Justas_Jucius

Narys

Justas_Jucius

Narys
 • ID

  3236
 • Turinio skaičius

  475
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Reputacijos istorija

 1. Haha
  Justas_Jucius sureagavo į Malacy_Edwa tarp „Greenside“ Helovinas 2019!   
  Ilgai lauktas ir sulauktas vienas iš smagiausių metų eventų serveryje! Praleiskite gerai laiką renkant moliūgus ir visiem pačios didžiausios sėkmės!
 2. Patinka
  Justas_Jucius sureagavo į Bunta_Fujiwaraa tarp Prašome atblokuoti Bunta_Fujiwara   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Bunta_Fujiwara
  • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Mafijos_Tevas (Rokas)
  • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas
  • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/a/y1LLgKa
  • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/qfx1KJz
   
  Dabar bleha įrodot kad aš "čytinau", vaizdinę medžiagą kad tai dariau. Ok, suradau visus 24 moliūgųs per 1h, jeigu per tiek sugebėjau padaryt tai jau 99 proc. reiškia kad garantuotai aš čytinau? Esu pasidaręs fotkes iš Velykų evento, beveik visos tos Velykinių kiaušinių vietos sutapo su Helovyno evento vietomis, jeigu labai norite tų nuotraukų "administratoriai", galiu atsiūst. Jeigu turiu velykų kiaušinių nuotraukas tai nereiškia, jog čytinu. Tos pačios vietos reiškia, jog Rokas tingėjo sukurti naujas 168 vietas naujiems moliūgams surasti, kad praeitų eventų vietos nesikartotų su senomis. tai reiškia,, kad Rokui yra beveik visiškai P**ui ant serverio, net nekalbu apie Aivarą, kuris prisijungia gal 5 kartus PER METUS. Šiems serverio veikėjams yra visiškai nusispjaut ant darbo serverio ir žmonių labui, svarbiausia, jog visokie šeštokai už tėvų pietų pinigus pirktų visokius vipus ir adminus. Update jau kaip metai nėra. Sakė kad 80proc padaryta, bet ties ta vieta ir užstrigo. Galbūt ištiks toks pat likimas kaip ir su Half Life Episode 3 - niekada jo nebeišleis. Bent jau "Bumeryno" serverio savininkas stengiasi dėl serverio, dažnai vyksta update, nors ir maži, bet tai rodo, jog žmogus prie serverio dirba. Tai nežinau kaip su jūsų šūdo malimu kažką pasieksit serverio labui. Galit šitą postą trint, galit netrint, bet šios žinutės ignoravimas ir trynimas  rodys tai, kad jums yra nusispjaut ant žmonių nuomonės panašiai kaip SSRS ant visuomenės.
 3. Haha
  Justas_Jucius sureagavo į Edvis Gaming tarp Medikai vėl turi naują vadovą!   
  Atrankoje dalyvavo ne itin didelis kiekis kandidatų, taip pat ir rinktis nebuvo tiesiog iš ko. Liūdna situacija, kai pildo asmenys, kuriems visų pirmiausia reikia susitvarkyti su savo elgesiu, praeities ar net dabarties problemomis, dėl kurių jūsų reputacija ir mano požiūris į tai kol kas yra neigiami. Noriu pabrėžti, kad tą reputaciją atsistatyti bent į neutralią (apie teigiamą nekalbu, nes dar sudėtingesnė misija) užtrunka daug laiko ir tai daryti tenka ne vien žodžiais, o darbais ir veiksmais. Verta paminėti tai, jog rašote gana svarbų laišką į svarbias pareigas, o ne išmargintą, nuspalvintą laišką Kalėdų Seneliui (kam dar galbūt šiek tiek per anksti). Kam gaišti laiką spalvinant tekstą, jei geriau investuotumėte tą veltui praleistą laiką į patį laiško turinį..?
  Deimantė - pildo antrą kartą į tas pačias medikų direktoriaus pareigas, tačiau užsidegimas, noras ir idėjų bagažas nei kiek nesumažėjęs, dėl ko labai džiaugiuosi. Prie laiško, kaip ir pirmąjį kartą, nėra tiesiog prie ko prikibti, nes į jį įdėta daug laiko bei pastangų. Serveryje esi nauja asmenybė, tačiau per tą ne itin ilgą laikotarpį spėjai nemažai pasireikšti tiek teigiamais, tiek neigiamais dalykais. Šiek tiek nerimo sukėlė tavo pasireiškęs noras kuo dailesne forma „įkasti“ tau pakenkusiems ar tiems, kurie kenkia, žmonėms. Aišku, tokia savybė turi ir nemažai pliusų, nes turi gebėjimą save ar kitą užstoti tam tikroje situacijoje, įrodyti savo tiesą, o ne tylėti ir likti apkaltintam, tačiau tai neturėtų neperžengti ribos tarp situacijų, kai pradedama piktnaudžiauti savo pareigomis bei pajutus „galios“ naudoti šią savo savybę netinkamoms reikmėms. Tai ir turi būti naudojama tik situacijose, kur to prireikia. Tikiu, jog tai ir liks mano nerimu ir būsiu suklydęs. Kalbant apie teigiamas charakterio savybes, tavyje matau didelį atsakomybės jausmą, brandą, žinai ką kalbi bei žinai ką darai, kitaip tariant, turi vadovo bruožus, kurie ir yra didžiausias bei pagrindinis aspektas šiuose rinkimuose. Žinoma turi gerą galvą tad manau ties idėjų kūrimu, jų realizavimu nekils didesnių bėdų, ko pasekoje firmoje neturėtų trūkti veiklos ir užimtumo darbuotojams, ko šiuo metu labiausiai trūksta medikams ir ties kuo tektų investuoti nemažai pastangų. Laiške pateikei keletą mano nuomone įdomių ir turėsiančių pagyvinti medikų darbo rutiną sistemų, apie kurias nieko plačiai nekalbėsiu, o pamatysime, kaip visa tai pavyks įgyvendinti ir ar tai pasiteisins šimtu procentų. Svarbiausia sugebėti neapsikrauti sau pernelyg didelio krūvio dirbant su sukurtomis sistemomis, ko pasekoje, nukenčia direktoriavimas, krenta motyvacija. Užsiminei ir apie tai laiške, tad džiaugiuosi, jog suvoki tokius dalykus kaip darbo krūvio pasiskirstymą, organizuotumą ir pan., kas turėtų padėti sugebėti išvengti bei nepakartoti kai kurių buvusių direktorių klaidas, kurios pačios tau asmeniškai gali pakenkti, ko tau ir linkiu - sėkmingos kadencijos.
  Naujoji medikų firmos direktorė - Lelia_Dipsis.

