Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Nojus_Quattro

Narys

  • 5

    Turinio skaičius

  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

470 profilio peržiūros
  1. Kviečiu užsukti į naują tačiau vertą dėmesio ,,YouTube'' fortnite montage kanalą! https://www.youtube.com/channel/UCcoBmn8dKIB-yn9uH9yDaOA?view_as=subscriber Nepamiršk paspausti ,,Subscribe'',,Like'' ir įsijungti ,,Notifications''!
  2. Sveiki, atėjau čia su viena programa iš kurios jūs galit užsidirbti, papraščiausiai vaikštote ir gaunate pinigus. Pinigus galite išleisti parduotuvėse arba pervėsti į PayPal arba kitus bankus. Spauskit ant nuorados ir siūskitės! Viskas tikra https://sweatcoinapp.uk/loves/pituhas?channel=other&feature=invite&inviter_id=23195106&inviter_name=Nojus Įrodymai, kad į saskaita įmete suma: https://imgur.com/a/NAYZBDs
  3. Jūsų Vardas_Pavardė?: Nojus_QuattroJūsų norimos tekstas (tiksliai)?: #Alvarezz``Gfx nuotrauka (būtina): https://imgur.com/a/iOpqTbsAr atsiskaitysite už gfx darbą?: Taip būtinai atsiskaitysiu.Koks darbo dydys?: Toks pats kaip šios nuotraukos, arba ,kad eitu užsidėti ant forumo avataro.
  4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nojus_Quattro Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2018-01-17 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Jau gana ilgai, kokius 5metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš pažystamų. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes, pradėjo valiutos kainos mažėti ir visi jau turi po bilijona ir t.t, o čia tobulas serveris nėra perdėta per daug pinigų ir t.t Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvigdžiau, nebuvo sunku matau kaip tik naujokam. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Man buvo įdomiausiai medkirčių, nes viename dirbau man labai patiko ir manau turėtu nieko nesikeisti ir palikti taip įdomu. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, nebuvo. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Nelabai, nes pažystu kaimelius ir kt. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip, buvau, ne karta.. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip, pakanka, nebuvo sunku rasti, nes buvo netuolese. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudoju, ir suteikia didele pagalba. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Buvo naudona, ir labai greitai visi priime. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip, pakanka ir viskas yra aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau nieko nereiktu, nes serveris yra geras.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...