Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2016.04.05 visose vietose

  1. Labas, paleidžiu į šviesą savo tamsiuosius darbelius. Asmeninių redagavimų neatlieku. Be abejo, laukiu konstruktyvios kritikos.
    10 taškai
  2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Matthew_Bennett • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Twix_Nike • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:name Tag • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    4 taškai
  3. kSursley

    Kenny`Capello DM zonoj

    Sveiki, dalis serverio, kurie jau su manimi buvo dm zonoj vadina "aim'u", "auto cbugu" ar pnš. tad nors ir su lagu filmavau, parodau, jog jokių čytų nenaudoju. P.S Chato sulieti nepavyko, nes per didelę kokybę dariau, video jokių efektų nemečiau, nes tingėjau, bet esmė šaudyme
    3 taškai
  4. Sveiki sukūriau parašus visiem žaidėjams,su įvairiais darbais Gero naudojimo!! Darbai reikalaujantys pakvietimo: Darbai nereikalaujantys pakvietimo: Gaujos:
    3 taškai
  5. Nu visai nieko, viena pasivogsiu:D Kita tematika gal su paciu sampu padaryk? Taprasme ten koks zmogeliukas stovi ar pns, zdz nematyti dar tokie
    2 taškai
  6. *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Spalvotas_Cinamonas *Jūsų Vardas realybėje : Erikas *Jūsų amžius : 17 Metų *Miestas iš kurio esate : Mažeikiai ^^ *Jūsų kontaktiniai duomenys : PM papaišykit numesiu *Jūsų charakterio bruožai : Na tai esu žaidėjams malonus, esu geros sielos žmogus, niekada nepalieku draugų bėdoje. Neišsikeliu savęs prieš kitus, Taip pat esu linksmas, bei draugiškas, moku su kitais susidraugauti.Nesu toks labai nervuotas žmogus, nemoku pykt ant kitų. Kartais pradedu šnekėti nesąmonės.Nepatinka pasik
    1 taškas
  7. Taigi sugalvojau pafilmuot kas dedasi greenside gatvėse ir parodyt visiems linksmiau. Soundtrackas biški šūds, bet editinau sunkiom sąlygom (lagynas pc) bet sakau noro buvo tai neblogas išėjo. Kokybė iš pradžių gali būt šūds, bet pagerės nes YT vid gi dar generuoja ar ką ten daro
    1 taškas
  8. Pirmasis variantas - anketos šablonas, 0.1 Informacija apie mane 1. Mano tikrasis vardas bei amžius: Ugnius, 14 2. Miestas, kuriame gyvenu: Rokiškis 3. Mano kontaktinė informacija (nebūtinai): Jei reikės į PM ^^ 4. Mano pomėgiai, hobiai: Ledo ritulys ir Futbolas 5. Mano broliai, seserys: Turiu labai įkirią seserį 6. Mano ateities planai: Nuobodžiai ir ydomiai praleisti laiką 0.2 Informacija apie serverio gyvenimą 1.1 Mano užsiregistravimo į serverį data: 2015/04/18 1.2 Mano Vardas_Pavardė serveryje: Tiger_Pienas 1.3 Mano serverio suradimo istorija (Kur, kaip suradote): Ne
    1 taškas
  9. Gaujos ir tiek Nieko stebuklingo EASY-E t.t
    1 taškas
  10. Jūsu V_P: Its_Zilvinas Skaičius nuo 1-300: 8 Skype (nebūtina, bet būtu gerai.): zilvinas8638 Jokių iškirpimu viskas švaru nuo pat pradžių.
    1 taškas
  11. Jaigu čia tau čytai tai aš patyliu geriau nieko nerašau..
    1 taškas
  12. Sveikas sekmės tau gyvenime bei žaidime.
    1 taškas
  13. Sveikas, malonu, sėkmės žaidime bei gyvenime
    1 taškas
  14. Jimmy'Cold