  Padėkos žodį skiriu Gruzinui, kuris puikiai prižiūrėjo laikiną firmą!
 4. Liūdnas
  Justas_Jucius sureagavo į Derek_Escobar tarp Firmų valdžios pokyčiai   
  Atsistatydinimo anketa
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Derek_Escobar
  2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: „Midnight Taxi“ firmą, direktorius
  3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 107
  4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Visų pirmą turiu padėkoti @Forever_Young už suteiktą šansą, tikiuosi nenuvyliau, jog mane pasirinkai į šias pareigas. Didelis ačiū @Edvis Gaming, kuris tikrai man padėjo, išklausė, ir svarbiausiai patarė tikrai gerų dalykų. Pagrindinė palikimo priežastis paprasta, motyvacijos trūkumas, direktoriumi išbuvau virš 3mėn. ir artėjau prie 4mėn. bet nusprendžiau anksčiau palikti pareigas, nes į mano vietą gali ateiti tikrai puikus direktorius, ir dar geriau direktoriauti nei aš. Savo tikslą įvykdžiau, jis buvo paprastas, būti geresniu direktoriumi lyginant su pirmąja mano kadencija, žinau jog buvo pakilimų ir skaudžių kritimų, bet šiame palikime tikrai privalo būti paminėtas @Justas_Jucius, kuris man būtent juose ir padėjo. Artėjam ir prie mano abiejų pavaduotojų @Charlie_Gambino ir dabartinio(buvusio) pavaduotojo @Fresh_Candy, žinau jog abudu esat labai geri žmonės, ir aiškiai pasakysiu, noriu kad bent vienas iš jūsų pildytu į šias pareigas, ir jas gautu, tikiuosi taip ir bus(Fresh'ai situacija žinai, dėl perleidimo.). Ir aišku ačiū tiems kurie buvo kartu per šias įspūdingas 107d. tikiuosi dar kada sugrįšiu, ištaisyt dar senesnės klaidos. @Jason Slokk(Aušrinė), @West_Garning'as(Kada uno?), @Ž. Žmogus, tau tiesiog sėkmės, nepasiduok spaudimui, ir kreipkis jei reikės pagalbos(atsiprašau jog nepadariau paskutinės mano veiklos, bet vadinąs bus šansas tai ištaisyti.) @Lelia, @Ignas_Eox, @Rosvaldas, @Benito_Mussolini, @Minde Marshell(ATSIPRAŠAU KO NEPAMINĖJAU) P.S. Tikiuosi direktorių prižiūrėtojai nesupyks ant manęs, kad palieku tokioje sudėtingoje situacijoje, bet dėją tenka.
 5. Pasimetęs
  Justas_Jucius sureagavo į Minde Marshell tarp Firmų valdžios pokyčiai   
  Pavaduotojo paskyrimo anketa
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Minde_Marshell
  2. Jūsų atstovaujama firma?:Pervežėjai
  3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Emilisvn_Samp
  4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Darbuotojas yra aktyvus turi labai daug motyvacijos ir kiek vieną dieną rodo norą padėti su firmos klestėjimu. Siūlo daug įvairių įdėjų ir aš juo pilnai pasitikiu ir žinau ,kad jis manęs nenuvils.
  5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.
 6. Pasimetęs
  Justas_Jucius sureagavo į Amanda_Candy tarp Firmų valdžios pokyčiai   
  Jūsų Vardas_Pavardė?: Amanda_Candy
  Jūsų atstovaujama firma?: Mechanikai
  Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Dovydas_Weed
  Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Atsakingas žmogus, kuriuo pasitikiu, žinau jo pliusus bei minusus. Kadangi yra buvęs mechanikų valdžioje, tikiu jog problemų nekils ir jis puikiai susitvarkys su šiomis pareigoms. Manau, kad jo priimti sprendimai bus tikslingi bei apgalvoti. Žinoma, mane paskatino ir tai jog turėdama mažiau laisvo laiko noriu jog firma visuomet išliktų prižiūrėta net ir man negalint to padaryti.
  Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.
 7. Liūdnas
  Justas_Jucius sureagavo į Derek_Escobar tarp Prašau atblokuoti Derek_Escobar   
  ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS,
  (2015.01.24)
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Derek_Escobar
  • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Fake_Version
  • Už ką buvote užblokuotas ?:Serverio klaidų išnaudojimas.
  • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo https://imgur.com/a/0SbBEVd
  • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį: https://imgur.com/a/0SbBEVd
 8. Liūdnas
  Justas_Jucius sureagavo į Gruzinas_Tortilla tarp Gruzinas_Tortilla laikinai užblokavo Fake_Version   
  UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS,
  (2015.01.24)
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gruzinas_Tortilla.
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Fake_Version.
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Piktnaudžiavimas administratoriaus privilegijomis.
