Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Roncė

Narys

 • 554

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 2

  Laimėta dienų


Reputacijos istorija

 1. Ačiū
  Roncė sureagavo į Rebeka tarp Rebeka_Sander užblokavo Ronce_Run   
  UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS,
  (2015.01.24)
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Rebeka_Sander 
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Ronce_Run
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Serverio logai
 2. Liūdnas
  Roncė gavo reakcijąVycka_Flex tarp Pristatau Ronce_Run   
  *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :
  Ronce Run *Jūsų Vardas realybėje :
  Kęstas *Jūsų amžius :
  18 metų. *Miestas iš kurio esate :
  Lentvaris *Jūsų kontaktiniai duomenys :
  skype; staklis333 *Jūsų charakterio bruožai :
  Pasižymiu netradiciniu mąstymu, mano galva pilna keisčiausių įdėjų. Esu protingas ir energingas, stengiuosi sužinoti kaip galima daugiau. Kartais nepastovus, mėgstu kai mane giria ar manimi žavisi. Patinka pramogauti. Noriu, kad su manimi būtų bendraujama kaip lygus su lygiu. Esu pilna aktyvumo ir optimizmo asmenybė. Pasižymiu diplomatiškumu, gebėjimu neįkyrėti bei dideliu išradingumu. Visa tai ypač gerai pasireiškia, kai reikia išvengti kokio nors nepatinkančios veiklos. Mans svarbiausia santykiai tarp žmonių, o visi daiktai ar technika dažniausiai eina į antrą planą. Iš manęs taip pat galima tikėtis paslaugumo, geraširdiškumo, tačiau nuspėti, kaip vienoje ar kitoje situacijoje pasielgsiu dažniausiai būna neįmanoma, nes iš manęs visad galima sulaukti netikėtumų. Nuolatos ieškau pokyčių, perversmų bei didelės laisvės ir nepriklausomybės. Aš esu geras ir įdomus pašnekovas, su kuriuo tikrai nebus liūdna. Niekad nesistengsiu primesti kitiems savo nuomonės, o net priešingai - taip bekalbant neretai išsprūsta tikrai nemažai įvairių pažadų, kuriuos sklandžiai visad ištesiu. *Jūsų pomėgiai :
  Pirmoje vietoje yra FUTBOLAS, jis užima didelę mano laisvalaikio dalį. Taip pat mėgstu pabūt su draugais, patūsint, papromogaut. *Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Futbolas. *Ar turite merginą/vaikiną? : Vienišas *Ar turite brolių arba seserų?  : Brolį. *Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Neturiu. *Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Atsitiktinai *Ko siekiate realiame pasaulyje? : Šį atsakymą pasilaikysiu sau, nes to viešint nesiruošiu. *Ko siekiate mūsų serveryje? : Pradžiai tai įgauti žaidėjų pasitikėjimą, išpradžiu pasiekti kokio pavaduotojaus postą, tada iki direktoriaus gal išeis dasibraut, o kas ten žino, gal ir forume kokias pareigas gausiu. *Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Daug tokių buvo. *Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] : 
  http://imgur.com/6uTnDmN   http://imgur.com/a/hEFtR
   
 3. Patinka
  Roncė sureagavo į Nico_Moretti tarp Naujas veidas Medikų firmos valdžioje.   
  Į medikų firmos vadovo pareigas kandidatavo vos 4 serverio žaidėjai, galbūt nebuvo protinga vienu metu daryti dvejus rinkimus, bet nusprendžiau, kad atrankos pratęst nėra reikalo, kadangi nors ir kandidatų skaičius labai mažas, bet visi 4 pateikė kažką įspūdingesnio negu 200 žodžių apimties rašinėlį apie tai, kaip medikų firma taps geriausia serveryje be jokių priemonių, tiesiog ims ir taps. Nežinau kaip su kokybe, bet kiekybės kiekvienas kandidatas nestokoja, tad šįkart pakomentuosiu beveik kiekvieną kandidatą, jog kituose rinkimuose galėtumėt pateikti dar stipresnes kandidatūras.
   
