Edvis Gaming

Direktorių prižiūrėtojas

Edvis Gaming

Direktorių prižiūrėtojas
 • ID

  18253
 • Turinio skaičius

  723
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  17

Visi Edvis Gaming pranešimai

 1. šio vakaro nuotaikom užbaigti

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 daugiau
  2. Mercedes

   Mercedes

   Nedas geresne ikele vstk

  3. Edvis Gaming

   Edvis Gaming

   @varskyte sita i playlista keliauja, dekoju tau

  4. Gruzinas_Tortilla

   Gruzinas_Tortilla

   @Domantas Sultanas čia specialiai visi mėto throwback dainas?

 2. Edvis Gaming

  Ieškomas naujas medikų direktorius

  Tenka atsisveikinti su dar vienu medikų firmos vadovu. Truputį liūdna, jog bėgant laikui formuojasi vos ne tradicija medikų firmoje pareigas išlaikyti tik minimalų laiką, tačiau yra kaip yra ir dabartinę situaciją puikiai žinau, kodėl būtent palikai anksčiau laiko (30 dienų) ir panašiai. Kalbant apie Deimantės kadenciją - ji buvo palyginus gera, kaip ir nekeista einant pirmas pareigas pasitaiko šiokių tokių klaidų, bet svarbu jas pripažinti ir mokytis iš jų. Tikiuosi, jog kai susitvarkysi asmeninius dalykus, nuspręsi grįžti į projektą ir siekti kažko naujo su nauju idėjų bagažu ir motyvacija. Informacija Kandidatūras galima pateikti iki 2019.11.23; 17:00 Reikalavimai Laiškas yra tinkamai suskirstytas į paragrafus ir jį skaityti bei analizuoti yra patogu. Laiške yra naudojamas lengvai įskaitomas šriftas bei teksto dydis. Laiške yra naudojama tinkama spalva, dėl kurios nekyla problemų skaityti laišką. Pažeidus bent vieną reikalavimą DP turi teisę laiško neanalizuoti. Laiško turinys Prisistatymas Atrankų mechanika, kandidato vertinimo kriterijai, pavaduotojo pasirinkimas Firmos vidaus aprašymas Didžiausios medikų firmos problemos ir jų sprendimo būdai Pakeitimai, kuriuos įgyvendinus man būtų patogiau dirbti direktoriaus pareigose Visos medikų firmos pareigybės ir jų suskirstymas pagal prioritetą
 3. Rinkimuose sulaukiau gan nedidelio kandidatūrų skaičiaus, o šioms pareigoms tinkamų - vos vienetas. Naujas veidas, pateikęs savo laišką - Andrius. Neišsiplėsdamas noriu pasakyti, jog duodamas pareigas policijos firmoje, kurioje yra reikalaujama atsakomybė ir patirtis, nepatyrusiam ir neatsiskleidusiam žmogui stipriai rizikuočiau ir būtų daugiau problemų nei naudos iš šių pareigų net tau pačiam. Paminėti verta ir tai, jog jei jau nusprendi pretenduoti į šios firmos vadovo postą, gebėk dirbti atsakingiau ir nerink darbo įspėjimų bei papeikimų, nes vien jau šis faktas kelia dvejonių ar iš vis tu esi savo srityje ir ar šis darbas yra tau. Taip pat nelabai suprantu, kai pildoma yra į visas atsilaisvinusias pareigas iš eilės, nejaugi neturi vienos ar keleto patinkančių firmų, Nedai, ar tiesiog pildai visur iš eilės su mintimi „o gal gausiu tą direktorių“? Anketą pateikei išsamią, tačiau nieko ypatingo ir labai unikalaus nepamačiau iš idėjų pusės, keletą idėjų tiesiog „paėmei“ iš ankstesnių direktorių kadencijų. Nesakau, jog tai yra didelis minusas tavo kandidatūrai, tačiau norėčiau matyti didesnį pastovumą ir apsisprendimą iš tavęs. Tačiau dar didesnį nesusipratimą man sukėlė žmogaus, kuris atsiduria stulpe dėl keliamų „šou“ su policijos pareigūnais, kandidatūra. Kad ir kaip gražiai parašytas prisistatymas būtų, tačiau tai neatpirks dabartinių tavo daromų nesąmonių. Visgi atsirado asmuo, kuris savo laiške gebėjo parodyti, jog jis policijos firmos vidų ir vadovavimą jai įsivaizduoja kitaip, nei prieš tai buvę vadovai. Aišku, visi puikiai žinome, jog rašyti laiške yra viena, o gavus galimybę pasireikšti ir visa tai realizuoti yra kita, tačiau tikiuosi, jog Domantas tai gebės realizuoti ir policijos departamentas bus keliamas į aukštesnį lygį visais aspektais. Kalbant apie patį laišką - jame netrūko nieko, skaityti buvo lengva ir patogu, tačiau galėjai pasukti galvą ir sugalvoti kokią nors „epic“ idėją, nes galvą turi gerą. Tikiuosi eidamas pareigas įneši į firmą kažką „savo“ ir neteks daryti „copy paste“ nuo buvusių direktorių. Naujasis Policijos Departamento direktorius - Billy_Jack!
 4. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edvis_Gaming • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Tiesiog_Augiss • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 5. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edvis_Gaming • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Nijole_Zukiene • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 6. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edvis_Gaming • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Anastas_Valantas • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : @James_Panzer
 7. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edvis_Gaming • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Beta_Kill • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/bocjv
 8. Edvis Gaming

  Peikiu Medikų direktorę Lelia_Dipsis.

