Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Parselis_Koksas

Neaktyvus

 • 444

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Parselis_Koksas

 • Gimtadienis 2000.07.27

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Paršelis_Koksas Jūsų pasirinktas skaičius (1 - 200): 18 Laisvas palinkėjimas visiems: Linkiu kad laimėtų 18 skaičius.
 2. 1) Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Paršelis_Koksas 2) Jūsų komandos draugo Vardas_Pavardė žaidime?: @Johnson_Thompson 3) Ar abu susipažinote su renginio informacija?: Taip 4) Ar abu susipažinote su renginio taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis?: Taip
 3. @Mister_Boss Kainą aptarkim žaidime, esu atviras pasiūlymams
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:H'Rinha Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Rida nedidelė, komplektacija gera, 2 alien dalys su visiškai pilna tune, switch ratai, žiūrisi labai gražiai, dera spalva su ratais. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida):https://imgur.com/a/DIjzJ6d Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Atviras pasiūlymams Papildoma informacija (nebūtina): Kątik nuo tralo, sėdi ir važiuoji
 5. Ilgos pastangos padaro savo. Sveikinimai Tau @Ž. Žmogus nepamiršk susitarimo ^^
 6. Sveikinimai dūzginui su medikų direktoriaus postu, tikiuosi parodysi kažko įdomesnio ties idėjomis ir aplenksi mano paties visas idėjas, be abejonės tikiu jog tai galėsi padaryti. Sėkmės valdant dar kartą!
 7. Nuostabų renginį sukūrėm su šiuometiniais firmų direktoriais. Dar kartą AČIŪ tariu visiems dalyvavusiems, visiems komandos nariams, direktoriu prižiūrėtojams ir serverio administracijai, jūs mums davėte didelį motyvacijos pliūpsnį šiam renginiui sukurti. Tikiuosi jog ateityje galėsime suburti kažką panašaus, o galbūt net kažką geresnio!
 8. Labas, nesismulkinsiu net nerašysiu bereikšmių žodžių tau, jeigu tu nesupranti ką darai blogai, tai yra tavo bėdos, ir jeigu nežinai už ką išmestas pasitikrink įrodymus šioje temoje SPAUSTI ČIA. Įspėjimas už ts nebuvimo darbo metu. Žaidimo nuotrauka - https://imgur.com/a/JvIGhUu. Ts3 nuotrauka - https://prnt.sc/mjjv7g.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: H'Rinha 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Pilna komplektacija, mega ratai. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Kainą siūlyti 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: H'Rinha 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Dvi retos spalvos, nemažai prasuktos ridos 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Kainą siūlyti
 10. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :H'Rinha • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje :Senis_Gang • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:Relog kai sugautas policijos • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėmshttps://youtu.be/hkZ8j0vE7FM
 11. • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje :Haku_Rinha • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a:Visiškai be abejonės
 12. Šiuo metu rida kaip sakant nėra bereikšmė kuo rida didesnė, tuo transporto taisymo kaina didesnė (skaičiuojasi nuo 1000km ridos), o su kuo didesne rida transportas pigesnis tikrai ne, čia virtualus pasaulis, ne realybė, reikia ir kažkiek priešingybės. PRIEŠ!
 13. Kuom aš irgi stebiuosi, labai keisti dalykai :DDDD Beto, irgi sveikinu
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:H'Rinha 2. Perkamų patalpų dydis:100m 3. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis:2 lygis, technologijų šaka 4. Siūloma kaina: Siūlykit 5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Produkcija nereikalinga, produkcijos gali būti vos ant gamybos.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...