Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.01.11 visose vietose

  1. sveiki visi radau geruliu avatarčiku ( IŠ KARTO SAKAU JIE YRA NE MANO DQ UŽ SUGAIŠTA LAIKA) tai vo sėkmės varvint seilikes credits - pecula
    5 taškai
  2. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Yori_Molotkow • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Padaryti kioskuose , o gal net pas mechanikus kad galmėtų nusipirkti trosa/virve. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: O gi tam kad jai nėra mechanikų online, o žaidi su draugu/draugais ir sugenda mašina, tuo met galėtų privaziuoti draugas nesvarbu ar su darbine/nuosava mašina parašyti komanda /trosas Yori_Molotkow ir prikabintu mano mašina, atsirastu trosas/virve ir galetu tempti. Savaime aišku tas trosas būtų neamžinas galmėtų su juo kokius 5x kartu nutempti ir jis poto nutruktu. Troso
    3 taškai
  3. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Micro_Cloth • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau pridėti mechanikų darbui +2 DFT mašinas. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Svarbioje serverio vietoje čytui susprogdinus mašinas atsiranda 10+ laužų, mechanikai turi 3 DFT mašinas, dažnai būna taip, kad nespėja surinkt visų laužų ir žmonės turi laukt valandą laiko. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Micro_Cloth • Plači
    2 taškai
  4. Sveikas Jonai, malonu. Atrodo tavo avatarai man gerai įstrigo ir labai patiko. Linkiu tau didžiausios sėkmės projekte, bei realybėje.
    2 taškai
  5. Gruzinas_Sampo

    Swx oll.

    Swx oll.
    2 taškai
  6. O skinis, geras ķlipas ir šaudai tikrai neblogai.
    2 taškai
  7. Tony_Verona

    0 CBUG

    Malačius verona, senai žinau, kad taip gerai šaudai.
    2 taškai
  8. GREENSIDE # 0.1.8.5 Pašalinta sena lenktynių sistema ir sukurta nauja. Nuo šiol serveryje parašius /lenktynes komandą galėsite kovoti su kitais žaidėjais iš pinigų. (po kol kas tik iš 5000€ maksimalios sumos, jei viskas veiks gerai po kelių dienų bus pakeista į 50.000€). Lenktyniaudami rinksite lygos taškus ir kitą statistiką kurią galėsite stebėti ir kilti topuose. Parašius bet kurioje serverio vietoje komandą ir pasiūlius kitam žaidėjui lenktyniauti iš pinigų jums bus parinktas vienas iš atsitiktinių lenktynių taškų ir po 3 sekundžių skaičiavimo pradėsite važiavimą. Laimėtojas bus tas
    1 taškas
  9. Tiesiog_Robertas

    Eventas

    Sveiki visi, štai sugalvojau toki eventa. Šitame evente karočė bus taip kad 23 žmonių turės man į banką pervest 10k ane? Kai surinksiu 23 žmonių kurie bus pervedes man po 10k. Tada visi 23 asmeniai turės galemybė laimėti sultana visiškai nauja arba visiškai nauja nrg iš salono. Kai žmogus man į banka pervės į banka 10k tai tegul pasidaro ScreenShoota ir turės apačioj užpildyti anketa ir laukti kol susurinksim 23 asmenių. Laimėtojas bus pasirinktas kada susirinks 23 žmonių kurie pervedė man pinigus į banka ir kita diena vakare iškart bus laimėtojas. Laimėtoja rinksiu per www.random.org . Jeigu
    1 taškas
  10. pavadink kenshinas.exe ir viskas bus gerai
    1 taškas
  11. Forever_Young