  Šioje situacijoje visi po truputį kalti. Direktorė kalta už savo šiokį tokį neatidumą nepateikiant raštiškai tokios taisyklės, o papeikimo autorius taip pat kaltas, jog pats suvokia savo nepatekimo priežastį, tačiau vistiek ieško kaltų, kur nematau tame prasmės. Pats asmeniškai buvau žvilgtelėjęs į pildančiųjų anketas ir puikiai pamenu, jog prieš tai atrankoje reikalaujamą CV laišką buvai pateikęs anketos formatu ir likus kelioms valandoms iki atrankos pabaigos ją visiškai perrašei, tad vien dėl šios priežasties būtum automatiškai atmetamas. Direktorė baudžiama nebus, tačiau bus pasikalbėta žodiškai, jog tokios ar panašios situacijos nepasikartotų ateityje.
 9. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edvis_Gaming • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Justas_Savage • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 10. Edvis Gaming

  Peikiu Policijos Departamento Direktorių Žemaitis_Žmogus

  Ačiū Žemaičiui, jog pamatęs papeikimą susivokė ir ryžosi žengti šį žingsnį - palikti pareigas savo noru. Džiugu, jog man nebeteko imtis drastiškų priemonių - nušalinimo. Direktorius jau nebeina savo pareigų.
 11. Direktorius pasielgė teisingai, jog buvai išmestas iš Policijos Departamento, nes kiek teko pažiūrėti tavo, Red'ai, įrodymus į tau parašytą darbo papeikimą, šis darbas visiškai ne tau ir tu jame absoliučiai nesiorientuoji. Policijos darbas reikalauja šiokių tokių pastangų, suvokimo ką šiame darbe reikia atlikti, o pas tave kolkas to nesimato. Direktoriaus pareiga yra ne tik daryti atrankas ir jų metu priimti į firmą nekvalifikuotus asmenis ant „masės grobimams“ ir tai jau ne pirmas kartas. Jei jau ir nusprendi tokį žaidėją priimti, reikia skirti daug laiko ir pastangų jį kvalifikuojant ir mokant šio darbo pagrindų. Pastaruoju metu atsiranda per daug smulkių nusiskundimų ir gan neprofesionalių sprendimų iš tavo pusės ir tikiuosi, jog šis įspėjimas tau bus spyris judėti į priekį ir atsakingiau į viską žiūrėti. Direktorius įspėjamas 1 įspėjimu už atmestiną požiūrį.
 12. Edvis Gaming

