Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Algis_Bond

Narys

 • 42

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Algos šablonas Jūsų Vardas_Pavarde: Algis_Bond Pradžios savaitės statistikos lentelė (/bendradarbiai): Pirma alga. Šios savaitės pabaigos statistikos lentelė (/bendradarbiai): https://imgur.com/a/1qfULDu Kaip sekėsi dirbti šią savaitę?: Normaliai taip. Kokias premijas norite prisidėti prie algos?: Jokių.
 2. Darbo sutartis Jūsų Vardas_Pavarde: Algis_Bond Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis?: Susipažinau ir pasižadu jų laikytis. Įrodymai, jog pervedėte reikiamą sumą į darbo fondą: https://imgur.com/a/POMdpDF
 3. Drift King čempionato registracija:Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Serious_BarygaKaip vertinate savo Drift sugebėjimus?: Gerai vertinu, visaip pasitaiko reikia man tik susikaupti, būna 9/10 10/10.Ar susipažinote su renginio taisyklėmi?: Taip.
 4. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Bloody_Micheal 2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: nuo 2020. 3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: Metus laiko. 4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Draugas paprašė, kad ateičiau į šitą serverį atėjau ir man labai patiko. 5. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Man jis pradėjo nepatikt nes labai jau ten daug žmonių. 6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Atrodė truputį sunkoką bet viskas labai gerai ir įvykdžiau. 7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Šiūkšlevižiu, Ūkininku darbas geriausiai patiko ir pelningiausias mano manymu. 8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Nebuvo. 9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Nelabai jau, kažkaip pripratau. 10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Ne. 11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: Tikrai taip. 12. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Žinoma, suteikia pagalba labai greitai, ir man padėjo daug ką. 13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Taip teko naudotis komanda /kviesti daug kartų, labai greitai sureaguota buvo. 14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Viskas gerai. 15. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Mano manymu kaip ir nieko nes man labai ir taip patinką.
 5. Parsisiunčiau ir po video failą ir po to sukėliau į GTA folderį ir tada ir kitą, bet neveikia neįsivaizduoju kodėl.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Serious_BarygaKokio tipo yra ši modifikacija? ( Viskas matosi vedeo)Išsamus komentaras apie modifikaciją, jos apibūdinimas: Norėčiau tokio pat kaip ir video, bet nemoku įsirašyti galbūt kas galėtų padėti įsirašyti šitą ENB? Būčiau jums labai dėkingas;)Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nuotrauka ar vaizdo įrašas (nebūtina tačiau patartina)): -
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Serious_Baryga Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019:04:23 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Šis Antras Serveris. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Kažkaip taip atradau. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nepatiko. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau tai nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dirbau jau mediku, manau geras darbas, bet nebuvo laiko kada dirbti. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Taip normaliai. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Mažai kada. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, suteikia. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, Greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Aiškus. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau viskas gerai.
 8. Jeigu išeis įsirašyt parašyk ir man.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...