Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2015.02.19 visose vietose

  1. Turite gerų pasiūlymų projektui iš programos pusės, kurie padėtų tobulinti projekto modifikaciją? Savo pasiūlymą galite pateikti šioje skiltyje, pasistenkite aprašyti išsamiai, kad pasiūlymas būtų aiškus ir suprantamas. Pildydami naudokite tam skirtą anketą, kuri pateikta žemiau. Pasiūlymų pildymo anketa serveriui. ✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Alutis_Black ✔ Koks tai pasiūlymas: Sukurti Serverio normalia orginalia ir oficialiai radija su tesioginiu eteriu . ✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Spoiler ✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Serverio žaidejai praleistu ge
    6 taškai
  2. Sveiki, šioje temoje kelsiu savo kurtus avatarus. Avatarus kursiu tik tada, kai praeiti avatarai bus surinke bent 5 patinka mygtuko paspaudimus. Norėčiau, jog šitą temą moderatoriai išskirtu. Ačiū. Pirmieji avatarai [150x200]: http://imgur.com/a/UGhPL Antrieji avatarai [150x200]: http://imgur.com/a/hMyRf Tretieji avatarai [150x200]: http://imgur.com/a/s6m7b 15 PATINKA PASPAUDIMAI IR KETVIRTIEJI AVATARAI!
    3 taškai
  3. Sveiki visi, kadangi pastebėjau jog čia darosi labai populiaru aprašyti savo keliones ir kryžkeles SAMP istorijoje, nutariau jog gal būt ir man būtų neblogai aprašyti savo šiokia tokia kelione per projektus. Turint omenyje jog labai mėgstu išlieti savo mintis popieriuje. Taigi gero skaitymo. Chapter I Taigi... Visa mano pradžia prasidėjo 2013 metų gegužės mėnesio viduryje. Kai pradėjo griūti kompiuteris kuris buvo ir taip tragiškos būsenos tėvai nutarė mane nudžiuginti vasarai. Tiesa sakant sunkoka buvo nuo "XP" peršokt ant "7" viskas kiek kitaip ir tas toks žvėriškas greitis... Bet bu
    3 taškai
  4. Micro_Edga ir And_Miami, žinau, kad visuomet iki galo einat už savus, bet ateityje komentavimas be įrodymų, paneigiančių ar patvirtinančių įtariamojo kaltę - atsilieps mediniu stulpu. Mediena impregnuota nuo grybų, kerpių, drėgmės ir ugnies. Grįžtant prie papeikimo... taip, tai galima užskaityti kaip bug'o naudojimas savo labui.... galbūt dėl ko ir neatblokavo pats Mafijos_Tėvas. Tačiau... Žiūrint pagal video laiką kada buvo atsijungta ir prisijungta (skyrė geros kelios minutės) - galima manyti, kad numirus pralaukti ligoninėje ir iš jos pestute grįžt į grobiamos gaujos hood'ą būtų papra
    3 taškai
  5. O man ***** pašalinis aš ar ne , pastovėsiu už savo korišą Pofka, tu Arma kažkada gal ir buvai bahūras, o dabar prasiožinęs pamoiniakas likai ir gali rinktis jau manatkes ir skusti iš žaliosios pusės erdvių, grįšk iš kur atėjai, saulutės vaike.
    3 taškai
  6. Laba diena GreenSide visuomene. Labai patiko paskaitinėti jūsų šias temas, galvojau ir aš čia kažką papaišyti, kad tie kurie nežinot, kas čia per policijos direktorius susipažintumėt nors per popierių su manim. Taigi pradėkim... Chapter I - Pati pradžia samp'e. Pirmą kartą išvis apie samp sužinojau 2013 metų man rodos... birželį. Pradėjau turbūt nuo geriausio serverio kurio buvo galima pradėti, kaip čia daugumą sako, pas ryžą Tai va, kažkaip tada perdaug neužsikabinau, visgi vasara, pc tik vakare kažką pamaxalint. Bet žiemą jau 2014 mano draugas kuris žaidė pas ryžą, tiesiog sako
    2 taškai
  7. Truputis prisiminimų ;** Gaujos Įkurėjai/Lyderiai: Marelis_Vilkas,Seba_Rusakov,Eimis_Pahmielas Gaujos Istoriją Gaujos įkurėjai buvo Marelis_Vilkas, Eimis_Pahmielas ir Seba_Rusakov. Gauja turėjo apie 10-15 aktyvių ir "savų" žmonių. Gauja daugiausiai dėmesio skyrė kitų gaujų uždarymams t.y pastoviais jų grobimais. Ši gauja dar ypač daug dėmesio skyrė ir karui prieš teisėsaugą, buvo kartų kai mes S.W.A.T bazėje prabuvome po valandą ar pusvalandį, buvo net pasiūlytas GW teisėsaugai, bet jie nesutiko. Marelio žodžiai - "norėčiau padėkoti visiems gaujiniams, kurie buvo nuo pat pradžių dar
    2 taškai
  8. Sveiki sukūriau LOGO visiškai nuo 0,vertinkit
    2 taškai
  9. With Background: Animated GIF: ​ 1200x1200 Resolution, without background:
    2 taškai
  10. Labas vakaras mielieji GreenSide serverio žaidėjai. Neturėdamas ką veikti, padariau keletą avatarų, tikiuosi jie jums patiks . Dariau avatarus laisva tema, kokios temos pageidaujate parašykite į komentarus NEGAILĖKITE "PATINKA" UPDATE v2 . NEGAILĖKITE PATINKA UPDATE v3 . (MERGINOS) UPDATE v4 . 420, GANG . UPDATE v5 . MAŠINOS UPDATE v6 . ĮVAIRŪS UPDATE v7. LOLAS, FUTBOLAS UPDATE v8 . ĮVAIRŪS. UPDATE v9. WWE UPDATE v10 . MADA
    1 taškas
  11. Sveiki, kadangi mane visas šitas sudomino dalykas - rašyti blogus, nors pas visus, kiek pastebėjau - biografijos, kurios susiję su šiuo žaidimu. Žodžiu, daug nerašinėsiu, sėkmės skaitant. Pirmas skyrius - pradžia žaidžiant SA:MP Neprisimenu visko puikiai, bet kažką papasakosiu. Kai buvau dar tik šeštokas, mokykloj klasiokai pastoviai kalbėdavo apie GTA:SA, tad jų pokalbiai sudomino ir mane. Pats tai žaidžiau per xbox konsolę, online nežinodavau, svarbu eidavo kodus jungtis ir šaudyt į praeivius. Papasakojau viską klasiokams, tie man sako "Kodėl tau nepabandžius SA:MP?". Susidomėjau. Pa
    1 taškas
  12. GREIT DAR ĮKELSIU KAŽKĄ, GAL TURIT KAS ĮDĖJŲ ? vertinkit, noriu kritikos biški.
    1 taškas
  13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Arma_Speed • Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Pofka_Srd • Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Medikų. • Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Peikiamas yra už tai, kad naudoją serverio klaida. (Tai rimta, net neatbanino ir nemėgink išmazinti įspėjimais) • Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: 1.3.0 Direktorius privalo būti pavyzdys viduomenei, todėl turi vengti necenzūrinės leksikos, čytu, bugų naudojimo. (Šiuo atveju naudojo bugą.) • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : Va užblokavimo anketa. http:/
    1 taškas
  14. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Fedia_Damnas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Lukas_Ltu • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas [Naudoja ALT] • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :
    1 taškas
  15. Geras klausymas, matyt viskas atsisuko prieš jį patį.
    1 taškas
  16. Na jeigu taip yra, tai ok, apie toki dalyka nesidomėjau, žinau, kad s0b turi toki kuris greičiau bėga
    1 taškas
  17. wt?? kur čia čytino? :DD
    1 taškas
  18. Tomas2k15

