Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.12.11 visose vietose

  1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Cesar_Salvatore • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Matthew_Bennet • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Per zoną mano gaujos nariams dėjo banus ir neužpildė ban anketų... Tai kaip čia suprast ? Mano dešiniajai rankai prisijungus į žaidimą jis nebebuvo gaujoje... Tai kaip čia suprast ? Iš vis baninimai be įrodymų, o banina dėl to kad krito zonoj juokingas tas benetis...IŠvis šio prižiūrėtojo požiūris į gaujas yra atmestinas. Į tai ko nori žaidėjai neatsižvelgiama, zonoje kai paprašai pastebėt tai tiesiog imeta
    10 taškai
  2. @Egidijus_Keza @Matthew_Bennett Sv , Keza grasina banu - bennetis mano kad naudoju - keza sako neisisuksiu su videosu, ( bet kad videose matosi kaip saudau tai kaip gi man jis nepades) - 3 Videosai mano filmuoti ko dar truksta?
    10 taškai
  3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume :Domas_Frozen • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume :Matthew_Bennett • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?:Dėjo bana per zona iš oro man ir mano draugams.O bannedo nepildo • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :https://imgur.com/a/hrrCP
    8 taškai
  4. 1 2 3 benetis ĮŽEIDIMAI :DD
    4 taškai
  5. xDDD mum per skype sakė,kad keza kažka pzu daro,nu tj pažėjau ar daro ar ne nu tj kokios problemos ko man bijot galiu ir video numest.kaip šaudau vajetus.Ir pirma pats aima prasitrink nes į siena šaudydamas žaidėjam hp ima įdomiai Jai aš nemoku c-bugint tai nežinau tu globalas esi
    4 taškai
  6. Rokas

    Peikiu Matthew_Bennett

    Ponas, projektas ne vaikų rankose, komandą prižiūri savininkai. Kokių dar argumentų jums reikia norint įrodyti, jog jokios korupcijos nė kvapo šioje, jūsų aptariamoje, problemoje nėra? Joks komandos narys nėra pažįstamas, su nė vienu komandos nariu artimai nėra bendraujama, visus sieja tik žaidimo ryšys. Pamiršau .. kodėl aš aiškinuosi žmogui, kuris pats yra korumpuotas (pardavinėja serverio turtą), bet dar turi drąsos aiškinti kas yra korupcija ir badyti į kitus pirštais, jog tie ir tie yra korumpuoti. Apgailėtina.
    3 taškai
  7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Dominykas_Weed 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Lukas_Barsukas 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /s ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/3ie8Q 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/7zNr3
    3 taškai
  8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Dominykas_Weed 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Dziugas_Mercaitis 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmai /padmins 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/A1cvp 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/DoSsJ
    3 taškai
  9. Aidas_Krosas

    BOBCAT mafija.

