gandriukai

Narys

gandriukai

Narys
 • ID

  243
 • Turinio skaičius

  32
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Būsenų atnaujinimų atsakymai parašė gandriukai

 1. Kiti projektai dar neišmoko kreipti dėmesio į tokias problemas, 2018-ieji metai, nekompetetinga būtų ir toliau į tai nekreipti dėmesio.
  Paskaitom, labai aktualu.

  1. gandriukai

   gandriukai

   Senai nežaidžiu, ir ko gero rimtai nebežaisiu, bet tik toks mano pastebėjimas, kad žaidimas tampa nebe enjoyable (atleiskit, nu bet tikrai lietuviško atitikmens neradau) kai yra prievolė/pareiga jį žaisti. 

   Suprantu, kad tai galioja tik konkrečiam žaidėjų segmentui, bet tai nekeičia esmės.

  2. (See 31 other replies to this status update)

 2. Pirmas, labai smulkus darbas, padarytas su nauju Macbooku, kurį laimėjau Adobe dizaino konkurse. Beje ir pirmas darbas, kuris bent kažkiek yra susijęs su mano studijimos.

  anim-hablab.gif

  1. gandriukai

   gandriukai

   Nežinau, koks yra tas „geras šaibų ėjimas“, bet, kaip be ilgametės profesinės patirties, tai esu gana patenkintas savo valandiniu :) Tik didžiausia bėda, kad dabar turiu tokį darbą, kuriame galiu dirbti tiek kiek turiu laisvo laiko ir noriu, bet kai didelės prievolės dirbti nėra, tai tos motyvacijos kažkaip ne per daugiausiai darbui lieka. O ir šiaip didžiausias noras paima kurti tik kai pačiam „šauna“ idėja ką nors įdomaus, nepriklausomo nuo kliento, sukurti.

   O didelių kompiuterio resursų jau senai nebereikia norint dirbti su dizainu. Pavyzdžiui, 'Figma' programai užteks tik naršyklės ir interneto. O Adobe XD su failais begalo greitai ir lengvai tvarkosi, nes visgi, viskas vektoriai, o ne bitmapai, kaip įprasta matyti Photoshope.

  2. (See 5 other replies to this status update)

 3. Pirmas, labai smulkus darbas, padarytas su nauju Macbooku, kurį laimėjau Adobe dizaino konkurse. Beje ir pirmas darbas, kuris bent kažkiek yra susijęs su mano studijimos.

  anim-hablab.gif

  1. gandriukai

   gandriukai

   Nelabai įsivaizduoju apie kokius tikslus mes kalbėjom :D 

   Ačiū!

  2. (See 5 other replies to this status update)

 4. Pašaunu naują dizainą, take a look 

   

  1. gandriukai

   gandriukai

   html atvaizduoja tik puslapio hierarchiją ir turinį, t. y. tik tekstą, nuorodas ir nuotraukas. Tai, su puslapio dizainu html beveik neturi nieko bendro.

   Galiu ir klysti dėl pačio principo, bet žinau, kad dizaino sukūrimas ir programavimas yra visiškai skirtingi dalykai. Aš piešiu dizainus, developeris koduoja jį.

   Bet kokiu atveju, mano nuomone, yra lengviau sukurti naują dizainą nei redeguoti jau esamus.

  2. (See 1 other reply to this status update)

 5. dlk kaip darau atsispaudimus dešine ausį pradeda skaudėt

  1. gandriukai

   gandriukai

   Patarimų dėl sveikatos tikrai nereiktų klausti žmonių forumuose, ypač tokiuose, kur, kaip matai, žmonės sąmoningumu nelabai pasižymi. Net su bet kokiu klausimu galima pasiskambinti med. įstaigai ir sužinoti priežastį bei sprendimą.

  2. (See 5 other replies to this status update)

 6. naujas UI dizainas @ dribbble/daumantas

  driblas-cofe.gif

  1. gandriukai

   gandriukai

   Didžiausią laiko tarpą praleidžiu kurdamas idėją, t. y. „wireframe“ kūrimas, minčių žemėlapių apie tai, kas turėtų būti atvaizduota, braižymas, loginės struktūros dėliojimas. Kiek laiko patį dizainą piešiau nefiksavau, nes sugalvojau iš Photoshop programos peršokti ant Adobe XD, kas lėmė tai, kad gavau viską perpiešti išnaujo. Bijau sumeluoti, bet manau dviejų valandų šiems dviems langams sukurti užteko.

