Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Minde_Brownas

Minde_Brownas

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Minde_Brownas
• Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė)Mindukas. :D
• Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu): 22metai (1997-05-24)
• Jūsų gyvenamasis miestas: Šiaip esu iš Mažeikių, tačiau jau ketvirtus metus gyvenu Anglijoje (Maidstone) Dirbu.
• Zodiako ženklas: Jautis.
• Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Viskas private.
• Apibūdinkite savo charakterį: manau esu gan draugiskas, darbstus, reiktu pagalbos tikrai nugaros nenusukciau :) , o siaip tai viskas superr manau :D
• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: zaidziu futbola, lankau baseina ir t.t 
• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Nežinau, ar galiu įvardinti kažką tokio, kas mane išskirtų iš kitų. 
• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Futbolas, baseinas , ir panasiai :) megejas dar bbq pakept :D
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Senokai , buvau dar jaunas :D
• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?:  Suzinojau is draugu, kad puikus serveris, su puikia administracija, bei serveris vis tobuleja.
• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: pradziai gero darbo, na o poto ziuresim :) 
• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Niekada nesilygiuoju į kitus, pats sau bosas. :D
• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: 3 seseris.
• Ar turite merginą(vaikiną)?: Ne.
• Jūsų nuotrauka (privaloma)https://imgur.com/fc2EVYX

Redaguota Minde_Brownas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Malonu Mindaugai, Esu Tautvidas. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.