Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Ignelis_Kmr

Ignelis_Kmr

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ignelis_Kmr
• Jūsų tikrasis vardas: Ignas
• Jūsų amžius: 15
• Iš kokio miesto esate?: Alytus
• Kokie jūsų charakterio bruožai?: Nu ir paehali :D Taigi sveiki. Pradėsiu nuo to, kad pagal nuotaiką būnu dažnai crazy(Debiliuks) , mėgstu daryt nesąmones, kalbėt nesąmones. Ankščiau labai lengvai susinervuodavau bet dabar ant visko nusispjaut, neklausau ką žmonės kalba apie mane, jeigu žmogus man yra artimas bet daro nesąmones... Tai iš manęs išlenda tėvo rėžimas :DD. Jeigu būnu piktas padarau labai daug klaidų. Ko šitam serveryje tikrai buvo iš mano pusės nemažai :D.
• Laisvalaikio hobis(-iai): Sportas[Bet vistiek esu kaulas], naktinis miestas su draugais, kelionės, laiko leidimas su drauge, šeima ir giminėmis. Toliau kas lieka tai kompiuteris ir 5% mokslų :D.
• Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Turiuuu. Juodą katiną. Micius/Pantera :D.
• Kada pradėjote žaisti SA-MP?: Senai :D Gal nuo 7 metų.
• Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Iš YT ar kito projekto dabar tiksliai nepamenu.
• Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Kadangi visą šitą prisitatymą rašau dėl veiklos neturėjimo ir dar labiau pasidaryt gėdos tai nelabai turiu ką daugiau ir pasakyt :D. Jei kam reik dar pažvengt papaišykit PM numesiu FB .
• Nuotrauka(privaloma): Parinkau pačią kvailiausią kokią tik teturiu :).  https://imgur.com/a/8Pq323E

Redaguota Ignelis_Kmr

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.