Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.06.24 visose vietose

  1. Joninių dvasia ir LUXUS Autosalone! Iki 25d 23:00 sulaukus trečio kliento šį savaitgalį - vienam jūsų paslaptingas LUXUS modelis dovanų! Akcijoje jau dalyvauja Billy_Jack. ___________________ Pridėtas naujas modelis CyanBlue ___________________
    4 taškai
  2. Iš pavadinimo "Luxus", tikriausiai, mintyse kilo asociacijos su marke Lexus, arba prabanga (angl. luxury, luxe). Tai reiškia jog prekinis ženklas "Luxus" garantuoja tik kokybišką pasiūlą reikliausiems klientams. Salono transporto kainos derinamos pagal transporto tune retumą, unikalumą. Kuo transporto tune retesnė, pilnesnė, gražiau suderinta, akiai patrauklesnė - tai tokia savaime bus ryškiai brangesnė, tačiau kaina atitiktų tai kiek dėžių tektų įsigyti jog gautumte kažką panašaus. O pagrindinis kainų rodiklis yra grindžiamas šioje temoje pateikta informacija. Kaip jau suprantate
    3 taškai
  3. Velnelis Camel

    @Skrajojantis_Olandas eazy

    @Skrajojantis_Olandas eazy
    3 taškai
  4. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: E`M • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi, noriu pasiūlyti, jog būtų į /varzybas įdėta ir top daugiausiai uždirbęs žaidėjas iš žuvų gaudimo per dieną. Top 3 rodytų, kas daugiausia užsidirbo pagaudamas žuvis. Šiuo metų žvejybą yra beveik nenaudojama, kitaip tariant " žlugus ", todėl turėtų toks dalykas motyvuoti. Pavyzdžiui: TOP 3 1 V_P pagavo už 90000 eu. žuvies. 2 V_P pagavo už 25000 eu. žuvies. 3 V_P pgavo už 5000 eu. žuvies. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?: Motyvuotu žaidėjus
    2 taškai
  5. < Prisistatymas > Taigi sveiki visi skaitantys šį pranešimą. Mano vardas žaidime yra Jeremy Redwood, o realybėje Albertas, man yra penkiolika metų. Gyvenu Lietuvoje, Dzūkijos krašte, netoli sostinės. Laisvalaikių mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus ir praleisti laiką su draugais, bet nereikia pamiršti ir darbo. Aš esu ekstravertas, mėgstu dirbti draugiškoje ir rimtoje komandoje, taipogi apie save galiu pasakyti, kad esu gan griežtas, bet tuo tarpu linksmas ir draugiškas, esu paslaugus, bendraujantis – truputėli daugiau pabendravęs su žmogumi galiu gan nemažai pasakyti apie jį patį
    2 taškai
  6. Sveiki draugai ir dirbtinio intelekto būtybės. Daugelis iš Jūsų greičiausiai pagalvos,- „ Štai ir vėl čia tas dzybylas iš jutubo“. Tačiau tokį mano įvaizdį įtakojo greičiau patys visuomenės nariai nei aš. Aš visada darau tai kas man patinka ir myliu tai ką darau. Aišku neapseina ir be nesėkmių. Vienas dalykas, kurio laikausi nuo pat jaunystės - nepasiduoti nesėkmėms. Esu mėgėjas laužyti standartus, darau tai, ko kiti net nesugalvotų. Nemėgstu sėdėti vietoje, todėl nuolat siekiu daugiau nei, man reikia. Aš esu 17-metis Danilas. Aš esu spontaniška ir linksma asmenybė. Nemėgstu kai kiti gali ma
    2 taškai
  7. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gordon_Hells • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 1. Mano pasiulimas būtų toks,kad šiukšlininkai turėtų savo intirijerą visi turi išskyrus šiukšlininkai,viduje būtų toks darbas pvz: Pasiemi šiukšles ir surušioji pvz butų Stiklas,plastikas,popierius,ir už suriušiotas šiukšles gautum atitinkamą pinigų kiekį 2. Pridėti dar vieną mašiną šiukšlinių,kad būtų dvijų rušių o ne vien Trasmaster nes tą mašiną labai lėta ir nelabai kas nori su je dirbti... 3.Kai dirbi šiukšlininku ir imi iš šiukšlinių šiukšles rodytu kiek dar liko šiukšlių nes tai biški nes
    1 taškas
  8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domas_Mode 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Vila, neįrengta. 3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): Neįrengtas. Namas matosi viršutinėje nuotraukoje. 4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: 1.1 mil. - galima derėtis 5. Papildoma informacija: Domina keitimas į namą su kolektoriumi (gali būti ir be) su priemoka.
    1 taškas
  9. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Dainius_Callidi • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Hansa_Lunatic • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  10. Paprasta tiesiog darbas panašus į kaliuze. Pasiimti Maiša > Nunešti prie rušiavimo stalo > Jis rušiuojamas "spaudinėti Y" > gaunamas vienas iš šiu [Plastikas, popierius, stiklas] > nešama į tam skirta iškrovimo vieta "konteinerius ant kuriu parašyta {Plastikas, popierius ir stiklas}" Na dėl pačiu nešamu objektu reikėtu pasukti galva (objekto id kad jis dar būtu rankose)
    1 taškas
  11. 1. Tema yra forumo pasiūlymų skiltyje, o ne serverio. 2. Tavo pasiūlymas taip pat išdėstytas ir aprašytas kaip Minde_Sama video. (Neturi savo minčių) Bet visgi, esu už šį pasiūlymą.
    1 taškas
  12. Viską susikelk į cleo papkę. http://www63.zippyshare.com/v/eO9XE82f/file.html
    1 taškas
  13. Gruzinas_Sampo