   
  Shelby_Cobra – Tau jau yra prasidėję 12 klasės egzaminai, jie nėra labai sunkūs, bet norint įspūdingesnių skaičių atestate – pasiruošt vis tiek reikia, ar tikrai sugebėsi skirti laiko ir direktoriavimui, ir mokyklos baigimui? Kandidatų į tavo firmą vertinimo kriterijai – nejaugi tau neaktualus nei kandidato aktyvumas, nei jo reputacija, nei bendravimo įgūdžiai, suprantu, kad taisyklės ir kita darbo informacija yra svarbi, bet kaip firma, kurioje didžioji dalis darbuotojų būna naujokai, turėtum koncentruotis į šiek tiek kitokius vertinimo kriterijus. Dar nepatiko tai, jog planuoji „išnaudoti“ žmones, kurie norės būti kažkas daugiau negu paprastas darbuotojas, primena savotiškus prižiūrėtojus, kurių neleidžiu turėt, nebent šie atlieka nedaug darbo. Reikėtų padirbėti ties teksto sutvarkymu, paryškinimas ir teksto pasvirimas ne tik nesuteikia jokios naudos, bet dar ir gadina viską. Visa kita kaip ir tvarkoje, dėkoju už neblogą kandidatūrą.
  Altiriks_Men – Pavaduotojas dirbtų tik tuomet, kai tu negalėtum atlikti savo, kaip direktoriaus, funkcijų, o ką jis veiktų kai tu tą galėtum? Negi tiesiog dirbtų su darbiniu transportu kaip kiekvienas darbuotojas, tik, kad su pavaduotojo pareigomis? „Taip pat, rinksiu dažniausiai aktyvius, darbščius, ateinančius į firmą kažko pasiekti, o ne šiaip pastumti "dura", žaidėjus.“ o kaip atskirsi aktyvius, darbščius nuo durą stumiančių? Šioks toks pliusas tau, jog suvoki, kad naujokams tinkamiausias darbas yra medikai ir esi pasiryžęs būtent su jais dirbti, ko visuomet ir noriu iš medikų firmos vadovų. Taip pat minėjai, jog esi gavęs baną už čytus, bet ten buvo nekokybiško interneto kaltė, aš peržiūrėjau visas tavo banned anketas, situacija pažįstama, tačiau nesuprantu tik vieno dalyko – jei matai, kad tau viskas užlagino, kokio velnio tuomet darai taip, kad specialiai gautum baną, negi nėra protingesnio pasirinkimo?
  Ema_And – Pirma eilutė ir matau tokį tekstą: „rimtai žiūrinti į savo pareigas“, tuo tarpu būsenose direktoriaus pareigas apibūdini kaip menkniekį, visiškai neaktualų dalyką, kas kažkodėl man nė iš tolo neprimena rimto požiūrio, o sirgti asmenybės susidvejinimu galima tik man. Idėjų, kaip ir GSPD direktoriaus rinkimuose nestokoji, turbūt dar nespėjo sampas užgesinti tavo fantazijos, kas būdinga didžiajai daliai šio serverio žaidėjų, nors kai kurios sistemos gali būti painios naujokams ir direktoriaujant turėtum sulaukti nemažai su firmos sistemomis susijusių klausimų, bet visgi, idėjos neblogos.
   
   
  Buvo dar vienas kandidatas, tačiau jis jau spėjo leavint, per ilgai turbūt rinkimai vyksta... Visi trys kandidatai yra labai panašaus lygio – turi savų pliusų, bet nestokoja ir riebesnio minuso: kas su savimi susipykęs, kas su logika nedraugauja, o kam ant nosies egzaminai, tačiau pabendravau šiek tiek su Shelby_Cobra ir jis yra įsitikinęs, jog sugebėtų vienu metu ir direktoriauti, ir skirti pakankamai laiko mokslams. O kadangi tuo domėjausi, jau turėjote suprast, kad jis buvo šių rinkimų favoritas, tad sveikinu tapus naujuoju medikų firmos vadovu ir linkiu sėkmingo darbo.
   
  P.S. Neneigsiu, analizė turbūt viena iš prasčiausių, bet pastaruoju metu esu užsivertęs kitais darbais, kurie baigsis labai greitu metu, anyway, jum svarbi ne kiek analizė, o paryškinti nick'ai.
 4. Patinka
  Roncė sureagavo į Darius_Ragen tarp ATE DRAUGAI.   
  KAIP GAUT PD DRK? NUČIULPT KEŽAI KAD PAKALBĖTU SU NICO x)
 5. Patinka
  Roncė sureagavo į Nico_Moretti tarp Mechanikų firmos direktoriaus rinkimų rezultatai.   
  Atranka, jos pratęsimas ir pakartotinė atranka, kandidatuoti buvo galima beveik dvi savaites, tačiau potencialių kandidatų – vienetai, iš pirmosios atrankos geriausiai pasirodė Cleme_Tean, bet nesupratau kas jam užplaukė – žadėjo seniukas laukti atrankos į fūristų direktorių, lyg ir viskas ėjosi normaliai, bet tada pasipylė kandidatūros ir į teisėsaugą, ir mechanikuose kažką pamiršo, žodžiu, netvarka kažkokia. Kadangi pratęstoje atrankoje kandidatų nebuvo daug, nusprendžiau, kad kiekvieną būtų galima pakomentuot, aišku, skaityt gal ir nebus įdomu, nes per daug meninių raiškos priemonių ar šiaip kokio gero pastumimo ant kandidatų neįmečiau.