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/FjWqg5U
 9. Pasimetęs
  Justas_Jucius sureagavo į Bonnie_Rosa tarp Firmų valdžios pokyčiai   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Bonnie_Rosa
  2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Mechanikų pavaduotoja
  3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 31 dieną
  4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Žaidimams galiu skirti tik savo laisvą laiką, kuris yra ribotas, ko, tikriausiai, neužtenka tinkamai atlikti šias pareigas, todėl vienintelė išeitis - vietą užleisti aktyvesniam žmogui. Pareigose iš Amandos išmokau nemažai, ko niekada nepastebėdavau būdama direktore, todėl dėkoju tau, @Amanda_Candy, už tai. Taip pat dėkoju už suteiktą šansą pabuvoti naujose pareigose, už duotą leidimą dėkoju DP, tai @Edvis Gaming ir @Forever_Young. Ačiū esamam ir buvusiam kolektyvui už smagiai praleistą laiką. Dienų buvo įvairių, tačiau apibendrinus firmoje praleistą laiką esu patenkinta tuo. @Dovydas_Weed imi pavą ir parodai klasę. Sėkmės visiems. 
 10. Haha
  Justas_Jucius sureagavo į Arminas_Bite tarp Firmų valdžios pokyčiai   
  Pavaduotojo paskyrimo anketa
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Arminas_Bite
  2. Jūsų atstovaujama firma?:Medikai.
  3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Jack_Marzo.
  4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Dovydą pažįstu gan ilgą laiką ir žinau, kad galiu juo pasitikėti. Apklausoje pasirodė puikiai - į klausimus atsakinėjo rišliai ir argumentuotai. Žmogus galintis padėti man susitvarkyti su pareigomis, taip pat turintis, kad ir minimalų kiekį idėjų, kurias norėtųsi išpildyti. Kol kas, tai iš firmos vienintelis žmogus tinkantis būti mano pavaduotojumi. 
  5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.
 11. Haha
  Justas_Jucius gavo reakciją•|Cloudas|• tarp Medikų direktoriaus rinkimų analizė   
  Sveikinimai Bite. P.S Gal veiklą bendra padarom DP užduočiai tuo pačiu?
 12. Haha
  Justas_Jucius gavo reakciją•|Cloudas|• tarp Medikų direktoriaus rinkimų analizė   
  Sveikinimai Bite. P.S Gal veiklą bendra padarom DP užduočiai tuo pačiu?
 13. Haha
  Justas_Jucius gavo reakciją•|Cloudas|• tarp Medikų direktoriaus rinkimų analizė   
  Sveikinimai Bite. P.S Gal veiklą bendra padarom DP užduočiai tuo pačiu?
 14. Ačiū
  Justas_Jucius sureagavo į Derek_Escobar tarp Vadovų neaktyvumas   
  Direktoriaus/pavaduotojo neaktyvumo anketa
  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Derek_Escobar
  2. Atstovaujama firma ir pareigos: Taksistų firmos direktorius.
  3. Priežastis dėl kurios būsite neaktyvus: Gryžo broliai pasiūlė kelionę, išvažiuoju į Estija, apsilankyti. Firmą prižiūrės @Justas_Jucius kitaip Fake_Version.
  4. Neaktyvumo laikotarpis: Nuo šiandien vakaro iki ryt, blogiausiu atvėju trečiadienio.
 15. Ačiū
  Justas_Jucius sureagavo į Tony_Mallboro tarp Peikiu Bob_Winters Policijos Direktorių.   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Tony_Mallboro
  • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Bob_Winters
  • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Policijos
  • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Na patvirtino papeikimą bet taip to ispėjimo nesulaukiau kaip ir žinot visi mėgsta kanale išsireikšti pasikolioti vienas ant kito na šiandien tokia dieną atėjo kur labai viskas atsibodo ir tu tik kanale žodi pasakai buna *cenzūra* arba koks kitas šiandien važinėjau su comet prisipažinsiu neišdirbęs laiko bet direktorius nesusitvarko su darbuotojais vienas darbuotojas po zonos surakino gaujini nusikaltelį pajame ir tyčia paleido sako darbuotojas jie darys grobimą todėl paleidau direktoriui bobui pasakiau jis šį nusiskundimą ignoravo šiandien sako eik dirbti sakau nenoriu dave 3 perspėjimus uždėjo 1isp bet kodėl nededa @Onyx_Smoker Bei jo damai @Camo_Bear jie sėdi visalaikui savo asmeniniam kanale tai kurioje vietoje čia tiesa ar darbuotojai laikosiu šiu asamu taisyklių norėčiau gauti iš jo pasiaiškinimo.
  • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?Nusižėnge darbo taisyklėmis bei direktoriaus. nors yra taisyklė:36 Darbo metu (dirbant) būti Teamspeako darbo pagrindiniame kanale.
  • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :https://imgur.com/a/QBGKZKi
   
