Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

GreenSide.LT Naujienos [S1]

Rekomenduojamas pranešimas

ofnxroW.png

2016-07-01

 

 

 

Šiandien ryte medkirčiai pradėjo smarkiai dirbti, ryto metu buvo darbo metu 12 medkirčių darbuotojų ir vienas po kito važinėjo į miškus.

Dragon_Emgt medkirtys skundėsi, kad kol mes kertame medžius, serverio chuliganai nūstume mašinas į vandenį, dėl to miestelių pirmininko prašosi, kad būtu pastatytos tvoros prieš vandens ribas.

 

8rj5xE3.jpg

 

 

 

Mechanikai teigia, kad vis daugiau ir daugiau žmonių palieka savo mopedus, motociklus ant kelio, stogo ir kur tik papuola užvažiuot.

Ovas_Tunex sako, kad motociklus arba mopedus geriausia laikyti garaže, nes ne kartą mačiau, kaip įžūlus vairuotojai juos tiesiog "nuskina" nuo šaligatvio, ar aikšteles, o mums už tai tenka dėti rato bloką, nes motociklas arba mopedas guli ant gatvės. 

Taigi saugokite savo tr.priemones ir nepalikite gatvėse, o tiesiog pasistatykite į garažą.

 

mR1bwCV.jpg
 

 

Šiandiena 10:45 ryte įvyko nelaimingas atsitikimas, Isna_Drift taksistas važiuodamas per tiltą esanti netoli BlueBerrymiestelio. Taksistas išvežtas į ligoninę, teigia, kad važiavo į iškvietimą ir staiga parlėkė kažkas su motociklų tiesiai į jį, taksistas išsigandęs iškarto suko į šoną ir trenkėsi į kelio apsaugas, o motociklininkas pabėgo iš įvykio vietos, jisai bus ieškomas. Taksistas atgaivintas ir dabar guli ligoninėje. Įvykis tiriamas!

 

hma4HQZ.jpg

 

 

Naujienų žaidimas "ATSPĖK ŽODĮ"

 

Turite atspėt žodį: Prizas 1.000 GreenSide.LT valiutos.
 
Taisyklės: 
  • Galima spėti tik viena kartą!
  • Laimėje prizą būtina atsiimti per vieną dieną, kitaip jo negausite, nebent aš negalėsiu prisijungti tada bus atleistina.
 
Užuomina
Serverio valdžia:
 
Matthew_Bennett varda atspėjo Mike_Cis jisai laimi 1.000 greenside.lt valiutos, susisiek serveryje dabar jei gali :)
 
 
 
Iš karto atsiprašau forumo moderatorių jeigu nusižengiau kažkokiai taisyklei, bet aš ieškojau kur tinkamiau būtu galima kurti savo naujienas, tai gal būtu galima paprašyti sukurti forume, skilti, žaidėjų kuriamos naujienos. Nes tinkamiausia vieta tai šita.
Pagarbiai GreenSide.lt naujienos

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bent jau galėtum laikraščio dizainą padaryt, bet matau su fotoshopu nedraugauji. Sėkmės ateityje. 

Aš kuriu naujienas, ne dėl to, kad gražiai atrodytu, o kad forumo lankytojams būtu įdomų paskaityti ir dėl to, kad tai mano hobis, o pagal mane viskas tikrai gražiai derinasi. Paprasta ir gražu. O su photoshopu tu teisus aš nedraugauju. :) Ačiū už kritika, bet man ir taip gerai, jeigu daugumai patinka tai aš tuom patenkintas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunu, buvo įdomu paskaityti, galvoju ir man reiks gal koki viena laikrašti pamėgint parašyt.  ;) 

Ačiūū. Būtu gan įdomu surasti konkurentu kurie geriau savo darbą atliktu, gal daugiau motyvacijo stengtis būtu.

 

Yra gramatinių klaidų, tačiau rašai įdomiai, įtraukiančiai. Kurk toliau, buvo smagu paskaityt (;

Labai dėkui už pagyrimus, stengsiuosi mažiau gramatinių klaidų daryti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.