    BOBCAT klubas/mafija Į šį klubą patekdavo nedaugelis, nes tie, kurie bandydavo, bet jiems nepavykdavo įstoti, būdavo nužudomi lėtai ir skausmingai. Tačiau laikai pasikeitė, mūsų gretos sumažėjo. Mes ieškome šaltakraujų žudikų, kurie nebijotų pakelti rankos prieš neplautą kojinę. Mafijos klestėjimo laikai Buvo laikai kai BOBCAT klubui negaliojo jokie įstatymai. Mūsų buvo dvidešimt. Vagys, žudikai, prievartautojai, baisiausi visuomenės priešai susivienijo, kad keltų siaubą ir valdytų. Visos gatvės priklausė mums, teisėsauga klausė ir vykdė mūsų įsakymus. Moter
    3 taškai
  10. Tai va, baigėsi banas ant main forumo acc, reikia papostint video ir į VFX skiltį. Po veiksmo pamačiau, kad netyčiom viską nufilmavau, aišku ne kokia kokybe filmavau, tai ir ne kas gavosi. Galit sakyti kas blogai, kritikuot, tik aišku su argumentais.
    2 taškai
  11. Ir dar vadinate save profesionalais. Tai yra SA-MP'as, jeigu sugebate save vadinti senbuviais, tai turėtumėte sugebėti ir atskirti tokias situacijas.
    2 taškai
  12. Tai ok, ok. Pažiūrėk įdėmiai į video ir atkreipk dėmesį į žaidėjus, kurie gavo baną nepelnytai, atseit už inv. Tai gal jiems tokia pat situacijo nutiko kaip "Gaujų prižiūrėtojui" @Matthew_Bennett ? A? A iš kur tu žinai, kad jis nečytino? Jis gali tą įrodyt ? Gali? Galėtų įrodyt - būtų jau įrodęs jog nečytino. Tuo viskas ir pasakyta. Sėkmės.
    2 taškai
  13. .Zajibal jau čia su tais prižiūrėtojais, laiko save aukščiau kitų. @Rokas tau patarčiau atidžiau pasižiūrėti šiam prižiūrėtojui parašytus papeikimus. Viename papeikime, žaidėjas pateikia vaizdo medžiagą jog šis prižiūrėtojas naudoja inv. Žinoma, kaip ir visi turintys aukštas pareigas žaidime žmonės, imtų kalbėti niekus, nebūtus dalykus, kaip sakoma - mazintusi. Jei ne pingas, tai fps. Koks skirtumas? Pasidariau aš tą /fpslimit 20-30 patestavom su draugeliu ir kas iš to? Visos kulkos kimba. Ptfu, tada visus imkit ir atbaninkit kurie buvo užblokuoti už inv. Žinot ką pasakysiu? Gal seniau servery
    1 taškas
  14. As castro ir ka tu man ĮŽEIDIMAI is toli ka ĮŽEIDIMAI kad tave ĮŽEIDIMAI.
    1 taškas
  15. O tu tai duodi..... Kai prašom pastebėti tai būna naujokui kurie drožia 7/7 be vargi sudaužo senbūvius. O 1x10 ? Nesupratau net jei žmogus nešioja tavo mėsų gauja tai reiškia čytas ? Ir beto vienas neidavo o su visa gauja judėjom prieš jus.
    1 taškas
  16. Supranti,čia bajeris yra kaip globalai ateiną į silveriukų serverį tai žn,nėr ką kalbėt benneti toliau šaudyk į sieną,ir hp imk kitem gerai glhf čia jum bennetis buvo ir bus silveris,
    1 taškas
  17. "Pastebeti" po to o žiurėkit benetis freebanina. Patys nebesusigaudot savo mintyse. Del Domo kaip ir viskas išsiaiškinta 1x10 tikrai neįmanoma ir pats tai puikiai supranti. Del Ali_Gato gavau daugelio žmonių skundus kad už ta acc žaidžia Castro_Pro , įrodymai buvo 50/50 norėjau pasikviesti i ts , bet kiek tu parašei jis yra užbanintas. Forume taip pat kiek suprantu užbanintas , smagiai čia.
    1 taškas
  18. Pas tave būtų tele2 internetas irgi suprastum mane,tad vistiek laukiu užblokavimo free banų nedalinęs.Tiesiog atblokuokit ir viskas ramu bus.
    1 taškas
  19. musarai reiškia šiukšlės, tai aš šiukšles pavadinau negražiai, o šiukšlės nėra fizinis asmuo, todėl nieko neįžeidžiau.
    1 taškas
  20. 230k dabar paimu, esu žaidime.
    1 taškas
  21. Adan_Suzuki