   

   
  Tony_Legreec – „daugelis seks pasakas, kad mechanikai yra geriausias darbas“.. “pasirinkau šį darbą, nes iš mano pusės jis yra geriausias“ šitų citatų pakomentuot net nereikia ir taip neblogai žiūrisi viena šalia kitos. „Ne savo visų idėjų nepasakosiu“ iš praeitų analizių jau turėjai suprast, kad toks taktinis prijomas čia neveikia, kaip tik, daro daugiau žalos negu naudos, intrigą galėsi padaryt parodydamas, ką naujo sumąstei jau tapęs direktoriumi, o dabar man labai aktualu – ką turi atsinešęs iki tapimo juo. Bereikalingai kvailas skubėjimas padėjo tau nepastebėti dviejų paskutinių laiško punktų, o gal vis dėlto pastebėjai, bet tingėjai apie juos kažką papaišyt? Niekad nesuprasdavau tokios logikos, kai žmonės papostiną kandidatūrą praėjus valandai nuo temos paskelbimo, nors būna likę keletas parų iki temos užrakinimo, o pati kandidatūra – geriausiu atveju vidutinio lygio. Taigi, nepaisant šių pastabų, jei pildysi dar kada nors – patarčiau nepraleisti nei vieno punkto, nes aš taip pat galiu „netyčia“ praleist tavąjį laiškelį.


   
  Geranimo_Danger – nepasisekė tau, seneliuk, ir kitam serveryje, dėl kandidatavimo čia, direktorių praradai, ir čia jo negausi, ir dar akmeniniame stulpe bus išgraviruotas tavo nick‘as. Pačio laiško nekomentuosiu, nėra prasmės, bet paliksiu porą įdomių citatų, abiejų autorius Geranimo, tik adresatai skirtingi. „Prieš atmesdamas mano anketą(nes manau vien pamatęs mano nicką nori tą daryti) noriu pranešti, jog turbūt žinai, kad buvau nuklydęs į kitą serverį. Priežastis tokia, jog norėjau patirti to „valdžios spaudimo jausmo“, nes kiek čia bandau pretenduoti į direktorius ar pavaduotoją, man nesiseka, išbandęs visą šį reikalą, grįžtu į šį serverį kupinas įdėjų bei noro direktoriauti.“ O čia antroji, kurioje truputi kitokios detalės: „agirdi tu tikrintojau, aš tau neaiškiai pasakiau, jog tas vartotojas pas mano brolį? nematau tikslo meluot, sakau tiesa, neprakaituoju del žaidimo“ Smagu, ar ne?
   
  Garesas_Vilkas – neskubėk taip rašyti, skubėjimas teigiamų rezultatų tikrai neatneš, parašęs porą kartų persiskaityk, sutvarkyk blogas vietas, ypatingai daug laiške palieki minčių šuolių, dėl ko tavąją kandidatūrą skaityti yra šiek tiek sunkiau – skaitai apie pavaduotojo pasirinkimą ir nepastebi, kad jau pradėjai skaityti apie išsikeltus tikslus direktoriaujant. Firmos koncepcijos nėra, galbūt teks nebenaudot šito punkto, nes dauguma arba nieko nerašo, arba aprašinėja ką konkreti firma veikia serveryje, nes per du metus man niekaip nepavyko to išsiaiškinti ir dėkoju, kad bent jus ties tuo man padedate. Idėjų taip pat neturi, nemanau, kad kažkam bus įdomu dirbti ten, kur egzistuoja tik algos ir rangai, žodžiu, pasitempt dar tikrai reikia, gl.


   
  Forever_Young – dėkoju už stiprų laišką, nemeluosiu, iš visų 14 kandidatų tiek pirmoje, tiek pratęstoje atrankoje pateikei geriausią rašto darbą, tačiau serverio dauguma puikiai žino, kad tai nėra vienintelis dalykas, į kurį žiūriu atrankoje, o čia ir prasideda įdomioji dalis: bendravimas – jei būdamas direktoriumi bent kiek susilaikydavai, tai po jo palikimo parodei, kad viešumoje esančios dramos nėra tavo stiprioji sritis, matant čiuvelio barbariškus bendravimo įgūdžius mažiausiai norisi su juo bendradarbiauti, žinau, kad į šią mano pastabą jau atsižvelgei ir ėmeisi kažkokių veiksmų, bet tokie pokyčiai neįvyksta spragtelėjus pirštams, tam reikia neblogo laiko tarpo ir nemažai praktikos. Visa kita kaip ir gerai – požiūris į direktoriavimą vienas retesnių, vadovaut tikrai moki, idėjų turi, laiškas, kaip ir minėjau, geriausias, tad puikiai žinai kurioje srityje dabar reikia labiausiai tobulėt.


