Jump to content

Florencijos_Zvejys

Narys

 • 328

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

199 profilio peržiūros
 1. Registravimosi anketa, Jūsų Vardas bei Pavardė žaidime: Florencijos_Zvejys Nuotrauka žvejybos parduotuvėje, kurioje matosi jūsų turimas žvejybos XP kiekis:
 2. - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Florencijos_Zvejys - Į kokį rangą keliatės?: 3 - Kaip sekėsi keltis darbo rangą, kokie pastebėjimai?: Patinka viskas pakolkas - Kiek turėtumėte gauti dantračių?: 70+ - /Bendradarbiai lentelė:
 3. Rango pasikėlimas: - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Florencijos_Zvejys - Į kokį rangą keliatės?: 2 - Kaip sekėsi keltis darbo rangą, kokie pastebėjimai?: Labai smagu, kolektyvas super. - Kiek turėtumėte gauti dantračių?: 26,2 dantraciu - /Bendradarbiai lentelė:
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Florencijos_Zvejys • Jūsų norimi varžtai ir jų kiekis: 15 Auksiniu • Įrodymai, jog pinigai buvo pravesti: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Florencijos_Zvejys • Jūsų norima paslauga: Sportinis pasas • Ar turite pakankamai varžtų savo sąskaitoje: 15 auksiniu varžtu.
 5. Darbo sutarties šablonas - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Florencijos_Zvejys - Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?: Taip - Įrodymai, jog pervedėte tinkamą sumą:
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Apačia Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys):Apačia Norima kaina už transportą: Apačia Parduodamo transporto nuotraukas:Apačia Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti):Apačia sweiki, aš esu florencijos_zvejis ir čia yra mano žvejybos reikmenų parduotuvė, visos kainos yra derinamos o jei derint nenorit tai nerasykit kad kainos yra kosmosas, laukiu pasiulymu del keikuriu transportu nes yra per sunku nustatyti kaina. pirmas varijantas: orėntacinė 10m Greitasis motociklas NRG-500, sėdi pakolkas top2 vietoje pagal rida, puikus aparatas begiot nuo pd ir atrodo kaip arbuzas. kamoflezas zvejybos parkinguose kadangi paslepus gerai nereikes uz parkinga moketi antras varijantas: PARDUOTA Sportinis motociklas, kamoflezas prie smelio ir zoles padaro gera parkinga prie zvejybos. sita radom priparkuota prie siuksliadezes tai pavogem ir dabar stumdome cia. trecias varijantas: 20k si savanna buvo atimta is kitokios pakraipos sutenerio, atkalta buvo bloguoju, bet esme nera tokia, esme kad geras automobilis gali daryti 360 su gerais vairavimo igudziais. ketvirtas varijantas: PARDUOTA og automobilis, buvo konfiskuotas policijos is rusu mafijos 2017 metais kai ivyko zymus susisaudymas tarp rusu ir gruzinu gaujos. perpirktas per aukcijonus kurie vyko baltarusijoje, parėjo su 24 blokais cigaretu isiutu interjere. penktas varijantas: 150k vienas is automobiliu kuris buvo grubiai perimtas gale pozeminiu lenktyniu tarp drag klubu, spaudzia 240kmh su garantija kad aplenks visus miesteliu pareigunus. sestas varijantas: PARDUOTA nu va sitas, ce tai istorija, automobilis buvo pirktas is vieno miesteliu pirikupu kuris mane kad sis transportas yra nieko vertas, istestuosim jo nuomuone.
 7. prieš, kokie dar rollbackai, ta prasme jei nemoki suktis ne mūsų bėdos, rollback padarant ištrintum visa community kuris dabar žaidžia. ta prasme jei nemoki suktis ne mūsų bėdos ¯\_(ツ)_/¯
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Florencijos_Zvejys Jūsų asmeninis palinkėjimas žmogui arba projektui, kuris bus išreikštas per koncertą: linkiu @Adam_Frank kad maziau myletusi su savo 7 islamietem zmonom Ar atsinešite gerą nuotaiką su savimi? o taip mazule
 9. New York City Cab Co. Established 2021 Specialus dėkui @And_Miami @Emilisvn_Samp @Dwyane_Rollins @Jizzy_Black @Thai_Gregor @Xoquon_Torsin Audiography: @Vincenzo_Ferrari Videography: @Florencijos_Zvejys
 10. New York City Cab Co. 
  Established 2021  Specialus dėkui
  @And_Miami @Emilisvn_Samp @Dwyane_Rollins @Jizzy_Black @Thai_Gregor @Xoquon_Torsin

  Audiography: @Vincenzo_Ferrari
  Videography: @Florencijos_Zvejys

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 komentarai
  2. Minusinis_Ateivis

   Minusinis_Ateivis

   Na nežinojau, ponas, kad buvote jau nubaustas už tai .:)

  3. Florencijos_Zvejys

   Florencijos_Zvejys

   nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes

  4. Thai_Gregor

   Thai_Gregor

   @Hitautas_White man atrodo Emilis buvo apsvaigęs nuo "lesalo"

 11. buvo verta laukti nuo 2018 birzelio 31d +rep visiems kas prisidejot bent dalele prie sio atnaujinimo
 12. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Miguel_Sanchez Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Viska rasite apačioje Norima kaina už transportą:Viska rasite apačioje Parduodamo transporto nuotraukas:Viska rasite apačioje Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): T R A N S P O R T A S Stratum 0ID | 300k Cheetah 3ID | PARDUOTA Cheetah 155ID | 200k ZR-350 127ID | 110K Blista Compact 3/43ID | PARDUOTA NRG 3/126 | 450K NRG 3/43 | 500K NRG 6/163 | 550K NRG 205/211 | PARDUOTA Sultan TDĖŽĖM | PARDUOTA S K I N / A K S E S U A R A I Retas POLICEHAT01 | 75k Labai Retas CLAUDE SPEED SKIN : 175k Nuotraukos dėl temos pakėlimo.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.