Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Davidas_Hardenas

Neaktyvus

 • 15

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie Davidas_Hardenas

 • Gimtadienis Birželis 19

Paskutiniai profilio lankytojai

995 profilio peržiūros
 1. nu ka dar vieni drk rinkimai, isirinkau 3 kandidatus tai @Domantas Sultanas @Saulius_Tuneriss @Davidas_Hardenas tai va geriausiai pasirode man @Domantas Sultanas bet drk gaus db Saulius tai savaite tures saulius poto domantas ir vel saulius svkn direktorius 

   

 2. @Domantas Sultanas sveikinu tave su drk mediku, gausiu pava ane?

 3. O rbeka nebe komandos narys

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 more
  2. Davidas_Hardenas
  3. Domantas_Epic

   Domantas_Epic

   Dar zodis ir subaladoju

  4. Davidas_Hardenas

   Davidas_Hardenas

   Nori i galva ka, a nori as tave uzversiu ką, kaukole sulauzisiu, papjausiu, nori ka

 4. nu ka aciu kas vakar per kova palaikete mane, sudauzeu ta gregora ez

 5. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Fragger Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo šiandien 2018.10.03 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus žaidžiu samp serveriuose. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugo. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Atsibodo ta pati sistema, norisi kažko naujo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau, labai lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar niekur neteko dirbti. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Radau lengvai. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Dažnai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau, bet pats žmogu užmušiau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Nežinau, nemačiau daug. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Kolkas nenaudojau. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko, priimė taksi greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Aišku kolkas, nes padeda draugas. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nežinau, kolkas idėjų neturiu.
 6. Manau, kad ši idėja turėtų būti įgyvendinta, nes tokia idėja padarytų žaidimą geresnį, kaip ir kiti minėjo, kad žinotų, kas, kada ir kiek tau pravedė į banko sąskaitą, esu 100 procentų už šią idėją!
 7. Sveikinimai naująjam Pervežėjų direktoriui, didžiausios tau sėkmės laikant tokias svarbias pareigas bei nenuvilk Roko.
 8. Aprašymas gan įdomus, sėkmės zonose bei sėkmės su gauja !

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...