Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Baimė

Narys

 • 30

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Sveiki, esu užblokuotas serveryje ir kažkaip kilo noras grįžti, bet nežinau ar verta. Noriu sužinoti vieną dalyką: ar sumažino darbinių tr. priemonių apkrovą miesteliuose?

  1. Rodyti senesnius komentarus  8 more
  2. Nathan_Novelli

   Nathan_Novelli

   Serverio administracija ruošiasi didžiajam atnaujinimui, todėl nemanau, kad jie šiuo metu žiūri į mašinų apkrovą miesteliuose.

  3. watson

   watson

   59 minutes prieš, rich the kenshis rašė:

   ce karoce daugeu demesio skiriama rinkti tvarkos priziuretojus kurie atlieka toki pat darba kaip ir paprasti adminai arba tsg delioja tdezes ant masinu

   arba tiesiog nesumoket man algos ir vsks

  4. Maksas Ameno.

   Maksas Ameno.

   Noriu tik priminti, jog kiekvienas serverio žaidėjas turi pasirinkimo laisvę kur jam žaisti. Ar jis žais , ar , ar , ar mums nesvarbu. Mes visada už pasirinkimų laisvę ir bet kuriuo atveju mes būsime laimingi jeigu Jūs būsite laimingi. Tik norėčiau pabrėžti, jog greenside'as niekada nestovėjo vietoje ir nuo starto tapo vienas iš didžiausių pavyzdžių visiems tiems naujiems projektams į kuriuos subėgate jiems dar net nestartavus. Lojalumą vertiname ir matome kas lieka su mumis, o kas mus palieka. Ruduo! - Rokas, čia manau kaip ir užuomina buvo jog atnaujinimas rudeni, arba tas Ruduo tik is lempos cia, nes rudeni kazkas svarbaus tai neivyko? tai va, manau cia yra uzuomina apie artejanti atnaujinima

 2. Tai kada sumažins serverio apkrovą miesteliuose su darbinėmis mašinomis? Norisi grįžt, padonatint ;/

  1. Marko_Escobar

   Marko_Escobar

   Po update nebebus darbų su pakv. bazėse dėšimčių stovinčių car.

 3. Jūs nejuokaukit taip ką? Taigi *cenzūra** ne su traktorium važiuoju, kad speedas keltųsi po 5km/h wtf????
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : The_Fear • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Matthew_Bennett • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas, wtf, kur???? Tu galvoji, kad man dėl kažkokių b* 10k apsimoka čytint kai pas mane rankoje 2mln jūs juokaujat ar ką??? • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 5. Serveryje renkami direktoriai yra tokiu pat greičiu kaip Lietuvoje auga minimalus atlyginimas.

  1. Rodyti senesnius komentarus  8 more
  2. Baimė

   Baimė

   @Nico_Moretti apie mūsų valdžią jeigu nori galėsim padiskutuoti rimčiau, o dabar galiu tik pasakyti vieną dalyką: ką lietuviai berinktų, visi tokie patys - sau viską, kitiems nieko. Juk čia Lietuva. :)

  3. S'S

   S'S

   HAHAHA, A NEBUSI SUSTAUSKO ANUKAS KOKS? XDDDD

  4. Džeris_Nežinau

   Džeris_Nežinau

   Sustauskas mldc. Lietuvos valdzia ne

 6. Juokdarys serverio atsakau, kaip už tokius žodžius galima mutinti mano galva niekad to nesupras...
 7. Už žodį p.x? Kur čia keiksmažodis? Tu žinai ką šis žodis reiškia? Vertimas iš rūsų kalbos похуй (p.x) - liet. tas pats arba vienodai....
 8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : The_Fear • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Enrique_Quintero • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Free mute • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 9. Tikrovės jis mat nori Tada gal padarom, kad žaidėjas turėtų vieną gyvybę, narkotikai neduotų gyvybių, neeitų niekam teleportuotis ir kitus realistiškus dalykus. Žmogau čia žaidimas, o žaidžiant žaidimus žaidėjas privalo jaustis komfortiškai, jausti malonumą žaidžiant, o ne galvoti apie: „kaip čia greičiau pavalgyti ir išvažiuoti, nes lagina žiauriai”. Dėl savo XX a. tai ne visiems mamos priperka ultra galingumo kompiuterius kai šie pažada gerai mokintis visus metus.
 10. Pilnai sutinku, neužtenka to, kad kaimeliai prikimšti darbinėm transporto priemonėm, o tai dar kai žaidėjai privažiuoja su nuosavom prie skelbimų kontoros kaip pavyzdį duodu tai iš viso tragediją. Aš tą patį norėjau siūlyti dėl Pickupų, tačiau žiūriu tu pirmas tai padarei. Taip mažinti reikia, nes kaimeliuose kaip robotas jaučiuosi ypač vakarais.
 11. Nesupratau, kurioje vietoje aš pasakiau, kad būtent tu esi iš vaikų namų? Aš panaudojau žodį vaiknamis kaip daiktažodį. Tad skirk žodžius, nes aš taip išsireiškiu. O, kad šis žodis liestų tavo adresatą nematau, tad nereikia čia iš š*** libdyti auksą.
 12. Bet tu tai ant tiek asmuo be žmogiškumo jausmo, kad man net tavęs gaila pasidaro kaip tu už tokius niekus gadini žmonėms gyvenimus. Galiu tik vieną tau patarti, realiam gyvenime to su žmonėm nedaryk, o tai vieną dieną atėjęs į namus mama tavęs gali neatpažinti. Na o jeigu už tokį netyčinį chatų sumaišymą man bus atimtas VIP (nes jau 2 įsp turiu) tiek to, tikiuosi tu patenkintas likai.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Fear • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau, kad jeigu žaidėjui yra pasiūlyta/-as paslauga/pasiūlymas ar tai būtų pica, narkotikai, kaulas, transportas ir kt. (išskyrus baudas policijai) tretiems asmenims kažką siūlyti tam, kuriam jau yra kažkas pasiūlyta sistema neleistų 30 sekundžių. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Kadangi šiuo metu padaugėjo tokių dalykų kaip: vienas pasiūlo mesti kaulą, o kitas iš karto pasiūlo narkotikus už didelę kainą. Kaip žmonės yra pripratę viską daryti greitai išeina, kad sutinka su tuo, kuris pasiūlo narkotikus • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Kaip man buvo sakyta šis asmuo pretenduoja gauti rconą, tačiau tokių atveju gali dažnėti, todėl siūlau apsaugoti žaidėjus sistemos atžvilgiu. Vakar per greitą kaulo atsakymą sutikau, šiandien įsižiūrėjau į chatą.
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: The_Fear 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Ganja_Wayne 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: įžeidimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 15. Visų pirma jeigu parašai siūlyti savo kainą ir aš tai padarau, tačiau tau ji neįtinka nereikia siųsti į visas keturias puses. Nei aš tave įžeidžiau nei ką, tiesiog paaiškinau, kad nereikia iš karto užsipulti, o tiesiog ignoruoti. Priežastis dėl ko buvai užtildytas apačioje. O dėl užtildymo anketos, taip aš jos nespėjau užpildyti. Einu tai daryti dabar, tačiau aš jos neprivalau pulti iš karto pildyti. p.s taip ir likau nesupratęs, prie ko čia tėvai, aš turėjau omenyje elgeisi kaip nesubrendėlis, bet tiek to.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...