   
  Kazys_Grinius – dar vienas, ganėtinai skurdokas, laiškas iš tavęs, idėjų beveik nėra, bet bent jau šįkart nerašai tokių palievų kaip „turiu daug idėjų, bet nesakysiu kokių“ Labai nepritarčiau budėtojų, kitaip žinomų kaip firmos prižiūrėtojų, egzistavimui firmoje – taip direktoriai gali nusimesti nemažą dalį savo darbo, gudresni sugeba padaryti taip, jog tie prižiūrėtojai dirbtų daugiau už juos, be to jei budėtojas neturi admin‘o, kaip jis stebės darbuotojus – negi jiems iš paskos važinės ar kimarins kažkur miesteliuose ant stogų? Visa kita puse velnio – kažkas rašyta, bet per daug nebandyta išsiplėsti.


   

   
  Atmetus kitame serveryje nenusisekusį taksi direktorių, įnirtingą kovotoją būsenų atnaujinimuose ir keturkojį miško gyvūną, kuris tikiuosi, kad patobulės, lieka Tony_Legreec ir Kazys_Grinius. Abu potencialu per daug nespindi, tačiau ne pirmas kartas kai iš blogiausių reikia rinktis geriausią. Vienas pildė ant durniaus, net nematė reikalo protingai išnaudoti atrankos laiko, kitas pildo jau trečiąkart, lyg ir stengiasi, bet minimaliai. Po nelabai ilgų apmąstymų( nes nėr apie ką čia ir mąstyt ) nusprendžiau, kad šįkart suteiksiu šansą Kaziui, o, kad būtų įdomiau, atskleisiu vieną paslaptį - nemaža dalis serverio žaidėjų abejoja tavo gebėjimais direktoriauti, turi progą tai paneigti, tad išnaudok ją protingai, sėkmės.

 6. Patinka
  Roncė gavo reakcijąLauris Drift tarp Pristatau Ronce_Run   
  *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :
  Ronce Run *Jūsų Vardas realybėje :
  Kęstas *Jūsų amžius :
  18 metų. *Miestas iš kurio esate :
  Lentvaris *Jūsų kontaktiniai duomenys :
  skype; staklis333 *Jūsų charakterio bruožai :
  Pasižymiu netradiciniu mąstymu, mano galva pilna keisčiausių įdėjų. Esu protingas ir energingas, stengiuosi sužinoti kaip galima daugiau. Kartais nepastovus, mėgstu kai mane giria ar manimi žavisi. Patinka pramogauti. Noriu, kad su manimi būtų bendraujama kaip lygus su lygiu. Esu pilna aktyvumo ir optimizmo asmenybė. Pasižymiu diplomatiškumu, gebėjimu neįkyrėti bei dideliu išradingumu. Visa tai ypač gerai pasireiškia, kai reikia išvengti kokio nors nepatinkančios veiklos. Mans svarbiausia santykiai tarp žmonių, o visi daiktai ar technika dažniausiai eina į antrą planą. Iš manęs taip pat galima tikėtis paslaugumo, geraširdiškumo, tačiau nuspėti, kaip vienoje ar kitoje situacijoje pasielgsiu dažniausiai būna neįmanoma, nes iš manęs visad galima sulaukti netikėtumų. Nuolatos ieškau pokyčių, perversmų bei didelės laisvės ir nepriklausomybės. Aš esu geras ir įdomus pašnekovas, su kuriuo tikrai nebus liūdna. Niekad nesistengsiu primesti kitiems savo nuomonės, o net priešingai - taip bekalbant neretai išsprūsta tikrai nemažai įvairių pažadų, kuriuos sklandžiai visad ištesiu. *Jūsų pomėgiai :
  Pirmoje vietoje yra FUTBOLAS, jis užima didelę mano laisvalaikio dalį. Taip pat mėgstu pabūt su draugais, patūsint, papromogaut. *Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Futbolas. *Ar turite merginą/vaikiną? : Vienišas *Ar turite brolių arba seserų?  : Brolį. *Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Neturiu. *Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Atsitiktinai *Ko siekiate realiame pasaulyje? : Šį atsakymą pasilaikysiu sau, nes to viešint nesiruošiu. *Ko siekiate mūsų serveryje? : Pradžiai tai įgauti žaidėjų pasitikėjimą, išpradžiu pasiekti kokio pavaduotojaus postą, tada iki direktoriaus gal išeis dasibraut, o kas ten žino, gal ir forume kokias pareigas gausiu. *Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Daug tokių buvo. *Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] : 
  http://imgur.com/6uTnDmN   http://imgur.com/a/hEFtR
   
