Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Mafijos Senelis

Pagalbininkas

 • 4.551

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 32

  Laimėta dienų

Visi Mafijos Senelis pranešimai

 1. Administratorius Johnson_Thompson yra perspėjamas, kad prieš bausdamas pasirūpintų įrodymais, nes kitą kartą bus baudžiamas įspėjimu. Tema rakinama.
 2. Prieš rašydami papeikimą pasirūpinkite tvarkingais įrodymais. Administratorius nebus baudžiamas. Tema rakinama.
 3. Administratorius Ryan_Barker įspėtas dėl netinkamo „/bausti“ (kick) komandos naudojimo. Tema rakinama.
 4. Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi, @Mase_Mase, jeigu nenorite prarasti kanalo, galite pratęsti jo galiojimo laiką pervesdami 15'000€ į Mafijos_Tevas banko sąskaitą. Pavedimo nuotrauką turite įkelti šioje temoje, po mano pranešimu. Tai reikia padaryti iki 2020/04/04.
 5. Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi, @Rosvaldas, jeigu nenorite prarasti kanalo, galite pratęsti jo galiojimo laiką pervesdami 15'000€ į Mafijos_Tevas banko sąskaitą. Pavedimo nuotrauką turite įkelti šioje temoje, po mano pranešimu. Tai reikia padaryti iki 2020/04/04.
 6. PIRMASIS (ATRANKOS) ETAPAS, Pirmasis (atrankos) etapas vyks balandžio 2 – 3 dienomis. Per šias dvi dienas dalyviai turi susisiekti su organizatoriumi žaidime arba „TeamSpeak“ serveryje ir užfiksuoti savo laikus. Jeigu komanda nesusisiekia nustatytomis dienomis – ji yra diskvalifikuojama. ETAPO TRASA, Trasoje galite treniruotis su komandos draugu, bet būkite atsargūs ir netrukdykite kitiems renginio dalyviams, kurie galimai trasą važiuoja laikui, nes pasiaiškinimai gali ir nepadėti. Transportą ( „Cheetah“ ) treniruotėms galite rasti trasos pradžioje, jis taip pat bus duotas, kai važiuosite laikui. Laikas per kurį įveiksite trasą bus fiksuojamas chronometrais ir surašomas šioje temoje. Į sekantį ( finalinį / paskutinį ) etapą pateks 12 greičiausiai trasą įveikusių komandų. DALYVIŲ UŽFIKSUOTI LAIKAI,
 7. Jūsų asmeninis kanalas sukurtas ir galios iki 2020/11/01, Susisiekite asmeniškai „TeamSpeak“ serveryje dėl kanalo administratoriaus privilegijų.
 8. Gauja tapo oficiali. Lyderis privalo susisiekti su manimi.
 9. Žaidėjas baudžiamas už „Flood/Spam“ yra tada, kai parašo daugiau nei tris žinutes, taip siekdamas atkreipti kitų žaidėjų dėmesį. Užtildymo apeliacija netvarkinga. Tema rakinama.
 10. Jeigu žaidėjas išeina tyčia į AFK rėžimą tam, kad pareigūnas sugaištų daugiau laiko jį veždamas, norint jį išmesti reikia daugiau įrodymų. Administratoriams leidžiama jį išmesti, kai bendras įtarimų lygis yra 60 arba daugiau ( tam įrodyti reikia „/info“ lentelės ) ir tik tada, kai žaidėjas negrįžta iš AFK rėžimo 5 minutes arba daugiau ( laikas sumuojamas, jeigu žaidėjas tyčia išjungia AFK lentelę ir vėl užspaudžia ESC ). Kitą kartą pasistenkite neskubėti ir viską atlikti tinkamai. Tema rakinama.
 11. Administratorius Ignas_Srs įspėtas dėl netinkamo „/bausti“ (kick) naudojimo. Tema rakinama.
 12. Įrodymai nėra tvarkingi – redaguoti, apkarpyti – taip pat nematau žinutės, kad buvote užšaldytas būtent šio administratoriaus. Administratorius nebus baudžiamas. Tema rakinama.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...