Pablo_Greenas

Fūristų direktorius

Pablo_Greenas

Fūristų direktorius
 • ID

  11042
 • Turinio skaičius

  110
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Visi Pablo_Greenas pranešimai

 1. Pablo_Greenas

  „CLC“ Eksporto frakcija.

  „Cartel Logistics Centre“ Eksporto frakcija. Eksporto frakcijos darbuotojams visa naudinga informacija, bei prekių vietos, kur jas reikės pasikrauti. Tai pat šioje temoje darbuotojai pildys savo eksportuotus krovinius darbo pabaigoje. Frakcijos vadovas: @Arminas_Bite Frakcijos darbuotojai: 1. Emilisvn_Samp 2. Ferico_Tornado 3. Jack_Marzo 4. Wizard_Airidas 5. Rokas_Can 6. Club_Society 7. Eksporto frakcijos transportas [transportavimo galia]: Burrito [1 dėžė]. Wayfarer [1 kuprinė] Dinghy [Kuriama] RoadTrain [Kuriama] Papildoma informacija: Kiekvieną vakarą atsinaujinus sandėlio informacijai, frakcijos vadovas paskiria eksporto užduotis darbuotojams, savo užduotis galite rasti šioje temoje. Pristatytų krovinių šabloną turite užpildyti iki 21h. kitu atveju kroviniai bus neužskaityti. Motociklą turi jūsų frakcijos vadovas arba kreipkitės į direktorių. Prekių vietos: Ginklų dalys;Amunicija;Kariniai ginklai;Neperšaunamos liemenės;Narkotikai;Komunikacijos priemonės;Sekimo įranga; Kuprinių iškrovimo vietos: Pirma vietovė. Antra vietovė. Trečia vietovė. Pakeitimas: Palaikant tvarką ir vengiant milijono komentarų, įvedame pakeitimą dėl šablono pildymo. Kiekvienas darbuotojas susikurs komentarą ir jame rašys spoilerį. Kiekvieną dieną pildant šabloną susikursit vis naują spoilerį redaguojant komentarą. Šablonas: Data: Vardas_Pavarde: Kuriuos krovinius eksportavote ir kiek? : Įrodymai, jog kroviniai buvo eksportuoti:
 2. Viskio ir cigarų dėžės. Kontrabanda štai ko užsiimsime mes. Sudarėme keletą sutarčių su mažomis nelegaliomis viskio varyklomis ir tabako plantacijomis. Mūsų tikslas darbo dienomis parsigabenti viskio ir cigarų dėžių, o savaitgaliais jas parduodi didžiųjų miestų klubams, bei barams. Saugodamiesi dėžes galėsite pasikrauti tik tam tikru laiku, tam tikrose vietose ir parvežti į fabriko sandėlį. Labai svarbu tikslus laikas kitu atveju dėžės jums tiesiog bus nepakrautos ir negausite už tai pinigų. Transportas. Dėžes bus galima krautis tik su tam tikru transportų, pakrovimo kiekis priklauso nuo jūsų rango šeimoje. Rumpo – tik 2 rango, transportas gali pavežti tik vieną dėžę. Burrito – tik nuo 3 rango, transportas gali pavežti tik dvi dėžes. Viskio dėžės. [vieta] [laikas] [kaina pardavus] Vieta 12:00 500eu. Vieta 21:00 500eu. Cigarų dėžės. [vieta] [laikas] [kaina pardavus] Vieta 15:00 300eu. Vieta 18:00 300eu. Turimų dėžių sąrašas: Pastaba: Dėžės bus pristatomos, tik savaitgaliais (šeštadienį, sekmadienį) nepristačius jos bus sunaikinamos sekmadienio naktį.Uždirbti pinigai už pristatytas cigarų ir viskio dėžes bus pridėti prie jūsų algos. Nepildant algos jūsų uždarbis niekur nedings jį galėsite atsiimti pildant kitą algą. Dėžes galima pristatyti patiems RoadTrain transporto priemonę jums gali atrakinti @Minde'Marshell arba @Jack_Marzo. Šio savaitgalio iškrovimo vietos. Paaiškinimas: Nuvažiuoti iki nurodytos vietos ir į chatą parašyti šį tekstą: [Vardas_Pavarde, pakroviau cigarų/viskio dėžę(-es)] . Iškrovimo atveju turite rašyti: [Vardas_Pavarde, iškroviau cigarų/viskio dėžę(-es)]. Dėžių iškrovimo vieta. Išgabenimo atveju pasikrovimo vieta. Pakeitimas: Palaikant tvarką ir vengiant milijono komentarų, įvedame pakeitimą dėl šablono pildymo. Kiekvienas darbuotojas susikurs komentarą ir jame rašys spoilerį. Kiekvieną dieną pildant šabloną susikursit vis naują spoilerį redaguojant komentarą. Šablonas, dėžių gavimui: Data: Vardas_Pavarde: Įrodymai, jog pasikrovėte ir iškrovėte dėžę: Šablonas, pinigų gavimui už dėžes: Data: Vardas_Pavardė: Įrodymai, jog pasikrovėte dėžes ir pristatėte klientui:
 3. Pablo_Greenas

  „CLC“ Importo frakcija.