  Peikiu Policijos Departamento pavaduotoją Balan_Possui

  Šioje situacijoje asmeniškai savo vardu prisiimu atsakomybę, jog tokios situacijos sprendimas nebuvo numatytas ir vadovai nebuvo tinkamai informuoti. Helovino laikotarpiu į „NON-RP“ darymą kaimelių teritorijose bus žiūrima nuolaidžiau bei bus duodama „daugiau laisvės“, tačiau bėgliams ir nusikaltėliams, kurie darys „NON-RP“ kaimelių ribose, bus taikoma bausmė be didesnių išimčių. Pavaduotojas baudžiamas nebus, Tema rakinama.
 13. Mechanikų atrankoje sulaukiau ne itin didelio skaičiaus kandidatų, tad ir dėl tinkamų asmenų į šias pareigas teko pasukti galvą, pasiknaisioti prie jų praeities. Mechanikų rinkimuose teko išvysti senbuvių ir net asmenų, turinčių patirties direktoriavimo srityje. Nedo (Nedaz_Nedaz) anketa viena iš stipriausių ir labiausiai atitikusių reikalavimus, tačiau šiuo metu laikausi tos nuomonės, kad tau, Nedai, derėtų dar šiek tiek pailsėti nuo medikų direktoriavimo ir sekančiuose rinkimuose su nauja motyvacijos ir idėjų banga bandyti siekti naujų pareigų. Savo kandidatūrą taip pat pateikė daugeliui jau žinomas asmuo - Manfredas (Jeff_Boyka). Neišsiplečiant pasikartosiu, jog pirmiausia siūlyčiau išbandyti save pavaduotojo pareigose, kur tektų paplušėti norint išsklaidyti mano abejones dėl tavęs, kaip tinkamo asmens direktoriaus kėdei, nes šiuo momentu, deja, tavęs kaip potencialaus vadovo neįsivaizduoju. Asmuo, kurio anketą tikiuosi matau ne paskutinį kartą šioje srityje ir matau gana nemažą potencialą tavyje - Eimantas (West_Garning). Laiškas ir jame išdėstytos mintys man patiko, taip pat noriu pagirti, jog tavo aprašoma direktoriavimo ir su tuo susijusių kitų dalykų ideologija atitinka realybę, kas tikėtina, jog ateityje kažkas iš tavęs gausis, o dabar svarbiausia nenuleisti rankų bei mėginti ateityje siekti dabar užsibrėžtų tikslų. Kaip ir pats Augustas (Cornall_Worden) rašė, spėjo dar įšokti į atrankos traukinį, tačiau jo laišką nutariau aptarti ir aprašyti kartu su į taksi atranką kandidatavusio Nerijaus (Onyx_Smoker) laišku, nes mano nuomonė yra vienoda ir pritaikoma jums abiems. Jūsų anketos atitiko mano pagrindinius išsikeltus reikalavimus, skaityti nebuvo sunku, viskas nuosekliai ir protingai parašyta. Džiaugiuosi, jog nebijot bandyti ir siekti kažko naujo, na, šiuo atveju - direktoriaus pareigų. Vienintelis ir didžiausias klaustukas, kuris kilo svarstant jūsų abiejų kandidatūras, tai pernelyg didelis ir besaikis juokavimas nelaiku ir ne vietoje, dažnas visiško rimtumo nebuvimas, kas įsivaizduoju, tiek tavo, Nerijau ir tiek tavo, Augustai firmai nebūtų į naudą ir galimai ją paverstų "memų irštva", o to tikrai nenorėčiau. Patarimas jums, norėdami pasiekti rimtesnių pareigų stenkitės šiek tiek elgtis rimčiau. Žinoma, prieš juokus ir linksmybes nesu ir nebūsiu prieš, tačiau kaip ir minėjau, visa tai turi neperžengti proto ribų. Sekantis asmuo, kuris pateikė savo laišką į mechanikų firmos vadovo postą - Edvardas (Malacy_Edwa). Šis vaikinukas pildo pirmą savo anketą į tokias pareigas, tačiau galiu teigti, jog pranoko net daugumą tų, kurie pildo jau begalę kartų. Kalbant apie laišką - skaityti nebuvo sunku, mintys bei sakiniai gražiai ir deramai pateiktos. Prikibti norėčiau tik prie šiek tiek mažos apimties pastraipų tam tikrose vietose, kur išsiplėsti tikrai buvo galima ir tai nebūtų pakenkę. Tačiau kaip ir minėjau, pildai pirmą kartą, tad tai yra pateisinama. Šiek tiek nepatiko tai, jog tave teko išvysti tarp ban'ą gavusių asmenų, žinoma, tai nėra tragedija ir pati situacija man žinoma, tad ši priežastis pernelyg stipriai kojos tau nepakišo ir svarbu, jog gebi suvokti bei pripažinti savo klaidą iš kurių mokomasi. Pateikei keletą idėjų, kurios atrodo logiškos, bei turėtų pasiteisinti pačioje firmoje. Geriau pateikti porą logiškų, apgalvotų idėjų, nei prikurti jų dešimtis ir nei vienos nepanaudoti. Su laiku direktoriaujant dažniausiai idėjos tiesiog gimsta netikėčiausiu laiku, nesukant pernelyg galvos apie tai. Iš šono atrodai mąstantis, jaučiantis atsakomybę, atsakintis už savo veiksmus ir paprastas, savęs pernelyg neišsikeliantis į aukštumas asmuo, kas