Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Aušrinėė :333

Aušrinė_Meow

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nežaidžiu.
Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Aušrinė, o pravardė: Aušre, žopa, žirafa :D 
Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 2002-08-27
Jūsų gyvenamasis miestas: Ukmergė
Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): ----------------
Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiška, užjaučianti, megstanti paprikolinti (bet mano prikolus ne visi supranta -_-), visuomet išklausau, megstu padėti kuo galiu, esu įkyrus žmogus ( dėl bendravimo), ir esu labai bendraujanti.
Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas <3 
Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Nenoriu aš čia girtis, visi esam lygus :))) 
Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Mėgstu domiuosi sportu. Laisvalaiki leidžiu su draugais, kartais pasedžiu prie pc ir labai daug ir dažnai bendrauju :) 
Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Tai buvo labai senai gal prieš kokius 5-6 metus pradėjau žaisti sampa, bet dabar išvis nebežaidžiu.
Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Kažkada brolis žaidė ir aš atėjau apžiūrėti kas čia per projektas, ir taip gavosi, kad užsilikau čia.
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Serveryje nėra mano autoritetu.
Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Realybėje mano autoritetas yra ŠEIMA, DRAUGAI.
Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu brolį ir turiu šuniuką.
Ar turite merginą(vaikiną)?: Ne,
Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Kaip pabendrausit patys pamatysit.
Jūsų nuotrauka (privaloma): a574f50382272675cb0975e69123a468826.jpg38452f36e4c8b7b36a61d80b273b75e6670.jpg

HEITERIAI PISKIT N* :)))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Laba Aušrinė, sėkmės tau. graži panelė esi matau. :PP Tikiuosi pasiliksi čia pažaisti su manimi :DD

Labas Puffy, ačiū dėkui ir tau ;)) Nu ačiū už komplimenta :)) Nu bus matyt ;DDDD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas Aušrine, nieko daug nesakisiu :D Kdl tavo drauge neprisistate? tokia zjbs ji xd, o tau sekmės. 

 


 

 

ALUS GIRLENDOS IR GAI DZIAI 

EGLE TORTAS IR BIBEI

MUSU PASALPOS ATIDETOS

VISA TAI YRA KALEDOS

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas Aušrine, nieko daug nesakisiu :D Kdl tavo drauge neprisistate? tokia zjbs ji xd, o tau sekmės. 

 


 

 

ALUS GIRLENDOS IR GAI DZIAI 

EGLE TORTAS IR BIBEI

MUSU PASALPOS ATIDETOS

VISA TAI YRA KALEDOS

lbs xddd kokia draugė? :D Dėkui tau ir :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ateik i ts xddd pakalbesim ;dd nes nebesuprantu nko :DDDDDDDDDD

Nepatinka man šnekėt nepratęs :) NU TA TAVO DRAUGE VARDA UŽMIRŠAU PAGRINDINIAM KANALE BUVOT ABI GALE IRGI BUVO MEOW GABIJA AR PANAŠIAI, NEATSIMENU

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepatinka man šnekėt nepratęs :) NU TA TAVO DRAUGE VARDA UŽMIRŠAU PAGRINDINIAM KANALE BUVOT ABI GALE IRGI BUVO MEOW GABIJA AR PANAŠIAI, NEATSIMENU

eik i pm geriau :D nes tuoj isp gausim. ;///

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, malonu susipažinti. :)

Labas, man taipogi :)

 

ši.kna nehujova visai, labukas

 

Nu kur tu žiūri :D Labas labas.

wut netikiu, kad tau 14 metų

 

Tai kiek tada jei ne 14 metų? :DD

Sv, į minde labai panaši, sekmės ir t.t xdddddddd pravardė žopa nais

Labas. Whut?? i koki dar Minde?? :DD Ačiū ir tau sėkmes. Na čia tokias pravardės draugai sugalvojo :D

 

Labas gal  nori draugauti? 

864761462 (pildyk)

Labas, tu nebesvaik gal sakyčiau? :DDDD Nauju draugų ieškai?? Kam tu ta nr visiems numetei? :DDD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.