  „Cartel Logistics Centre“ Importo frakcija. Importo frakcijos darbuotojams visa naudinga informacija, bei prekių vietos, kur jas reikės pasikrauti. Tai pat šioje temoje darbuotojai pildys savo importuotus krovinius darbo pabaigoje. Frakcijos vadovė: @Laura_Obolis Frakcijos darbuotojai: 1. Hank_Schrader 2. Laura_Obolis 3. Jason_Donnelly 4. Florencijos_Zvejys 5. Bunta_Fujiwara 6. 7. Importo frakcijos transportas [transportavimo galia]: Burrito [1 dėžė]. Sanchez [1 kuprinė] Dinghy [Kuriama] RoadTrain [Kuriama] Papildoma informacija: Kiekvieną vakarą atsinaujinus sandėlio informacijai, frakcijos vadovas paskiria importo užduotis darbuotojams, savo užduotis galite rasti šioje temoje. Pristatytų krovinių šabloną turite užpildyti iki 21h. kitu atveju kroviniai bus neužskaityti. Motociklą turi jūsų frakcijos vadovas arba kreipkitės į direktorių. Prekių vietos: Ginklų dalys;Amunicija;Kariniai ginklai;Neperšaunamos liemenės;Narkotikai;Komunikacijos priemonės;Sekimo įranga; Kuprinių pasiėmimo vietos: Matricos Rašalas Popierius Pakeitimas: Palaikant tvarką ir vengiant milijono komentarų, įvedame pakeitimą dėl šablono pildymo. Kiekvienas darbuotojas susikurs komentarą ir jame rašys spoilerį. Kiekvieną dieną pildant šabloną susikursit vis naują spoilerį redaguojant komentarą. Šablonas: Data: Vardas_Pavarde: Kuriuos krovinius importavote ir kiek? : Įrodymai, jog kroviniai buvo importuoti:
 4. Miestelių aprūpinimas: Marihuana, kubitietiški cigarai tai ko žmonės nori kiekvieną dieną. Kad ir koks vakarėlis neapseina be šių dviejų rūkalų. Mūsų du naujieji partneriai su malonumu pasiruošia paleisti didelius kiekius šių produktų į miestelius, bet tam reikia visų mūsų, kad nelegalių prekių atkeliavimo kelias nebūtų taip lengvai atrastas. Pirmasis partneris kiekvieną dieną pristato mums rūkalus į fabriką. Mes esame tik tarpininkai iš fabriko surenkame visą produkciją ir perduodame mūsų antrajam partneriui kuris jau ir pasirūpina, kad produktas pasiektų miestelių žmones. Kainoraštis: Marihuana – 100eu. Kubietiški cigarai – 150eu. *pinigai pridedami prie juodųjų, perdavimo taksistui atveju. Veikimo principas: Pervežėjų darbuotojas nuvažiuoja prie fabriko į nurodytą vietą ir pasikrauna reikalinga kiekį produkcijos perdavimui (kiekiai turi būti aptarti su taksistu prieš pasikraunant). Ir nuvažiuoja iki šios vietos. Atliekamas perkrovimas taksistui kuris jau atlieka savo darbą. Pasikrovimo iš fabriko atveju rašomas šis tekstas: [Vardas_Pavarde][Koks produktas ir jo kiekis][Kokiam taksi darbuotojui pakraunate], perkraunant taksistui nereikalingas joks tekstas tik įrodymai. Pakeitimas: Palaikant tvarką ir vengiant milijono komentarų, įvedame pakeitimą dėl šablono pildymo. Kiekvienas darbuotojas susikurs komentarą ir jame rašys spoilerį. Kiekvieną dieną pildant šabloną susikursit vis naują spoilerį redaguojant komentarą. Šablonas: Data: Vardas_Pavarde: Kiek produktų pakrovėte ir kuriuos?: Įrodymai pasikrovimo, perkrovimo:
 5. Pablo_Greenas

   „CLC" sandėlis.

