as esu reider

Narys

as esu reider

Narys
 • ID

  9592
 • Turinio skaičius

  187
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

3 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

1.233 profilio peržiūros
 1. as esu reider

  Gruzinas_Tortilla laikinai užblokavo Roki_Reider

  jezus marija ir kam cia pakenkiau galiu paklaust?? numire net nespejus man pitsos pasiulyti tai nesiskaito ka zn. ate
 2. as esu reider

  PPF'RC│Papeikimai

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Roki_Reider Pareigūno Vardas_Pavardė žaidime: Ignas_Srs Ką blogo padarė pareigūnas?: Free starai uz keiksmus. iskvietima, begima, noreciau kad direktorius ziuretu i laika ir visur kur reikia. Su darbuotoju neimanoma susikalbet nieko neatsako ignuoruoja tad tenka rasyt papeikima. Įrodymai: https://imgur.com/a/wn6RkU9 Direktoriaus pastaba: Tu įžeidinėjai darbuotoją, iškvietime parašei ".i.", sekimas buvo virš 60 sekundžių, visi yra pažeidimai, už kuriuos darbuotojas turi pilną teisę tave bausti. Darbuotojas nebus baudžiamas.
 3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Roki_Reider• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Teddy_Williams• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Free kick• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/qHmhTB3
 4. e o jus nenorit tu serverio klaidu istaisyt ???

  1. watson

   watson

   Ne rupus miltai kelkite rida

 5. as esu reider

  PPF'RC│Papeikimai

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Roki_Reider Pareigūno Vardas_Pavardė žaidime: @Paulius_Ltugta Ką blogo padarė pareigūnas?: Free starai, kad be dirzo. Toliau Pauliaus irodymuose. Įrodymai: https://imgur.com/a/QJQ7FLf Direktoriaus pastaba: Darbuotojo įrodymai netinka ir darbuotojas bus baudžiamas vienu įspėjimu už blogas /ita naudojimas. Norint kad įrodymai tiktų privaloma būti pateiktas video kaip keleivis sėdi judančioje tr priemonėje.
 6. as esu reider

  Camorra Criminals

  Norejau paklaust ar jus cia prakaitas musa ar kaip cia?
 7. as esu reider

  Camorra Criminals

  Gera gauja sekmes
 8. as esu reider

  100K PICŲ CHALLENGE 

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Roki_Reider prr prr 2. Jūsų /bedradarbiai info lentele: https://prnt.sc/ozq626
 9. as esu reider

  PPF'RC│Papeikimai

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Roki_Reider Pareigūno Vardas_Pavardė žaidime: Martin_Gossard Ką blogo padarė pareigūnas?: Surakino per zona xd be jokiu perspejimu jog i ja vykciau. Tiesiog laukiau jvote pasiemes dviratuka. Btw zadejom daryt grobima po zonos. Įrodymai: https://imgur.com/a/FETxViO Direktoriaus pastaba: Darbuotojas neįspėjo jūsų, kad vyktumėte į zoną. Darbuotojas gauna du įspėjimus už surakinimą gaujinį zonos metu ir už įtarimus.
 10. as esu reider

  [0.1.8.7] pasiūlymas gaisrininkų darbui

  Tai padarykim kad nuo policijos isvis nebegalima pabėgt nei i nama. Pries