Bevardisz

Narys

Bevardisz

Narys
 • ID

  12650
 • Turinio skaičius

  45
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

647 profilio peržiūros
 1. Bevardisz

  Gineso Rekordai! Transportas su didele rida!

  Jūsų Vardas_Pavardė: Bevardisz_Raidas Transporto priemonė: Primo (ne viena iš pateiktų, bet kodėl gi ne) Transporto priemonės rida: 1'169 Vaizdinė medžiaga apie transportą:
 2. Bevardisz

  Ruklos Brigada

  Kaimeliai sudrebinti šios naujos grupuotės pasirodymu. Sėkmės išlaikant oficialumą!
 3.  

  If VFX is my calling, then i should hung up :/
  #demesiostoka
   
 4. 6aa7d419fde831ea69d05af9d047a07b867.png#BennettisMldc

  1. Rodyti senesnius komentarus  5 daugiau
  2. Bevardisz

   Bevardisz

   ten buva biski ziedai parieja, tai medaus uzpylem, ale užsilenkė variklis tai imetem dyzeli, bet pinigu nebuvo ant 1.9tdi tai liko 1.9 dyzelis be turbo tai traukos nera, i ryja kai girta bile vazuoja

    

  3. Bevardisz

   Bevardisz

   Bet tas jausmas kai man, mirtingajam, buvo suteikta garbė su Mantu prapūst su savo bulka :D

    

  4. Amateur_Desperado

   Amateur_Desperado

   jeigu GT neuždėjo reiškias nieko gero, o vat Tėvukas tai jei prisijungdavo palošt, tai smagiai būdavo :)

 5. Už. Manau galima apsigauti kiekvienam. Kai kurie žaidėjai gali būti visai nežaidę Role_Play serveriuose, Ir nick'o taisyklės gali būti svetimos.
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Bevardisz_Raidas• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Dimitri_Loyal• Už ką buvote užblokuotas ?: Kenkėjiškas elgesys. Jie teigia, kad juos blogai surakinau, jie buvo zonoje, nors jie iš kaimelių ten nubėgo pasislėpti, stovėjo zonos raudono stačiakampio kraštelyje ir į mane šaudė. turiu įrodymus, filmuota vaizdo medžiagą.• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :https://imgur.com/a/HCFm1DH• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :https://imgur.com/a/HCFm1DH
 7. Bevardisz

  Parduodu Sultanėlį

  Sultan 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Bevardisz_Raidas2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: krč ledas yra. Jeigu rimtai, turime didžiąją dalį X-flow, neturime šonų, ir turime Alien duslikus. 1'300 km ridos, NEDAUŽTA, Mašina iš senų laikų, tad nerašo uždėtų /tdezių. Reta 175 spalva RAUDONA3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/pJWqoOJ4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 500k Derinama5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Bagažinė praktiškai tusčia Transportą apžiūrėti galite Skelbimų kontoroje, parduodamų tr. priemonių saraše
 8. Bevardisz

  Geriausio meme konkursas

  ♦ Vardas_Pavardė žaidime: Bevardisz_Raidas ♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme:
 9. Bevardisz

  Lenktynių event'as ! 2019

  • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Bevardisz_Raidas • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: taip
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Bevardisz_Raidas2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Spalvos: 211(Reta violetinė) ir 185 (nereta). Ridos:933km. NEDAUŽTA. Yra hydraulika, 10x nitro. Didžiausias minusas- labai žaidėjų nemėgstami Grove ratai. Bagažinė tusčia.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/kbeoG9Q4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Norėčiau parduoti daugiausiai pasiūliusiam. Būtų gerai gauti ~400k5. Papildoma informacija: Ją įvertinti žaidime galite Taxi bazės kampe, puikiai matosi nuo kelio (Beabejo kuomet aš prisijungęs).
 11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Bevardisz_Raidas • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Deivis_Rides • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Jis jau nebepirmą kartą teistas už čytinimą. Ši kartą mačiau jį skraidantį • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/n9u8E
 12. Bevardisz

  Lietuviškos raidės

  Žaidime man neveikia lietuviškos raidės. Vietoj jų rodo kažkokius simbolius. Labai trugdo. Kaip pataisyti, nes žinau kitiems problemos nėra.
 13. Bevardisz

  Emigruoju Bevardisz_Raidas

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Bevardisz_Raidas Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2017-09-24 ryte, susitvarkiau TS, ir prisijungiau pažaisti. Patiko, nusprendžiau emigruoti Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : ~2 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Smoked_Weed ir Lauris_Varskyte pasiūlė, jie seniai lošia Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Palikau serverį SunSIde.lt. darbai su pakvietimu labai daug reikalauja, grasu terliotis, prasta administracija ir t.t. .Greenside labai populiarus, pažangus serveris . Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Jų nevygdžiau nes esu žaidęs panašių serverių ir tikėjausi kad mokėsiu... Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Daug nedirbau, tik gaisrininkus ir picerininkus. darbai gana nuobodūs, tačiau pradžia yra pradžia Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Smoked_Weed padėjo Vargu ar būčiau radęs Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Dažnai, niekaip neatsimenu žemėlapio... Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Tik muštas, pabėgau porą sykių. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Dviračių užtenka, mašinų galėtų būt daugiau. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Kolkas ne. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, atsakė greitai Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas tvarkoj, kadangi draugai padėjo. Kogero motociklo nebūčiau užsiregistravęs pats. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Reikėtų daugiau informacijos forume.
 14. Bevardisz

  Emigruoju Bevardis_Raidas

  Kadangi ano pirmas acc emigruoti nepavyko bandau vel. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mano nick'as Bevardis_Raidas Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Žaidžiu serveryje nuo 2016-12-30 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : SA:MP serveriuose žaidžiu nuo seniai, bet retai, tik dabar užsikabliavau žaisti. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Sužinojau apie šį serverį iš draugų: Deividas_Versis ir Lauris_Varske (jų nick'ai netikslūs) ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Apmokymų misijas esu įvygdęs ir jas supratau, buvo aišku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Kolkas tekę dirbti tik medkirčiu bei ugniagesiu. Apie juos komentuoti neturiu ko, gaunu mašiną ir gerai Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Elektronikos parduotuvę rasti buvo labai sunku, bet paskui draugas nuvežė. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ /GPS naudoju l. dažnai, kadangi map'o dar neatsimenu. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Kolkas nušautas kito žaidėju neesu,niekas be priežasties manes nesumušė. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Transporto galėtų būti netoli ligoninės, ir šiaip miesteliuose daugiau. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Kolkas /padmins komandos neteko naudoti. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : /Kviesti komandą kartais naudoju. Žaidėjų reakcija tikrai gera. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Informacija dažniausiai aiški, bet nevisada, deja, pavyzdžio neturiu. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Serveris tikrai geras, tikrai nemažai padirbėta, bet kaip jau minėjau, galėtų daugiau nuomuojamų mašinų būt pamėtyta po kaimus. Ir kad žaidėjai tavo mašinos negalėtų taip greitai sunaikinti. Tikiuosi to užteks Emigracijai!