  „Cartel Logistics Centre“ Importo, eksporto sandėlis. Dėl pasisekusios ir pelningos pradžios pradedame plėsti savo verslą. Investavome didelę dalį pinigų įsigydami turto, kuris tiesiogiai nesiejamas su mūsų firma. Taip buvo padaryta tam, kad nebūtų atkreipta daug dėmesio į mūsų firmą, bei fabriką į kurį ir taip gabenamos kontrabandinės dėžės. Mūsų naujasis sandėlis yra pakankamai strategiškoje, nes turime patogų priėjimą tiek sausuma su transportu, tiek vandens kanalą, kuriuo galime naudotis laivais. Šioje temoje frakcijų nariai gali sužinoti visą reikalingą informaciją apie sandėli. Kiek dar galite importuoti ir kokių krovinių, bei ką galima jau eksportuoti. Dėl galimos pagavimo tikimybės prekes galima eksportuoti tik sekančią dieną, po jų importavimo. Sandėlio vieta. Importo frakcijos vadovas: @Laura_Obolis Eksporto frakcijos vadovas: @Arminas_Bite Frakcijos vadovai prižiūri savo frakcijos darbuotojus, bei sandėlį, jog viskas būtų švaru, gražu, bei kad darbuotojai vežtų galimus krovinius. Frakcijos vadovas, šios temos komentare kiekvieną vakarą paskirstys savo frakcijos darbuotojams krovinius kokius ir kiek turės pristatyti sekančią dieną. Sandėlio informacija: Ginklų dalys: (0/20) Amunicija: (14/20) Kariniai ginklai: (8/20) Neperšaunamos liemenės: (0/20) Narkotikai: (13/20) Komunikacijos priemonės: (8/20) Sekimo įranga: (6/20) Padirbti pinigai (3/3) Pristatyto krovinio dabartinė kaina (07/21): 300eu. Veikimo principas: Už kiekvieną pristatytą krovinį gaunate juodų pinigų. Visas vežimas labai panašus kaip ir cigarų, viskio temoje. Nuvažiavus i pasikrovimo vietą parašote: [Vardas_Pavarde, ką pasikrovėte] , iškrovus parašote [Vardas_Pavarde, ką iškrovėte]. Vieno pristatymo metu, pristatomas tik vienas krovinys. Sandėlio informacija bus atnaujinama kiekvieną vakarą, jeigu sandėlis pilnas, tai importuotojai negalės nieko importuoti naujų prekių, kol eksportuotojai jų neišvežė. Pinigų spausdinimas. Atradome puikia proga paleisti į rinką padirbtų pinigų. Ką jie mums duos? Rinka pripildomu netikrų pinigų, todėl jūsų atlygis už pristatytus krovinius kyla, tai pat nepaleidžiant į rinką pinigų krovinių kainos krenta. Veikimo principas: Importuotojai dienos metu turi importuoti 3 skirtingus daiktus reikalingus pinigų spausdinimui t.y rašalą, popierių, matricą. Eksportuotojai kita diena turi išvežti ir paleisti į rinką. Norint, kad krovinių kaina liktu stabili Importuotojai turi būt suvežę visus reikalingus daiktus į sandėlį pinigų spausdinimui ir Eksportuotojai turi juos pristatyti, bent į 2 vietas. Pristačius į visas 3 vietas krovinių kaina kyla, pristačius 1 vieta ar išviso nepristačius kaina krenta. Kadangi ši veikla nėra lengva, todėl už jos vykdymą gaunate po 500eu. ši kaina stabili ir nekinta, bet per viena dieną vienas frakcijos darbuotojas gali nuvažiuoti tik į vieną vietovę ar pristatyti tik vieną daiktą.
 6. Darbuotojų neaktyvumas ir pasitraukimas iš šeimos. Neaktyvumo taisyklės: • Ilgiausias neaktyvumo laikotarpis gali būti 4 dienos. • Per savaitę galima užpildyti iki dviejų neaktyvumų. • Užpildžius neaktyvumą ir prisijungus į serverį, neaktyvumas yra atšaukiamas. • Norint užpildyti neaktyvumą ilgesniam laikui, nei 4 dienos būtina iš pradžių pranešti direktoriui ir jam leidus tik tada užpildyti neaktyvumą. • Neaktyvumą galite pasiimti jei nepražaidėte daugiau nei 20min. • Neaktyvumą privaloma užpildyti iki 20:00 , užpildžius po laiko neaktyvumas bus nepatvirtintas esamai dienai. Anketa neaktyvumui: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Kiek laiko būsite neaktyvus? (kuriomis dienomis nebūsite aktyvus, imtinai): 3. Kokia jūsų neaktyvumo priežastis?: Anketa palikimui: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Priežastis kodėl paliekate firmą?: 3. Ar turite palinkėjimų ar pasiūlymų firmos kolektyvui, valdžiai?: 4. Ar norite atgauti paaukotus 10'000€?:
 7. Pablo_Greenas

