Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2015.12.21 visose vietose

  1. Žukas

    Sureños X3

    Šiandienos veiksmas https://www.youtube.com/watch?v=9hHbQXBT-4g
    10 taškai
  2. Sveiki visi GreenSide forumo lankytojai! Kadangi artėja Kalėdos, nusprendžiau padaryti konkursą, galite laimėti Buffalo automobilį nemokamai! Ką jums reikės padaryti, norint laimėti Buffalo? 1. Paspausti LIKE ant šios temos. 2. Į komentarus parašyti savo vardą, pavardę žaidime. Kaip bus renkamas nugalėtojas? Nugalėtojas bus renkamas random.org puslapio pagalba, konkurso pabaigoje įkelsiu nuotrauką kuris žaidėjas bus išrinktas random būdu. Automobilio nuotraukos : Konkursas vyksta iki Gruodžio 25 dienos. Leidimas kurti šią temą gauta
    5 taškai
  3. „ŽALIEJI EVENTŲ VAKARAI“ Tai vienos organizacijos, tačiau skirtingų asmenybių bendros mintys sutelktos ties GreenSide.LT serverio žaidėjų aktyvumu. Norint pakelti žaidėjų skaičių, surengti puikius, smagius ir šiltus vakarus su be galo daug veiklos kuri skirta būtent mūsų serverio bendruomenei t.y Jums žaidėjai! Pagrindinis šios grupės prioritetas kuo smagiau praleisti laiką, surengti daug ir įdomių veiklų, pagerinti Jūsų žaidimo kokybę. Kas ir kaip, viską rasite apačioje. ••• MŪSŲ KOMANDA, Marko Escobar - Marko. Bendžiaks Orbit - Bendžis. Gruzinas Sampo - Gruzis. Velnelis Camel - Velnelis.
    4 taškai
  4. 4 taškai
  5. KONKURSAS Taigi vienam orginaliausiam padovanuosiu 250.000 tūkstančių eurų piniginį prizą ir žaidėjo išsirinkta iš automobilių salono automobilį, bei galbūt nugalėtojui jeigu dirba darbą su direktoriaus pakvietimu bus paaukota 200.000 tūkstančių eurų. Nugalėtojas bus TIK vienas. Sekmės dalyviams. Reikalavimai: Sugalvoti orginalų eilėrašti tematika "GREENSIDE" Spausti ant šiuo pranešimo mygtuką "PATINKA" Konkurso nugalėtojas bus išrinktas: 2015.12.31 dieną SVARBU: NORINT DALYVAUTI KONKURSE YRA BŪTINA ATLIKTI ŠIUOS DU REIKALAVIMUS.
    2 taškai
  6. Jūsų Vardas_Pavardė : Serveryje lankiausi tik per testavimus, daugiau manęs čia nebuvo. Nuo pat serverio atidarymo čia keliu savo darbus, bet jei tai kažkam maišo - praneškit. Jūsų kontaktiniai duomenys : Jų jums tikrai nereikės. Kiek laiko buvo skirta šiam darbui : Mapinimas užtruko apie 4 dienas, o tekstūrų keitimas apie savaitę. Jūsų komentaras : Vaizdinė medžiaga (Būtina) : Interjero nuotraukos : http://imgur.com/a/fZiAH Vaizdo įrašas : https://www.youtube.com/watch?v=W9UVPTLqowE P.S Lyg šiol map darbus kurdavau kartu su Justu (Laggeris), bet šiame darbe sulaukiau
    2 taškai
  7. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas Wilson • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Įsėdi į mašina, ir pavizdžiui iškart privažiuoja Pareigūnas tikrinti. Pasiūlymas toks, kad 10 sek, po įlipimo į mašiną , pareigūnui neleistu dėti įtarimo už /dirzas . • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nes būna įlipi į mašina privažiuoja surakina, ir tu net nespėji užsidėt diržo ir jau gauni įtarimą. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
    2 taškai
  8. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Winston_Tobako • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas būtų atblokuot visus užblokuotus serverio žaidejus. Kam to reikia? Reikia tam, jog serveryje pakiltų žaidėjų skaičius, bei kalėdų proga galėtų nutikt nors šioks toks stebuklas, o ne kasmetinis ir visuose serveriuose vykstantis kalėdų eventas. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Serveryje pakiltų žaidėjų skaičius, nutiktų kalėdų stebuklas, serveris išsiskirtų šiokiu tokiu naujumu. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jei
