Jump to content

IgorVernik

Neaktyvus

 • 94

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie IgorVernik

 • Gimtadienis 2002.04.09

Paskutiniai profilio lankytojai

2.519 profilio peržiūros
 1. Seni kox sampas pirk roxa ir vazhojem i trasa.
 2. Komentarai nenaudingi aš prieš, kad jūs gyvenat sakot nenaudingas, bet nesakot kodėl. Jeigu bandot apsimest protingais pateikite argumentu. O aš už šią įdėja nors čia ir smulkmena.
 3. Su tuo mašinu tobulinimu nieko gero neišeis, nes tarkim su sobu tu mašina pagreitines 105procentais pastebi kaip keičiasi vairavimas žymiai pasikeistu vairavimo fizikos ir šudas butu.
 4. Kaip čia patikrint ar acc rcone?

  1. Rokas

   Rokas

   Elementaru. Bandai prisijungti į serverį su bet kokiu vartotoju. Jeigu apie RCON nieko nerašo, vadinasi RCON neturi.

  2. Cause

   Cause

   Tiesiog pats turi žinoti ar buvai baudžiamas rcon ar nebuvai.

  3. IgorVernik

   IgorVernik

   Nu pass ngl susigrąžint rašo neatitinka email'as nors specialiai kuriau email'a šiam acc.

 5. Realiai tos bado žaidynės grp serve nekas, admin'ai kiekvieno žaidėjo nestebės, o čyteriu bus dafiga so kžn realiai už kitas idėjas.
 6. Iš kokių site siunčiat muzika iš yt?

  1. Jonas_Slash

   Jonas_Slash

   Į google , youtube mp3 download , ir pirmas jeigu neklystu , patogiai ir greitai.

    

  2. S'S
  3. Marko_Escobar

   Marko_Escobar

   Abelsoft kūrėjų programa: Youtube Song Downloader.

   Ir muziką, ir klipus, kaip nori. Viskas patogiai, daug metų naudoju.

 7. Iš esmės suprantu, kad daug, kas rašo "Lengvi pinigai" mhm, o gyvenime tipo nėra investiciju? Manau šita dalyka galima būtu padaryti šiek tiek kitaip tarkim įmeti į banką 500.000eu ir tu negali išsiimti jų 1mėn, nes tai investicija. Ir tarkim po mėnesio tau išmoka 600.000eu (procentai gali būt kiti čia tik pvz) o jeigu tau reikia skubiai pinigų tu tiesiog gali išiimti tą suma tarkim 500.000eu 50procentu nu tipo 250.000eu.
 8. Dėl gaujų sistemos sutinku, na suprantu, kad į darbus nėra lengva patekti kaip kituose serveriuose, bet įmanoma, jei nesugebi patekti eik dirbt į mini darbus, dabar yra 5 darbai su pakvietimu, atrodo mažai, bet yra +, nes nepriima visokių moliu į darbą (aišku būna išimčių).
 9. Lyties keitimas? Tu ligonis ar kas tau yra nu gryna nesąmonė nenusišknekėk, kokia lyti pasirenki prisiregistruodamas tokia ir turi, kažkokį tu čia šuda mali realiai. Na kitos idėjos iš dalies ir geros sakyčiau už (žinoma ne su lyties keitimu).
 10. Karoče kai neturi ką parašyt geriau nieko nerašyt #rks http://imgur.com/a/lURFB

  1. Gytis_Putrius

   Gytis_Putrius

   Suknisti padlaižiai ir šūdukai čiulpiantys dėėl postų skaičiaus.

 11. Mhm freeposteri pasakyk kuom šitas atnaujinimas naudingas? Realiai aš manau, kad jis visiškai bereikšmis ir forumai pradėjo kopijuoti facebook platforma. (Na žinoma yra pliusas tame visgi dar stengiamasi kažką daryti)
 12. Nedurniuokit, o jeigu man kompas sugedo arba mokslai spaudžia negaliu praleisti daug laiko serve, aš kaip ir turiu savo gyvenima, kartais tiesiog negaliu praleisti tiek laiko serveryje ar netgi nenoriu, nes neįdomu. O gal aš noriu padaryti pertrauka samp'u? Pagal savininkus galiu pasakyti, kad jie realiai iš žaidėju nori atimti tikra gyvenima ir pririšti prie samp'o.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...