 7. Patinka
  Roncė sureagavo į Mantvis Daedo tarp OFFICE interior   
  DELETE
 8. Patinka
  Roncė sureagavo į Ever_Never tarp Peikiu PD direktorių Pofka_Salivop   
  Nu zdarova,
  Mes esame "dm'inantys asmenys", kurių buvo daugiau nei 3. Nesuprantu, kaip tai keičia faktą, kad naudojote tazerį ir mus rakinote pažeidžiant taisykles. Nesuprantu, kaip tai keičia faktą, kad naudojote tazerį ir mus rakinote pažeidžiant taisykles, bet TS moderatoriai nebuvo įsiterpę į šį buitinį konfliktą. Nesuprantu, kaip tai keičia faktą, kad naudojote tazerį ir mus rakinote pažeidžiant taisykles. Nesuprantu, kaip tai keičia faktą, kad naudojote tazerį ir mus rakinote pažeidžiant taisykles, bet nereikia čia prikišinėti TS moderatorių, pats pridalinai raidžių - visa tai tik tavo atsakomybė, o ne projekto komandos narių. Tos "spec. priemonės" ir yra tavo bei tavo komandos veiksmai, pažeidę taisykles, todėl nematau rimto argumento, kodėl jos buvo panaudotos. (kaip tazerio šaudymo priežastis gali būti mūsų sulaikymas, jeigu mes turėjome teisę vykdyti veiklą serveryje?) O kaip mes galėjome šaudyti, jeigu esame surakinti? Ir niekas nekalba apie šaudymą, o kalbama apie dm'inimą. Ačiū, kad pats patvirtinai, jog mūsų tarpe buvo naudoti ginklai, nes kaip ir pats parašėte "buvo atimti ginklai".  
  Primenu! - Mes siūlėme aptarti situaciją individualiai, tačiau pats išeidavai iš kanalo, ar netgi atsijungdavai iš TeamSpeak.
  Pagarbiai,
  GREENSIDE.LT PLĖŠIKAS BANDYTAS EVERIZZ
 9. Patinka
  Roncė gavo reakcijąTankistas Benas tarp Ronce_Run užblokavo Timis_Sheik   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ronce Run
   
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Timis Sheik
   
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas
   
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
   
   
 10. Patinka
  Roncė gavo reakcijąŠaras_Mozilla tarp Pristatau Ronce_Run   
  Sv Deivi, man taip pat.
  Ponas Gabrielė oj Gabrieliau shhh.
 11. Patinka
  Roncė gavo reakcijąŠaras_Mozilla tarp Pristatau Ronce_Run   
  *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :
  Ronce Run *Jūsų Vardas realybėje :
  Kęstas *Jūsų amžius :
  18 metų. *Miestas iš kurio esate :
  Lentvaris *Jūsų kontaktiniai duomenys :
  skype; staklis333 *Jūsų charakterio bruožai :
  Pasižymiu netradiciniu mąstymu, mano galva pilna keisčiausių įdėjų. Esu protingas ir energingas, stengiuosi sužinoti kaip galima daugiau. Kartais nepastovus, mėgstu kai mane giria ar manimi žavisi. Patinka pramogauti. Noriu, kad su manimi būtų bendraujama kaip lygus su lygiu. Esu pilna aktyvumo ir optimizmo asmenybė. Pasižymiu diplomatiškumu, gebėjimu neįkyrėti bei dideliu išradingumu. Visa tai ypač gerai pasireiškia, kai reikia išvengti kokio nors nepatinkančios veiklos. Mans svarbiausia santykiai tarp žmonių, o visi daiktai ar technika dažniausiai eina į antrą planą. Iš manęs taip pat galima tikėtis paslaugumo, geraširdiškumo, tačiau nuspėti, kaip vienoje ar kitoje situacijoje pasielgsiu dažniausiai būna neįmanoma, nes iš manęs visad galima sulaukti netikėtumų. Nuolatos ieškau pokyčių, perversmų bei didelės laisvės ir nepriklausomybės. Aš esu geras ir įdomus pašnekovas, su kuriuo tikrai nebus liūdna. Niekad nesistengsiu primesti kitiems savo nuomonės, o net priešingai - taip bekalbant neretai išsprūsta tikrai nemažai įvairių pažadų, kuriuos sklandžiai visad ištesiu. *Jūsų pomėgiai :
  Pirmoje vietoje yra FUTBOLAS, jis užima didelę mano laisvalaikio dalį. Taip pat mėgstu pabūt su draugais, patūsint, papromogaut. *Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Futbolas. *Ar turite merginą/vaikiną? : Vienišas *Ar turite brolių arba seserų?  : Brolį. *Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Neturiu. *Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Atsitiktinai *Ko siekiate realiame pasaulyje? : Šį atsakymą pasilaikysiu sau, nes to viešint nesiruošiu. *Ko siekiate mūsų serveryje? : Pradžiai tai įgauti žaidėjų pasitikėjimą, išpradžiu pasiekti kokio pavaduotojaus postą, tada iki direktoriaus gal išeis dasibraut, o kas ten žino, gal ir forume kokias pareigas gausiu. *Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Daug tokių buvo. *Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] : 
  http://imgur.com/6uTnDmN   http://imgur.com/a/hEFtR
   
