Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2020.08.03 visose vietose

  1. lucciarts - parduotuvė atliekanti grafikos darbus projektui. • avatarai (nuo 15k iki 25k) • parašai (nuo 25k iki 50k arba) • profilio coveriai (nuo 50k iki 80k) • gaujų logo (nuo 70k iki 100k) • teksto užrašymas ant .gif parašo/avataro (nuo 10k iki 15k) • firmų grafikos darbai (nuo 60k iki 100k, priklausomai nuo skaičiaus) • C4D parašas (nuo 100k iki 200k, priklausomai pagal sudėtingumą) • C4D avataras (nuo 50k iki 100k, priklausomai pagal sudėtingumą) • už kiekvieną grafikos darbą privalote atsiskaityti serverio pinigais • kainos bus nurodytos atlikus dar
    3 taškai
  2. Pronis_Kadilaks

    3 taškai
  3. 1 like mygtuko paspaudimas = -1d updeito laukimo
    2 taškai
  4. Darbai (vienas su rėmeliais, kitas - be) Dariau ilgesnį, nes orbit žodis trumpesnis, automatiškai ir parašas mažesnio dydžio, o tavo kadangi ilgesnis nickas, automatiškai ir parašas ilgesnis. Padariau 3 spalvų variantus, tamsiai vyšnia, truputį šviesesnę vyšnią ir tiesiog kitą spalvą, kuri man atrodė labai gerai. Išviso, 12 variantų (4 skirtingi logotipai). Nedarau parašo varianto, nes patikėk, laiko ir taip atėmė labai daug juos kuriant. Kai išsirinksi galutinį ir jei norėsi parašinio varianto, perkursi anketą ir vietoj paveikslėlio, įkelsi logotipą. Emm, iš tavęs bus maks
    2 taškai
  5. Žemaitis_Žmogus

    1 taškas
  6. Šablonas, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Daniel_Fernandez • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo:Benito_Cartel • Už ką buvote užblokuotas?:Kenkejiskas Elgesys tam yra realiai skirti policininkai kad sustabdyti šaudymus ir t.t terp kaimeliu. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo:https://imgur.com/a/CgDBnXO • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį:https://imgur.com/a/5WAZW6r
    1 taškas
  7. ŠABLONAS: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Benito_Cartel 2. Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje:David_Onfroy, Daniel_Fernandez 3. Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?:Kenkėjiškas elgesys 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:https://imgur.com/a/XM8IpjJ Kaip visada sorry už mano nekokia kokybę
    1 taškas
  8. Reikia dziaugtis kol dar zaidzia seniukas👑
    1 taškas
  9. Yo, užsukau pasižvalgyti kas naujo šitame serveryje, vis gi jau pakankamai senas kaip ir aš (juokiuosi), o žaisti čia dar neteko. Parašysiu trumpą atsiliepimą apie projektą, kas labiausiai nustebino ir kas šiek tiek krito į akis, žinant tai, iš kur esu atėjęs, nustebino tikrai labai daug kas. Pradedam! Vau. Nustebino, kad viskas labai super padaryta, net darbai be pakvietimo turi kažkokius veiksmus, apart to, kad rinktų checkpointus ir suktų ratus aplinkui miestelius. Žinoma, dar visko neišbandžiau, kadangi projekte praleidau tik 1.30val, bet pirmas įspūdis labai geras ir užkabino!
    1 taškas
  10. Itz a veriii gut raiful, šov us hav ju *chick* *chick* da raiful
    1 taškas
  11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Žemaitis_Žmogus 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki, kaip žinome serveryje turime galima sakyti tris darbus kuriems yra sunku su fondu - medikai, taksi ir pervežėjai. Kad šių firmų ekonomika išgyventu reikia naudotis mano vadinama sistema - nesisuksi negyvensi. Mano manymu reikia visiems šiems darbams ne vien pridėti naujų sistemų, bet ir padaryti jų darbą reikšmingesnį. Pervežėjai negauna daug užsakymų, nes serverio žaidėjų mašinas jokiu būdu neišnykstą, apart jas parduodant serveriui, tokiu būdų mašinos daugiau eina tarp žaidėjų ir yra maž
    1 taškas
  12. Va prašom. Pavaibinsim kartu ant 100% kolonkiu garso
    1 taškas
  13. Blogas_Berniukas

    sveikas esi?

    sveikas esi?
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.