turėtų tau praversti einant šias pareigas. Sėkmės vadovo kėdėje, Edvardai! Taksi atrankoje situacija šiek tiek geresnė, pildė didesnis kiekis žmonių, na ir laiškai nebuvo pateikti baisiai prastai, nes paminėti ir trumpai aprašyti nusprendžiau visus tuos, kurie pildė. Konkrečiai kalbant, stipresnes kandidatūras pateikė Emilisvn_Samp, Ben_Wayne, Martin_Gossard, Fresh_Candy, ir Onyx_Smoker. Visi šie asmenys turi potencialo tapti neutralios firmos vadovais ateityje, tačiau kaip ir žinome, šį kartą išrinkti galiu tik vieną. Emilio (Emilisvn_Samp) anketoje neradau prie ko ypatingai prikibti, visko užtenka, visas laiškas pateiktas proporcingai, tačiau vienintelis niuansas - atstovaudamas pervežėjų firmos pavaduotojo pareigas, tikiu, jog galėjai iš savęs išspausti žymiai daugiau nei kad išspaudei, kildavo problemos su aktyvumu, dažnai dingdavai kaip į vandenį, o to einant direktoriaus pareigas neturėtų būti. Šį kartą nusprendžiau, jog šansą pasireikšti skirsiu kitam asmeniui. Luko (Ben_Wayne) laiške pasigedau šiek tiek išsamumo, šiokio tokio išsiplėtimo ties tam tikrais punktais, kurie buvo gan aktualūs, tačiau laiškas atitiko mano pagrindinius išsikeltus reikalavimus. Tačiau prie ko norėčiau prikibti, tai tavo nepastovus elgesys, šiokie tokie išsišokimai ar mėtomos replikos tam tikrose situacijose, kas kelia man abejones, ar visa tai nesukeltų problemų bei sunkumų tau esant vadovo poste. Patarimas nuo manęs tau - stenkis šiek tiek nebijoti išsamiau ir išplėsčiau aprašyti tam tikrus dalykus laiške ir bandyti tramdyti savo nepastovų elgesį, ne tik serveryje, bet ir forume. Laurynas (Fresh_Candy) savo itin stiprų laišką pateikė paskutinę rinkimų dieną. Ar tai nulėmė didelis darbo įdėjimas į laišką ar dvejojimas bei neapsisprendimas, žinai tik tu, o man lieka tik spėlioti. Pats laiškas kaip ir minėjau pateiktas puikiai, tiek turinio ir estetikos atžvilgiu. Stengeisi paminėti viską kuo detaliau ir išsamiau, o tai padaryti tau ir pavyko. Serveryje esi gan aktyvus, tai pastebėti teko ir tau esant taksi firmos pavaduotoju ir tai yra gana didelis pliusas tau, tačiau, žinant kokį incidentą buvai patyręs, o galbūt derėtų sakyti, ėmeisi drastiškų priemonių kelti ridą vykstant DP'u ir dar einant pavaduotojo pareigas taip elgtis..? Vien šis įvykis privertė mane sunerimti, ar vėl kažkas panašaus kažkada neįvyks iš tavo paties perspektyvos. Tai nėra didžiausia tragedija, tačiau prireiks laiko, kol ši mano nuomonė bei abejonės dėl šių dalykų išblės. Rizikuoti tavimi, Laurynai, šį kartą susilaikysiu ir nusprendžiau šias pareigas suteikti kitam asmeniui, kuris tikiuosi neprivers manęs nusivilti ir keisti nuomonės. Na, priėjau mano manymu šiuose rinkimuose potencialiausią ir to labiausiai vertą kandidatą - Martyną (Martin_Gossard). Laišką Martynas pateikė tikrai išsamų ir ilgą, tačiau ne per ilgą, nes skaityti buvo malonu, nepabodo, mintys ir sakiniai išdėstyti tvarkingai bei rišliai. Labai patiko laiške pateiktos mintys ir ideologijos apie direktoriavimą, tam tikrų pareigybių ir darbų atlikimą, gebėjimą pačiam save analizuoti ir ateityje daromas klaidas taisyti, skiri kur yra kritika, patarimai, jais stengiesi vadovautis. Vien iš šių įžvelgtų charakterio savybių spėjau susidaryti teigiamą nuomonę apie tave bei tavyje įžvelgti potencialo. Taip pat aprašei keletą idėjų, kelios iš jų pasirodė šiek tiek ne iki galo užbaigtos ir nelogiškos, arba tiesiog tai paprasčiausias jų ne pilnas aprašymas, todėl jų esmės nelabai ir supratau. Visgi, nepamirškime, jog tai yra taksiukai ir unikalumu trykštančių idėjų sugalvoti itin sudėtinga. Kiek teko domėtis tavimi bei tavo elgesiu, neradau prie ko kaip ir prikibti, esi santūrus ir draugiškas, nesi įsivėlęs į jokias blogybes ko tikiuosi ir neteks išvysti. Šiuose vandenyse esi naujas veidas, tad visada laikausi šios nuomonės, jog pirmas savo pareigas pradėti puikiai tinka taksi firma, su kuo ir sveikinu, Martynai! Naujasis Mechanikų firmos direktorius - Malacy_Edwa. Naujasis Taksi firmos direktorius - Martin_Gossard. Didžiulį ačiū tariu Dovydui_Weed ir Tony_Express'ui už puikiai prižiūrėtas laikinas firmas!
 14. Edvis Gaming