    2 taškai
  9. Manau kalėdų proga galima atblokuoti visus žaidėjus.O jei vel čytins visam laikui užblokuoti
    2 taškai
  10. Tai jaigu jie neblokavo reiškias viskas buvo gerai
    2 taškai
  11. Sveiki GreenSide žaidėjai, šiandien dieną sugalvojau padaryti konkursą iš mašinos BUFFALO, tai puiki proga laimėti nuostabią mašiną! Norint laimėti, jums reikės paspausti LIKE ant šitos temos bei parašyti savo Vardą_Pavardę komentaruose. Laimėtojas bus renkamas random.org pagalba, taip pat šioje temoje bus paskelbtas nugalėtojas bei bus įkeliama nuotrauka kaip prizas bus įteikiamas nugalėtojui. Prizas Buffalo mašina, bei 20.000 eurų. Konkursas baigsis Gruodžio 17 dieną. Mašinos nuotraukos bei informacija: Leidimą turiu gavęs iš moderatoriaus Nico Morett
    2 taškai
  12. http://prntscr.com/9f8klk Turime laimėtoją! Juo tampa... KEVIN HERNANDEZ! Sveikinu laimėjus prizą, susisiek su manimi ir įduosiu prizą.
    2 taškai
  13. Nelabai suprantu dėl dydžio, viršuj rašai kad palikt tokį patį, o apačioje kad jau panašų kaip tavo esamas parašas. Parašyk viską aiškiau į asmeninę žinutę. Atsiskaityk, 3 like. Atsiskaityk, 3 like.
    2 taškai
  14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Marcus Sullivan 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Raima Ltu 3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Skelbimai per /vc 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą:
    2 taškai
  15. Kalėdinis eventas! Dėl kalėdinių eglučių statymo prie namų. Daugiausiai paaukojęs žaidėjas Kalėdiniam fondui laimės unikalų automobilį (markė neatskleidžiama, bet visi jo trokšta).
    2 taškai
  16. Sveiki visi , po truputėli laiko pristatau savo naują video apie policiją.
    1 taškas
  17. Šviesos mėlynos ir raudonos išimtos Naujas darbas
    1 taškas
  18. Jūsų vardas, pavardė žaidime/forume: Marcus_Sullivan Keli komentarai apie darbus: Paprasti avatarai, jei labai patiks pakursiu ir daugiau, laikinkit Grafikos darbai (min. 2): http://imgur.com/a/e6w9y
    1 taškas
  19. Sveiki taigi sukurėm antra video:) Sub And Like
    1 taškas
  20. Atnaujinimai Sprogus tr.priemonei mechanikai turės galimybę atvykti per 5 minutes ir laužą nuvežti, už tą darbą jie gaus pinigų, bei išvalys gatves. Policininkas matys paspaudus H raidę, kuriam žaidėjui buvo pranešta apie sustojimą, ir kelintas tai kartas. Policininkai nuo šiol galės dėti spyglius su komanda /spygliai, spygliai prasprogdins padangas tr.priemonėms. Kai policininko sekamas žaidėjas atsijungs, CP iš tos vietos nedings, kad žinotumėte kurioje vietoje jis atsijungė. Jei policininkas nušaus nekaltą žaidėją, į raciją tai bus pranešta kitiems policininkams. Gaujų ko
    1 taškas
  21. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui: Rowan_Adkinson Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2015/12/21 23:00 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ 7 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Pasiulė draugai per kitus projektus ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Labai patiko komandos visos, valdzia, bei žmonių kiekis bei žmonių darbo eiga Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Lebai lengva buvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?
