Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Mafijos Senelis

Pagalbininkas

 • 5.240

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 35

  Laimėta dienų

Visi Mafijos Senelis pranešimai

 1. Užblokavimo apeliacija tvarkinga. Žaidėjas dėl patikrinimo nesusisiekė. Tema rakinama.
 2. Užtildymo apeliacija tvarkinga. Administratorius Luna_Baryga nubaustas įspėjimu dėl nekultūringo elgesio. Tema rakinama.
 3. Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi, @Gruzinas_Sampo, jeigu nenorite prarasti kanalo, galite pratęsti jo galiojimo laiką pervesdami 20'000€ į Mafijos_Tevas banko sąskaitą. Pavedimo nuotrauką turite įkelti šioje temoje, po mano pranešimu. Tai reikia padaryti iki 2020/07/13.
 4. Gauja tapo oficiali. Lyderis privalo susisiekti su manimi.
 5. Užtildymo apeliacija netvarkinga. Užtildymo apeliacijoje būtina pateikti įrodymus, kuriuose užfiksuota, kad žaidėjas buvo nubaustas. Tema rakinama.
 6. Užtildymo apeliacija tvarkinga. Administratorius Sendis_Mendis nubaustas įspėjimu dėl netinkamo „/a“ naudojimo. Tema rakinama.
 7. Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi, @Onyx_Smoker, jeigu nenorite prarasti kanalo, galite pratęsti jo galiojimo laiką pervesdami 25'000€ į Mafijos_Tevas banko sąskaitą. Pavedimo nuotrauką turite įkelti šioje temoje, po mano pranešimu. Tai reikia padaryti iki 2020/07/08.
 8. Gauja tapo oficiali. Lyderis privalo susisiekti su manimi.
 9. Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi, @Moe_Lester, jeigu nenorite prarasti kanalo, galite pratęsti jo galiojimo laiką pervesdami 15'000€ į Mafijos_Tevas banko sąskaitą. Pavedimo nuotrauką turite įkelti šioje temoje, po mano pranešimu. Tai reikia padaryti iki 2020/07/05.
 10. Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi, @Adam_Frank, jeigu nenorite prarasti kanalo, galite pratęsti jo galiojimo laiką pervesdami 15'000€ į Mafijos_Tevas banko sąskaitą. Pavedimo nuotrauką turite įkelti šioje temoje, po mano pranešimu. Tai reikia padaryti iki 2020/07/04.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...