 12. Patinka
  Roncė gavo reakcijąMantas_Polikonas tarp Ronce_Run užblokavo Timis_Sheik   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ronce Run
   
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Timis Sheik
   
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas
   
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
   
   
 13. Patinka
  Roncė gavo reakcijąKenshin_Yona tarp Kenshino meno rūmai.   
  Jonai, man atrodo jau geriau prašyk, kad ištrintų šitą temą...
  Tavo talentas "siųst kredus", o ne su ps kimarint.
 14. Patinka
  Roncė gavo reakcijąM A R T Y N A S tarp Pristatau Ronce_Run   
  *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :
  Ronce Run *Jūsų Vardas realybėje :
  Kęstas *Jūsų amžius :
  18 metų. *Miestas iš kurio esate :
  Lentvaris *Jūsų kontaktiniai duomenys :
  skype; staklis333 *Jūsų charakterio bruožai :
  Pasižymiu netradiciniu mąstymu, mano galva pilna keisčiausių įdėjų. Esu protingas ir energingas, stengiuosi sužinoti kaip galima daugiau. Kartais nepastovus, mėgstu kai mane giria ar manimi žavisi. Patinka pramogauti. Noriu, kad su manimi būtų bendraujama kaip lygus su lygiu. Esu pilna aktyvumo ir optimizmo asmenybė. Pasižymiu diplomatiškumu, gebėjimu neįkyrėti bei dideliu išradingumu. Visa tai ypač gerai pasireiškia, kai reikia išvengti kokio nors nepatinkančios veiklos. Mans svarbiausia santykiai tarp žmonių, o visi daiktai ar technika dažniausiai eina į antrą planą. Iš manęs taip pat galima tikėtis paslaugumo, geraširdiškumo, tačiau nuspėti, kaip vienoje ar kitoje situacijoje pasielgsiu dažniausiai būna neįmanoma, nes iš manęs visad galima sulaukti netikėtumų. Nuolatos ieškau pokyčių, perversmų bei didelės laisvės ir nepriklausomybės. Aš esu geras ir įdomus pašnekovas, su kuriuo tikrai nebus liūdna. Niekad nesistengsiu primesti kitiems savo nuomonės, o net priešingai - taip bekalbant neretai išsprūsta tikrai nemažai įvairių pažadų, kuriuos sklandžiai visad ištesiu. *Jūsų pomėgiai :
  Pirmoje vietoje yra FUTBOLAS, jis užima didelę mano laisvalaikio dalį. Taip pat mėgstu pabūt su draugais, patūsint, papromogaut. *Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Futbolas. *Ar turite merginą/vaikiną? : Vienišas *Ar turite brolių arba seserų?  : Brolį. *Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Neturiu. *Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Atsitiktinai *Ko siekiate realiame pasaulyje? : Šį atsakymą pasilaikysiu sau, nes to viešint nesiruošiu. *Ko siekiate mūsų serveryje? : Pradžiai tai įgauti žaidėjų pasitikėjimą, išpradžiu pasiekti kokio pavaduotojaus postą, tada iki direktoriaus gal išeis dasibraut, o kas ten žino, gal ir forume kokias pareigas gausiu. *Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Daug tokių buvo. *Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] : 
  http://imgur.com/6uTnDmN   http://imgur.com/a/hEFtR
   