  Konkursas iš 100, 50 ir 25 tūkstančių serverio pinigų.

  Vardas_Pavardė: Edvis Gaming Ar turite serveryje susikurę banko paskyrą? Taip/Ne: Taip Ar turite serveryje bent 1,500 patirties taškų (XP)? Taip/Ne: Taip Kam investuosite gautus pinigus?: Lošiu kaulą iš 25k prie sk
 15. Edvis Gaming

  Medikai vėl turi naują vadovą!

  Atrankoje dalyvavo ne itin didelis kiekis kandidatų, taip pat ir rinktis nebuvo tiesiog iš ko. Liūdna situacija, kai pildo asmenys, kuriems visų pirmiausia reikia susitvarkyti su savo elgesiu, praeities ar net dabarties problemomis, dėl kurių jūsų reputacija ir mano požiūris į tai kol kas yra neigiami. Noriu pabrėžti, kad tą reputaciją atsistatyti bent į neutralią (apie teigiamą nekalbu, nes dar sudėtingesnė misija) užtrunka daug laiko ir tai daryti tenka ne vien žodžiais, o darbais ir veiksmais. Verta paminėti tai, jog rašote gana svarbų laišką į svarbias pareigas, o ne išmargintą, nuspalvintą laišką Kalėdų Seneliui (kam dar galbūt šiek tiek per anksti). Kam gaišti laiką spalvinant tekstą, jei geriau investuotumėte tą veltui praleistą laiką į patį laiško turinį..? Deimantė - pildo antrą kartą į tas pačias medikų direktoriaus pareigas, tačiau užsidegimas, noras ir idėjų bagažas nei kiek nesumažėjęs, dėl ko labai džiaugiuosi. Prie laiško, kaip ir pirmąjį kartą, nėra tiesiog prie ko prikibti, nes į jį įdėta daug laiko bei pastangų. Serveryje esi nauja asmenybė, tačiau per tą ne itin ilgą laikotarpį spėjai nemažai pasireikšti tiek teigiamais, tiek neigiamais dalykais. Šiek tiek nerimo sukėlė tavo pasireiškęs noras kuo dailesne forma „įkasti“ tau pakenkusiems ar tiems, kurie kenkia, žmonėms. Aišku, tokia savybė turi ir nemažai pliusų, nes turi gebėjimą save ar kitą užstoti tam tikroje situacijoje, įrodyti savo tiesą, o ne tylėti ir likti apkaltintam, tačiau tai neturėtų neperžengti ribos tarp situacijų, kai pradedama piktnaudžiauti savo pareigomis bei pajutus „galios“ naudoti šią savo savybę netinkamoms reikmėms. Tai ir turi būti naudojama tik situacijose, kur to prireikia. Tikiu, jog tai ir liks mano nerimu ir būsiu suklydęs. Kalbant apie teigiamas charakterio savybes, tavyje matau didelį atsakomybės jausmą, brandą, žinai ką kalbi bei žinai ką darai, kitaip tariant, turi vadovo bruožus, kurie ir yra didžiausias bei pagrindinis aspektas šiuose rinkimuose. Žinoma turi gerą galvą tad manau ties idėjų kūrimu, jų realizavimu nekils didesnių bėdų, ko pasekoje firmoje neturėtų trūkti veiklos ir užimtumo darbuotojams, ko šiuo metu labiausiai trūksta medikams ir ties kuo tektų investuoti nemažai pastangų. Laiške pateikei keletą mano nuomone įdomių ir turėsiančių pagyvinti medikų darbo rutiną sistemų, apie kurias nieko plačiai nekalbėsiu, o pamatysime, kaip visa tai pavyks įgyvendinti ir ar tai pasiteisins šimtu procentų. Svarbiausia sugebėti neapsikrauti sau pernelyg didelio krūvio dirbant su sukurtomis sistemomis, ko pasekoje, nukenčia direktoriavimas, krenta motyvacija. Užsiminei ir apie tai laiške, tad džiaugiuosi, jog suvoki tokius dalykus kaip darbo krūvio pasiskirstymą, organizuotumą ir pan., kas turėtų padėti sugebėti išvengti bei nepakartoti kai kurių buvusių direktorių klaidas, kurios pačios tau asmeniškai gali pakenkti, ko tau ir linkiu - sėkmingos kadencijos. Naujoji medikų firmos direktorė - Lelia_Dipsis. Padėkos žodį skiriu Gruzinui, kuris puikiai prižiūrėjo laikiną firmą!
 16. Atranka buvo kai kiek užsitęsusi, kaip tikriausiai visi ir supratote dėl nepakankamo potencialių kandidatų kiekio. Pildžiusiųjų kiekis buvo pakankamas, tačiau tinkamų, vienetai. Analizė nebus itin ilga ir neišvysime keletos žaidėjų slapyvardžių analizės, nes kaip ir minėjau, tinkamų - vienetai. Trumpai kalbant apie kitų anketas norėčiau tiesiog paminėti, jog kai pildote, pasidomėkite apie savo reputaciją serveryje iš aplinkinių, pažįstamų, o ne pulkit stačia galva teikti laiško mums. Suprantu, jog pasitikėti savimi yra gerai, bet ne taip stipriai kaip kad kai kurie. Pirmiausia reikia užsitarnauti mūsų ar aplinkinių pasitikėjimą, gerą žodį, ar bent būti neutraliais, o ne priešingai. Žinoma, džiugu ir tai, jog pildo vis daugiau naujų, nematytų veidų, kas tikrai yra šaunu. Na, o dabar eikime prie reikalo - Gordon_Hells. Šis vaikinukas yra tikras užsispyrimo ir savo užsibrėžtų tikslų siekėjas. Lukas gyvas pavyzdis, jog pasiekti tai ko geidi nebūtinai būna įmanoma iš pirmų kelių kartų, o tenka įdėti daug įkyraus ir nuobodybe tapusio darbo, kad sulaukti rezultatų. Luko laiškas nėra vienas iš stipriausių, žinoma gal ir buvo tikėtasi sulaukti nepriekaištingo laiško, nes visgi, pildyta yra ne vieną kartą į šį postą, turėtum turėti žinių bagažą ties šia sritimi, tačiau yra kaip yra ir atitikai daugumą mūsų iškeltų reikalavimų. Kalbant detaliau, labiausiai į akis krito ne itin tvarkinga gramatika, skyryba, šiokie tokie minčių šuoliai ar rišlumo nebuvimas sakiniuose. Visa tai šiek tiek trukdė mėgautis laiško skaitymu, tačiau tai nėra tokia milžiniška problema, jog būtum atmetamas. Idėjos taip pat nebuvo stiprioji tavo pusė, tačiau dėl to itin pergyventi nereikėtų, visada geriau turėti porą unikalių idėjų, nei dešimtis nuvalkiotų, ko ir tikimės, Lukai, jog tavo vadovavime nestigs unikalumo, profesionalumo bei užsispyrimo, ko tikrai netrūko iki šiol. Naujasis Pervežėjų firmos direktorius - Gordon_Hells. Taip pat nepamirškite, jog renkami direktoriai į kitas firmas, nes galbūt, tai gali būti tavo šansas!
 17. Edvis Gaming