    Greenside.lt Intro

    Swall, sukūriau paprastą intro, galbūt kas kursit klipus apie serverį and stuff, galėsit panaudot. Daryta Su Ae. Galit #pavertint. Pasijunk HD, pls.
    1 taškas
  19. UŽSAKYMO NELABAI SUPRATAU, BŪTŲ GERIAU, JEI APIBŪDINTUMĖT PLAČIAU.
    1 taškas
  20. Sveikas, Kerkšna (Kaip aš sakau). beabėjo sėkmės tau šitam projekte, manau dar kažkada susitiksim direktorių pareigose, bet tikrai ne Policijos sritį, galbūt kažka sugryši prie gaujų. Perskaičiau viską ir tai suteikė daug prisiminimų, net mane patį paskatinai sukurtį blogą , nu kaip sakoma už litus ten . Lauksiu sekančių dalių, noriu paskaityt ką dar gero nuveikei, kaip aš buvau leavinęs į LV , tada atsimenu mūsų keliai išsiskyrė tik vėl susitikom Dyleriuose bei tuninginiuose, o po kiek laiko tu išėjai i SWAT ir mūsų bendravimas pasibaigė. Iki pasimatymo, mielas drauguži. Kaip sakoma ant dešro
    1 taškas
  21. Vien Meskis_Puma per pirmą direktoriaus minutę spėjo 20 pok'ų numest į ts. Vien žo, nepamiršiu šitos kurioziškos situacijos, nes būtent per tokį stebuklą ir pradėjau savo karjerą. Nemirtingas šitas.
    1 taškas
  22. Rokas

