Frank_Wiliams

Narys

Frank_Wiliams

Narys
 • ID

  14417
 • Turinio skaičius

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

638 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Frank_Wiliams2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Viskas nuotraukuose3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/QDrLWHa 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlykite5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 2. Macrosas ziauriai netaiklos tai cia nepades
 3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje Frank_Wiliams • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Tomy_Wilson • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Neteisingas užblokavimas • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 4. Frank_Wiliams

  Unban Frank_Wiliams

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Frank_Wiliams• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Tomy_Wilson• Už ką buvote užblokuotas ?: Kenkėjiškas elgesys• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Buvau pamiršęs, kad šiame serveryje reikia padaryt ir tik ką gavus baną nuotrauka. Mano kaltė.• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/Hn2zGzk
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Frank_Wiliams 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Viskas nuotraukuose. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/NtkG3 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 125.000$
 6. Frank_Wiliams

  [0.1.8.6] Pasiūlymas dėl namo rakto

  Aš UŽ, kadangi tam kam neišeina ant namo, galės susimesti su draugų ir nusipirkti jį perpus, taip pat būtų įdomiau , kai du žmonės gali delioti baldus
 7. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Frank_Wiliams – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Serveryje dažnai pasitaiko ,kad žaidėjai nori keistis automobiliais tarkim Cheetah į Bullet ,ir dažniausiai vienas kitu nepasitiki, todėl siūlau įdėti papildoma funkcija KEITIMAS, žaidėjas galėtu pasiūlyti keisti savo trasnsporto priemonę, o kitam žaidėjui tiesiog reikėtu pasirinkti savo transporto priemonę kurią jis nori keisti. Jeigu dar padarytumet, kad KEITIME būtų galima primokėti kitam žaidėjui , būtų išvis pasaka. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Atsirastu daugiau pasiūlymų keistis automobiliais, nereikėtu pirma parduoti savosios ir tik tada pirktis savo naują automobilį.
 8. Frank_Wiliams

  [0.1.8.6] Pasiūlymas valytojų darbui

  Ne per toli reikės važinėt valytojams?
 9. Frank_Wiliams

  Greenside.lt | PCJ-600 Stuntai.

  Nors stunt'ai nėra ypatingi ar stulbinantys , bet respectas už tai ,kad nenusipirkai NRG , o pastuntinai su PCJ, vien dėl to tu nusipelnei +rep.
 10. Frank_Wiliams

  PARDUODAMAS | JESTER AUTOMOBILIS.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Frank_Wiliams 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Nuotraukoje pateikta visa informacija 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/waos7 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 110.000$ 5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 11. Frank_Wiliams

  Ieškau C-HUD

  https://www.mediafire.com/?r19987xdycozs77
 12. Frank_Wiliams

  [Dalinuosi] gan gražiu ENB.

  Šis ModPack'as labiau buvo sukurtas įvairiom nuotraukom daryti. Ramai čia beveik ne prie ko
 13. Frank_Wiliams

  [PAGALBOS] ENB liejasi.

  Bandžiau jau pora kartu ir prieš tai su keliais enb vistiek nepadėjo, bet suradau sprendimą kaip ištaisyti šia klaidą, jeigu kam reikės rašykit skype: arte468, bandysiu padėt, dėkui visiems.
 14. Frank_Wiliams

  BMW E60 M5

  Geras, bet tas stacas jau per didelis.
 15. Frank_Wiliams

  [PAGALBOS] ENB liejasi.

  Hi , susidūriau su dar viena problema , paskutiniu metu vis įsirašius naujus ENB pasidaro susiliejas vaizdas, ENB bandyta daug skirtingu , bet vistiek tas pats. Windows 10. Nuotraukos kaip viskas atrodo. (Tekstą pažėkit aiškiau bus)