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Pablo_Greenas 2. Jūsų atstovaujama firma?: Pervežėjų 3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Minde_Marshell 4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Šį žmogų pažįstu gan netrumpą laiką. Suteikiu šiam darbuotojui parodyti visiems save iš kitos pusės ir manau ateityje gali pasiekti tikrai aukštų rezultatų, čia tik mažo keliuko pradžia, o kaip toliau bus matysime. Tikiu, kad mums kartu pervežėjų firmą pavyks pakelti į dar aukštesnį lygį. 5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu
 8. Pablo_Greenas

  „CLC“ darbo sutartis.

  Darbo sutartis. Šioje temoje visi nauji Cartel šeimos nariai turi pasirašyti darbo sutartį prieš gaunant darbo pakvietimą, bei pasirašo dėl taisyklių žinojimo ir jų laikymosi. Informacija pildantiems: • Patekusieji turi dar kartą perskaityti bendrąją darbo informaciją. • Paaukoti į darbo fondą 10 tūkstančių dėl darbo sutarties pasirašymo (galimos išimtys dėl jų kreiptis į direktorių prieš pildant). • Pasirašius sutartį būtina pradirbti minimalų sutarties laiką, kurį nurodėte sutartyje. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Jūsų pasirinktas sutarties laikotarpis (1-7d.): 3. Ar esate susipažinęs su darbo informacija?: 4. Ar pažadate laikytis visų taisyklių?: 5. Įrodymai, kad į fondą paaukojote 10 tūkstančių: Gaujinio sutartis: 1. Vardas_Pavarde: 2. Ar susipažinote su taisyklėmis skirtoms gaujiniams?: 3. Ar pažadate laikytis gaujiniams skirtų taisyklių?: 4.Įrodymai, jog pervedėte į darbo fondą 20 tūkstančių:
 9. Labas rytas, po 48h trukusios atrankos bendru rezultatu nesu patenkintas. Toliau vyksta nusirašinėjimai, kopijavimai. Galėčiau pasidžiaugti tik vienu kandidatu kuris atsakė į visus klausimus nepriekaištingai nors yra labai jaunas žaidėjas, todėl buvo priimtas pirmu numeriu. Tokia ilga atranka buvo pirmą ir paskutinį kartą pastebėti pliusai minusai, o svarbiausia kad pildydami tik keli kandidatai perskaitė darbo informaciją. Nieko nepadarysi ir nepakeisi reikia rinktis iš to kas yra. Nepatekę nenusiminkit pasimokykite iš klaidų. Ilgai neaušinus burnos skelbiu trečiosios atrankos analizę. Tai pat šiuo metu vykstančios atrankos į kitus darbus: Policijos atranka. Pas @Tony_Express ir Taksi atranka. Pas @Derek_Escobar Atrankoje dalyvavo: 26 Neatitiko reikalavimų: 8 Pateko: 6 Patekusiųjų sąrašas: Emma_Chamberlain Hank_Schrader Zvonink_Man Rokas_Can Club_Society Tony_Fest Patekusieji, susiekite su manimi per 24h, dėl darbo sutarties ir trumpo pokalbio TeamSpeak platformoje. Geros likusios dienos!
 10. ADMINISTRATORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pablo_Greenas • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Mister_Kareivis • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Free Kick • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/ev1zlWx
 11. Pablo_Greenas

  „CLC“ algų sistema.

  „Cartel Logistics Centre“ algos. Viena iš svarbiausių ir aktualiausių temų darbuotojams. Cartelio šeimos narių algos susidės iš dviejų dalių. Tai yra viena dalis susidės iš statistikos, kita dalis iš juodų pinigų kuriuos reiks „išplauti“ keliantis statistiką. Skamba sudėtingai? Viskas bus paaiškinta žemiau. Algų taisyklės: Algas galima pildyti tik nuo antro rango. Norint gauti algą privalote būti pradirbę, savaitės minimumą. Norint gauti pinigus iš sistemų, jie privalo būti išplauti pagal nurodytas priemones. Neišplautų pinigų darbuotojas, negali gauti prie algos. Algas galima pildyti, tik sekmadieniais. Algų sistema atsirakina kiekvieną sekmadienį 12:00 ir užsirakina 23:00. Juodų pinigų išplovimo galimybės, bei proporcijos. Kiekvienas jūsų pristatytas krovinys išplauna tam tikrą kiekį juodų pinigų, tik šitokiu būdu jie gali būti išplauti. Juodus pinigus sudaro jūsų gauti pinigai iš nelegalių veiklų ( sistemų, veiklų). 10 pristatytų mažųjų krovinių, išplauna 1000eu. juodų pinigų; 10 pristatytų transporto priemonių, išplauna 3000eu. Juodų pinigų; 10 pristatytų didžiųjų krovinių, išplauna 5000eu. Juodų pinigų; Statistinė alga. Statistinę algą sudaro vien statistiką. Išplaudami juodus pinigus jūs tuo pačiu keliatės ir statistinę algą, tie kroviniai nėra minusuojami, kuriuos vežate, kad išplauti juodus pinigus. Statistika pagal kurią skaičiuojama alga: Mažieji kroviniai; Transportas; Didieji kroviniai; Pravažiuotas kilometražas; Darbuotojai kurie turi juodų pinigų: Šablonas, algai gauti: Vardas_Pavarde: /bendradarbiai lentelės pradžios ir pabaigos savaitės (jei pirmoji alga, reikia tik savaitės pabaigos lentelės): Trumpai aprašykite savo savaitę: Ar norite prisidėti prie algos savo Juodus pinigus?:
 12. Pablo_Greenas

