Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2023.11.08 visose vietose

  1. Leiskite jums pristatyti •Greenside Verslininkai• Discord serverį, kuris kilo iš įdėjos. Įdėją, kurią turėjo ne kas kitas, o @David_Edyionii, kuris dabar yra žinomas kaip šio Discord serverio savininkas. O aš jam padėjau įgyvendinti šią nuostabią įdėją. Dabar leiskite jums papasakoti, visgi kas tai yra ? •Greenside Verslininkai• tai yra serveris ,,Discord'' platformoje, kur renkasi visi ,,Greenside" serverio verslininkai. Jame žaidėjai pardavinėja verslus, keičiasi produktais ir ieško su kuom galėtų sudaryti ilgalaikį kontraktą. O kontraktas yra pasirašomas tam, jog žaidėjai kurie
    7 taškai
  2. WowWowWowWow Sveiki, gerbiamieji, pastebėjau jog paskutinis atsiliepimas apie šį serverį buvo parašytas prieš maždaug 3 metus, todėl nusprendžiau atgaivinti šią skiltį. Prieš pradėdamas dėlioti savo mintis apie serverį, ko jam trūksta, kas jame gerai ir panašiai, noriu visų paprašyti mano nuomonę priimti objektyviai, esu naujokas ir kai kurios dalykus galiu įvertinti ne taip, kaip jie turėtų būti vertinami, todėl nepatingėkit parašyt kritikos, pastabų ir apie tai labiau pakalbėsime, ačiū bei malonaus skaitymo. ⬇️♔♔♔♔♔⬇️ Serverio bendruomenė, Serverio bendruomenė turbūt yra vie
    4 taškai
  3. https://www.tiktok.com/@titas_titurnikas/video/7299211639423814944?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7299211961340872225
    2 taškai
  4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Benito_Cartel • Perkamų patalpų dydis, verslo šaka ir lygis:200m3. Būtų gerai šaka: Maistas • Siūloma kaina: Moku, tiek kiek sustarsim. • Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Ai tinka bet koks, svarbu parduokit man, ačiū
    2 taškai
  5. Sveikas, visų pirma dėkui už išsamų ir akį traukiantį aprašymą. Kaip naujoko akimis, tikrai daug įžvelgei teisingų detalių (ypač dėl administracijos), nes tiesą, sakant, net ir pats nesuvokiu, ką kai kurie čia veikia (vardais neminėsiu), nes kada reikia pagalbos, tu jos sulauksi labai retai arba išvis jos nesulauksi, todėl ant šito dalyko šis projektas atsimuša. Toliau, kalbą pakrepei į serverio sistemas, viską suprantu, kaip naujokas dar nesi su daug kuo susispažinęs, todėl tau būtų kaip pasiūlymas išbandyti save platesnėse erdvėse. Pamatysi, jog taksai yra tik paprastesnė dalis darbų kas lie
    2 taškai
  6. Laurynas_Leigon

    🗿

    🗿
    2 taškai
  7. JACK//PRAIN

    1 taškas
  8. Don_Borito

    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.