Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.10.17 visose vietose

  1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Gruzinas_Tortilla • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Vycka_Flex • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Bloga /kill komanda. Nuotraukose matosi jog Vycka_Flex su m4 šaudo į pinjatą (jeigu sunkiai matosi, prašau, prisiartinkite nuotrauką), o tai prieštarauja PD taisyklėms. Nevienas žmogus rašę į chata, kad negalima taip daryti, bet jis nereagavo, todėl aš panaudojęs /azg komandą iš jo atėmiau ginklus, praėjus kelioms sekundėms Vycka nužudė mane prie pinjatos su komanda /kill ir dar pasakė jog gausiu admino įspėjim
    16 taškai
  2. Keistai elgiesi, turiu omeny sakydamas, kad net negalvoji ką darai, o galbūt ir nežinai, bet ar tavo kaltinimai tikrai teisingi? Žinau, jog pasitaiko vienas ar keli policijos pareigūnai, kurie savo ginklus esant būtent, prie pinjatos išnaudos norėdami pasipelnyti, tai yra nušaus pinjatą paskutiniai, nes šie ginklai suteikia pranašumą, tai žino visi. Bet tai nereiškia, jog taip elgęsi kiekvienas teisėsaugininkas, visų pirma tokį reikėtų pagauti tarkim su video medžiaga ar panašiai ir tik tada jį užsipulti ir kaltinti argi ne taip? Aš šiuos ginklus panaudojau tik kelias sekundes, bet tuo metu
    1 taškas
  3. su draugeliu bšk pasivažinėjom
    1 taškas
  4. Kenshin_Yona

    1 taškas
  5. Ema_And

    Sveiki

    Sveiki
    1 taškas
  6. „Momentinių atsiskaitymų platformą „MoQ“ sukūrė, valdo ir nuolat tobulina trijų didžiausių Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių – „Bitė“, „Tele2“ bei „Telia“ – bendrai įkurta UAB „Mobilieji mokėjimai“. Visi trys operatoriai valdo po 33,(3) proc. „Mobiliųjų mokėjimų“ akcijų.“ Daugiau apie „MoQ“ paspaudus čia. Atsiskaityk su „MoQ“ ir laimėk unikalią tr. priemonę! Konkurso nugalėtojai išrinkti atsitiktiniu būdu naudojant (random.org). Konkurso nugalėtojai turi su manimi susisiekti per artimiausias 24 valandas. @Eziukas_Rusky laimėjo unikalią tr. priemonę (kartingą) ir 6.000 kred
    1 taškas
  7. Anksčiau teko žaisti kituose samp serveriuose, bet dėl atitinkamų aplinkybių teko bėgti į kitą serverį. Samp pradėjau žaisti 2010 metais ir žaidžiau iki 2012 metų. Grįžau į sampą 2015 metais. Skaitausi lyg ir senbuvis, todėl mano pasakyti žodžiai turės pagrindą. Greenside žaidžiu nuo 2016 metų pradžios. Pirmasis įspūdis buvo ganėtinai keistas. Aš nesitikėjau tokio pobūdžio sistemų. Buvau pripratęs prie paprastų sistemų(2010 metų). Man asmeniškai labiausiai patiko galimybė turėti daugiau automobilių(33). Be abejo yra svarbesnių sistemų į kurias įdėjo daug pastangų. Serverio automobilių kainos s
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.