Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Funny_Ness prašo paramos.

Funny_Ness

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Funny_Ness
Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: Nuo 10.14
Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?:  6 metai
Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Pasikvietė draugė @Gaby_Blu prisijungti į šį projektą.
Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Norėjosi jau išbandyti kažką naujo, visgi praeitame projekte praleisti 6 metus ir jog tai neatsibostų, būtų kažkas ypatingo.
Ar atidžiai skaitėte pateiktą informaciją apmokymu metu? Jei taip, tai ar buvo sunku ją suprasti?:  Viskas buvo suprasta lengvai. 
Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Ūkininko darbas labiausiai man šiuo metu yra prie širdies ir labiausiai pelningiausias. Taip pat dirbau gaisrininku, patiko, tačiau negalėčiau teigti, jog šis darbas man yra prie širdies.
Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Man padėjo surasti šią parduotuvę mano drauge.

Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Šiuo metu tikrai dažnai naudoju.
Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Buvo tiesiog pradėję kabinėtis kiti žaidėjai, kol kėliau ridą lv rate savo darbinei tr.priemonei.
Ar pakanka serveryje vietų, kur galite išsinuomoti dviratį? Ir ar sunku buvo jį rasti?: Taip, tačiau aš kviečiuosi visuomet taksi darbuotojus,
Ar naudojote /pagalba komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Kol kas nenaudojau. Kaip ir minėjau, viskuom man padeda mano drauge.
Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?:  Taip. Kviečiausi taksi vairuotojus.
Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus?:  Taip.
Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisti mūsų serveryje?: Viskas yra tobula, nėra prie ko prikibti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.