Jump to content

Jeny_Done

Narys

  • 53

    Turinio skaičius

  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

619 profilio peržiūros
  1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Jeny_Done 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Mantas_Salvatore 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Už ižeidinejimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:http://www.part.lt/perziura/fb198b68349b38c1e5216a2eb7fe8195356.png 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):http://www.part.lt/perziura/3770458b55cc6271b8e2c33255645876184.png
  2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Jeny_Done • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Dave_Destiny • Už ką buvote užblokuotas ?:As dalyvavau Cp ir norejau kada nerodytu tu raudonu taskeliu. jau laimetojas buvo paskirtas. As nuvaziavau ir raso jus 1pasiekite finisa ir man dave pasiekima uz laimejima. As negalvojau kad reikia daryti rr ir gavau ban uz serverio klaidu isnaudojima. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
  3. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją :Jeny_Done 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą :Kukse_Kukse 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas :Keiksmazodziai 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) :
  4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jeny_Done Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2017.03.03 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Jau zaidziu 4metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Suzinojau is draugo. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Sis samp serveris yra daug geresnis nes cia yra viska tikroviska dirbi kaip reliam gyvenime. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : NEivigdziau bet kur vigdziau nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar su pakvietimu neteko dirbti bet laikui begant dirpsiu Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : NE Ar dažnai naudojate /gps komandą? : tAIP Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : TAIP Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? tAIP: Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : TAIP NAUDOJU BUVO SUTEIKTA VISOS PAGALBOS KURIAS PRASIAU. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Teko ir greitai visi regavo. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aisku Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Mano nuomone viskas yra puiku:)

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.