Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Aiste_Veranyte

Aiste_Veranyte

Rekomenduojamas pranešimas

karoce cia visi atejo uz laido panos susirast... apgailetini esat, o tu mergaite, nesedek prie tokiu sudu susirask gyvenima geriau, nes cia laimes ir vyro nesurasi

(y) Sorry, bet nelabai tokių čiolių suprantu ;/ "Aišku patinka kartais ir prie pc pa'nolife'int .  :D" Eik geriau ką nors įdomiau paveikt. Kaip ir Vendelis sakė, čia vyro nesusirasi.. Bet šeip graži esi.

 

 

Sveika, malonu susipažinti. Sėkmės serveryjye. Beto toks berniukas Edis_Kingston sakė labai tavimi susižavėjo  ;)

 

Neklausyk šito. Fu. Edis blogas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

(y) Sorry, bet nelabai tokių čiolių suprantu ;/ "Aišku patinka kartais ir prie pc pa'nolife'int .  :D" Eik geriau ką nors įdomiau paveikt. Kaip ir Vendelis sakė, čia vyro nesusirasi.. Bet šeip graži esi.

 

 
 

Neklausyk šito. Fu. Edis blogas.

Paskuutinį kartąą sakaau,kad vyro aš čia neieškau ! Nesu iš tų kurios žaidžia tik tam,kad vaikiną susirast ir t.t. ;) Tikrai turiu ką veikti , lankau įvairiausius būrelius,treniruotes. Nesėdžiu vien tik prie kompiuterio,ir neišlendu į lauką. ! :) Atrodo,kad panelės negali prie pc sėdėt, jos visada turi kažką daryt,kažkur išeit. Ir be to,mano tas nolife'inimas,nereiškia vien tik samp žaidimas. Internete aš ieškau įvairių straipsnių apie tai kas mane domina,žiūriu Youtube video,mokausi savarankiškai prancūziškai ir t.t. ;) Be to , ačiū už komplimentą ! Na ir manaau , kad ir tu supratai ką norėjau pasakyyti , tai nenorėčiau daugiau sulaukt tokių komentarų kaip " Eik geriau ką nors įdomiau paveikt. " Ačiūū ! :}

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.