IgorVernik

Narys

IgorVernik

Narys
 • ID

  12969
 • Turinio skaičius

  94
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

2.168 profilio peržiūros
 1. IgorVernik

  Pagalbos dėl samp krovimo.

  Seni kox sampas pirk roxa ir vazhojem i trasa.
 2. IgorVernik

  [0.1.8.6] Del šalmo pirkimo.

  Komentarai nenaudingi aš prieš, kad jūs gyvenat sakot nenaudingas, bet nesakot kodėl. Jeigu bandot apsimest protingais pateikite argumentu. O aš už šią įdėja nors čia ir smulkmena.
 3. Su tuo mašinu tobulinimu nieko gero neišeis, nes tarkim su sobu tu mašina pagreitines 105procentais pastebi kaip keičiasi vairavimas žymiai pasikeistu vairavimo fizikos ir šudas butu.
 4. IgorVernik

  2018.02.01 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.8.6)

  Nu stirpiai jūs čia pavarėt.
 5. IgorVernik

  [0.1.8.7] Įdomesni, naujesni eventai.

  Realiai tos bado žaidynės grp serve nekas, admin'ai kiekvieno žaidėjo nestebės, o čyteriu bus dafiga so kžn realiai už kitas idėjas.
 6. IgorVernik

  [1.8.2] Bankinės palūkanos

  Iš esmės suprantu, kad daug, kas rašo "Lengvi pinigai" mhm, o gyvenime tipo nėra investiciju? Manau šita dalyka galima būtu padaryti šiek tiek kitaip tarkim įmeti į banką 500.000eu ir tu negali išsiimti jų 1mėn, nes tai investicija. Ir tarkim po mėnesio tau išmoka 600.000eu (procentai gali būt kiti čia tik pvz) o jeigu tau reikia skubiai pinigų tu tiesiog gali išiimti tą suma tarkim 500.000eu 50procentu nu tipo 250.000eu.
 7. IgorVernik

  [1.8.2] Pasiūlymai serveriui: Sistemos ir darbai.

  Dėl gaujų sistemos sutinku, na suprantu, kad į darbus nėra lengva patekti kaip kituose serveriuose, bet įmanoma, jei nesugebi patekti eik dirbt į mini darbus, dabar yra 5 darbai su pakvietimu, atrodo mažai, bet yra +, nes nepriima visokių moliu į darbą (aišku būna išimčių).
 8. IgorVernik

  Narkotikų ir įvairių ginklų giveaway!

  94 Kendrick Clark
 9. Lyties keitimas? Tu ligonis ar kas tau yra nu gryna nesąmonė nenusišknekėk, kokia lyti pasirenki prisiregistruodamas tokia ir turi, kažkokį tu čia šuda mali realiai. Na kitos idėjos iš dalies ir geros sakyčiau už (žinoma ne su lyties keitimu).
 10. IgorVernik

  Atnaujinta forumo versija (IPS 4.2),

  Mhm freeposteri pasakyk kuom šitas atnaujinimas naudingas? Realiai aš manau, kad jis visiškai bereikšmis ir forumai pradėjo kopijuoti facebook platforma. (Na žinoma yra pliusas tame visgi dar stengiamasi kažką daryti)
 11. IgorVernik

  Dėl nekilnojamo turto (verslai ir namai),

  Nedurniuokit, o jeigu man kompas sugedo arba mokslai spaudžia negaliu praleisti daug laiko serve, aš kaip ir turiu savo gyvenima, kartais tiesiog negaliu praleisti tiek laiko serveryje ar netgi nenoriu, nes neįdomu. O gal aš noriu padaryti pertrauka samp'u? Pagal savininkus galiu pasakyti, kad jie realiai iš žaidėju nori atimti tikra gyvenima ir pririšti prie samp'o.
 12. IgorVernik

  Parduodu namą.

  Parduota.
 13. IgorVernik

  Parduodu namą.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kendrick Clark 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): pc, su garažu ir batareika. 3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): Manau vidaus nereikia tuščia vistiek, kas turi šaibu galės serve pažiūrėt. 4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: 500k atvarot, nuperkat jokių derybu. 5. Papildoma informacija: Pigiai karoče atiduodu.
 14. IgorVernik

  Laikraštis " GSnaujienos" Nr.2

  Viskas atrodo gan neblogai, bet perdėjai biški su tom kainom 15m, 5m užteke butu 1.5m ir 500k arba realias greenside kainas.
 15. IgorVernik

  Cbug

  Oh man sunkiau su dgl tu čia tipo pro dm'eris atėjas sakai, kaip visiem būtu geriau?