   
 16. Haha
  Justas_Jucius sureagavo į Bob_Winters tarp Peikiu Bob_Winters Policijos Direktorių.   
  Sveikas Tony_Mallboro, matau esi nepatenkintas, kad iš darbo buvai išmestas, nes papeikimo reikšmės nelabai matau.
  Nežinau ar pamiršai ar ką, dėl to papeikimo, kai tau buvo pasakyta, kad atidžiau dirbtum. O papeikimo "negavai" įspėjimo forma todėl, nes kaip labai puikiai visi gali pamatyti, kad įspėjimas buvo žodinis https://prnt.sc/oksspz.
  Įspėjimą už važinėjimą su comet'ą gavai todėl, nes buvai nepradirbęs 150min. (pagal darbo taisykles) kiek reikia pradirbti norint užsiimti saviveikla žaidime, kadangi pats prisipažinai dėl to, nematau reikalo pateikti įrodymų.
   O "pasikolioti" draugiškai kanale niekas nedraudžia iki kol tu nepradėdi įkyrėti visų darbuotojų ir kai būni perspėtas, kad nusiramintum, tu toliau tesi savo nesamonių darymą tai nežinau ką tau ir bepasakyti dėl šito, reikia žinoti ribas, kada užtenka ir kada reikia apsiraminti.
  "vienas darbuotojas po zonos surakino gaujini nusikaltelį pajame ir tyčia paleido sako darbuotojas jie darys grobimą todėl paleidau direktoriui bobui pasakiau jis šį nusiskundimą ignoravo" Dėl šito net neturiu ką komentuoti, nes pirmą kartą girdžiu ir matau apie ką šneki, pateik įrodymus kur tu man pasakei apie šį nusiskundimą ankščiau, nes šmeižtas tai nėra gerai, jei nori specialiai pakenkti man. Jokių įrodymu tu man nei atsiuntei dėl to, nei kažką sakei. Tuo metu jokio grobimo taipogi neįvyko, taip gaujiniai man asmeniškai buvo parašę į /sms, kad darys grobimą, bet jo nedarė, nes mūsų nebuvo 5 online žaidime tuo metu.
  Na ir dėl Onyx_Smoker ir Camo_Bear nusiskundimo tavo laiku daryta nuotrauka nieko realiai neįrodo, nes darbuotojai tuo metu net nebuvo žaidime, nei jie yra online ir dabar https://imgur.com/OHWPAn7. Žmonės pradirbę minimumą, ramiai kitame kanale dviese žaidžia kitus žaidimus arba kažką kito veikia, nematau už ką aš juos čia turėčiau bausti ar dėlioti įspėjimus iš oro. Tavo pačioje pacituotoje taisyklė matosi, kad "Dirbant" reikia būti Teamspeako darbo pagrindiniame kanale, o ne išvis egzistuojant.
  Ir kad nenuspręstum parašyti, kad išmečiau iš darbo be priežasties čia tau priminimai, už ką buvai išmestas. Foto1 Foto2 Video
  Pagarbiai
  Policijos Direktorius Bob_Winters
 17. Ačiū
  Justas_Jucius sureagavo į James'Verona tarp Prašau užblokuoti Bob_Winters   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : James_Verona
  • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Bob_Winters
  • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimas (AIM?)
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
   