  Nuostatos

  Turinys • Bendrosios sąvokos; • Kita svarbi bendroji informacija; • Įtarimai; • Bendrosios taisyklės; • Gaujų operacijų taisyklės; Bendrosios sąvokos Policijos Departamento operacijos: • Reidas - naudojamos kliūtys, spygliai ir uždaromos pagrindinės miestelių jungtys, tikrinamas kiekvienas pravažiuojantis asmuo. • Patruliavimas - akcijos metu, galima stabdyti ir tikrinti visus piliečius. • Komendanto valanda - paskirtas prižiūrėti discipliną ir tvarką mieste esančiuose daliniuose, taip pat akcijos metu, negalima duoti baudų, visi nusikaltusieji keliauja tiesiai į įkalinimo įstaigą. • Šturmas - policijos departamento krata vykdoma gaujos bazėje. • Būrio veiksmas - specialiojo būrio kratos gaujų sandėlio ar bazės teritorijoje, kuris gali būti daromas iškart po sandėlio užėmimo. • Specialusis PD burys - tai yra speciali pajėgų grupuotė kurią gali sudaryti 6-8 žmonės, ji turi tam tikrų privilegijų, kurios aprašomos žemiau esančiose taisyklėse. Šios grupuotės sukūrimas PD firmoje nėra būtinas. Gaujų operacijos: • Gaujų karai dėl sandėlių - karai, kuriuose gali dalyvauti visos gaujos, laimėjusi gauja gauna sandėlį, kuriame gaminami ginklai ir narkotinės medžiagos. • Pastatų grobimai - oficialių gaujų operacijos, kuomet yra grobiami bankai, kazino, meno galerijos. PD užduotis yra išminuoti visas bombas. • Oficialios gaujos bazės grobimas - kova tarp gaujų, kuomet viena iš oficialių gaujų grobia kitą. Kita svarbi bendroji informacija • Nelegalios prekės: Šaunamieji ginklai: „AK-47“, „Desert Eagle“, „Shotgun“, narkotinės medžiagos. • Pavojingi daiktai: Šaunamieji ginklai: „MP5“, „Colt 45“, „Rifle“, „Knife“, „Brass Knuckles“. • Gaujų karų dėl sandėlių laikai: Los Santos zona: 16:00 - 17:00 San Fierro zona: 18:00 - 19:00 Las Venturas zona: 20:00 - 21:00 Įtarimai Kelių eismo taisyklių pažeidimai NON-RP [20 įtarimo lygių] • Pateisinami NON-RP atvejai - policininkas gaudo nusikaltėlį, medikas skuba į žmogaus gaivinimą, mechanikas važiuoja link netvarkingai palikto transporto, medkirtys juda link medelyno, žaidėjas lenkia kitą tr. priemonę (apvažiuojama kelio kliūtis), važiavimas ne savo kelio puse nėra traktuojamas kai nėra aplink jus kitų eismo dalyvių. • NON-RP atvejai skaitosi taip pat kai - važiuojama per žolę, važiuojama ne savo kelio puse siekiant sukelti avarinę situaciją susiduriant su važiuojančiaisiais kitos pusės eismo dalyviais, tyčia sukeliamos avarinės situacijos siekiant pakenkti žaidėjams (taranavimas, trankymasis, daužymasis, kelio blokavimas). Vairavimas be vairuotojo pažymėjimo [15 įtarimo lygių] • Įtarimas nededamas jeigu transporto priemonės variklis yra užgesintas ir vairuotojas tiesiog sėdi transporto priemonėje, aikštelėse ir vos iškart įsėdus į tr. priemonę. Važiavimas be diržo ar/ir šalmo [15 įtarimo lygių] • Įtarimas nededamas jeigu transporto priemonės variklis yra užgesintas ir vairuotojas tiesiog sėdi transporto priemonėje, aikštelėse ir vos iškart įsėdus į tr. priemonę. • Įtarimas nededamas naujokams iki 3.000XP, galimas tik įspėjimas ir informavimas apie pažeidimą. Vairavimas be šviesų [5 įtarimo lygiai] • Įtarimas nededamas jeigu transporto priemonės variklis yra užgesintas ir vairuotojas tiesiog sėdi transporto priemonėje, aikštelėse ir vos iškart įsėdus į tr. priemonę. • Įtarimas nededamas naujokams iki 3.000XP, galimas tik įspėjimas ir informavimas apie pažeidimą. Technikinės/draudimo/registracijos neturėjimas [10 įtarimo lygių] • Už transporto priemonę atsako ją vairuojantis asmuo. Vairavimas apsvaigus nuo narkotikų arba alkoholio [5 įtarimo lygiai] • Pareigūnas sugavęs apsvaigusį asmenį privalo iškviesti medikus ir įtariamajį išblaivyti. Asmeniui nepaklusus, pareigūnas turi teisę dėti įtarimą už pareigūno reikalavimų nevykdymą ir be baudos pasiūlymo vežti į kalėjimą. • Nesant medikams serveryje, apsvaigęs asmuo vežamas išblaivymui (į kalėjimą). Viešosios tvarkos pažeidimai Bėgimas nuo teisėsaugos [30 įtarimo lygių] Grasinimas, įžeidimas ir/arba keiksmažodžiai [30 įtarimo lygių] • Įtarimas nededamas jeigu grasinama papeikimu forume. • Įtarimas negali būti dedamas, jeigu įžeidimus ar keiksmus cenzūruoja serverio cenzūros sistema (pakeičia žodį arba žodžio dalį į žvaigždutes). Ši taisyklė negalioja, jeigu cenzūros sistema, ant to paties žaidėjo, suveikia 2 ar daugiau kartų per 5 minutes. Žmogžudystė [30 įtarimo lygiai] Bendradarbiavimas su nusikaltėliu [20 įtarimo lygių] Grėsmė žaidėjo/PD gyvybei [20 įtarimo lygių] Melagingas iškvietimas [20 įtarimo lygių] • Įtarimą galima dėti ir tuomet, kai žaidėjas melagingai kviečia ne tik Policijos Departamento darbuotojus, bet ir visų kitų firmų darbuotojus. • Įtarimą dėti galima tik turint vaizdinius įrodymus, kaip asmuo kvietė firmą nurodydamas melagingą priežastį. Trukdymas pareigūno darbui [15 įtarimo lygių] Bandymas papirkti pareigūną [15 įtarimo lygių] Kenkėjiškas elgesys [15 įtarimo lygių] Nelegalių prekių turėjimas\naudojimas [15 įtarimo lygių] • Šį įtarimą galima dėti ir tuomet, kai žaidėjas turi narkotinių medžiagų. Pavojingų daiktų turėjimas\naudojimas [10 įtarimo lygiai] Viešosios tvarkos pažeidimai [5 įtarimo lygiai] • Į tai įeina netvarkingas tr. priemonės pastatymas ant žvejybvietės tilto. Kiti pažeidimai Relog / Tyčinis „ESC“ [40 įtarimo lygių] • Žaidėjui padarius „Relog'ą“, pareigūnas pasirinktinai turi teisę dėti įtarimą arba žaidėją laikinai užblokuoti. • Sekamo / gaudomo žaidėjo „Tyčinis ESC“ yra traktuojamas kaip klaidų išnaudojimas, galimas užblokavimas. Tyčinis tr. priemonės sunaikinimas/sunaik. bandant išvengti atsakomybės [25 įtarimo lygiai] Pareigūnų reikalavimų nevykdymas [15 įtarimo lygių] Bendrosios taisyklės 1. Teisėsaugai draudžiama turėti nelegalių prekių. 