  „CLC“ algų sistema.

  Algalapis [Vardas_Pavarde] [Statistinė alga] [Išplauti juodi pinigai] [Savaitės aktyviausias darbuotojas] [Galutinė alga] Jason_Donnelly - 137720 + 18000 = 155720eu. Jack_Marzo - 137630 + 16400 + 50000 = 204030eu. Laura_Obolis - 108530 + 28600 = 137130eu. Wizard_Airidas - 58510 + 15600 = 74110eu. Minde_Marshell - 35810 + 11200 = 47010 Ferico_Tornado - 48340 + 13600 = 61940eu. Florencijos_Zvejys - 84900 + 8500 = 93400eu. Arminas_Bite - 93140 + 12200 = 105340eu. Iš viso išdalinta: 878680eu.
 13. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Pablo_Greenas 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Sipuota_Slyva 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/tCE2hhW 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/tCE2hhW
 14. Pablo_Greenas

  „CLC“ algų sistema.

  Algalapis Greg_Solber - 22740eu. Mat_Rix - 84200 + 50000 (aktyviausias savaitės darbuotojas) + 19000 (išplauti juodi pinigai) = 153200eu. Jack_Marzo - 75440 + 7600 (išplauti juodi pinigai) = 83040eu. Minde_Marshell = 49430 + 6400 (išplauti juodi pinigai) = 55830eu. Laura_Obolis - 161540 + 19400 (išplauti juodi pinigai) = 180940eu. Wizard_Airidas - 48320 + 10700 (išplauti juodi pinigai) = 59020eu. Ferico_Tornado - 64710 + 7200 (išplauti juodi pinigai) = 71910eu. Iš viso išdalinta: 626680eu.
 15. Labas vakaras, neilgai trukus pasibaigė antroji atranka į pervežėjų firmą. Džiugu matyti susidomėjimą pervežėjų firma, bet ten kur džiaugsmas ten ir liūdesys dėl anketų kopijavimo ir neįsiskaitymo į klausimus, bei nepagalvojus iš logiškosios pusės. Nuo pat pradžių žadėjau priimti vos kelis darbuotojus tam kad pilnai užpildyti firmą dėl to kai kurie žaidėjai nepateko tik dėl to jog buvo aktyvesnių žaidėjų ar anketose geriau atsakė į klausimus. Tad nevyniodamas žodžių į vatą skelbiu patekusiųjų sąrašą, o tie kurie nepatekote nenusiminkite ir lauksime jūsų kitose atrankose. Visas savo padarytas klaidas galite sužinoti parašydami man į forumo a.ž. arba TeamSpeak platformoje. Iš viso pildė: 26 Neanalizuotos anketos: 7 Pateko: 6 Patekusiųjų sąrašas: Florencijos_Zvejys Jack_Marzo Jason_Donnelly Bunta_Fujiwara Rimvydas_Nesvarbu Federico_Kelly Visi patekusieji susisiekite su manimi per TeamSpeak trumpam pokalbiui per 24h.
 16. Pablo_Greenas

  „CLC“ algų sistema.