    Infernus GIVEAWAY

    Sveiki, nusprendžiau padaryti infernus giveaway kadangi jis man nereikalingas. Tai bus puiki proga naujokams laimėti puikų automobilį. Infernuso nuotraukos nekelsiu tegu išlieka paslaptyje Infernusas tikrai gražus. Taigi giveaway šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2.Kodėl norite laimėti automobilį? 3.Skaičius nuo 1-100: Sekmės dalyvaujantiems! Laimėtoja rinksiu šiandien 18.30 jeigu minimaliai susirinks 10 dalyvių.
    1 taškas
  22. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Dominykas_Weed 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Furistas_Tomce 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /v ne pagal paskirtį 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/9vweY 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/2prov
    1 taškas
  23. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Dominykas_Weed 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Keith_Miller 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/QRBXN 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/Btf4I
    1 taškas
  24. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lauris_Varskyte 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Ervinas_Kietuolis 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Na kagi pamačiau važinejančia Blista Compact markes automobily. Ji man taip patiko pagalvojau gal ja pavyks nusipirkti. Paklausiau jos vairuotojo ar ja parduoda jis atsake taip. Susitarėm kaina bus 15k . Jis ja buvo pasiūles už 16 k bet tuo metu neturejau tiek .Po kiek laiko jis ja pasiūle už 16 k . Aš nesutikau. . Po kiek laiko pasiūlė nupirkti "Blista Compact" už 15 k . Aš pirkau ! Kai nusipirkau pastebejau jos jis man pasiūle
    1 taškas
  25. Nusprendžiau laimėtoja rinkti ankščiau nes sulaukiau pakankamai dalyvių tad seklbiu laimėtoja @Antanas_Vairuotojas TURI LAIKO SUSISIEKTI SU MANIMI IKI 19H ARBA RINKSIU KITA LAIMETOJA
    1 taškas
  26. 1 taškas
  27. TAI DEDI TUNE IR GAUNI. VSIO DW
    1 taškas
  28. Po kelių minučių skaitymo, jau nesvietiškai atsibodo, vistiek, čia žaidimas, todėl iškarto atskleist save visiems nėra labai protinga, tai visgi prisistatymas publikai kurios tu nepažįsti ( o ne gyvenimo aprašymas) ir greičiausiai tik su keletu žmonių susipažinsi asmeniškai ir tapsi draugais, manau, jog viską galėjai sutrumpint ir supaprastint, tai tiek, sėkmės
    1 taškas
  29. Aš jau nebesuprantu kas darosi. Iš kur jūs traukiat visokias nesąmones apie mane? Vėjus pradėjau girdėt, tai vienas į /sms parašo „Geri papai“, kitas „Atsiūsk papų foto“. Nesupratau, apie ką jie čia kalba. Bet pasirodo, jog kažkas skelbia visam GreenSide projektui, kad man yra 14 metų ir visiems siunčiu nudes. Atsiprašau, liaudis, bet man tikrai ne 14 metų ir jokių nuotraukų aš nesiunčiu, atsigaukit. Vienas durnelis, kuris manęs nemėgsta, užsimanė paskelbinėt nesąmones tam, kad mano reputaciją mažintų ir panašiai. Žinai ką? Nepaeis, drauguži.
    1 taškas
  30. Šis žmogus ir mane buvo apgavęs, siūlau bausti visapusiškai, kad nenukenktų dar daugiau serverio žaidėjų.
    1 taškas
  31. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Andrew_Toreno 2. Kodėl norite laimėti ir ar tikitės laimėti? Esu naujokas, todel pinigai praverstu. 3. Ką veiksite su gautais prizais? Su masina vaziuosiu, o uz pinigus pirksiu dar masinu, kad su jomis vaziuociau. 4. Skaičius nuo 1 iki 150: 42
    1 taškas
  32. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Andrew_Toreno Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo šiandien (2017.12.06) Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 5 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Pasiūlė draugas. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Senas serveris nėra atnaujinamas, bei administracija preitame serveryje buvo labai prasta. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau. Sunku nebuvo Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdom
    1 taškas
  33. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Devil_Cobra • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Nojus_Nesvarbu • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimą. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    0 taškai
  34. isbandziau trumpam ta autocbuga ir uzbanino mesgaliai ir tiek
    0 taškai
  35. Mantas

    Peikiu Matthew_Bennett

    Svx , žaidime užbanintas lietuviškas ip , o forume pildai papeikimus su vokišku , o prie ip adreso dar prisideda raidės. Whats wrong?
    0 taškai
  36. Labai keistas gaujos pavadinimas, sekmės Jums zonose!
    0 taškai
  37. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Dominykas_Weed 2.Kodėl norite laimėti automobilį? Trūksta mašinu 3.Skaičius nuo 1-100: 34
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.