    1 taškas
  12. Opa, geruliai avatarai, pasiimsiu porą. Dėkui kenšhini!
    1 taškas
  13. Žaidėjas užtildytas.
    1 taškas
  14. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vaidas_Sargas • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pasiulymas del skelbimu kontoros manau daug kas sutiktu kad už betkoki skelbima reik moketi 500$ , o kodel nebutu galima padaryti pvz: raide 5$ . • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Naujokams bei kitiems serverio žaidėjams nes pvz: Žmogus usijema perka parduoda nuperka o kol parduodi reikia daug skelbimu ikelti ir pavžui jis banodi jau kokiu 10 kar ir vis neparduoda tai jai esi naujokas tau kekevienas centas yra svarbus. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, pap
    1 taškas
  15. Labai gražūs avatarai ir nematyta tematika nustebino mane. Laukiu naujų tavo darbų.
    1 taškas
  16. Puikus avatarai kalėdoms, bet gaila nemačiau ankščiau šios temos. Anyway sėkmės kūryboje.
    1 taškas
  17. Anketa netvarkinga Žaidėjas buvo užtildytas už keiksmus ,o ne už įžeidinėjimus,Kita karta būk atidesnis
    1 taškas
  18. Užblokavimo apeliacija netvarkinga. Užblokavimo apeliacija nepatvirtinu vien dėl to, kad naujokas pats lenda ir taip tampa jų auka. Nelabai suprantu kam vėliau reikia guostis? Naujokas šiuo metu pats kaltas. Administratorius nebus baudžiamas, tačiau perspėtas žodiniu įspėjimu.
    1 taškas
  19. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Ignas_Eox 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Herbis_Perrow 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /s /v arba skelbimų kontora ne pagal paskirtį, kodėl? Todėl kad turi būti normalus skelbimai nes vos ne kiekvienas žaidėjas rašo visokias nesamones, turėtų but "/v [DARBAS] Taxi dirba, reikia pavežti? /kviesti > taxi" o dabar skelbia tokias pievas... 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/6nnBUEk 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/6nnBUEk
    1 taškas
  20. 1 taškas
  21. LSV

    0 CBUG

    cytas krc yra ce
    1 taškas
  22. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Shay_Future Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Užsiregistravau 2017-11-16, bet žaidžiu nuo vakar. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Žaidžiu maždaug 6 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Sužinojau apie šį projektą dar kaip jis tik susikūrė, bet pradėjau žaisti dar tik dabar. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Sugadinta ekonomika, ir jau tapo nebeįdomu. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Neįvykdžiau. Kok
    1 taškas
  23. LSV

    Parduodu Sultana

    ka zn gal 280k duociau
    1 taškas
  24. Laurynas'Epic

    0 CBUG

    Aiškus triggerbot. Kas ten buvo? 0:12 neiššovė botas su dgl?
    1 taškas
  25. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Anthony_Marcello • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Egidijus_Keza • Už ką buvote užblokuotas ?: Na kaip supratau už "Fps unlock" • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Neturiu, kadangi užblokavo kai buvau atsijungęs. Visa situacija buvo tokia. Sugedo kompiuteris prieš kelias dienas, per tą laiką kol tvarkė kompiuterį paprašiau draugo, kad paskolintų savo seną, nes dirbau policijos darbe ir nenorėjau būt išmestas iš darbo, bet to vakarais žaisti žaidimus mano pagrindinis užsiėmim
    1 taškas
  26. Tu nesupranti ką aš tau sakau ? Ne mano kompiuteris. Nebeatsakinėju po šia tema daugiau, jeigu nori aiškintis rašai į až. Administratorius kuris atsakingas už šią temą susisiekit až visa situacija bus paaiškinta.
    1 taškas
  27. Aš tau dar kart kartoju ne mano kompiuteris. Nedaryk iš temos chato.
    1 taškas
  28. Čia taip pat buvo filmuota ne su mano kompiuteriu. Kam reikės paaiškinsiu visą situaciją.
    1 taškas
  29. Labai gražūs avatarai, sėkmės.
    1 taškas
  30. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvis_Srekas • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pasiūlymai gaujoms, NGS ir t.t. Viską aprašysiu žemiau. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Kadangi pastebėjau daug dramų šiuo klausimu, nusprendžiau ir aš pasidalinti savo, tikriausiai kažkiek kompetetinga nuomone, nes pats buvau to dalis. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Na ką gi, sveiki visi skaitantys šį pasiūlymą, rašydamas net nežinau ar užtruksiu prie šio “rašto darb
    1 taškas
  31. Atblokuotas nebūsite.
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.