   
 18. Haha
  Justas_Jucius sureagavo į Bob_Winters tarp Prašau užblokuoti Bob_Winters   
  Labas vakaras gerbiami piliečiai, kažkokį šurmulį sukėlėme čia matau.
  https://streamable.com/ab39o
  Geros dienos
  Pagarbiai
  Policijos Direktorius

   
 19. Liūdnas
  Justas_Jucius sureagavo į NY' tarp • Royal Club •   
  •••„Royal Club“ • Tai serverio klubas kuris neužsiima nelegalia veikla, turiu omenyje tai, kad nevykstame į jokius grobimus, kovos zonas ir nepasižymime serveryje taip kaip pasižymi tikros gaujos,  jų nariai ar kitos nusikalstamos organizacijos. todėl į klubą gali įstoti bet kuris direktorius/ė bei jo paskirtas pavaduotojas.
  Pats šį klubą „Royal Club“ įkūriau tik dėl vienos priežasties, tai bendravimas tarp firmų, nesvarbu ar esi direktorius/pavaduotojas ar tik paprastas darbuotojas firmoje kuris turi direktorių, tu visada galėsi įstoti į „Royal Club jeigu esi žaidėjas su idėjomis ir bendraujantis per pokalbius. 
  •••„Royal Club“ savininkas • Need_You • tai aš, visada su savo pagalbininkai bandysim sugalvoti veiklos visiem klubo nariams, vienas iš aspektų yra tai jog jeigu nori dalyvauti veiksme tai turėsi turėti kažką išskirtinio su savimi, pageidautina nustatytą tr. priemone, kadangi nesame labai pigus klubas kuris važinėja su „Faggio“ motociklais.
  ••• Akcinė veikla •Taip pat klubas užsiims akcine veikla su serverio naujokais. Akcija serverio naujokams tai yra veikla klubo nariams kuri yra pelno nesiekianti, tai mes tikrai neužsidirbsime pinigų per tokias veiklas, bet tikrai padėsim įsitvirtinti naujokams serveryje ir žaisti su pilnavertiška patirtimi.
  Visa akcija vykstą su serverio naujokais kurie turi iki ∼5'000 xp. Kadangi klube yra beveik visų darbų su pakvietimu direktoriai ir darbuotojai, tad mes visus naujokus kviesime prie tam tikro produkto, jeigu naujokams reikia mašinos (turginės), mes jiems duodame ant jos tam tikrą sumą pinigų, jie užsisako ir jiems nemokamai atvežame tą transportą, taip pat akcijos metu bendru sutarimu visos firmos galimai dalins savo paslaugas nemokamai tik tiems susirinkusiems naujokams bei atsakysime į jų visus keliamus klausimus.
  •••Klubo asmeninė veikla • Kadangi klubas nėra per daug atvira organizacija tai mes su klubo nariais užsiimsime sutarta veikla tam tikrą dieną. Klubas turi 2 pagrindines mašinas, tai „TURISMO“ ir „JESTER“ (transporto priemonių pasirinkimas didės). klubo nariai sutarę kurią dieną daryti veiklą mes pasiimame viena iš kelių transporto priemonių ir važinėjame su jomis, taip pat ant jų dedame tune dėžes ir visi su klubu bandome gauti kuo gražesni tune ant transporto. Per klubo susirinkimus taip pat galime atidarinėti skin dėžes, rengti lenktynes, keliones bei kitokius eventus per kuriuos galimai bus prizai. 
  •••Klubo fondas • fondas gali būti renkamas tik dėl kelių priežasčių, tai »
  • Surinkus klubo fonde pinigų juos panaudosime akcinei veiklai, nes tokia bus ne viena ir ne du kartus daroma.
  • Taip pat už klubo fondą galimai bus perkamas transportas visam klubui arba perkamos t/sdėžės.
  •••„Royal Club“ Nario kortelė• Klubo nariai gaus Royal Club  narystės kortelę, su šia kortelę klubo narys galės pats sušaukti visą valdžią dėl kokių nors pasitarimų, gaus nuosava žodinį ragą, taip pat narys galės prašyti lyderio kad jį paskirtų į  klubo pagalbininkus jeigu viena ar kita iš dviejų vietų bus laisva.
   
