Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2022.09.04 visose vietose

  1. Rokas_Eid

    Peikiu Kle_Bonas

    Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Eid Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Kle_Bonas GSPD. Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Ginklų išnaudojimas ne pagal paskirti, kenkėjiškas elgesys, bereikšmis šaudymas į civili. Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: Čia.
    6 taškai
  2. Jūsų Vardas_Pavardė: Yagami_Light Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Pervežėjų firmos direktorius Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 49 Dienas pavaduotojas ir 33 dienas direktorius. Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Nusprendžiau, kad jau gana. Pervežėjų firmoje išbuvau absoliučiai visa vasarą per tiek laiko susipažinau su linksmais žmonėmis. Bet jau tiesiog pabodo būti pervežėjų norisi kitos veiklos. Noriu padėkoti @Daniel_Howell už suteiktas pavaduotojo pareigas ir savo direktoriaus posto užleidimo. Noriu taip pat padėkoti @Emilisvn_Samp už vis
    6 taškai
  3. Šiu laiku skelbimai atrodo maždaug taip:
    2 taškai
  4. Sveiki visi, šito serverio žaidėjai, Esu Snookez_Samblack. Galiu pasiūlyti savo ,, paslaugas " Į mano paslaugas įeina: Ridos kėlimas, kai yra laisvos minutės. Atsakau už visą padarytą žalą transporto priemonei. Pasirašom ,, sutartį " ir galėsim pradėti darbą. ( turiu vip statusą, tai su fix no problemo ) Nėra nustatytas kainoraštis. Viską galima susiderinti su užsakovais, transporto priemonės, ir kiek ridos reikia pakelti. -EDIT Ačiū už pasitikėjimą manimi savo turto, kuri perduodat man, kad padaryčiau jums paslaugas. Dabar turiu poros
    1 taškas
  5. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nerijus_Vierchas 2. „Premium“ žaidėjo Vardas_Pavardė serveryje : Tautvidas_Krisci 3. Už ką yra peikiamas šis „Premium“ žaidėjas ?: Blogas /ats naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :https://imgur.com/a/uT0LHEB
    1 taškas
  6. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Čia 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: Čia
    1 taškas
  7. „Greenside Eurobasket 2022“, 🇱🇹🇩🇪, 09.04, 15:30 Papildomas spėjimas: Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikęs žaidėjas.
    1 taškas
  8. Saras_Tema

    1 taškas
  9. nu sveikutis, buvai gaves zaibu is Roko (rcon+acc freeze), o po unrcon nusipirkimo acc nesugrazinsi, reikia pildyt anketa cia sekmes tau jei padejau +rep
    1 taškas
  10. Edvinas

    1 taškas
  11. 4 kelinys 💀💀💀💀💀💀
    1 taškas
  12. Sveikas man rodos turiu Prie savo aks.
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.