Baimė

Narys

Baimė

Narys
 • ID

  16883
 • Turinio skaičius

  30
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Baimė

  Matthew_Bennett užblokavo The_Fear

  Jūs nejuokaukit taip ką? Taigi *cenzūra** ne su traktorium važiuoju, kad speedas keltųsi po 5km/h wtf????
 2. Baimė

  Unban The_Fear

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : The_Fear • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Matthew_Bennett • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas, wtf, kur???? Tu galvoji, kad man dėl kažkokių b* 10k apsimoka čytint kai pas mane rankoje 2mln jūs juokaujat ar ką??? • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 3. Baimė

  Enrique_Quintero užtildė The_Fear

  Juokdarys serverio atsakau, kaip už tokius žodžius galima mutinti mano galva niekad to nesupras...
 4. Baimė

  Peikiu The_Fear

  Už žodį p.x? Kur čia keiksmažodis? Tu žinai ką šis žodis reiškia? Vertimas iš rūsų kalbos похуй (p.x) - liet. tas pats arba vienodai....
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : The_Fear • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Enrique_Quintero • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Free mute • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 6. Tikrovės jis mat nori Tada gal padarom, kad žaidėjas turėtų vieną gyvybę, narkotikai neduotų gyvybių, neeitų niekam teleportuotis ir kitus realistiškus dalykus. Žmogau čia žaidimas, o žaidžiant žaidimus žaidėjas privalo jaustis komfortiškai, jausti malonumą žaidžiant, o ne galvoti apie: „kaip čia greičiau pavalgyti ir išvažiuoti, nes lagina žiauriai”. Dėl savo XX a. tai ne visiems mamos priperka ultra galingumo kompiuterius kai šie pažada gerai mokintis visus metus.
 7. Pilnai sutinku, neužtenka to, kad kaimeliai prikimšti darbinėm transporto priemonėm, o tai dar kai žaidėjai privažiuoja su nuosavom prie skelbimų kontoros kaip pavyzdį duodu tai iš viso tragediją. Aš tą patį norėjau siūlyti dėl Pickupų, tačiau žiūriu tu pirmas tai padarei. Taip mažinti reikia, nes kaimeliuose kaip robotas jaučiuosi ypač vakarais.
 8. Baimė

  Peikiu The_Fear

  Nesupratau, kurioje vietoje aš pasakiau, kad būtent tu esi iš vaikų namų? Aš panaudojau žodį vaiknamis kaip daiktažodį. Tad skirk žodžius, nes aš taip išsireiškiu. O, kad šis žodis liestų tavo adresatą nematau, tad nereikia čia iš š*** libdyti auksą.
 9. Baimė

  Peikiu The_Fear

  Bet tu tai ant tiek asmuo be žmogiškumo jausmo, kad man net tavęs gaila pasidaro kaip tu už tokius niekus gadini žmonėms gyvenimus. Galiu tik vieną tau patarti, realiam gyvenime to su žmonėm nedaryk, o tai vieną dieną atėjęs į namus mama tavęs gali neatpažinti. Na o jeigu už tokį netyčinį chatų sumaišymą man bus atimtas VIP (nes jau 2 įsp turiu) tiek to, tikiuosi tu patenkintas likai.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Fear • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau, kad jeigu žaidėjui yra pasiūlyta/-as paslauga/pasiūlymas ar tai būtų pica, narkotikai, kaulas, transportas ir kt. (išskyrus baudas policijai) tretiems asmenims kažką siūlyti tam, kuriam jau yra kažkas pasiūlyta sistema neleistų 30 sekundžių. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Kadangi šiuo metu padaugėjo tokių dalykų kaip: vienas pasiūlo mesti kaulą, o kitas iš karto pasiūlo narkotikus už didelę kainą. Kaip žmonės yra pripratę viską daryti greitai išeina, kad sutinka su tuo, kuris pasiūlo narkotikus • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Kaip man buvo sakyta šis asmuo pretenduoja gauti rconą, tačiau tokių atveju gali dažnėti, todėl siūlau apsaugoti žaidėjus sistemos atžvilgiu. Vakar per greitą kaulo atsakymą sutikau, šiandien įsižiūrėjau į chatą.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: The_Fear 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Ganja_Wayne 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: įžeidimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 12. Baimė

  Peikiu The_Fear

  Visų pirma jeigu parašai siūlyti savo kainą ir aš tai padarau, tačiau tau ji neįtinka nereikia siųsti į visas keturias puses. Nei aš tave įžeidžiau nei ką, tiesiog paaiškinau, kad nereikia iš karto užsipulti, o tiesiog ignoruoti. Priežastis dėl ko buvai užtildytas apačioje. O dėl užtildymo anketos, taip aš jos nespėjau užpildyti. Einu tai daryti dabar, tačiau aš jos neprivalau pulti iš karto pildyti. p.s taip ir likau nesupratęs, prie ko čia tėvai, aš turėjau omenyje elgeisi kaip nesubrendėlis, bet tiek to.
 13. Serveris nelagina kai žaidėjų skaičius yra mažas. Žaisdamas rytais nepatiriu jokio lago, tačiau vakarais kai žaidėjų skaičius 100+ prasidėda visokiausi lagai. Parašau žodį, suvedu komandą ir tai atsiranda po 1-3 sekundžių (retkarčiais). Pasibugina tokie dalykai kaip esi atrakintas policijos tačiau kitiems rodo, kad važineju surakintas (šiandienos įvykis). Vakar pasidėjus picą į motorolerį ji vistiek buvo rankose ir įsėsti į tr. priemonę buvo neįmanoma kol.nepadarai relog.
 14. Baimė

  Peikiu The_Fear

  Mane domina tik vienas dalykas. Tu mane užtildei už kažkokį tai žodį "*cenzūra*", kuris daugumos yra naudojamas kaip išsireiškimas. Tai dar ir papeikimą už tai rašai? Tau gal pinigus už ožinimą moka? Nesuprantu kokį pliusą tu gauni ožindamas, kaifuoji galbūt? Nors man gyliai *cenzūra*, nes čia tik 1 įsp., bet vistiek įdomus *cenzūra* esi bro.
 15. Baimė

  Peikiu The_Fear

  Taigi priežastis parašyta dėl ko buvai užtildytas, įrodymų tu visiškai neturi, kad užtildžiau būtent aš, bet nuotrauką įterpsiu, kad galėtum paskaityti užtildymo priežastį bei chat'ą.