 15. Patinka
  Roncė sureagavo į Mantas tarp Policijos Departamento direktoriaus rinkimai: ar nugalėjo principai?   
  Sveikinam Kazy su direktorium.
 16. Patinka
  Roncė sureagavo į Mister_Crime tarp „GreenSide“ serverio tiesos.   
  nu čia tipo irgi į temą 
   

 17. Patinka
  Roncė sureagavo į Red_Label tarp „GreenSide“ serverio tiesos.   
  buvo truputėlis juoko duozės prieš naktį, bet labiausiai šitas patiko, už tai reik išgert 
 18. Patinka
  Roncė sureagavo į Nico_Moretti tarp Nico Moretti   
  "Tai va, skundas būtų toks, kad visiškai nežiūrėjęs Nico, mane įrašė į NDS"
  Kas buvo pateikta, tą ir pažiūrėjau, anketa, tavo įrašymui į NDS, buvo parašyta antradieni, šiandien yra sekmadienis, turėjai 5 paras susisiekti su manim( nes tik šiandien tikrinau anketas ir atnaujinau sąrašus ) ir paaiškinti visą situaciją išsamiai, nematei reikalo - lyg ir ne mano bėda. Toliau,
  "jis su draugu pradėjo mane įžeidinėti, pradėjo provokuoti, kad pradėčiau aš ant jų stumti, bet aš nepradėjau, todėl jie pradėjo mane patį dar labiau įžeidinėt, gavę mano fb, pradėjo juoktis iš nuotraukos, nes esu užsidėjęs vaikystės nuotrauką, pradėjo rašyti, kad dantys išpuvę ir panašiai, nors man tada buvo 6 metai" 

  Ties šia vieta nepakenktų įmesti vaizdinių ar garsinių( jei viskas vyko ts platformoje ) įrodymų, variantas įmanomas, bet kol kas nelabai įtikinantis.

  "Dabar jūs man parodykit čia nuotraukose, kur aš kažką įžeidžiau:  "

  Įrašytas esi už nepagarba, ne už įžeidimus, lyg ir lietuviškai priežastį parašiau, o peržiūrėjus tavo pateiktas nuotraukas matosi aiški nepagarba tiek kolegoms, tiek firmos vadovui.
  P.S. papeikimą parašei administratorių papeikimų skiltyje, o reikėjo prižiūrėtojų skilty, kitąkart tikiuosi išvysti papeikimą tinkamoje vietoje, sėkmės.
 19. Patinka
  Roncė gavo reakcijąJovanis tarp Peikiu Ronce_Run   
  Žmogau, išmok rašyt, nesuprantu beveik ką nori pasakyt.. "sakytčiau tau bet turbūt nesuprastum ka pasakiau tau tik rupi atrankas daryt kad kuo mažiau žmoniu prijimti o paskui juos iškickint dėl to kad jie atlienką savo pareigas" - Jei man rūpėtu kuo mažiau priimti, išvis nedaryčiau atrankų, o jas darau du kartus į savaitę, tad suprantama, jog darbuotojų trūksta, nes krenta tokie kaip tony ir t.t

  sėkmės "prašytčiaų" prašyt toliau.
   
  jo jo gerulė
 20. Patinka
  Roncė gavo reakcijąEdgaras_Mix tarp Peikiu Ronce_Run   
  Žmogau, išmok rašyt, nesuprantu beveik ką nori pasakyt.. "sakytčiau tau bet turbūt nesuprastum ka pasakiau tau tik rupi atrankas daryt kad kuo mažiau žmoniu prijimti o paskui juos iškickint dėl to kad jie atlienką savo pareigas" - Jei man rūpėtu kuo mažiau priimti, išvis nedaryčiau atrankų, o jas darau du kartus į savaitę, tad suprantama, jog darbuotojų trūksta, nes krenta tokie kaip tony ir t.t

  sėkmės "prašytčiaų" prašyt toliau.
   
  jo jo gerulė
 21. Patinka
  Roncė gavo reakcijąJovanis tarp Peikiu Ronce_Run   
  Laabas "geradari", tiesiai šviesiai pasakysiu dėl ko buvai išmestas, tiesiog nepritapai prie kolektyvo, paaiškink man kvailam, kaip galima kenkti, atimti teisę šnekėti iš savo kolegos? Nu tai šviesiu protu nesuprantama... Suprantu, atranka į komandą reikia pasirodyt, nu bet čia tu jau perlenkei lazdą... Suprasčiau jeigu tie "blogiukai" kuriuos tu mutinai, stumtu ant tavęs, ar bent jau viešai tai darytų per admin/vip chatus, o jie tarpusavyje racijoje, visai tavęs į tai nepainiodami, o vat tau niešti rankos įsikišti... ne, to pas mane kolektyve nebus, išvis toks jausmas, jog direktorius ne aš, o tu. + tuo met, kai užmutinai Taurą, matosi, jog pavaduotojas on, pradžiai gal tiesiog būtų lengviau pranešti jam tai, kad kolega elgesi nepadoriai?, o ne griebt admin komandas į rankas?
  Įrodymai kaip buvo užmutinti "kolegos":
   
