Jump to content

Baimė

Narys

 • 38

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.513 profilio peržiūros
 1. Atnaujinimas didelis ir gražus, bet nėra to wow, dėl kurio aš pasakyčiau, kad buvo verta taip ilgai laukti. Be gaujų sistemos galėjot net neatsinaujint, nes greitai hype pas visus baigsis.
 2. nu nu, tik žiūrėsim ar nebus taip pat kaip su l*g serveriu po visų labai ilgai laukiamo "unikalaus atnaujinimo".
 3. a kodel tiek daug zaideju? ai  gi vasara

   

 4. 2 metai ir 35 dienos. Blemba, žinočiau, kad balandžio 30 sueina 2 metai, ateičiau pasveikint. Bet kaip sakoma geriau vėliau nei niekada :) dėkoti nereikia.

  1. Laurynas_Leigon

   Laurynas_Leigon

   Sveikinimų nereik imk va gelyte ir išeik

   G2Kha0E.png

 5. lm* irgi laukė atnaujinimo 3 metus, matai kuo pasibaigė? ženklus žaidėjų sumažėjimas. žiūrėk, kad ir čia tuo paties nebūtų kai žmonės yra pripratę prie vieno ir po tiek laiko jiems pakeiti kardinaliai viską
 6. Tai tegul išsiperka, tegul toliau šaudo. Toks jausmas, kad tai yra didžiulis minusas. Ar nori pasakyti, kad teisėsaugai yra įdomu bausti visus už važinėjimą per žolę ir viskas? Aš nieko blogo nesakau, kad gaudomų sąrašas yra mažas. Aš turiu omenyje tai, kad turbūt tokio dalyko kaip pasipriešinimas šiame serveryje neegzistuoja, kadangi arba nėra kam to daryti, arba tie kurie gauna įtarimo lygį yra žaidėjai kurie netyčia suvažinėjo leisgyvį vaikštantį vidurį kelio. Apie gaujas tai čia viskas aišku - 0 motyvacijos. Tačiau kodėl tos motyvacijos neduoda gaujų prižiūrėjai, pagr. administracija, savininkai galu gale. Gaujos mirusios, kadangi nėra prasmės jų kurti, nes niekas arba nenori eiti, arba nemato prasmės. Kadangi kiek supratau šiame projekte vienintelis veiksmas pagal tave yra rida, dėžės ir sultanai su x-low ane? O apie galimybę aš pats žinau, tiesiog galvojau per tokį ilgą laiko tarpą tikrai bus kažkas pasikeitę šiame serveryje į geresnę pusę, bet žiūriu viskas atvirkščiai... Apie atnaujinimus net nepradėsiu
 7. Viskas aišku. Tuomet man įdomu kam iš viso reikalinga policija jeigu viską padaro administracija.
 8. 1000 taisyklių prieš žaidėją. Toks jausmas, kad šio serverio paskirtis ir yra dėžės, /varzybos, /varzybosrida. Man rodos čia įdomu tik žaidėjams iki N-14, kas mano galva sudaro 80% visų žaidėjų. Na aš dar bandysiu patekti į teisėsaugą kai surinksiu 15k xp, bet jeigu ir ten bus *cenzūra*na.....
 9. Sveiki, grįžau į projektą po ganėtinai ilgo tarpo, susikūriau šviežią paskyrą, pradėjau viską iš naujo. Aktyviai žaidžiu čia apie savaitę laiko. Kaip projektas šis serveris vienas iš geriausių dėl jame esančios disciplinos, pastovumo. Bet čia nevyksta joks veiksmas ! Toks jausmas, kad visas serverio pagrindas yra ridos ir minučių kėlimas. Niekas nieko neveikia tik atvažiuoji į LV ratą ir matai kaip visi ratais važinėjasi. Kur gaujos? Kaip supratau projekte yra gyvuojanti viena gauja "Lithuanian Posse", kuri aišku man parašius nepriėmė (nors čia suprantamas dalykas, kam reikalingas naujoks?). Tuomet pagalvojau, gal pabandyti į "The-Mungiki" - bet žiūriu jau 3 dieną kaip gaujos vado nerandu. Tai šioje vietoje kyla klausimas, kas vyksta per sandėlius? Išvis koks nors veiksmas vyksta, ar viena gauja savus šaudo, kad bent pasišaudyt? Gerai, toliau... Kas nors šaudo random į žaidėjus, į policininkus? Kiek pažiūriu gaudomų serveryje esant 90 žaidėjų būna 2-3, net ir visai nebūna... Seniau buvo kitaip... Apibendrinus noriu pasakyti, kad wtf jūs čia veikiat apart kaulo, minučių ir ridos sukimo? Nejaugi jums visiems tai įdomu? Kur gaujos prižiūrėtojai, pagrindinė administracija kuri skatintu žaidėjus kurtis gaujas, varžytis viena su kita? Man įdomu ką teisėsauga veikia? Nėra pastatų grobimų, nėra gaujų kurie kažką veiktų apart sandėlių grobimo vakarais (ir taip turbūt kur dalyvauja viena gauja). Apie kitus darbus iš viso patylėsiu. Man įdomu ką žmonės veikia tokiuose darbuose kaip taksi, mechanikai ir kt. darbai (nemanau, kad ten iškvietimų nors 50 per dieną būna)? Nes pasižiūrėjus čia visi sėdi darbuose be pakvietimo... Whatever, tema diskusijai... @Aivaras @Rokas @Mantas Norėtųsi pamatyti jūs šioje diskusijoje (jeigu ji įvyks), ar čia aš vienas toks debiliukas?
 10. Sveiki, esu užblokuotas serveryje ir kažkaip kilo noras grįžti, bet nežinau ar verta. Noriu sužinoti vieną dalyką: ar sumažino darbinių tr. priemonių apkrovą miesteliuose?

