Dan_Akama

Narys

Dan_Akama

Narys
 • ID

  19663
 • Turinio skaičius

  57
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

593 profilio peržiūros
 1. Dan_Akama

  [0.1.8.7] Namo statyba!

  Aš esu UŽ, aišku ši sistema yra viename iš populiarių projektų (neminėsiu), bet galima įdėti ir savo iniciatyvos, bet tikrai būtų naudinga bei pagyvintu serverį bei atgaivintų manau namų sistemą
 2. Dan_Akama

  [PACK] Apsnigtos transporto priemonės

  Sveikas, šaunu jog dalinies ! O norėjau paklausti ar modifikacija reikalauja galingo kompiuterio?
 3. Dan_Akama

  [0.1.8.7]Parkavimo aiksteles

  Galėčiau tau prieštarauti, Labai mažai parkavimo aikštelių PC miestelyje prie banko jų nėra, o su mechanikais kol banke būna ir nematai kada nutempia ir nėra pakankamai įrodymų..
 4. Dan_Akama

  GTA SA BE MODŲ

  Sveiki visi, dalinuosi paprasčiausiu GTA SA. Kadangi mačiau senas parsisiuntimo link'as nebeveikia kur visi pagrinde siuntėsi. MEDIAFIRE.COM Parsisiuntimas - http://www.mediafire.com/file/bxiqinje6q1dmw8/Gta+San+Andreas+(Be+Modu).exe DropBOX Parsisiuntimas - https://www.dropbox.com/s/nqebk6r31v550rn/Gta San Andreas (Be Modu).exe?dl=0 Sėkmės naudojant
 5. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Dan_Akama Kam bus naudojamas kanalas?: Kalbėjimui su draugais. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Taip, sutinku.
 6. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Dan_Akama 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Forze_Docc 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 7. Dan_Akama

  Perku turginę car.

  Sabre 0ID, Ahab ratai. 40k.
 8. Aš esu UŽ kaip ir minėjo pagyvintu namų sistemą ir šeip už tą energiją galėtų nebūti nuimamas susidevėjimas ar kažkas tokio
 9. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Dan_Akama 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Rockstar_Jonsonn 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmažodžiai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/htnYlJJ 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/SFqulP3
 10. Viskas gerai, bet ratai jei domina 250k.
 11. Dan_Akama

  (KONKURSAS) Laimėk 810k ir būk palaimintas.

  1. V_P žaidime: Dan_Akama 2. Mūsų pasirinktas skaičius: 15 3. Ką planuojate daryti su pinigais: Naudoti juos saviems tikslams kai jų prireiks.
 12. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Dan_Akama 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Jamy_Santos 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmažodžiai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 13. Dan_Akama

  Medikų direktoriaus rinkimų analizė

  Didžiausi sveikinimai seneli! Neapvilk Roko bei laukiam pirmosios atrankos.
 14. Dan_Akama

  Parduodu sultaną

  Susisiek žaidime, nupirksiu.
 15. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Dan_Akama 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Jeffry_Lilwer 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):