  Klubo transporto priemonės »»
  TURISMO »

  JESTER »
  NRG »
   
  •„Royal Club“ savininkas/ įkūrėjas • Need_You(Enjoy_Hate).
  •„Royal Club“ Dešinioji ranka • Pablo_Greenas.
  •„Royal Club“ Kairioji ranka •  Minde_Marshell.
   
  ••• Į klubą nepriimami tik puikiai žinomi gaujos nariai, policijos darbuotojai bei serverio naujokai.
 20. Patinka
  Justas_Jucius sureagavo į Camo_Bear tarp Naujasis taksistų firmos direktorius   
  Congratulations taksistų firmos direktoriui. Sėkmės darbuose!
 21. Patinka
  Justas_Jucius sureagavo į Camo_Bear tarp Camo_Bear prašo asmeninio kanalo   
  Anketos šablonas:
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Camo_Bear
  Kam bus naudojamas kanalas?: Pokalbiams su draugais, laisvalaikio praleidimui
  Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : https://imgur.com/a/8KZE9Qg
  Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Tvirtinu
 22. Patinka
  Justas_Jucius gavo reakcijąCamo_Bear tarp GSR "RidosKėlimoPaslaugos"   
  Jūsų Vardas_Pavardė: Justas_Jucius
  Kiek ridos reikės jums pakelti?: 500
  Jūsu tr.priemonė: Sultan
  Per kur su jumis susisiekti?: Žaidime
  Ar jus tenkina visos taisyklės?:  Taip
  Nuotrauka kad sumokėjote už ridos kėlima:  https://imgur.com/a/DjRXSDz
 23. Patinka
  Justas_Jucius sureagavo į Camo_Bear tarp Perku 200m2 3 lygio verslą   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Camo_Bear
  2. Perkamų patalpų dydis: 200m2
  3. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Šaka nėra svarbi, 3 lygis
  4. Siūloma kaina: Siūlykit, aptarsim
  5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): 
 24. Patinka
  Justas_Jucius gavo reakcijąCamo_Bear tarp Naujasis taksistų firmos direktorius   
  Sveikinimai Derekai, gl direktoriaus kėdeje!
 25. Patinka
  Justas_Jucius sureagavo į Camo_Bear tarp Parduodamas full x-flow „Sultan“ automobilis   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Camo_Bear
  2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Automobilis „Sultan“. Full x-flow komplektacija, spalvos ID: 242 (reta), grove ratai. Daužtumo 0. Rida nedidelė, 412 km. Tr. priemonė yra priregistruota, apdrausta, technikinė pravaryta.
  3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 

  4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlykit, paderinsim.