Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Mechanikai darbus pradės su nauju direktoriumi

Rokas_Lays

Rekomenduojamas pranešimas

MECHANIKŲ DIREKTORIAUS RINKIMŲ ANALIZĖ

Keista, tačiau rinkimai į elitinės firmos vadovų gretas buvo pratęsti, galbūt pateikėt neblogus laiškus, tačiau negaliu suteikti progos žmogui, kuris per mėnesį nesugeba 60min/dieną praleisti. Pratęsus rinkimus, galvoje sukosi daug abejonių, kad laiškus rašys visi, kas netingi, tačiau mano spekuliacijos nepasiteisino. Keturi kandidatai sugebėjo pateikti laiškūs, kuriuose spindėjo vadovavimo kompetencija.

Iš karto kertu tiems, kuriems šį kartą pakišo koją dingimai. Nors ir esu minėjęs, kad turėtumėt užsitarnauti ne vien mano pasitikėjimą, jūs vistiek kišatės čia ir apgailestaujat dėl klaidų. Taip teigėt, kad šiuo metu pavaduotojai nėra reikalingi, tačiau čia jau jūsų kaltė - abu dirbote toje pačioje firmoje ir abu dėl tos pačios priežasties jo negavot. Tuo metu direktorius man minėjo, kad norės pasirinkti būtent vieną iš jūsų, tačiau jūs dingot.  Michael_P, patariu apsistoti ne vien ties mechanikais, ieškok patirčių kitur. Jason_N, o tau viskas išlieka tas pats, ir patariu nepildyti visur kur papuola (nes vieną tokį turėjau ir dėl to gailiuosi). Toliau atrankoje pasirodė mums ne toks girdėtas veidas su patrauklesniu aktyvumu, t.y. Minde_Hama, kaip ir viskas neblogai, tačiau prikibsiu prie idėjų, kurios yra šiek tiek banalios, Suabejojau dėl tavo mažo patirties kiekio mechanikuose, galbūt jeigu būtum daugiau ten dirbęs ir idėjos unikalesnios būtų. Ir štai, vienintelis asmuo, kuris bent jau panašiai kiek DP serveryje pražaidė, nors ir tai nėra pagrindinis kriterijus kodėl pasirenku būtent tave, tačiau noriu, kad pareigomis apsiimtu žaidėjas motyvuotas žaisti. Esi pastovus mechanikų rinkimų dalyvis, todėl manau, kad tai yra visiškas pliusas. Kaip tik - tai tik įrodo tavo meilę mechanikų darbui. Sveikinu, Kenshin_Yona, tikiuosi sprendimai bus teisingi, o tendencija šalinti mechanikų vadovus pasibaigs.

ZQDLOL8.gif

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

SVEIKINU IŠ VISOS ŠIRDIES ALFA BY: AKA BETA ;)))))) ALFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ONFIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kenshinai sakei nepildei nu krc as negaliu pakesti tokiu apgauliu serverije, zodziu sveikinu linkiu sekmes aciu armani ir laukiu skolos kenshinai nes nu atsibodo skolint ir neatgaut as pasitikiu dekui visiems kas skaites

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.