Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Kristis_Malibu

Narys

 • 106

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

3 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

635 profilio peržiūros
 1. - Rango pasikėlimo šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Malybas 2. Jūsų /bendradarbiai lentelė: https://imgur.com/a/uSo63yY 3. Kaip sekėsi pasikelti rangą? Puikiai, net nepastebėjau, kad pasikėliau.
 2. 1) Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Kristis_Malybas 2) Jūsų komandos draugo Vardas_Pavardė žaidime?: Domantas_Sultanas 3) Ar abu susipažinote su renginio informacija?: Be abėjo. 4) Ar abu susipažinote su renginio taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis?: Žinoma.
 3. - Algos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Malybas 2. Jūsų /bendradarbiai lentelės nuotraukos: https://imgur.com/a/bk8XBA4 https://imgur.com/a/Xbu2iUw
 4. - Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Malybas 2. Žaidėjo kuris Jus peikia Vardas_Pavardė: Tomy_Wilson 3. Jūsų įrodymai: https://streamable.com/71vv5 4. Nuoroda į papeikimą: 5. Jūsų komentaras: Video aiškiai matosi, kaip jis užlipa ant pastato ir pradeda šaudyti. Bėgimas buvo nuimtas vėliau, tačiau pasiklausus Pavaduotojo, sužinojau, kad viskas buvo gerai ir galėjau nenuimt. Daugiau komentarų neturiu.
 5. - Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Malybas 2. Žaidėjo kuris Jus peikia Vardas_Pavardė: Difarto_Green 3. Jūsų įrodymai: https://streamable.com/laxq9 5. Jūsų komentaras: Atvykęs į iškvietimą pamačiau, kad jie užsišokę ant šiūkšliavežių pastato, bandžiau užšokti, bet nepavyko, tada jis nuvažiavo ir po truputį važiuodamas i priekį "baitino" mane, bet man pavyko jį pagauti. Kai jau pamatė, kad sudėjau įtarimus pradėjo tikinti, kad jo draugas Mix_Kret šaudė į jį, tačiau patikrinęs žmogų nieko neradau. Sprendžiu, kad draugas iš to, kad jie kartu buvo užšokę ant pastato, o kai vežiau Green'ą į kalejimą, Mix_Kret visąlaik važiavo šalia, ir daužėsi. Taip pat mano pateiktame vaizdo įraše girdisi, kaip kolega, sako, kad tai yra tas pats asmuo, kuris jau prieš tai kvietė ir bandė apgauti pareigūną.
 6. Anketos šablonas nukentėjusiajam: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kristis_Malybas 2. Užblokuoto čyterio Vardas_Pavardė žaidime: Sigitas_Witas 3. Įrodymai, kad jūsų transportas buvo susprogdintas: https://imgur.com/a/dLZLt8l 4. Žaidėjo užblokavimo anketos nuoroda:
 7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kristis_Malybas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Armis_Nolifee • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Event trugdymas. (Numetinėjo nuo NRG-500) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/ensx1
 8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kristis_Malybas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Simonas_Valinskas • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog, kai esi sugautas policijos. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/1pkad https://imgur.com/a/BzFp89v
 9. - Algos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Malybas 2. Jūsų /bendradarbiai lentelės nuotraukos: https://imgur.com/a/bk8XBA4
 10. - Rango pasikėlimo šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Malybas 2. Jūsų /bendradarbiai lentelė: https://imgur.com/a/5LBcewL 3. Kaip sekėsi pasikelti rangą? Puikiai.
 11. - Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Malybas 2. Žaidėjo kuris Jus peikia Vardas_Pavardė: John_Kind 3. Jūsų įrodymai: https://streamable.com/a37z0 https://imgur.com/a/Mh1YT1p 4. Nuoroda į papeikimą: 5. Jūsų komentaras: Nepažiūrėjau vardo chat'e, pripažystu kaltę už nepagrystą patikrinimą, tačiau, matosi, kad Jis palaikė to žmogaus veiksmus: "gazo". Surakinęs nuėjau patikrinti įrodymų ir pamačiau, kad sulaikiau ne tą asmenį, grįžęs išteisinau ir atrakinau žmogų. O dėl cenzūros galiu paskyt, kad tai buvo žodis "negrasink", matosi kaip pasitaisau. Serveris registruoja kaip "N.E.G.R.A.S" (Nežinau kaip parašyt, kad nebūtu necenzūrinis žodis)
 12. - Darbo kontrakto šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Malybas 2. Įrodymai jog paaukojote 20.000 į Policijos darbo fondą: https://imgur.com/a/2MHjmCP 3. Patvirtinkite jog pradirbsite 7 dienų kontraktą: Patvirtinu.
 13. Šablonas norint gauti savaitinį atlyginimą: Jūsų V_P: Kristis_Malybas Jūsų /bendradarbiai lentelė savaitės pradžioje (pirmadienį): https://imgur.com/a/5czKtqH Jūsų /bendradarbiai lentelė savaitės gale (sekmadienį): https://imgur.com/a/cvdIHjh Ar jūsų turimas paukštis prižiūrėtas?: Nupirktas DINADAX Kaip sekėsi šia savaitę?: Puikiai, nuostabus darbas.
 14. Darbo sutartis šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Malybas Ar sutinkate su visomis firmos taisyklėmis ir laikysitės jų?: Beabejo. Įrodymai, kad paaukojote į darbo fondą pinigus: https://imgur.com/a/sHSlKPJ
 15. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kristis_Malibu • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Edga_Mot • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Už free baninimą. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/UhtKR https://imgur.com/a/5WdqI

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...