2. Pareigūnas privalo pasiūlyti baudą tik vieną kartą, jei įtarimo lygis neviršija 30. 2.1 Pareigūnas turi teisę nesiūlyti baudos, jeigu žaidėjas elgiasi nepagarbiai, kenkėjiškai. 3. Pareigūnas turi teisę atimti vairuotojo pažymėjimą, jeigu vairuotojas padaro 3 K.E.T. pažeidimus vienu metu. 4. Pareigūnas gali tikrinti žaidėją tik šiais atvejais: reido metu, patruliavimo metu, kai padarė kurį nors pažeidimą arba yra gaudomas (turi įtarimo lygį), oficialios gaujos narys su gaujos apranga. 4.1 Pareigūnas taip pat gali patikrinti žaidėja kilus įtarimui dėl galimo pažeidimo. 4.2 Paprašius, pareigūnas privalo pateikti svarią priežastį dėl patikrinimo. 5. Pareigūnas turi teisę išteisinti naujoką (iki 3.000XP) už šiuos pažeidimus - Neturi šalmo/tech./draud./tr. registracijos. 5.1 Už visus kitus besikartojančius pažeidimus pareigūnas turi teisę bausti naujokus. 6. Policijos Departamento vadovai gali paskelbti komendanto valandą iki 2 kartų per dieną. 6.1 Komendanto valanda negali būti įjungta gaujų operacijų metu. 6.2 Komendanto valanda gali būti įjungta šturmo metu. 7. Policijos Departamento vadovai gali paskelbti reidą iki 2 kartų per dieną. 7.1 Apie vykstantį reidą privaloma viešai pranešti serverio žaidėjams. 7.2 Reidas negali vykti ilgiau nei 1 valandą. 7.3 Mažiausias laiko tarpas nuo paskutinio reido turi būti 2 valandos. 8. Policijos Departamento vadovai gali paskelbti 5 patruliavimus per savaitę ir ne daugiau negu 2 per dieną. 8.1 Apie vykstantį patruliavimą privaloma viešai pranešti serverio žaidėjams. 8.2 Patruliavimas negali vykti ilgiau nei 30 minučių. 8.3 Mažiausias laiko tarpas nuo paskutinio patruliavimo turi būti 3 valandos. 9. Draudžiama siūlyti baudą gaujų nariams. 10. Draudžiama naudoti blokadas kaip lipimo priemones. 11. Įtarimą, už padarytą nusižengimą, galima dėti praėjus ne daugiau kaip 24 valandoms nuo nusižengimo padarymo. 12. Jeigu įtarimas yra dedamas praėjus daugiau negu 1 valandai nuo nusižengimo padarymo, žaidėjui paprašius policininkas privalo nurodyti kada buvo atliktas nusižengimas ir apibūdinti nusižengimo aplinkybes (vieta, kiti asmenys ir t.t.), įrodymų pateikti neprivalo. Gaujų operacijų taisyklės 1. Teisėsauga turi teisę šturmuoti gaujos bazę arba sandėlį jei ten yra bent vienas gaudomas žaidėjas, privalomas vadovo dalyvavimas ir priežiūra. 1.1 Draudžiama šturmuoti gaujos bazę arba sandėlį gaujų operacijų metu. 1.2 Gaujų sandėlio bei gaujos bazės šturmuoti negalima likus 10 minučių iki karų dėl sandėlių. 1.3 Gaujos bazę galima šturmuoti praėjus bent 20 minučių nuo pastato grobimo. 2. Policijos Departamento pareigūnams draudžiama naudoti tazerį ar rakinti gaujos narius jų užimto sandėlio teritorijoje ir gaujos bazėje. 2.1 Iškart po sandėlio užėmimo specialusis PD būrys 20 minučių gali šturmuoti ir gaudyti nusikaltėlius tiek sandėlio teritorijoje, tiek gaujos bazėje, tačiau privalomos dvi sąlygos: turi dalyvauti bent 6 spec. būrio nariai ir būtina naudoti specialiai tam skirtas tr. priemones. Vykstant tokiai operacijai, draudžiama rakinti ar naudoti tazerį. 3. Draudžiama kištis į tarp gaujų vykstančius karus. 4. Draudžiama rakinti, šaudyti tazeriu, dėti įtarimą gaujų nariams gaujų operacijų metu. 4.1 Teisėsauga turi teisę rakinti, šaudyti tazeriu ir dėti įtarimą gaujų nariams gaujų operacijų metu, jeigu šie šaudo civilius arba teisėsaugos darbuotojus miestelių teritorijoje. 5. Draudžiama rakinti oficialių gaujų narius, jei jų vienoje vietoje yra daugiau negu 3. 5.1 Išimtis gaujų operacijų metu, kai daugiau negu 3 gaujos nariai šaudo į civilius arba teisėsaugos darbuotojus miestelių teritorijoje. 5.2 Iškart po sandėlio užėmimo specialusis PD būrys gali 20 minučių gaudyti tokias grupes, tačiau privalomos dvi sąlygos: turi dalyvauti bent 6 spec. būrio nariai ir būtina naudoti specialiai tam skirtas tr. priemones. Vykstant tokiai operacijai, draudžiama rakinti ar naudoti tazerį. 5.3 Į šį skaičių mirę bei surakinti gaujų nariai neįeina. 6. Draudžiama naudoti kliūtis gaujų grobimų metu pastato interjere ir šalia įėjimo į jį. 7. Sistemai paskelbus, kad užgrobtą objektą laimėjo tam tikra gauja (sprogo bombos), PD neturi teisės kištis į paketų pervežimą ir objektą atiduoda gaujoms. *[T] - Testavimo stadija, kuomet įkelta nuostata, yra testojama savaites laikotarpį, po savaitės abu DP nariai nusprendžia, ar nuostata pasiteisino ar ją, prireikus ją koreguoja, arba pašalina visiškai. ©Marko'Escobar, Nico'Moretti, Billy'Jack, Rokas'Lays, Forever'Young, Edvis'Gaming
 18. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Edvis Gaming • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Avon Lannister • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Event trukdymas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://streamable.com/njhp4
 19. Edvis Gaming

