žinome,kad beveik visi žaidėjai dirba darbus kur yra nenuobodu, tokius kaip ūkininkai, picerininkai. O valytojų darbe ir gaisrininkų nėra interjėro. Būtų visai neblogai,jei ir šiuose darbuose būtų interjerai, kur būtų galima viduje dirbti.Valytojai - Galėtų kažką su šiukšlėmis atlikti pastato viduje, pvž paimti , supakuoti, nunešti. Gaisrininkuose galėtų idėja būti panaši.Kiek žinau apie tai yra daug rašyta, net ir naujokų paramoje, kad nuobodžiausias darbas yra valytojai, ir niekas ten nenori dirbti. Ir pastebėjau iš youtube,kad valytojų darbas ilgą laiką buvo neliestas ir nekeistas.O dar dėl gaisrininkų, manau būtų neblogai pridėti daugiau interjerų vidaus gesinimui, nes tas vienas atsibodęs visiems, jau atmintinai gali žinoti kur bėgti, kur gesinti. Būtų įdomiau, jei būtų bent trys skirtingi. 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Serveryje atsirastu daugiau žaidėjų valytojų, bei gaisrininkų darbe daugiau. Nes dabar dominuoja ūkininkai, ir picerininkai, o darbas valytojai- nuobodus, ir kai istoji į darbą, ten būna tik keli žaidėjai. O kituose po 10-15. 4. Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):Žinau,kad šis update būtų sunkus,ir gal savininkas nenori apsiimti, bet čia nemanau,kad yra skubu, galime palaukti. Visiems žaidėjams būtų į naudą manau.
 5. Aš tai siulyčiau iš vis panaikinti tuos šviesoforus, nes jie nereikalingi, nei egzamine, nei realiam eisme. Visi žiūri į duoti kelią ženklą, ir pagr kelią. Visi važiuoja per raudoną.
 6. Už, bet aišku logiškai mąstant laikas negali būti mažas, nes jei iš kito miesto į kitą, taip greit nespėsi atvažiuoti. Galėtų būti bent 20-30 minučių laiko tarpas, ir po tiek laiko bėgikas galėtų pabėgti.Jei pareigūnas nepagauna žmogaus, žinoma gali išsikviesti pastiprinimą, ir manau tikrai būtų lengviau pagauti. Edit: Dar galėtų padaryti, jog po kažkiek minučių, dingtų įtariamumo 1 žvaigždutė, ir tarkim po kelių val iš 30 star turėtum 0. Čia tik mano nuomonė, neužsipulkit.
 7. (1)Pinigai, tokie išdavikai... Kai eit tūsintis, tai kartu, o kai namo grįžinėt, tai jau tenka vienam... (2) Kodėl Haris Poteris turi žaibo formos randą ant kaktos? Nes kai jis buvo mažas, jį partrenkė Opelis.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė:Mantas_Honey Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?: Tomas ir Džeris, Kempiniukas, Simpsonai.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mantas_Honey Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys):Sunrise,33km,223 id spalva, dalys nuotraukoje. Norima kaina už transportą: 70,000€ Kaina derinama. Parduodamo transporto nuotraukas:https://imgur.com/a/5sK0307 Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti):Retos spalvos transporto automoblis, su spalvos 223 ID(mėlyna) Kas kolekcijonuoja, manau tikrai nupirks.
 10. Jusu vardas_pavarde servejyje:Mantas_Honey Pasirinktas skaicius (1-100):94
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Mantas_Honey Kaip žadate paminėti valentino dieną?:Paslaptis
 12. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mantas_Honey • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida?:Kai pjauni medžius, kartais pradedi kristi į žemę, arba net gauni kick už AIR BREAK naudojimą.Visuose vietose kaip ir nieko nenutinka, bet būtent Montogomery medelyne. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą:https://imgur.com/a/mVCgRBu
 13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Mantas_Honey Koks yra jūsų mėgstamiausias darbas projekte, kodėl ?:Medkirčiai woohoo:D
 14. Zdrw Mangukas!:D

  1. Kevin_Yang

   Kevin_Yang

   baik sveikintis

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.