    Prisitatau Tiger_Pienas

    Sveikas labai malonu sekmės projekte linkiu pasiekti kažko gero.
    1 taškas
  15. Rain_Gillera

    Navaros blogas

    Sveiki visi, na ką grįžau po pertraukos atgal į serverį ir nusprendžiau vėl kažką parašyti... Kadangi mano pirmąjį blogą užrakino dėl neaktyvumo teks rašyti per naują.. Na manau tik šį kartą šiek tiek paredaguotai. Šiek tiek apie mane Na praeitame bloge jau rašiau apie save. Kas skaitė galite praleisti šitą dalį, o kas ne galite paskaityti. Na mano tikrasis vardas yra Mantas, žaidime esu pasivadinęs Jhony_Navara man 15 metų. Na tikriausiai jog jau daugelį savo charakerio savybių esu jum parodęs, bet čia pasistenksiu padaryti tokį detalesnį jų aprašymą. Na tikriausiai savo gyvenime mėgstu tva
    1 taškas
  16. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo šiandienos Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Apie 9 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Tiesiog reklamino ir pamačiau, kad čia visai įdomu. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Na labai patiko serveris, administracija. Sistemos labai įdomios. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau, Nebuvo sunku, supratau aiškiai. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Kolkas dirbau tik darbo bir
    1 taškas
  17. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui David_Jones Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​Nuo 2016.04.04 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​2-3metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Pasake mano geras draugas apie šį projektą. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Nes norėjau išbandyti nauja serverį, o ne nuobodžiauti kitose kuriuose nelabai sekėsi žaisti. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Ne neįvigdžiau visų misjų bet apmokymus visus. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo
    1 taškas
  18. Darbai išties gražūs, tačiau norint priderinti prie forumo, spalvų paletė šiek tiek per tamsi, reiktų pašviesinti, taip pat tame šrifte skaičiukai nekaip atrodo, nevienodame lygyje.
    1 taškas
  19. Žukas jam pasidavė, o jus visi patikėjot .. Už žuka geresnių nėra, nu nebent aš. xD
    1 taškas
  20. Gražus Laif 150 x 150 15avatarų V2 v3 2016/04/04 arba 2016/04/05 tema dar nežinoma galite rašyti komentaruose
    1 taškas
  21. Konkusas vykes senai bet vistiek sveikinu labai!.
    1 taškas
  22. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : James_Stephen 2. Kokia jūsų modifikacija [sKIN/ENB/HUD t.t] : CLEO 3. Modifikacijos nuotrauka arba vaizdo įrašas : 4. Modifikacijos parsisiuntimo nuoroda : http://www.file-upload.net/download-9222950/sprintBar.cs.html
    1 taškas
  23. Sėkmingai emigruotas, sveikiname! Gavote 3500€, 500XP ir VIP 7d.
    1 taškas
  24. ◘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tadas'Chill ◘ Suteikite daugiau informacijos apie norimą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t): Noriu nusipirkti SULTAN. Spalva turėtų gan padori (idealios neturiu, patinka įvairovė), tada full x-flow tune (ne x-flow gali būti tik side-skirt'ai ir roof'as. Moku gan nemažai, tik nelabai patinka sultan'ai su PaintJob'ais ◘ Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: nuo 300'000 už ypač gražius sultanus, galima bus tartis ◘ Papildoma informacija: Už rida primoku, bet ne tiek kiek ji būna
    1 taškas
  25. ne kiekvieną dieną pamatysi Litą taip bazarinant
    1 taškas
  26. Sveikas. Matau rimtas esi. malonu, sėkmės
    1 taškas
  27. Labai geras, labiausiai tai su Žuku kozeris
    1 taškas
  28. sw, neturėdamas ką veikti ir bevaikštinėdamas po forumus radau šį grožį, daugelis turbūt jau matę, todėl prašau nerašinėti, kad matyta ir bla bla bla. Modas ant burrito Parsisiuntimas: http://www53.zippyshare.com/v/99417434/file.html Žaidėjas baudžiamas įspėjimu už šios taisyklės nesilaikymą: • Draudžiama kurti naują temą nesilaikant forumo numatytų taisyklių (anketos šablonas ir pan.);
    1 taškas
  29. Jūsų Vardas_Pavardė; Javier_Madrazo Apie ką Jūsų pamoka; Greitesnį prisijungimą į serverį. Kuom Jūsų pamoka bus naudinga žmonėms?; Jie galės greičiau prisijungti į serverį. Jūsų pamoka (Vaizdo įrašas, nuotraukos, informatyvus tekstas);
    1 taškas
  30. Adobe Illustrator yra programa naudojama kurti vektorinius atvaizdus. Tai gali būti kompanijų logotipai, iliustracijos, web dizainas, ikonos, diagramos, cartoons ir kt. Esminis skirtumas tarp photoshopo ir iliustratoriaus yra vektorinė ir rasterinė grafika. Kas yra vektoriai? Vektoriai leidžia kurti švarius, lygius darbus ir leidžia keisti jų dydį kaip tik nori, nesugadinant jų kokybės. Pvz, ar kada nors sukūrėte darbą photoshopu, vėliau sugalvojote jį padidinti ir jo kokybė suprastėjo? Tai yra dėl to, nes photoshopas naudoja rasterinę grafiką ir pikselius. Tuo tarpu Iliustratorius pas
    1 taškas
  31. 1.Jūsų komandos narių V_P žaidime? Žukas_Ots, Cristiano_Capelli, Nico_Moretti 2.Jūsų komandos pavadinimas? Princai 3.Ko tikitės iš šio turnyro? Uždominuoti 4.Palinkėjimas varžovams? Ant bazaro paslysi - į žemę sulysi
    1 taškas
  32. Sveikas, sėkmės serveryje bei gyvenime.
    1 taškas
  33. Anketa 1.Jūsų Vardas_Pavardė?: Cristian_Toreno 2. Paspaudėte LIKE ant šio posto[Privaloma]?: taip
    1 taškas
  34. Logan_Wilson