  2. (See 2 other replies to this status update)

 7. Pasakysiu, langai yra hujnia

  (Hujnia, nera keiksmazodis, jis yra zodzio "blogai" sinonimas, tad nedekit isp,kaip keiksm, aciu, lol)

  1. gandriukai

   gandriukai

   16 minutes prieš, Enrique_Quintero rašė:

   pamiegi iki 4 pam, atbūni 2, tada nueini namo pavalgyt ir į 7 žygiuoji pasportuot išsišiepęs. #antradienioįpatumai #langaiyracool

   *ypatumai

  2. (See 6 other replies to this status update)

 8. Hi, ta proga, kad buvau pakviestas į dribbble dizainerių „social networką“ dalinuosi pirmuoju savo darbu – „shotu“. drbl.in/3768351

  Ar šį kartą surasit, kur pasislėpusi širdelė?

  mrd6d4t.png

 9. Hi, radau svetainę dupedornot.com, kurioje galima įvykdžius keletą veiksmų (dažniausiai įstoti į vieną ar dvi steam grupes) gauti kokio nors Steam žaidimo raktą. Šiaip pats puslapis priminė tuos puslapius kur „įvykdyk du punktus ir laimėk iPhone“, bet pats pabandžiau, viskas kaip ir legit, raktą savo gavau. Be abejo, GTA žaidimo negausit, bet jei kas esat linkę išbandyti įvairius žaidimus, tai tikrai puiki proga. Prisijungimas per steam, kažkaip įtartinai viskas paprastai ir gerai.

  O šiaip indiegala.com dažnai taip pat rengia masinius giveaway (dešinėj navigacijoj susiraskit „giveaway“), per kuriuos dalina taip pat steam raktus. Dažniausiai užtenka būti palaikinus jų facebook puslapį. Šiuo metu atidavinėja Rage parking simuliatorių.

  btw tiesiog dalinuosi informacija, jokių referalų ar paslėptų kėslų nėra ☺ enjoy

  1. gandriukai

   gandriukai

   gaila, bet jau į mokyklą nebeteks sugrįžti ☻

  2. (See 1 other reply to this status update)

 10. Žinot gal kaip normalų šriftą atstatyti vėl reikia, nes dabar va https://prnt.sc/flo79d kaip mot kažkoks *cenzūra*'s ne šriftas pasidarė iš niekur nieko, o kituose temose net įskaityti nieko neina.

  1. gandriukai

   gandriukai

   iš kompiuterio (fonts kataloge, tiesiog paieškoj ieškok) ištrink visus raleway šrfitus, gali dar ir cache pravalyti naršyklės.

  2. (See 2 other replies to this status update)

 11. atlieku grafikos darbus firmoms, gaujoms ar kt. sudetingesnius darbus uz serverio valiuta, susiekit az arba sms :)

  1. gandriukai

   gandriukai

   man galima parašą su mašinom, rėmeliais ir efektais kokiais gerais pagal save paderink

  2. (See 1 other reply to this status update)

 12. Sveiki,

  būtų malonu išgirsti, ką manote apie naująjį mano dizainą: 

   

 13. Pize achuenas dizainas, pasistengei Daumantuk. Beje swx

   

 14. Ką gi, prisėdau gerai valandai chėbra paskyriau laiko jums ir padariau gfx darbeliu, būtų malonu jog nueitumėt įvertintumėt, priemu visokia kritika  - AČIŪ TIEMS KURIE KRITIKUOJAT. :) http://greenside.lt/forumas/index.php?/topic/41603-fy-avatarųparašu-galerija-atnaujinta-0207-40-avatarų-ir-20-nauju-parašų/&page=3

   

  1. gandriukai

   gandriukai

   kurioje vietoje čia „gfx darbeliai“?

 15. Panieką bei pastebėjimus apie dizainą iš vizualinės pusės siųskit čia. :)

   

  1. gandriukai

   gandriukai

   O man smagu pasijuokt, kai rašo, kad baltas forumas gadina akis :D

  2. (See 3 other replies to this status update)

 16. Krč, nupirkit csgo raktų, suveiksiu kokį gfx :D