Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2015.04.24 visose vietose

  1. Anketos šablonas, - Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Matt_Inside - Komentaras : Geriausias ženklas, kad tik GreenSide visi gali atsisėsti, o ten kituose serveruose niekada taip neatsisėsi kaip čia sėdi. Tai kaip sakoma bachūrai atsisėsiu - Nuotrauka : Ekologiškas žalių spalvų gaminys
    3 taškai
  2. Labai nesmerkit, pirmas mano video.. Ir dar su vegasu 13. Sunku.. 3 valandas dirbau, o video trunka vos 55 sekundes . Kitą kart kurdamas jau daugiau žinosiu. Įvertinkit ką manot. Aš pats manau pirmos 10 sekundžių geriausią ką padariau. O toliau viskas .. *uine Galit ir HD pasijungt.
    2 taškai
  3. Sveiki visi! Seniai jau buvau nesukūręs photoshop pamokos todėl nusprendžiau šį mielą pekntadienį pasedėti prie photoshop ir išmokyti jūsų vieno efekto. Bandicam vėl nerodė mano rodyklės :\ Nusivyliau vėl aš juo ir aišku lango dydis šiektiek apkarpytas vėl bandicam kaltės ir tuo pačiu mano, bet oh well pagrindiniai dalykai matosi. Taigi pagrinde šioje pamokėje išmokysiu kaip atlikti minimalistinį logotipą ir kaip padaryti per photoshopą long shadow(ilgo šešėlio) efektą. .Psd faliukas jei kas nors kažko nesuprato arba tiesiog nori pasžiūrėti galutinį rezultatą. (Link) Vi
    2 taškai
  4. - Jūsų Vardas_Pavarde žaidime :James_Corleone - Komentaras :Na turėjau laisvo laiko ir apsigalvuojau ir sukuriau kažko naujo, bet buvo labai sunku su akmeniais ,nes sunku buvo rasti. - Nuotrauka :
    2 taškai
  5. Istorijos pradžia Nr. 1 -------------------------------------------------------------- Sveiki , kaip pastebėjote , aš rašysiu apie save , kaip pradėjau žaisti GTA San andreas ir Sa-mp .Būdamas dar tikrai nedidelio amžiaus 10metų arba 11 metų , nes tiksliai nebe atsimenu pamačiau , kaip pusbrolis pradėjo žaisti šį nuostabų žaidimą . Tai buvo kažkas ne realaus , todėl nusprendžiau , kad turiu atsisiųsti ir aš , bet kaip žinote mažas būdamas nebuvau kompiuterio mokslinčius , todėl laukiau , kol pusbrolis įrašys ir man . Tai tos dienos buvo tokios ilgos , nes laukiau ir laukiau . Kaip įraš
    1 taškas
  6. Pofka_Srd

    VANILLA Graphics

    DARBUOTOJAI ĮKŪRĖJAS - POFKA_SRD TAISYKLĖS NEFREEPOSTINTI TEMOJE, VISUS KLAUSIMUS AR KITUS NEAIŠKIUS DALYKUS RAŠYTI Į PM UŽ DARBĄ ATSISKAITYTI PER 24VAL. NUO DARBO ATLIKIMO UŽ DARBĄ ATSISKAITYTI TAM KURIS JĮ ATLIKO NESKUBINTI DARBUOTOJŲ DIRBTI DARBĄ DARBUS UŽSISAKYTI PAGAL ANKETĄ IR KITUS PRIVALUMUS ANKETA • DARBO TIPAS [AVATARAS/PARAŠAS] : • DARBO TEKSTAS [sUBTEKSTAS] : • DARBO DYDIS : • DARBO STOCK/RENDER [bŪTINA] : • DARBO EFFECTAI [TAI[/NE] : • DARBO PAVYZDYS [NEBŪTINA] : • KIEK FORUMO REPUTACIJA ATSISKAITYSITE : JUODASIS SĄRAŠAS
    1 taškas
  7. Pasiūlymų pildymo anketa serveriui. ✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Eko_Mad ✔ Koks tai pasiūlymas: Viską aprašysiu apačioje. ✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na manau reikėtų padaryti tokį dalyką mechanikams, kad tarkim iškvietusiam žmogui kuriam reikia fix automobilį iki 500% mechanikas transportą galėtų taisyti vietoje, o 500% ir mažiau, jau reikėtų transportą prikabinti ir nutempti į mechanikų bazę, žinoma joje reiktų sumappinti nemažą garažą su pakylom ir panašiai kad būtų panašu į mechaniko garažą kur atsidarytų vartai ir įvarai tą transportą į interjerą, pastatai ant pakylos, ir tu
    1 taškas
  8. Dar vienas pasiūlymas būtų toks mini. Bausti administratorius kurie healina žaidėjus kai medikai yra prisijungę, išimtis žaidėjas medikas. Bausti administratorius kurie fixina, krauna transportą kai yra mechanikai on. Išimtis gal dar būtų jei nereaguoja niekas, bet tai reiktų patikrinti
    1 taškas
  9. 2 darbelis - kadangi jis reikšmingesnis/ryškesnis.
    1 taškas
  10. Sveikas, Karolina malonu susipazinti. Sekmes, Tau serveryje Best of medic
    1 taškas
  11. Turnikas, krepšinis! Bei namuose sportuoju.
    1 taškas
  12. Copy-Paste įdėja nuo LV, kadangi ten beveik tas pats, bet UŽ!
    1 taškas
  13. Na man asmeniškai nepatiko, sėkmės tobulėjant..
    1 taškas
  14. Anketos šablonas, - Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Gvidas_Huf - Komentaras : Na pirmosios nuotraukos praktika šioke toke. Na kas buvo panaudota didžiausiame projekte tai GOLF, daug popieriaus, pieštukai spalvinti, lapeliai, lapeliai su šakelėmis, markeris, permatoma pleistra klijuoti popierius ir priklijuoti prie GOLF'O. Manau, kad gavosi puikiai, stengiausi ištikro. - Nuotrauka : Praktika, manau kad nesvarbu, bet truputi gražu: Na, o dabar tikrasis projektas ant GOLF markes automobilio:
    1 taškas
  15. Anketos šablonas, - Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Tunex_Smith - Komentaras : Radau tėvo garaže - Nuotrauka :
    1 taškas
  16. Anketos šablonas, - Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Karka_Pitt - Komentaras : Na pamačiau, kad vyksta tas konkursas, nu tai greita pasiemiau kažkokios dešros, čipsu tai ir sudeliavau, aišku čia ne ekoligiškas, bet prie tų linksmesnių. Tokiu eksprontu čia viskas:D - Nuotrauka :
    1 taškas
  17. - Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Eimis_Show - Komentaras : Laikiau laikiau, ir nebereikalo laikiau juos . - Nuotrauka :
    1 taškas
  18. Anketos šablonas, - Jūsų Vardas_Pavarde žaidime :Dave_Destiny - Komentaras :Šoviau lempą belenkokią, dar pritrūko batarkių tai..Visas eksprontu vyko nesu menininkas supranti gi - Nuotrauka : Nesmerkit taip labai jau
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.