Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Policininku pavaduotoja Laurynas_Leigon

Faustas_Senbuvis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Faustas_Senbuvis
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Laurynas_Leigion
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Policininku
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Mums buvo zona ir jis mus surakino aptikrino t.t.... 
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:Per zona Policininkai musu negali surakinti ir patikrinti ...
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas https://imgur.com/a/TDcHIAt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, zona buvo vos tik prasidėjus.Aš būdamas kvailelis neatkreipiau dėmėsio, jog šiuo metu vyksta zona ir sugaves Credo_Stream (mašinos vairuotoja) surakinau ir patikrinau.Įrodymai yra ne tavo kadangi matosi, kad pats tuo metu sėdėjai galinėje sėdynėje.Gryžtant prie papeikimo tai aš patikrinęs norėjau paleisti žaidėja kadangi pastebėjau, kad vyksta zona, o tavo draugai (įskaitant ir tave) pradėjo šaudyti į mane.Jums pradedant šaudyti į mane aš negalėjau atrakinti jūsų draugo kadangi tuo metu vyko susišaudymas ir aš tuo metu gyniausi.Kadangi būtent tu mane nušovei aš negalėjau jo atrakinti.Gryžęs iš ligoninės atvykau į tą pačia vietą ir atrakinau žaidėja.Štai įrodymai:

Įrodymai, jog žaidėjas buvo atrakintas:

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mum nerūpi ar tu pastebėjai, kad zonos laikas ar ne, padarei nusižengimą ir viskas, čia tas pats kas nesvarbu ar matei, kad tave seka ir gaudo ar ne vistiek gauni staru, tas pats ir tau čia  Nežinojimas ir nepasižiūrėjimas nuo atsakomybės neatleidžia. Žinojai, kad gaujinis esu, nes gaudei diena prieš visą dieną. Nenaujokas esi, kad nežinai kada prasideda zonos. Būtum neprisikabinęs, būtum visko išvengęs, o dabar pažeidimas yra padarytas tiek tavo tiek mūsų. Tavo, kad rakinai mus zonų metu ir mūsų, kad šaudėm į tave, mes likom nubausti, nes gavom star ir sėdim jaile, o tu irgi turi būti nubaustas, nes pažeidei taisyklės 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, Faustas_Senbuvis rašė:

Mum nerūpi ar tu pastebėjai, kad zonos laikas ar ne, padarei nusižengimą ir viskas, čia tas pats kas nesvarbu ar matei, kad tave seka ir gaudo ar ne vistiek gauni staru, tas pats ir tau čia  Nežinojimas ir nepasižiūrėjimas nuo atsakomybės neatleidžia. Žinojai, kad gaujinis esu, nes gaudei diena prieš visą dieną. Nenaujokas esi, kad nežinai kada prasideda zonos. Būtum neprisikabinęs, būtum visko išvengęs, o dabar pažeidimas yra padarytas tiek tavo tiek mūsų. Tavo, kad rakinai mus zonų metu ir mūsų, kad šaudėm į tave, mes likom nubausti, nes gavom star ir sėdim jaile, o tu irgi turi būti nubaustas, nes pažeidei taisyklės 

Aš pastebėjau, jog jums nesvarbu niekas, nes gi jūs gaujiniai.Tu sakai, jog aš rakinau jus, bet ar atkreipei dėmėsį, jog iš jūsų tik vienas žmogus buvo surakintas?Asmeniškai aš tai nelabai suprantu kam ratais važinėti po dilimore miesteli jeigu jums zona tai LS mieste.Noriu pabrėžti, jog tas kurį surakinau negavo tuo metu nei star nei aš jį į jail vežiau.Viskas būtų gerai jeigu jūs būtumėt nešaude, o aš tiesiog būčiau atrakinęs jūsų draugą ir visi būtų laimingi, o dabar reikia kelti kažkokias scenas, jog surakinau gaudoma asmenį iš įpročio ir nepastebėjau laiko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes ago, Laurynas_Leigon said:

Aš pastebėjau, jog jums nesvarbu niekas, nes gi jūs gaujiniai.Tu sakai, jog aš rakinau jus, bet ar atkreipei dėmėsį, jog iš jūsų tik vienas žmogus buvo surakintas?Asmeniškai aš tai nelabai suprantu kam ratais važinėti po dilimore miesteli jeigu jums zona tai LS mieste.Noriu pabrėžti, jog tas kurį surakinau negavo tuo metu nei star nei aš jį į jail vežiau.Viskas būtų gerai jeigu jūs būtumėt nešaude, o aš tiesiog būčiau atrakinęs jūsų draugą ir visi būtų laimingi, o dabar reikia kelti kažkokias scenas, jog surakinau gaudoma asmenį iš įpročio ir nepastebėjau laiko.

Važiavom ginklų pasiimti ir viskas, visi rinkomės, o tu sutrugdei. Buvo kas buvo, mes nusižengėm taisyklėm, gavom jailo, tu nusižengei tu irgi turi gaut nuobaudą, taisyklės yra taisyklės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki,

Įsivaizduokim - važiuoji sau ramiai Dilimore miestelio gatve ir matai nusikaltėlius, tu juos surakini, patikrini ar asmuo yra gaujos narys ir greit paleidi. Tiksliau nepaleidi, nes gaujiniai nenori būti paleisti ir pradeda atakuoti. Galų gale sugaišot daug laiko dėl savo kaltės, nes jūs nužudėt pareigūną, kuris galbūt būtų geranoriškai paleidęs jūsų "šoferį".

giphy.gif
Ginklams žvangant, įstatymas tyli. (Ciceronas)

Pavaduotojas nebus baudžiamas.

Tema rakinama

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.