  Naujasis mechanikų firmos vadovas

  Štai ir daugumai ilgai laukta analizė. Šie rinkimai buvo labai stipriai nusitęsę dėl itin mažo kandidatų skaičiaus ir užpildžiusiųjų per 2 savaites atsirado vos 8 asmenys. Prieš aptariant pačius potencialiausius kandidatus, norėčiau duoti patarimą visiems anksčiau (dabar) pildžiusiems ar ateityje pildantiesiems, jog nesuprantu kodėl, tačiau faktiškai visi rašo nesąmones ties „Firmos vidaus aprašymas“ punktu. Mes šiame punkte norime matyti apibendrinimą apie tai, kaip tvarkysitės su firma, kaip joje palaikysite tvarką ir discipliną, kaip skatinsite ar motyvuosite darbuotojus, kokiais būdais ar sistemomis tai darysite ir panašiai. Kitaip tariant, norime pamatyti kaip jūs suprantate ir įsivaizduojate sąvoką „Direktorius“ ir kaip jūs direktoriautumėte. Bet vos ne visi vietoj to, šiame punkte surašo būsimas forumo temas (pvž:. Mechanikai - „Neaktyvumas“ - šioje temoje darbuotojai pildys…). Mes ne šito prašome ir turėkite omenyje tai ateičiai. Pildė ne itin didelis skaičius asmenų, tačiau aptarti norėčiau 2 asmenybes - Jizzy_Black ir Ignas_Eox. Žygimantas (Jizzy_Black) - Laiškas vienas iš stipriausių ir maloniai susiskaičiusių. Kadangi save ir laikai naujoku serveryje, laiškų rašyme tavęs taip nepavadinčiau. Žinoma, už akies užkliuvo kaip ir minėjau aukščiau vieta ties firmos vidaus aprašymu, bet tau tai atleidžiama, nes mūsų projekte tau tai pirmas kartas pateikiant laišką. Apibendrinant, norėčiau pasakyti, kad puikiai supranti ir žinai ką darai bei manau gerai susitvarkytum šioje direktoriaus srityje. Jei ateičiai nedings noras ir užsidegimas - potencialo tavyje matau. Ignas (Ignas_Eox) - Laiškas taip pat vienas iš stipresnių, nebuvo rašoma, kad tik rašyti ir daugiau žodžių prirašyti. Ignas nepadarė tos menkos, bet svarbios klaidos ties firmos vidaus aprašymu, tad tai pagirtina - žmogus įsiskaito į klausimo esmę ir pateikia tai ko prašome. Galbūt vienintelis minusas ties kuriuo norėčiau prikibti, tai mažokas idėjų bagažas anketoje, tačiau tai tikrai nėra didžiulis minusas tau, galvą turi, tad manau „įsivažiavęs“ į direktoriaus rolę tų idėjų prigalvosi su kaupu ir jas puikiai įgyvendinsi ir jos pasiteisins tavo firmoje. Ignas šiuose rinkimuose mus įtikino labiausiai, kad jis vertas šios firmos vadovo statuso, na ir tikimės, kad mūsų lūkesčiai bus pateisinti. Naujasis mechanikų firmos vadovas - Ignas_Eox Pildžiusieji ir nepatekusieji galite su vienu iš DP susisiekti TS’e ir turint laiko aptarsime pagrindines jūsų padarytas klaidas anketose. Ačiū tariame buvusiems laikiniesiems firmos vadovams Tony Express ir Keet Marshow
 20. Edvis Gaming

  Pristatau Keet_Marshow.

  Sveikas, Domai, malonu susipažinti. Kreipkis, jei prireiks pagalbos žaidime . Sėkmės sanpe ir ne tik <myrkt myrkt>
 21. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edvis_Gaming • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Sipuota_Slyva • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Piktnaudžiavimas administratoriaus privilegijomis (užblokavo direktorių). • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/bNfGA46
 22. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Edvis_Gaming • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Slafka_Ameno • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: RELOG'as. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://streamable.com/muyvs ; https://streamable.com/k9d1z
 23. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Edvis_Gaming 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Aivaras_Toretto 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/TLdq7yj 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://prnt.sc/orr9kp
 24. Pildžiusiųjų skaičius - 14. Iš viso stiprių ir potencialių kandidatų - 2. Kelių asmenų laiškuose matėsi tikrai įdėto didelio darbo, tačiau tų asmenų nemačiau kaip direktoriaus, vien dėl to, kad būtų neapgalvota, „statyti“ žmogų prie firmos vairo, kuris neturėjęs patirties bent pavaduotojo pareigose. Aišku, tai skamba, lyg naujokam neduodame šanso pasiekti kažko šiame projekte, tačiau pasikartosiu dar kartą - tai būtų itin pavojinga ties firmos valdymo kokybiškumo atžvilgiu ir neapgalvota. Pripažinkime, kad žmogus, turėjęs galimybę prisiliesti prie pavaduotojo pareigų, atsakomybių, turi ir kitokį mąstymą ties dar daugiau atsakomybių turinčiomis pareigomis kaip direktorius. Šiuo atveju, tų „keletos“ žmonių laiškai tikrai kokybiškai parašyti, tačiau koją kišo arba dingimas kaip į vandenį aktyvumo atžvilgiu, arba kitoks mąstymas apie visas direktoriaus pareigų būsimas atsakomybes, pareigybes, kas galimai gali atsiliepti tolimesnėse situacijose ir panašiai. Arminas_Bite - daugeliui girdėtas ar matytas slapyvardis, ypač Policijos Departamente, kuriam jis sėkmingai vadovavo ilgą laikotarpį. Arminas tikrai puikiai susitvarkė jau minėtose pareigose ir yra įrodęs, jog turėdamas noro gali „pažaboti“ net daugiausiai įgūdžių ir atsakomybės reikalaujančią firmą - policiją. Laiške Arminas paminėjo viską, kad laiškas atitiktų kriterijus, susiskaitė tikrai lengvai ir įdomiai, laiškas tikrai proporcingas - nieko nei per daug, nei per mažai. Idėjos taip pat buvo minimos, keletas buvo tikrai gana įdomių ar nematytų, su laiku pamatysime, ar jos pasiteisins, tačiau apie tai neišsiplėsiu, pamatysime visa tai su laiku. Kalbant ne vien tik apie laišką, tai, Arminas tikrai labai aktyvus ir nusiteikęs motyvuotai tad labai tikiuosi, kad tas aktyvumas bei užsidegimas niekur nedings kaip buvo iki šiol ir neteks nusivilti savo pasirinkimu, o ir beabejo įrodysi, kad noras vadovauti antrą kartą niekur neišblėsta, tereikia noro ir užsidegimo. Jeff_Boyka - laiškas atitiko kriterijus, tačiau laiko galėjai įdėti daugiau ties jo parašymu. Turi stulbinantį aktyvumą ir motyvaciją, kas yra tikrai pagirtina bei reta. Bet yra bet. Žinau tavo praeitį, kuri nėra itin tobula, o tas ir sukėlė man abejonių, nes norėtusi man asmeniškai iš tavęs didesnio pastovumo, kalbant ties visais „leavinimais“ ir grįžimais, jau ne pirmą kartą. Žinoma, daryti pertrauką nėra blogai, bet tai truputį kelią klausimų ir panašiai, taip pat, keistai atrodo tas naujų paskyrų kūrimasis po kiekvieno „leav’o“. Siūlau tiesiog įgauti pastovumo, baigti velniai žino kam naujų paskyrų kūrimą ir galbūt tada pasiekti tai ko sieki. Naujasis Medikų direktorius - Arminas_Bite!