Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.04.19 visose vietose

  1. Nu tu ir pridarei tų vaikų. • Atskleista tavo tapatybė. Tikras vardas Vidas Antonovas tau yra virš 70 metų. (Mafijos Tevas) @Rokas Bet kaip tau negėda Ir beje kur Mafijos Mamą padėjai?
    4 taškai
  2. Labas Paulina, malonu susipažinti Sėkmės projekte, jeigu reikės pagalbos parašyk Nepadėsime
    3 taškai
  3. O, svx Deividai malonu susipažinti sėkmės toliau projekte
    3 taškai
  4. Jonas_Burkys

    Peikiu Vycka_Flex

    Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Ink_Boom • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Vycka_Flex • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Šis prižiūrėtojas, jau nebesiskaito su serverio žaidėjais, pats nesilaiko savo sukurtu taisyklių , Peikiamas už free mute taip pavadinčiau, kadangi mute anketos nėra tai nėžinau kaip čia apbūdinti. Būtina pateikti užtildymo anketą per 10 minučių nuo to laiko, kai žaidėją užtildėte. buvo jo paprašytą, kad bent įrodimus numestu už ką užtildė Timura, Kaip supratau atsisakė, Ka
    2 taškai
  5. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Begantis_BanginisJūsų tikrasis vardas: DeividasJūsų amžius, gimimo diena: 21 m, 1996-**-03Jūsų gyvenamasis miestas: KaunasJūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina): Kontakai skyp nesinauodoju, tik FB, bet neskelbsiu.Jūsų hobiai, pomėgiai: Krepšinis.Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Draugiškas, prikolnas.Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Niekom, visi vieningi visi lygūs.Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: Neturiu.Turite seserų, brolių?: Brolių.Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta?: Radau google.lt/samp s
    2 taškai
  6. Pradžia: Sveiki žmonės. Ankščiau buvau parašęs atsiliepimą apie projektą, praėjus šiek tiek laiko perskaičiau ir pamačiau, jog ten parašyta visiška nesąmonė. Tai dabar parašysiu kažką panašaus į atsiliepimą apie projektą. Mano kelionės pradžia sa:mp istorijoje: Taigi aš sa:mp serveriuose žaisti pradėjau visai neseniai 2015 metų gruodžio mėnesį. Tik parsisiuntęs sa:mp'ą pradėjau žaisti Sunside ( Jei neklystu) serveryje, iš tiesų man tas serveris patiko, nes neradau nieko geresnio. Ten man buvo įdomu žaisti, tai pražaidžiau apie 1 metus laiko, būčiau žaidęs gal ir ilgiau, bet jis žlugo, tad
    2 taškai
  7. Sdežes Tdežes O čyteriai rconai Ar pats žinai ką su manimi darai? Sultanai kaip medus xflow spoileris saldus! Tu gražesnis už ryžikus - zavaskinius, bumerinius. Mano mylimi žaidėjaižaiskime GreenSide.LT!
    2 taškai
  8. Vycka_Flex

    Peikiu Vycka_Flex

    Sveiki, Buvo gautas pranešimas dėl nubaustų asmenų elgesio su vaizdiniais įrodymais, kuriuose matosi "įžeidinėjimai", tiek iš vieno tiek iš kito asmens, todėl ir buvo priimtas toks sprendimas. Nubausti asmenys, tikriausiai puikiai suprato už ką ir kodėl buvo nubausti, todėl savo pretenzijų nereiškė ir kaip matome skundų nepateikė, kas yra normalu, na o jūs vis nerimstate, "turbūt tėvelis diržų išrašė už pamokų nelankymą", na bet tai visai kas kita. Turėtumėte suvokti, kad nieko nedarome neapgalvoję ir visų pirma priimdami sprendimus tokiais atvejais, visuomet remiamės turimais/pateiktais
    2 taškai
  9. I was driving you home in the middle of the night but I couldn't bring myself to say goodbye I was driving you home in the middle of the night And there’s no good way Yeah there’s no good way.
    2 taškai
  10. LUXUS Nestovi vietoje, pasipildėme net 11 naujų modelių!!! _____________________________ Parašytas nauja pastraipa "KODĖL VERTA PIRKTI LUXUS?" - ir ten rasite dar daugiau naujovių! _____________________________ LUXUS: don't play the odds, play the man.
    2 taškai
  11. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ink_Boom• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Andrius_Slaptas• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Pirmo video atkreipkit dėmėsi 9sec atsitupė ir magiškai auto nusitaiko į žmogu
    1 taškas
  12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Micro'Cloth 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Tamsos_Tvardarys 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: skelbimų kontora ne tam, x2 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/I99qdPs 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/I99qdPs
    1 taškas
  13. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulina_RussiaJūsų tikrasis vardas: PaulinaJūsų amžius, gimimo diena: 18Jūsų gyvenamasis miestas: Gyvenu Jungtinėje Karalystėje (UK).Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina):Jūsų hobiai, pomėgiai: Nelabai turiu, hobis - miegoti. Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Greit išsižeidžianti, draugiška, juokinga.Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Turbūt kad esam šeima su Paulina Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: Katė (abiejų), vardo neturi Turite seserų, brolių?: Turiu 3 seseris.Kaip sužinojote apie GreenSide.LT pr
    1 taškas
  14. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Ink_Boom 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Paska_Mario 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: http://www.part.lt/perziura/a138d0df0781553801ceadf5422cd2d568.png 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): http://www.part.lt/perziura/a138d0df0781553801ceadf5422cd2d568.png
    1 taškas
  15. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Tamsos_Tvardarys 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Black_Hand 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: izeidinejimas 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/Km7Voxp 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/Km7Voxp
    1 taškas
  16. Sveikas malonu susipažinti, sėkmės žaidime.
    1 taškas
  17. Užuojauta tau, bet gal dar susitaikysit, kas ten žino... Sėkmės projekte
    1 taškas
  18. Na ką sveikinu su nuostabia pergale !!!
    1 taškas
  19. Sveikas, malonu susipažint, sėkmes projekte bei gyvenime.
    1 taškas
  20. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Matas_Ltu – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau nunerfinti antrankius. Pirmiausia tai išimti migtuką 6 su kuriuo galime uždėti antrankius labai lengvai, nes dabar gaunas taip, kad važiuoja su motociklu policininkas, krenta nuo jo ir šveičia antrankius ant gaudomo žmogaus. Kaip kokiame fantastiniame filme. Tada vietoje /ant padaryti /antrankiai, kad neužsidėtų taip lengvai. Dabar aišku ateis policininkai ir pradės verkti į komentarus. Turit tazerį ir naudokitės juo. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: P
    1 taškas
  21. Aš neturiu ką į šį papeikimą atsakyti. Įrodymai viską kalba už mane
    1 taškas
  22. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Criss_Costello • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki, aš siūlau padaryti atnaujinimą gaisrininkų bazėje. Dabar kaip prie kelio stovi darbinės mašinos, tai nėra darbuotojams kur pasistatyti nuosavų mašinų. Jeigu pasistatai kur nuošaliau, tai mechanikai nutempia. Siūlau padaryti kokią aikštelę darbuotoju mašinoms. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tuo, kad darbuotojai galėtų saugiai pasistatyti nuosavas mašinas. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausi
    1 taškas
  23. Man atrodo paprasčiau padaryti aikštelę už bazės, negu požeminį garažą
    1 taškas
  24. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Tamsos_Tvardarys 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Jack_Connor 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: blogas /v naudojimas 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/ipxk0rd 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/ipxk0rd
    0 taškai
  25. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Timur_Gatiatulin 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Maks_Fender 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Izeidinejimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.