Galaxy

Narys

Galaxy

Narys
 • ID

  4529
 • Turinio skaičius

  72
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Galaxy paskutinį kartą laimėjo Gegužė 18 2018

Galaxy turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

1.415 profilio peržiūros
 1. Galaxy

  [0.1.8.7] grąžinam cbug'ą?

  Pritariu Olandui. Ankščiau nemokėdavau cbugint, ir iš dalies džiaugiausi, kad išėmė, daugiau šansų pasišaudyt nemokantiems cbugo. Bet dabar, kai jau atbuvęs gaujose normalų laiką, pamačiau, kad nėra labai didelio įdomumo paprastai nusitaikius vaikščiot ir šaudyt. Cbugą visad gali išmokt, net ir tie, kurie net nežino kas tai yra. Apie first personą negaliu pakomentuot, ar jis labai reikalingas, nes pats nenaudojau. Bet dabar apie fps unlocką. Tai čia tipo išėmė, nes visų pc labai lievi, o keli turintys geresnius įgauna labai didelį pranašumą? Baikit juokus. Pačiam smagiau šaudosi, kai yra fps daugiau. Dabar tarkim nueini į "normalią šaudyklą" pasišaudyt, turi įsikelt fps ulocką, kad geriau būtų. Eini atgal į GS, turi ištrint. Ir taip į dieną po kelis kartus. Pamiršti ištrint - banas. Dėl cbugerių suėjimų į vieną gaują irgi nesąmonė. Jei ir gražintu, nemanau, kad visi sueitų į vieną gaują ir sėdėtų, koks tikslas būtų gražinimo? Norėtų žmonės pasidžiaugt, tai, kad ir draugai sukurtų dvi atskiras gaujas, kad tik to veiksmo būtų. Dėl ginklų neapsimoka vienoj gaujoj sėdėt, nes ir taip visi čia tais ginklais aptekę, dykai dalina. Jei norit jau tokios lygybės, tai vieną priešais kitą pastatykit, ir tegul šaudosi, be jokių veiksmų, kas pirmas nušaus - tam pasiseks, ir bus geriausias šaulys :')
 2. Galaxy

  Ieškau trassa,cs

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? – Aurimas_GalaxyKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin'ai, HUD, kita) – cleo, trassa.cs Komentaras apie modifikaciją (kuo išsamiau) – Norėčiau, kad labai ryškus nebūtų, nes trukdo šaudyt. Pats turiu, bet kažkoks lempinis, ir kartais veikia, kartais miega. Vaizdo medžiaga (Foto/Video) (nebūtina) – https://imgur.com/a/HchVzEu kažką panašaus į šitą.
 3. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Aurimas_Galaxy– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Tiesiog padaryt, kad eitų išjungti gaujos raciją. Darbo racijai ne tiek aktualu manau, bet vistiek galima prie to pačio padaryt.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Kai vyksta sandėlių valymai, o tu nedalyvauti, eina dabai didelis spamas, tad jei parašo kažkas kažką, nieko neįmanoma perskaityt, nei pamatyt.– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): Nežinau ar čia kažkas nesuprato, bet vistiek įmetu pažiūrėt, koks laiko skirtumas ir spamas.
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Galaxy • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Jarek_Gold • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: blogas /azg • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : http://www.part.lt/perziura/b1e19607308281f3393e178eb3d184d9708.png
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Galaxy• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Rimtas_Domisssss• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Serverio daiktų pardavinėjimai.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://www.part.lt/perziura/5d6af2753d76ad71212d81053a44141c709.png
 6. Galaxy

  [0.1.8.7] Pasiūlymai serveriui

  Prirašei daug įvairių įdėjų, bet, kad daug teksto, nereiškia, kad viskas sąmonė. Dabar taip, apie energiją, troškulį ir maistą vienu metu: kam to reikia? Serveryje jau yra įdėtas maistas, o ir tas kartais sukelia problemų, kai esi toli, ir nėra kur nusipirkt. Čia spėsi vieną "bar" užpildyt, jau reikia bėgt kito pildyt, kad nemirinėtum. Elektriko darbas atrodo visai originali įdėja, tik keista, kad pasiūlei transportą Pony, kuris yra gaujos transportas. Mašinų vagystės man taip pat nepatiko. Kodėl? 1. Vagys pavogtų ir sprogdintų mašinas, o jei tai saloninė mašina, taisymas pigiai nekainuos. 2. Taipogi, jei saloninė mašina, su reta spalva, daug ridos ir etc. (labai brangi), o vagis taip paima, ir lyg niekur nieko ją pasisavina, tu netenki didelio turto, kurį galbūt ilgai branginai. 3. Nelegalių prekių laikymas bagažinėse irgi daug maž atkrenta, kas išties yra labai patogu, nes jei ir nepavogia vagis mašinos, policija vistiek visą gėrį atima. Dėl lėktuvų pats neesu įsitikinęs, ar įdėja gera, ar bloga. Visai nieko būtų lėktuvų pasiskraidymas, ir matant kainas, nekiekvienas galėtų tuo pasilinksmint. Tačiau, įdėja ir neapgalvota. Kaip papildyti elektrą lėktuvui? Ką daryt jei sprogsta? Ką daryt, jei įkrenta į vandenį, ir kiti tokie elementarūs klausimai. Aikštelėms pritariu 100%, nes kartais ir pačiam mechanikui sunku suprast, ar mašina palikta tyčia, ar žvejotojas yra. After all ką noriu pasakyt, tai neverskim SAMP'o tikru gyvenimu. Žaidimas ir yra tam, kad būtų smagu praleisti laiką, o ne "gyventi antrą gyvenimą".
 7. ŠABLONAS NORINT DALYVAUTI KONKURE 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Aurimas'Galaxy 2. Konkursinis video : 3. Slaptas žodis : Malalietka
 8. Galaxy

  [0.1.8.7] DM arena.

  tu mažiau miegok. tokią įdėją jau esu girdėjęs ne kartą ir ne du. be to, atnaujinime apie tai buvo užsiminta.
 9. Galaxy

  Salier's Mafia

  gl bois, reik tikėtis, kad greit neužsidarysit, ir bus trijų gaujų veiksmas ^^
 10. Galaxy

  Perku 100m2 2lvl verslą.

  Verslą nusipirkau, galit rakint temą.
 11. Galaxy

  Perku 100m2 2lvl verslą.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Aurimas_Galaxy2. Perkamų patalpų dydis: 100m23. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Lygis 2, o šaka nesvarbi.4. Siūloma kaina: ~1mil.
 12. Galaxy

  Kimba_Marčius banned Eima_Ofiside

  kas įrodo, kad mano vieno kulkos kimba? šis dmg informeris kartais rodo ir ne tavo padaryta dmg jei taikinukas laikos ant zmogaus. Name'Tagu neturim čiūvas tai negalim matyt kas plaka iš tokio atstumo.
 13. Galaxy

  Kimba_Marčius banned Eima_Ofiside

  Pala pala, tai kad ne vienas aš į tave šaudau. O dėl atstumo, tai jūs galit pataikyt o mes jau per dideli "botai" ir mūsų kulkos nedaskrenda tiek. turbūt kiekvienam sandelį skiriasi deaglo kulku skridimo atstumas.
 14. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Eima_Ofiside• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Kimba_Marcius• Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : http://www.part.lt/perziura/b60beb2a152bba11a5ad9a12bfe6c8a387.png • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://www.part.lt/perziura/d332ae423f0b12599df101e4632dbd75250.png