  bei vienas tas lbanas, apie kurį šnekėjai, taip jis yra tvarkingas, tačiau jau toks "menkas" tas pažeidimas, jog galima tiesiog būtų perspėti tą kolegą, juolab kad neapgavo, o bandė apgauti.. neesmė, vienu žodžių taip niekas nedaro, nori pasirodyti prieš atranka į komandą - suprantama.
   
   
 22. Patinka
  Roncė gavo reakcijąEdgaras_Mix tarp Peikiu Ronce_Run   
  Laabas "geradari", tiesiai šviesiai pasakysiu dėl ko buvai išmestas, tiesiog nepritapai prie kolektyvo, paaiškink man kvailam, kaip galima kenkti, atimti teisę šnekėti iš savo kolegos? Nu tai šviesiu protu nesuprantama... Suprantu, atranka į komandą reikia pasirodyt, nu bet čia tu jau perlenkei lazdą... Suprasčiau jeigu tie "blogiukai" kuriuos tu mutinai, stumtu ant tavęs, ar bent jau viešai tai darytų per admin/vip chatus, o jie tarpusavyje racijoje, visai tavęs į tai nepainiodami, o vat tau niešti rankos įsikišti... ne, to pas mane kolektyve nebus, išvis toks jausmas, jog direktorius ne aš, o tu. + tuo met, kai užmutinai Taurą, matosi, jog pavaduotojas on, pradžiai gal tiesiog būtų lengviau pranešti jam tai, kad kolega elgesi nepadoriai?, o ne griebt admin komandas į rankas?
  Įrodymai kaip buvo užmutinti "kolegos":
   
  bei vienas tas lbanas, apie kurį šnekėjai, taip jis yra tvarkingas, tačiau jau toks "menkas" tas pažeidimas, jog galima tiesiog būtų perspėti tą kolegą, juolab kad neapgavo, o bandė apgauti.. neesmė, vienu žodžių taip niekas nedaro, nori pasirodyti prieš atranka į komandą - suprantama.
   
   
 23. Patinka
  Roncė sureagavo į Edgaras_Mix tarp Peikiu Ronce_Run   
  Čia tu nesupranti, kad Direktorius gali reguliuota savo firma, kaip nori, todėl jei tu kenki firmai, jis gali laisvai tave išmesti. O šiuo atvėju tu kenkei firmai bausdamas admin komandom kolegas. Nesuprantu ko čia galima nesuprasti. Jei tu neturi savyje draugiškumo, atsakingumo tai tavo problema, o ne musu manau ne vienas direktorius taip pasielgtu, jei jo firmoje darbuotojas baustu kolegas admin komandomis. Dar kartą pakartosiu tam yra DIREKTORIUS, PAVADUOTOJAS, kuris be jokių mučių anketų sutvarko tokius dalykus. ( nubausdamas: darbo įspėjimu arba išmetimu) Viskas viso gero.
 24. Patinka
  Roncė sureagavo į Edgaras_Mix tarp Peikiu Ronce_Run   
  Kadangi esu pavaduotojas GSMC, todėl galiu irgi išreikšti žodį. Taigi, tu kvailas ar tiesiog nesupranti ką norime tau pasakyti??? Direktorius tau pasakė mum tvarkdarių nereikia firmoje, kurie tarp kolegų daryti konfliktus '' nepritapai prie firmos koletyvo'', taip pat direktorius parodė įrodymus, kad kenkei firmos kolegomis mutindamas juos. Tai yra Ronces firma ir tu turi pranešti mum apie tokius nusižengimus tam mes ir esam, jog išsprestumem visą šitą painiava,  o tu gudruolis ėmei ir mutinai iš oro.
 25. Patinka
  Roncė gavo reakcijąEdgaras_Mix tarp Peikiu Direktorių Ronce_Run   
  Sveikas, tave atmečiau ne dėl neaktyvumo, ir tas "aktyvumas mažas" buvo adresuotas ne tau. Tu buvai atmestas, dėl blogos reputacijos serveryje, ne vieną kartą esi mane, medikus įžeidęs per /vc, o tokių dviveidžių man į firmą nereikia. čua.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...