  Algalapis. Greg_Solberg 57350eu. Weed_Rasta 125500eu. Pro_Nitro 88500eu. Ferico_Tornado 71850eu. Wizard_Airidas 92500eu. Minde_Marshell 94200eu. Mat_Rix 112350 + 50000 ( aktyviausias savaitės darbuotojas) = 162350eu. Bendrai išmokėta: 692250eu.
 17. Pablo_Greenas

  Įrašai į gėdos stulpą

  1. Nusižengusio asmens Vardas_Pavardė: Sangio_Ktona 2. Nusižengimų sąrašas: Neišdirbimas minimalaus laikotarpio darbe. 3. Nusižengimų įrodymai: http://prntscr.com/o7mfao ; https://imgur.com/a/WAx1BRd
 18. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Pablo_Greenas 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Kajus_Pukenasiu 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/wJMewHS 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/wJMewHS
 19. Labas vakaras, noriu padėkoti visiems kurie sudalyvavo atrankoje. Labai džiaugiuosi matydamas tokį didelį kiekį anketų. Nors anketa buvo ir paprasta nemažas kiekis anketų buvo atmestos dėl elementarių pažeidimų tokių, kaip: neredagavimas, blogas redagavimas ar įkeltos blogos nuotraukos. Tačiau sulaukiau nemažo kiekio ir gerų, bei konkurencingų anketų, kurios turi ir didelį aktyvumą. Tikiuosi šie asmenys turės ir daug motyvacijos dirbti. Tad netempdamas gumos skelbiu sąrašą asmenų kurie pateko į antrą etapą, o tie kurie nepateko nenusiminkit ir pamėginkite sekantį kartą. Iš viso pildė: 34 Pateko:12 Nepateko: 10 Atmestos dėl taisyklių pažeidimo: 12 Patekusiųjų į antrą etapą sąrašas: Pro_Nitro Minde_Marshell Xavier_Martinez Arianas_Grandis Laura_Obolis Greg_Solberg Mase_King Ferico_Tornado Algis_Greenside Mat_Rix Eazy_Eaye Zigmas_Lietuva Visi patekusieji privalo su manimi susiekti per 24h. Persiskaitykite visas temas ypač darbo informaciją ir lauksiu jūsų apklausoje per „TeamSpeak 3“ programą.
 20. Pablo_Greenas

  „CLC“ šeimos medis

  „CLC“ šeimos medis – tai savotiška rangų sistema, kurios dėka šeimos nariai kelsis rangą ir taip mėgins siekti aukščiausių rezultatų. Ši rangų sistema ypatinga tuo, kad jūsų rangas priklausys nuo jūsų aktyvumo, dalyvavimo sistemose, bendravimo, bei bendro elgesio serveryje. Nuo antrojo rango bus pakankamai sunku jį pasikelti visą jūsų elgesį ir progresą stebės direktorius, pavaduotojas, bei frakcijų vadovai. Tai pat jūs galite ir prarasti rangą dėl padarytų nusižengimų tokių kaip: mėginimą apeiti sistemas ar jas pasilengvinti, blogą elgesį firmoje ar serveryje, neaktyvumą. Naujokas – tai pirmasis šeimos rangas, kurį gauna kiekvienas naujai prisijungęs į Cartelio. Ypatybės – gali vairuoti tik Rumpo transporto priemonę, gaunas 30eu į minutę + 5eu kontraktas, gali vežti baldų užsakymus. Reikalavimai sekančiam rangui – 250 mažųjų krovinių. Saviveiklai užsiimti reikia pradirbti: 180min. Patikimas narys – tai antrasis rangas, kurį pasikėlęs darbuotojas tampa pilnaverčiu darbuotoju firmoje. Ypatybės – gali vairuoti Rumpo, Burrito, Packer, gauna į minutę 35eu + 5eu kontraktas, gali vežti baldų, transporto užsakymus. Turi galimybę pasirinkti frakciją (kuriama), galimybė viskio ir cigarų dėžes krautis su Rumpo. Saviveiklai užsiimti reikia pradirbti: 160min. Reikalavimai sekančiam rangui – aktyvus dalyvavimas firmos veiklose, sistemose, vertinamas bendras jūsų bendravimas, elgesys firmoje, bei už jos ribų, privalomas minimalus pradirbtas laikas firmoje 7 dienos. Orientacinė statistika, kuri dalinai įtakoja darbuotojo rango pasikėlimą - 600 mažųjų krovinių, 100 pristatyto transporto. Šeimos narys – tai trečiasis rangas šeimoje, jį gauna pakankamai nusipelnę šeimos nariai, kurie siekia savo užsibrėžtų tikslų. Ypatybės – gali vairuoti Rumpo, Burrito, Packer, RoadTrain, gauna į minutę 40eu + 5eu kontraktas, gali vežti baldų, transporto užsakymus, bei didžiuosius krovinius, galimybė cigarų ir viskio dėžes krautis su Burrito. Saviveiklai užsiimti reikia pradirbti: 130min. Reikalavimai sekančiam rangui – aktyvus dalyvavimas firmos veiklose, sistemose, vertinamas bendras jūsų bendravimas, elgesys firmoje, bei už jos ribų, privalomas minimalus pradirbtas laikas firmoje 11 dienų. Orientacinė statistika, kuri dalinai įtakoja darbuotojo rango pasikėlimą - 1000 mažųjų, 150 pristatyto transporto, 300 didžiųjų krovinių. Įpėdinis – tai aukščiausias rangas firmoje neskaičiuojant šeimos galvos rango. Šį rangą turintys darbuotojai realiausi kandidatai užimti šeimoje pareigas. Ypatybės – gali vairuoti Rumpo, Burrito, Packer, RoadTrain, gauna į minutę 45eu + 5eu kontraktas, gali vežti baldų, transporto užsakymus, bei didžiuosius krovinius. Saviveiklai užsiimti reikia pradirbti: 100min. Šeimos galva – tai firmos valdžios rangas, jį turi tiktai direktorius, bei pavaduotojas. Pastaba: Jeigu manote jog likote neįvertintas ar nepastebėtas firmoje ir jums nebuvo pakeltas rangas siūlome užpildyti žemiau pateiktą šabloną, kurį išanalizavę, pasikviesime pokalbiui ir aptarsime kodėl nebuvo jums pakeltas rangas, o gal vis dėl to iš tikrųjų rangas turėjo būti jums pakeltas. Šablonas: Vardas_Pavardė: Kiek laiko esate pradirbęs firmoje?: Jūsų /bendradarbiai lentelė: Argumentuotas pasisakymas, kodėl esate vertas rango pakėlimo?:
 21. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Pablo_Greenas 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Airidas_Tony 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/ONaZo7X 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/ONaZo7X
 22. Pablo_Greenas

