Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2024.03.10 visose vietose

  1. POV: parasai drk ir pav ppk @Mantas_Exotic
    6 taškai
  2. Nemanau, jog tai didelė problema, palyginus kai sunaikinai mano transportą už kurį turėjau sumokėti mechanikų firmai 20,000€. Nenoriu toliau diskutuoti šią temą. Nes esi tikrai neadekvatus žaidėjas ir abejoju tavo pischine buklė.
    5 taškai
  3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Titas Titurnikas Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: krumas kelkrastis pd Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Free starai, idomu kur as cia dariau non-rp. Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: cia
    3 taškai
  4. Rokas

    Apgavo James_Morello

    Neradau jokios informacijos, kuri patvirtintu minėtą istoriją. Niekuo padėti negaliu. Tema rakinama.
    3 taškai
  5. Jūsų Vardas_Pavardė: Rokas_Eid • Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: James_Morello • Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Kadangi pats nemėgstu kelti ridos, šiam asmeniui buvau patikėjas savo dvi tr. tai huntley ir nrg. Buvome susitarę jog jis kels rida be atlygio tačiau kai paprašysiu atiduos jas. Bei buvau paskolines treileri id tiksliai nežinau, žinau jog ji artimiausia blueberry barui. Šiuo metu kaip matau žaidėjas yra užblokuotas todėl norečiau visa tai atgauti. • Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): Huntley maždaug 2023 metų liepos mėnesį, NRG maždaug 2023
    2 taškai
  6. Visa šita nesamonė prasidėjo, kai paskyriau pavaduotoju @Krumas_Kelkrastis, prie lagamino lokacijos pradėjote kartu rodyti nepagarbą su savo draugeliu man bei mano pavaduotojui. Ir buvo parašyta kažkas panašaus iš jūsų pusės "kad ilgai nepabūsi direktoriaus kėdėje ir laikykis sksksk". Važiuodamas ramiai su Cheetah transporto priemonė link darbo bazės Tu atsitrenkei į galą su savo Landstarker transporto priemonė ir pradėjai šaudyti. Aš iškart suregavau ir nukrečiau tazeriu, bet daugiau iš manęs jokių veiksmų nebuvo, kadangi neturėjau darbinės transporto priemonės. Nuosavas transportas neb
    2 taškai
  7. Mechanikai | Kursai Kursai - Mechaniko darbo specifikacijos kelimas. Naujai atėjas žmogus neturintis jokios kvalifikacijos darbe automatiškai jis turi būti siunčiamas į tam tikrus kursus, kad galėtu kilti karjeros laiptais. Norint būti išsiustam į tam tikrus kursus reikės nemažai pasistengti ir įrodyti, jog esate to verti. Kiekvienas darbuotojas išsiustas į kursus turės išsilaikyti tam tikros kategorijos kursus, bei surinkti daugiau nei 70proc balų. Padangų montuotojas : Pati žemiausia kategorija. Kiekvienas naujai atėjas darbuotojas automatiškai yra priskiaramas prie padangų mo
    1 taškas
  8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Titas Titurnikas Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: mantas exotic pd Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Darbine apranga, darbiniu ginklu isnaudojimas, bet nuosava tr. priemone? nemanau, kad taip galima. Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: cia (https://streamable.com/6gilo1)
    1 taškas
  9. • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Atsijungimas nuo teisėsaugos, kai buvo gaudomas. Buvo informuotas, jog yra sekamas ir staiga atsijungė pamatęs kad esu nebetoli. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://streamable.com/z94hlf
    1 taškas
  10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tomukas_Real 2. Įrodymai, kad pervedete pinigus į darbo seifą: https://imgur.com/a/2Fd5PVe 3. Jūsų norimą spalvą: 0 ir 0 4. Jūsų norimi nuosavi numeriai: TOmyt3 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tomukas_Real 2. Įrodymai, kad pervedėte pinigus į darbo seifą: https://imgur.com/a/2Fd5PVe 3. Jūsų norimas žodinis rangas: RealDeal
    1 taškas
  11. o gal ir esu neadekvatus, ir man kazkas ne taip nepyk. Bet man nera lengva su pinigais..
    1 taškas
  12. Sveikas, dėkoju už papeikimą Paaiškinsiu iš savo pozicijos: Krumas man į /sms parašė kad užšaldytų tave, nes kvietei policiją ir nuo pareigūno bėgai. Krūmui paaiškinau, kad šaldyti galima tik tada kai nuo jo bėga žaidėjas naudojantis "Double jump" Padariau pzu ir matau tave bėgantį su dviračiu. Vaizdo įraše matosi kaip naudoji "Double jump" triuką siekdamas pabėgti nuo pareigūno šokdamas pro verslus, tačiau bandymas užšokti nepavyko dėl to, kad kliudei stulpa. Jeigu nebūtų to stulpo, situacija būtų tokia - būtum užšokęs ant to kito pastato, įgydamas pranašumą prieš policininką
    1 taškas
  13. mygtukas uzsispaude ir iskart baudziat? tai kur cia bus tu zmoniu projekte, nei ispejimu nieko. O paciam normalu atvaziuojant i salona atsitrenkt i masina? pats sau uzsidek non-rp
    1 taškas
  14. Laurynas_Leigon

    1 taškas
  15. Tautvidas_Krisci

    1 taškas
  16. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tautvidas_Krisci Ar susipažinote su darbo taisyklėmis: Susipažinau. Pinigų pervedimo įrodymai (imgur): https://imgur.com/a/FYVhif9
    1 taškas
  17. Jūsų Vardas_Pavardė: Ema_And Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policijos pavaduotoja. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 20 dienų. Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Nebėra laiko sampui, daug reikalų asmeniniame gyvenime, todėl nusprendžiau užleisti vietą tam, kuris labiau atsidavęs sampui bus
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.