Jump to content

Galaxy

Neaktyvus

 • 72

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

Galaxy paskutinį kartą laimėjo Gegužė 18 2018

Galaxy turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

2.096 profilio peržiūros
 1. vėl kažkas čia krepšinį lošia?

  1. Mantas

   Mantas

   Visai logiškas rezultatas ir krepšiniui.

 2. gerai, kad su savo čytais bent kažką nušaudavau

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 komentarai
  2. Dany Winston

   Dany Winston

   cyteris taip ir maneu

  3. EwN

   EwN

   kažkoki trumpalaiki aima buvai pajunges.

  4. Nico_Moretti

   Nico_Moretti

   Nelegalus ped'as tavo

 3. pats rašiau apie pamiršą fps unlocką, pats ir prisigavau. kitiems gaujiniams pasakau, kad nenaudojau to zonų metu, visad filmuodavau, kaip patys žinot. kas norės sužinot visą istoriją - pm visad atviras. gl everione.

  1. Andrius_Goo

   Andrius_Goo

   kada saslu pakept

  2. Galaxy

   Galaxy

   dabar jau kožną dieną 

  3. Callidi

   Callidi

   vistiek nepakepsit kaip Olačka

 4. "Kokie accountai priklauso tam žmogui?" "Jokie nepriklauso, ip changeris" Maždaug jei žmogus turi vieną accountą ir su juom žaidžia, tai jis skaitosi ip changeris nes jis neturi kitų accountų? :D

 5. Pritariu Olandui. Ankščiau nemokėdavau cbugint, ir iš dalies džiaugiausi, kad išėmė, daugiau šansų pasišaudyt nemokantiems cbugo. Bet dabar, kai jau atbuvęs gaujose normalų laiką, pamačiau, kad nėra labai didelio įdomumo paprastai nusitaikius vaikščiot ir šaudyt. Cbugą visad gali išmokt, net ir tie, kurie net nežino kas tai yra. Apie first personą negaliu pakomentuot, ar jis labai reikalingas, nes pats nenaudojau. Bet dabar apie fps unlocką. Tai čia tipo išėmė, nes visų pc labai lievi, o keli turintys geresnius įgauna labai didelį pranašumą? Baikit juokus. Pačiam smagiau šaudosi, kai yra fps daugiau. Dabar tarkim nueini į "normalią šaudyklą" pasišaudyt, turi įsikelt fps ulocką, kad geriau būtų. Eini atgal į GS, turi ištrint. Ir taip į dieną po kelis kartus. Pamiršti ištrint - banas. Dėl cbugerių suėjimų į vieną gaują irgi nesąmonė. Jei ir gražintu, nemanau, kad visi sueitų į vieną gaują ir sėdėtų, koks tikslas būtų gražinimo? Norėtų žmonės pasidžiaugt, tai, kad ir draugai sukurtų dvi atskiras gaujas, kad tik to veiksmo būtų. Dėl ginklų neapsimoka vienoj gaujoj sėdėt, nes ir taip visi čia tais ginklais aptekę, dykai dalina. Jei norit jau tokios lygybės, tai vieną priešais kitą pastatykit, ir tegul šaudosi, be jokių veiksmų, kas pirmas nušaus - tam pasiseks, ir bus geriausias šaulys :')
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? – Aurimas_GalaxyKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin'ai, HUD, kita) – cleo, trassa.cs Komentaras apie modifikaciją (kuo išsamiau) – Norėčiau, kad labai ryškus nebūtų, nes trukdo šaudyt. Pats turiu, bet kažkoks lempinis, ir kartais veikia, kartais miega. Vaizdo medžiaga (Foto/Video) (nebūtina) – https://imgur.com/a/HchVzEu kažką panašaus į šitą.
 7. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Aurimas_Galaxy– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Tiesiog padaryt, kad eitų išjungti gaujos raciją. Darbo racijai ne tiek aktualu manau, bet vistiek galima prie to pačio padaryt.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Kai vyksta sandėlių valymai, o tu nedalyvauti, eina dabai didelis spamas, tad jei parašo kažkas kažką, nieko neįmanoma perskaityt, nei pamatyt.– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): Nežinau ar čia kažkas nesuprato, bet vistiek įmetu pažiūrėt, koks laiko skirtumas ir spamas.
 8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Galaxy • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Jarek_Gold • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: blogas /azg • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : http://www.part.lt/perziura/b1e19607308281f3393e178eb3d184d9708.png
 9.  