  Darbuotojų bylos

  „Cartel Logistics Center“ darbuotojų bylos. Emilisvn_Samp 2019.06.21 Pablo_Greenas 2019.06.18 Wizard_Airidas 2019.06.14 Ferico_Tornado 2019.06.25 Laura_Obolis 2019.06.25 Minde_Marshell 2019.06.25 Florencijos_Zvejys 2019.07.04Jack_Marzo 2019.07.04Jason_Donnelly 2019.07.04Bunta_Fujiwara 2019.07.04 Arminas_Bite 2019.07.09 Hank_Shrader 2019.07.17 Zvonink_Man 2019.07.17 Rokas_Can 2019.07.17 Club_Society 2019.07.17 Tony_Fest 2019.07.17 Emma_Chamberlain 2019.07.17 Buvusių darbuotojų sąrašas:
 23. Pablo_Greenas

  „CLC“ darbuotojų papeikimai.

  Darbuotojų papeikimai. Informacija norint peikti darbuotoją: • Peikiant darbuotoją privaloma pateikti jo nusižengimą pagrindžiančius įrodymus. • Įrodymai galioja 24 valandas. • Darbuotojas turi per 24 valandas atsakyti į papeikimą pateikdamas įrodymus (Išimtis darbuotojas pasėmęs neaktyvumą dėl rimtų priežasčių). • Darbuotojas norintis pateikti įrodymus, turi spausti „Cituoti“ ant papeikimo pranešimo ir ten paaiškinti situaciją su įrodymais. • Papeikimą privaloma rašyti pagal šabloną. Papeikimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: 3. Dėl kokios priežasties peikiate Cartel šeimos narį?: 4. Įrodymai (privaloma):
 24. „Cartel Logistics Centre“ 21 amžius. Cartelis mėgindamas legalizuotis, sukuria legalią pervežėjų firmą. Išlaikant pagrindinį firmos tikslą - aprūpinti serverio žaidėjus transporto priemonėmis bei baldais, mes užsiimame nelegaliomis veiklomis. Norint prisijungti prie Cartelio šeimos privalote gauti pakvietimą, kurį gauti galite vieninteliu būdu - dalyvaujant atrankoje. Pagrindiniai reikalavimai norint prisijungti prie „CLC“ šeimos: Turėti 7000 žaidimo patirties; Reikalingos lengvosios/sunkiosios mašinos teisės; Turėti medicinos galiojančius dokumentus; Turėti veikiančia „TeamSpeak 3“ programa ir mokėti naudotis (mikrofonas neprivalomas); Puikiai žinoti darbo informacija ir taisykles; 1. Bendravimo taisyklės: 1.1 Gerbti direktorių, bendradarbius, klientus ir civilius. 1.2 Darbo racijoje elgtis tolerantiškai, bei gerbti vienas kitą. 1.3 Darbo metu privaloma būti „TeamSpeak3“ darbo kanale. 1.4 „TeamSpeak3“ programoje būti tolerantiškiems gerbti, bei jame esančius asmenis. 1.5 Neviešinti darbo kanalo slaptažodžio pašaliniams. 2. Elgesio taisyklės: 2.1 Privaloma laikytis visų serverio, KET , bei darbo taisyklių. 2.2 Draudžiama buginti darbo statistiką. Gali grėsti stulpas. 2.3 Griežtai draudžiama šaudyti žaidėjus su darbo uniforma. Atsišaudyti galima tik tada jeigu pirmas pradėjo jus šaudyti (turėti įrodymus). 2.4 Jokiais būdais negalite būti AFK ofise. 2.5 Pervežėjų darbo vartai privalo būti visada uždaryti. Už pasikartojantį nusižengimą galite būti nubausti. 2.6 Dalyvaujant oficialiame ar serverio žaidėjų sukurtame evente privaloma /persirengti į nuosavą aprangą. 2.7 Darbuotojas gavęs LBAN yra pats už tai atsakingas ir jam nėra daromos jokios išimtys neaktyvumui pasiimant. 