    Manuelio Avatarai

    Avatarai gal ir neblogi, bet siūlyčiau jų taip neištempti ir pakeisti dydį.
    1 taškas
  35. GREENSIDE # 0.1.3.2 Sutvarkytos rašybos klaidos Sutvarkyta klaida dėl kurios prisijungiant galėdavote gauti kick'ą nors nusižengę nebuvote. Sutvarkyta viena klaida, dėl kurios galėdavo namuose pradingti baldai. Nuo šiol namuose žmonės galės pasistatyti iki 400 baldų.(Baldų limitai tikriasiai daugiau nebebus didinami, todėl stenkitės tilpti į 400 baldų, o tai yra pakankamai didelis kiekis). DPD Firma nuo šiol turės daugiau įvairiausių atvežimų, kuo tolimesnis atgabenimo taškas, tuo didesnis atlygis. /mapp komandoje įdėtas naujas pasirinkimas, per kurį galite surasti ver
    1 taškas
  36. 2015.02.16 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.0) • Gaujos turės savo seifus kuriuose galės būti pinigai įvairiems gaujos reikmenims. • Gaujoms nauja veikla pastatų grobimai jie galės grobti šiuos pastatus. # Banką. # Vyriausybę. # Piceriją. # Darbo agentūra. # Ginklų parduotuvę. # Baldų parduotuvę. Atvykę gaujos savininkas turės galimybę laikydamas Y mygtuką padėti C4 prie vietos. Užsikrovus 100% bomba bus padėta, ir sprogs po 10minučių. Padėjus bombą visa tai iškarto bus pranešta policijai, ji turės per visą tą laiką sugebėti atvažiuoti į sprogdinimą ir numinuoti
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.