  1. Rodyti senesnius komentarus  8 komentarai
  2. Laurynas_Leigon

   Laurynas_Leigon

   Serverio administracija ruošiasi didžiajam atnaujinimui, todėl nemanau, kad jie šiuo metu žiūri į mašinų apkrovą miesteliuose.

  3. watson

   watson

   59 minutes prieš, rich the kenshis rašė:

   ce karoce daugeu demesio skiriama rinkti tvarkos priziuretojus kurie atlieka toki pat darba kaip ir paprasti adminai arba tsg delioja tdezes ant masinu

   arba tiesiog nesumoket man algos ir vsks

 11. Tai kada sumažins serverio apkrovą miesteliuose su darbinėmis mašinomis? Norisi grįžt, padonatint ;/

  1. Marko_Escobar

   Marko_Escobar

   Po update nebebus darbų su pakv. bazėse dėšimčių stovinčių car.

 12. Jūs nejuokaukit taip ką? Taigi *cenzūra** ne su traktorium važiuoju, kad speedas keltųsi po 5km/h wtf????
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : The_Fear • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Matthew_Bennett • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas, wtf, kur???? Tu galvoji, kad man dėl kažkokių b* 10k apsimoka čytint kai pas mane rankoje 2mln jūs juokaujat ar ką??? • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 14. Serveryje renkami direktoriai yra tokiu pat greičiu kaip Lietuvoje auga minimalus atlyginimas.

  1. Rodyti senesnius komentarus  8 komentarai
  2. Baimė

   Baimė

   @Nico_Moretti apie mūsų valdžią jeigu nori galėsim padiskutuoti rimčiau, o dabar galiu tik pasakyti vieną dalyką: ką lietuviai berinktų, visi tokie patys - sau viską, kitiems nieko. Juk čia Lietuva. :)

  3. S'S

   S'S

   HAHAHA, A NEBUSI SUSTAUSKO ANUKAS KOKS? XDDDD

  4. Džeris_Nežinau

   Džeris_Nežinau

   Sustauskas mldc. Lietuvos valdzia ne

 15. Juokdarys serverio atsakau, kaip už tokius žodžius galima mutinti mano galva niekad to nesupras...

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.