    Swx oll, kas geresnio?

    Swx oll, kas geresnio?
    1 taškas
  14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Bondas_White 2. Kokio tipo yra ši modifikacija? [ENB, ginklai, automobiliai, skin, HUD, kita]?: Automobilis ( Keičia Euros (Bet galit pasikeisti .txd ir .dff ant kurios norit) ) 3. Ar modifikacija kurta jūsų ar rasta internete?: Surasta internete ir editinta mano. 4. Komentaras apie modifikaciją [nebūtina]?: 5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas)?: 6. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda?: http://www33.zippyshare.com/v/r8u4G7dY/file.html
    1 taškas
  15. Sveiki visi, kurie skaito šį laišką. Aš esu Tadas, o žaidime žinomas kaip Tadas_Chill. Gyvenu bei mokausi Alytuje. Man yra 16 metų, laisvalaikiu mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus bei bendrauti su draugais. Mano charakteris yra gan paprastas. Esu toks žmogus, su kuriuo yra gan lengva ir nesudėtinga bendrauti, kadangi visuomet randu apie ką pakalbėti, aptarti. Taip pat draugiškas, darbštus bei iš dalies kūrybingas, mėgstu atlikti užsibrėžtus tikslus turėdamas kokį nors sugalvotą planą, t.y neimprovizuojant. Tiesa, manyje yra ir keletas minusų. Retkarčiais atsiranda tokių situacijų, kurių met
    1 taškas
  16. Kandidatūra į G.Moderatoriu Sveiki, taigi esu žinomas serveryje, kaip Edgaras_Mix. Man yra 22 metai. Šiuo metu studijuoju universitete. Gyvenu Vilniuje. Mano pomėgiai: sportas, kompiuteriniai žaidimai, bendravimas su įvairiais žmonėmis. Vasarą keliauju pas tėvus į Vokietiją. Kiekvieną vasarą dirbu Vokietijoje, todėl grįžęs iš darbo dažniausiai turiu nemažai laisvo laiko skirti būtent tokioms pareigoms. Taigi, žaidime esu turėjęs nemažai pareigų vienos iš jų buvo nemokamo administratoriaus pareigos, kurios per žingsnį skyrė mane nuo patekimo į komandą, bet kadangi gavau direktoriu servery
    1 taškas
  17. Taigi, pagaliau atsirado proga kažką pasiekti ir man šiame serveryje, Laukiau progos pasirodyti. Spėju sukate galvą ir galvojat kas čia per „brudas“ bando pretenduoti į tokias pareigas kaip G.Moderatorius, būtent į šį klausimą dabar ir atsakysiu. Vardu – Arnas ir šiuo metu man yra 19metų. Laisvalaikį leidžiu su draugais praleisdamas valandas lauke/mieste arba prie tinklo (Jau trečius metus žaidžiu tinklinį), na ir žinoma negalime pamiršti praleisto laiko prie kompiuterio. Draugai sako, kad esu žmogus su labai keistu charakteriu. Esu darbštus, visad stengiuos padėti ir saugoti silpnesnį už save
    1 taškas
  18. "Nemoki *cenzūra* - nereikia lįst". Taip aš tau atsakysiu į šį pasiūlymą.
    1 taškas
  19. 1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.