    1 taškas
  22. Aš už būtu visai neblogai.
    1 taškas
  23. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Hugo_Soprano 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Mantas_Whi 3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą: http://www.part.lt/perziura/b192d401310ca4520a6b133eba9bbf8f15.png
    1 taškas
  24. Manau jog jei atblokuoti visus zaidejus tada padaryti anketas kodel turetumem tave atblokuoti ar pasizadi nebecytinti ir pnš..
    1 taškas
  25. PRIEŠ. nes jaigu zaidejas buvo uzlokuotas reiskiasi jis nusizenge o jaigu visus atlokuotu tai pakiltu labai didelis skaicius Cheateriu.
    1 taškas
  26. Kaip žmogus asmeniškai prisiima Tai tu tave skaitai Durneliu ''ahh sad school story'' . Žinai , man atrodo tiesiog tu esi ''ale kietas'' su savo Administratoriaus privilegijomis, bandai pasirodyti kažkas vau, visi ir taip suprato , kad čia buvo nepiktybiškai , o draugiškai. Sorry , gal prisiliečiau prie tavo skaudžios gyvenimo dalies
    1 taškas
  27. Lil_Uzi

    Ieškau gs visu pd skin

    Sv,manau radau ko ieškai,šitas greitai bėga girdėjau Žaidėjas gauna vieną įspėjimą, už: Bereikšmį pranešimą
    1 taškas
  28. uzka tave unban uz tai kad begi darai non-rp tada kaip beveik pagaunu kad relog darai ? http://greenside.lt/index.php?/topic/16559-mantis-kent-lban-dwayne-bond/#entry114813
    1 taškas
  29. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Rimvydas_Nesvarbu 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Spalvotas_Muilas 3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimus 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą:
    1 taškas
  30. Tikrai šaunūs pasiūlymai! Su ta /dpultas komanda tikrai labai gerai būtų, nes erzina pastoviai rašinėti.
    1 taškas
  31. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Armiux_Malade • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kad kai naujokas užsiregistruoja žaidime, jam būtinai reikėtų patvirtinti savo tikrąjį e-mailą, kitaip jis negalėtų žaisti šiame serveryje. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nebebūtų tiek daug čyterių, jų kiekis tikrai apmažėtų, jie taip greitai neprisijungtų į serverį. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
    1 taškas
  32. Manau užtektu tik su e-mail'u
    1 taškas
  33. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Armiux_Malade • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Manau jog serveryje reikėtų padaryti toki darykai kaip /ignoruoti V_P ir tas žaidejas negalėtų tau rasyti /sms V_P manau būtu geriau nes jeigu tau nepatinka koks žaidėjas, bei erzina tave rašinėja nesamones i /sms ar dar kažka. Bei būtų /ignoruojami kur išmestu lentele ir rašytu visus tavo ignoruojamus žaidėjus. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Serverio žaidėjams. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papil
    1 taškas
  34. Neblogas darbelis J'Juškė Tik labiau galėjai toki padaryt LT Daugiabučių kiemą Gal nereikėjo tų eglių?
    1 taškas
  35. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Pacan_Marozas 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Dangelo_Russell 3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą: http://prntscr.com/9gddln
    1 taškas
  36. Ir ką šitas video parodo? Nušoviau Xavi (LOW-HP), ikirtau dvi kulypkas kitam, trečia jį iškirto, o jeigu būčiau AutoCbug'as, būčiau benečiui jau visas HP iškirtes. Aprašyk visus momentus, šiame video, katrie PARODYTŲ, kad aš Auto Cbuginau.
    1 taškas
  37. Nu gražu, gražu ! Patiko video. Bent nenuobodžiai atrodė, gerai, kad paklausiai ir įdėjai su veiksmais video ir aišku dar mano skinai matosi
    1 taškas
  38. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantvis_Daedo • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Panaikinti ginklų pasiimimo laiką. Arba ją perpus sumažinti. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Šio metu per grobimus mes nespėjame atgrobti, kadangi mes turime laukti laiką kol pasiimti ginklų, labai daug laiko užima. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
    1 taškas
  39. pilkas šlykščiai atrodo, gal patiks orandžinis. jei taip tai 4like.