3. Darbo, bei užsakymų taisyklės: 3.1 Privaloma reaguoti į bet kokį iškvietimą nepriklausant nuo jo kainos ar dydžio. 3.2 Darbo metu draudžiama užsiimti pašaline veikla, jei nepradirbote minimalaus darbo laiko. 3.3 Baigus darbą privaloma sunaikinti darbinę transporto priemonę. 3.4 Per parą reikia pradirbti 60 minučių, per savaitę - 420 minučių. Nepradirbus ir neužpildžius neaktyvumo būsite nubaustas įspėjimais. 3.5 Darbo veiklose privalomas dalyvavimas, negalint sudalyvauti darbo veiklose pranešate direktoriui ar pavaduotojui. 3.6 Darbinė apranga, bei darbinis transportas naudojamas tik darbo reikalais. Naudojant asmeninėms reikmėms, būsite baudžiamas įspėjimais. 3.7 Stovėti AFK už bazės ribų ilgiau nei 10 minučių griežtai draudžiama. Bazės ribose AFK stovėti galima neribotai, tačiau netrukdant kitiems. Už pasikartojantį nusižengimą būsite nubaustas įspėjimais. 3.8 Privalomą pradirbti minimalų laikotarpį firmoje, kurį nurodėte darbo sutartyje. Kitu atveju gali grėsti stulpas. 3.9 Saviveikla galima užsiimti pradirbus reikalingą kiekį per dieną, kuris priklauso nuo jūsų rango. Esant užsakymams ir nesant bendradarbiams privaloma į užsakymus reaguoti. 3.10 Pirmą dieną naujokams firmoje nebūtina pradirbti minimumo, bet kitą dieną privalo pradirbti. 3.11 Iki 22:00 privaloma pradirbti darbo laiką, kitu atveju dedamas įspėjimas už nepradirbimą. 3.12 Naujokams iki 1500XP transporto priemones vežti nemokamai, grąžinti pilną užsakymo kainą, bei pasidaryti „ss“ (screen shot) pinigai bus jums grąžinti. 3.13 Bendradarbiams transporto priemones vežame nemokamai. 3.14 Užsakymus privaloma imti iš eilės, nepriklausant nuo užsakymo vertės. Už pasikartojantį nusižengimą galite būti nubausti. 3.15 Darbo metu žaidžiant kauliuką traktuojama, kaip saviveikla darbo metu. (Jei darbuotojas nepradirbęs 180min. kad galėtų užsiimti saviveikla.) Už pasikartojantį nusižengimą galite būti nubausti. 3.16 Dalyvauti atrankoje į darbą su pakvietimu nepalikus pervežėjų darbo griežtai draudžiama. Išmetimas. 3.17 Grąžinti pinigus griežtai draudžiama. Išimtis 3.12, 3.13 taisyklės, bei akcijos metu. 4. Gaujose esančių darbuotojų taisyklės: 4.1 Darbuotojas gaujoje gali būti tik nuo antro rango ir privalo užpildyti gaujos sutartį. 4.2 Esant gaujoje privaloma per dieną pradirbti 90min. 4.3 Per savaitę gaujose esantys darbuotojai turi pradirbti 600min. 4.4 Jei esate neoficialioje gaujoje privalote naudoti savo asmeninį skiną. Darbo laikas: Pirmadienis-Penktadienis nuo 12:00 iki 22:00 Šeštadienis-Sekmadienis nuo 10:00 iki 20:00 Darbo komandos: © Visos taisyklės gali kardinaliai keistis. Pablo_Greenas
 25. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pablo_Greenas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Dovis_Gtx • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas (transporto taisymasis neturint privilegijų ar įrankių. ) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/AGySJaf