Jump to content

Jetas_Lee

Narys

 • 32

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

483 profilio peržiūros
 1. TIESIOGINIS ETERIS: 

   

   

   

   

   

   

 2. TIESIOGINIS ETERIS: 

   

   

   

   

 3. TIESIOGINIS ETERIS: 

   

   

 4. TIESIOGINIS ETERIS: 

   

 5. TIESIOGINIS ETERIS: 

   

   

 6. TIESIOGINIS ETERIS: https://www.youtube.com/watch?v=P7HLPrnvVms

 7. Gyvoji transliacija: https://youtu.be/7UOrupb92Ic

  1. Sergey_Martinov

   Sergey_Martinov

   Aišku geletum ir normalu linka bo as per tlf

 8. Sveiki. Vyksta gyvoji transliacija iš šio serverio, kuriame šiek tiek praleisime laiko. https://www.youtube.com/watch?v=MBexxNuCeXo

 9. Sveiki visi. Kas mėgstat įvairiausius old school žaidimus, tad peržiūrėkite šį vaizdo įrašą. Jeigu patiks video paspauskite like, subscribe ir varpelį.
 10. 1. Jūsų vardas pavardė?: Jetas_Lee 2. Kuo Jūsų sukurta pamoka bus naudinga žmonėms?: Tie kurie nori gauti nemokamai bandicam programa su visom privilegijom. 3. Jūsų Pamoka(Vaizdo įrašai, nuotraukos, informatyvus tekstas)?: Šis video pasakys, bei įspės ką reikia daryti ir kas ar kaip gali būti.
 11. 1. Jūsų vardas pavardė?: Jetas_Lee 2. Kuo Jūsų sukurta pamoka bus naudinga žmonėms?: Tie kurie nori gauti nemokamai bandicam programa su visom privilegijom. 3. Jūsų Pamoka(Vaizdo įrašai, nuotraukos, informatyvus tekstas)?: Šis video pasakys, bei įspės ką reikia daryti ir kas ar kaip gali būti. https://www.youtube.com/watch?v=6Qn5yMZk_Ow&t=2s
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jetas_Lee 2. Kiek skin dėžių parduosite: 9 vnt. 3. Kiek norėtumėte gauti už vieną skin dėžę: 40k. 4. Nuotrauka su įrodymu, kad turite skin dėžių: http://www.part.lt/perziura/7cb0d0be8afb13d605468dd21a1a5a4c230.png 5. Papildoma informacija (nebūtina): Parašykite man /sms, jei priksite. Būsiu penktadienį ir savaitgalį.
 13. Ir dar vienas komentaras, jo gi nebaus, nes jis viską per SS matosi gražino tvarkingai.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...