    1 taškas
  40. iš viso 8 like, nes 4 už praeitą dar. 2 LIKE.
    1 taškas
  41. 4like Paskaitykite taisykles..
    1 taškas
  42. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantvis_Daedo • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi pradėsiu nuo to, kad realybėje kai policija pagauna girtą vairuotoją ar vairuotoją be teisių jų mašinos yra nutempemos į saugojimo aikšteles. Tai siūlau padaryti taip, kad jeigu pareigūnas pagauna girtą ar vairuotoją be teisių, būtų atemomas jo tr. priemonė nuosavą ir nutempema į KMA ar panašiai, išsipirkti galėtu už žymiai brangesnę kainą ir jeigu žmogus be teisių būtų jam neitų išsipirkti tr. priemonės. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pagyvintų mechanikų darbą.
    1 taškas
  43. Esu Mantas, man yra 15 metų, esu iš Kauno. Laisvalaikį praleidžiu dažniausiai su draugais rajone arba mieste. Laisvu laiku žinoma pažaidžiu SA:MP‘ą jį žaidžiu berods nuo 2010 metų ir apie jį žinau ištiesų daug. Dar žaidžiu CS:GO šį žaidimą žaidžiu turbūt apie 4 mėnesius, bet pradeda po truputį pabosti. Žinoma sunku pasakyti savo teigiamus ir neigiamus bruožus, bet manau juos svarbu paminėti. Mano manymu žmonės susidarė neigiamą nuomonę apie mane ir mano, kad esu eilinis stumikas ir gavęs pareigas pasikelia. Tačiau čia buvo mano gaujų valdymo technika per kurią man nereikėjo skelbti atrankų,
    1 taškas
  44. 1 vt skiriu edgaras_mix dėl jo puikaus taiklumo aad serveriuose ypač laggshote. Svarbu paminėti jo orientacijos sugebėjimus : jis upėje, pareina samaliotas ir t.t. 2 vt osen_mario dėl jo savotiško cbugo ir neeilinio mąstymo. 3 vt euras_pitas taip pat auganti žvaigždė aad serveryje O daugiau serve dmerių nėra. Ypač daug randomų kurie kuria tokias temas xdd
    1 taškas
  45. niekad nepirkdavau išėjimo, palaukdavau, nes tada pinigų stoka belekokia buvo.:Dd
    1 taškas
  46. Anketos Šablonas: 1. Jūsų vardas_pavardė žaidime: Jimmy_Cold 2.Kokios modifikacijos pageidaujate?: ENB LABAI GRAŽAUS, DĖL PC SETTINGS NEŽIŪRĖK PAS MANE ŽVĖRIS. 3.Ar tiks jei modifikacijos nuorodą įkelsime po citatos?: Beabėjo. 4.Ar pasižadate atsiskaityti už modifikaciją?: Taip.
    1 taškas
  47. Matau nuo 55. O tarkim nedomina 52/min - nekeltas? Jeigu susidomėjai į a.ž rašyk.
    1 taškas
  48. Laimėtojas šio event'o: #46 - Geranimo_Danger, nusišypsojo vizualiai šį kartą Tau, sveikinu.. Kad "neverktūt" - įrodymus padariau <-.->
    1 taškas
  49. Taigi labas Rokai, pradedu nuo savo aprašymu, esu geranoriškas, malonus, mandagus, pavyzdingas, atsakingas vaikinukas iš Kėdainių. Mano vardas yra Vytenis, man yra 15 metų, rudenį sueina 16. Aš esu velniškai užsispyręs. Jeigu aš sugalvoju ką nors daryti savaip, o ne taip kaip man sako pavyzdžiui mokytoja, aš vistiek darysiu savaip, nors su klaidom, bet darysiu... Tas ir man pačiam kenkia nes jeigu išmokstu tema ne taip tai ragas (Šypsausi) Iš kontrolinio teigiamo net nesvajok... Kita mano gerovi savybe ta jog jeigu aš su žmogumi beveik visada randu bendrą temą apie kuria galėtume kalbėti kart
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.