  ačiū hezbolitaham už veiksmą. Kenši, kitą kart pasiseks ^^

 10. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Galaxy• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Rimtas_Domisssss• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Serverio daiktų pardavinėjimai.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://www.part.lt/perziura/5d6af2753d76ad71212d81053a44141c709.png
 11. Neteisiu, beeet..

  3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: Nepilnai du mėnesius

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 komentarai
  2. Kenshin_Yona
  3. Galaxy

   Galaxy

   @Lauris"Drift kažkas blogai? čia nebuvo kažkoks prikolas, tai net neaišku, ar tau kažkas neaišku, ar čia tavo blogas sarkazmas. Jei kažko nesupratai, parašyk į pm, viską paaiškinsiu detaliai :)

  4. Lauris"Drift

   Lauris"Drift

   realei net neįdomu

 12. Prirašei daug įvairių įdėjų, bet, kad daug teksto, nereiškia, kad viskas sąmonė. Dabar taip, apie energiją, troškulį ir maistą vienu metu: kam to reikia? Serveryje jau yra įdėtas maistas, o ir tas kartais sukelia problemų, kai esi toli, ir nėra kur nusipirkt. Čia spėsi vieną "bar" užpildyt, jau reikia bėgt kito pildyt, kad nemirinėtum. Elektriko darbas atrodo visai originali įdėja, tik keista, kad pasiūlei transportą Pony, kuris yra gaujos transportas. Mašinų vagystės man taip pat nepatiko. Kodėl? 1. Vagys pavogtų ir sprogdintų mašinas, o jei tai saloninė mašina, taisymas pigiai nekainuos. 2. Taipogi, jei saloninė mašina, su reta spalva, daug ridos ir etc. (labai brangi), o vagis taip paima, ir lyg niekur nieko ją pasisavina, tu netenki didelio turto, kurį galbūt ilgai branginai. 3. Nelegalių prekių laikymas bagažinėse irgi daug maž atkrenta, kas išties yra labai patogu, nes jei ir nepavogia vagis mašinos, policija vistiek visą gėrį atima. Dėl lėktuvų pats neesu įsitikinęs, ar įdėja gera, ar bloga. Visai nieko būtų lėktuvų pasiskraidymas, ir matant kainas, nekiekvienas galėtų tuo pasilinksmint. Tačiau, įdėja ir neapgalvota. Kaip papildyti elektrą lėktuvui? Ką daryt jei sprogsta? Ką daryt, jei įkrenta į vandenį, ir kiti tokie elementarūs klausimai. Aikštelėms pritariu 100%, nes kartais ir pačiam mechanikui sunku suprast, ar mašina palikta tyčia, ar žvejotojas yra. After all ką noriu pasakyt, tai neverskim SAMP'o tikru gyvenimu. Žaidimas ir yra tam, kad būtų smagu praleisti laiką, o ne "gyventi antrą gyvenimą".
 13. savage squad

  1. Ganja_Wayne

   Ganja_Wayne

   norejau kaip tik pasidalint situo :D

  2. Galaxy

   Galaxy

   heh, mano juodčkis -_-

  3. Domas_Exus
 14. ŠABLONAS NORINT DALYVAUTI KONKURE 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Aurimas'Galaxy 2. Konkursinis video : 3. Slaptas žodis : Malalietka

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...