Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pasiulimas [ GIMTADIENIS ] !

Baltasis Negras

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Baltasis_Negras

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Gimtadieniu sistema. Kai žaidejas užsiregistruoja jam reiketu irašyti savo gymymo data.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Kai ateina juo gymymo diena ( serveris paskelbu apie tai visiems žaidejams, patis žaidejai galetu jam suteikti dovanas, ( per tam tikra komanda arba asmeniškai ) ir pats serveris suteiktu jam tam tikra dovana. ( Taip pat visiem vartotojams kurie jau ira užsiregistrave galetu nustatyti savo gymymo data. ( viena karta )...

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Aišku dauguma žaideju rašys savo datas  jau ta pačia arba artejančias dienas kad tik greičiau gauti ta dovana , bet manau tai nebloga ideja.

 

 

Atsiprašau už žodynes arba gramatines klaidas. :)

 

Narys gauna įspėjimą už:

!!! Temos pavadinime turite parašyti kam skirtas pasiūlymas - Serveriui, Forumui ar TeamSpeak. TAIP PAT, TEMOS PAVADINIME TURITE PARAŠYTI DABARTINĘ SERVERIO VERSIJĄ. JEIGU ŠIUO METU SERVERYJE YRA 0.1.4 VERSIJA, TURITE PRIEKYJE TAI PRIRAŠYTI. Temos pavadinimas turi atrodyti pavyzdžiui šitaip: [0.1.4.1]Pasiūlymas serveriui: Jūsų pasiūlymo pavadinimas (pagal antrąją taisyklę);
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tigi kitiem p* kad kitu gimtadienis tiesiog skelbs šūdą ir taip nieks neduos tų dovanu prieš

Kodėl iškart taip galvoji, kad nieks neduos?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kas kvailiausia šioje temoje, kad idėjos autorius akivaizdžiai turi dėmesio sutrikimo problemų. Aš nesuprantu kam apskritai rašyti tokią nesąmonę ? Susirask draugų realiame gyvenime ir dovanų bus, ir gražių žodžių palinkės... Dabar matai žaidime tikėtis, kad kiti pakilės tave emociškai yra tiesiog apgailėtina. Prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kas kvailiausia šioje temoje, kad idėjos autorius akivaizdžiai turi dėmesio sutrikimo problemų. Aš nesuprantu kam apskritai rašyti tokią nesąmonę ? Susirask draugų realiame gyvenime ir dovanų bus, ir gražių žodžių palinkės... Dabar matai žaidime tikėtis, kad kiti pakilės tave emociškai yra tiesiog apgailėtina. Prieš.

O tu ziuriu išsilavines psichologas. Jaigu tave patevis muša ir esi gyvenimo nuskriaustas, tai negalvok kad ir visi tokie. Tesiog atejau pripises, irašiau ideja kuria buvau sugalvojas nežinia prieš kiek laiko, tesiog šove i galva ir viskas. O tu čia jau stumi apie draugus... *cenzūra* šita litovcu rase mane stebina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O tu ziuriu išsilavines psichologas. Jaigu tave patevis muša ir esi gyvenimo nuskriaustas, tai negalvok kad ir visi tokie. Tesiog atejau pripises, irašiau ideja kuria buvau sugalvojas nežinia prieš kiek laiko, tesiog šove i galva ir viskas. O tu čia jau stumi apie draugus... *cenzūra* šita litovcu rase mane stebina.

Aš nestumiu, tiesiog išsakau savo nuomone...Psichologu nereikia būti, kad įžvelgtum tai kas ir taip yra akivaizdu, o apie tai kokios būklės galvoji idėjas manęs visiškai neliečia tad savo išgyvenimus verčiau pasilik sau.Daugiau diskusijos tęsti nesiruošiu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš nestumiu, tiesiog išsakau savo nuomone...Psichologu nereikia būti, kad įžvelgtum tai kas ir taip yra akivaizdu, o apie tai kokios būklės galvoji idėjas manęs visiškai neliečia tad savo išgyvenimus verčiau pasilik sau.Daugiau diskusijos tęsti nesiruošiu. 

Sako tokias nuomones per žaidimo forumas. Žydyškas kraujas teka tavo vienose. Sekmes mokslo metose :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai prieš. Serveryje kiltų visiška sumaištis, po to visokie čiūvai, norintys prasimušt, susikurtų 9999 account'ų ir vis rašytų, va sveikiname su gimtadieniu ir visokie kvailiai ir dovanotų kanors...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.