    Unban Micro_Edga

    Neatblokuotas.
    1 taškas
  23. Micro_Edga

    Unban Micro_Edga

    • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Micro_Edga • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Mafijos_Tevas • Už ką buvote užblokuotas ?:Čytinimą, • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : http://www.part.lt/perziura/3f1df1397a76d252a84c8a92c9ae131f485.png P.S. Tu gal Mafijos_Tevai biški atsisėdęs? Manau gerbiamas savininke man pingas yra apie 200 ir labai lagina žinok už nieką užbaninai . Aš atsidėdęs dabar
    1 taškas
  24. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : John'Extazy • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Arma_Speed • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytus • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : http://www.part.lt/perziura/9cd42e556901ef509a4bbcd0e78ffc6e595.png Šitiuacija yra tokia, žaidėjas susinervino jog jo gaujos lyderis praslydo ant bazaro tai sumastė jog reik atsikeršint banu ir pradėjo prisipisinėt prie apsoliučiai nieko. Taigi pradėsiu nuo to jog administratorius kuris užpildė anketą visiškai nenusimano apie neleistinas modifikacijas taigi pirmasis video
    1 taškas
  25. Manęs tai neparašei. Maladiec sakyčiau..
    1 taškas
  26. ✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vainius_Boykaa ✔ Koks tai pasiūlymas: Apie grobimus ✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kaip gaujiniai užgrobia pastatą, kokį, neleistų kitoms gaujoms grobti kito pastato, nes dabar per du pastatus sunkų vaikščioti. ✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Būtų geriau teisėsaugai, sąžiningau būtų žaist. ✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
    1 taškas
  27. John_Extazy

    Unban John'Extazy

    Žmogus nėra kaltas kol jo kaltė nėra įrodyta. Taip, kad nešmeišk. o tavo nuomonė man yra niekas. Ačiū už tavo atsakymą.
    1 taškas
  28. James_Stephen

    Unban John'Extazy

    Gerai,kad tu nenaudoji . Tyliai būk toj savo halabūtkej ir kimarink kaime .
    1 taškas
  29. ♥ - Tokių modu, neieškau, yra A.Ž ir kitos.
    1 taškas
  30. eiii varliau kaii mix'as :ooo niekad nemaniau jog tu turi tokių sugebėjimų.
    1 taškas
  31. Viskas nrml , vietomis nesirišo kameros vaizdas , daina atitiko tokias laidotuves/ tregediją
    1 taškas
  32. Kiek žinau free banas... iš pykčio, kad nesugebėjo paimt mūsų hoodo. Nebuvau pastebėjas, kad kažkas darytu relogus iš musiškiu. Unban...
    1 taškas
  33. JŪSŲ DARBAS : KAINA : [+2 PATINKA]
    1 taškas
  34. JŪSŲ DARBAS : KAINA : [+2 PATINKA]
    1 taškas
  35. Mldc pofka pagaliau *cenzūra* bad sedi pavesy kur ir priklauso! Ozy o tai tu taip spalvotai rasai zajavus su savo tevuku?
    1 taškas
  36. Jau pastraipos pradžioje meluoji Tuo metu kai Rėksnys buvo Taxi/Transporterių direktorius, buvo 2014 metai,, po jo vadovavimo direktorių paėmiau aš tad puikiai pamenų bet šaunu jog paminėjai jį, jis buvo taipogi mano autoritetes ir iki pat šiol gerai sueiname su juo. Jis yra vienas iš šauniausių asmenų kurie išmokė mane kultūros bei kantrumo. Tai pat ir tave pamenu Lukai, kai pradėjai žaisti ir berodos po mano direktoriavimo, taksi vadovu tapai tu argi aš ne teisus ? :/
    1 taškas
  37. Sv Klaidai, dėkui tau taip pat Sveikas Gvidai, man irgi labai malonu susipažinti
    1 taškas
  38. Sv Girtas, dėkui, tu irgi pradėk Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą: Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai); (Doublepost) -Edis_Kingston
    1 taškas
  39. ✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Fedia_Damnas ✔ Koks tai pasiūlymas: Fūristų pasikrovimai su tralu. ✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi siūlau padaryti, kad būtu galima pasirinkti ką nori vežti, pvz motociklai būtu SF, mašinų salono LS ir senų mašinų LV, nebūtinai taip, tačiau principas toks ir manau nunulinti mašinas reiktu, kad būtu tada įdomiau vežioti, nes DPD gavo varikliuko ir nemažai veiklos kai jiems nunulinot, tad taip būtu įdomiau. ✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Nebetrūks serveryje mašinų, bus lengviau daryti treniruotes, pagyvins fūristus, nes žaidėjai g
    1 taškas
  40. Sveiki , aš esu eBond . [ Bondas ] Taigi man pasidare labai įdomu kokia gi jūsų mėgstamiausią komanda Rašyk į komentarus , ir mes kartu nuspresim žaidėju komanda . Stadionas / Šalis-Miestas / Treneris / Komanda Ispanijos '' La Liga '' - TOP 3 [ `` Santiago Bernabeu `` ] Ispanija - , Carlo Ancelotti , Real Madrid - - ( 17 balsai(-ų) [ `` Camp Nou `` ] Ispanija - , Luis Enrique , Barcelona - - ( 6 balsai(-ų) [ `` Vicente Calderon `` ] Ispanija - , Diego Semeone , Atletico Madrid - - ( 0 balsai(-ų) Anglijos '' Priemer Lyga ''
    1 taškas
  41. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Fedia_Damnas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Deimantas_Armani • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas, žaidėjas naudoja game speed`ą per s0bet`ą (pastebėkite kaip jo žingsniai slysta palei žemę ir kaip bėgu aš), taip pat žaidėjas parašė, kad jo neprigausiu ir esu vaikas (rašė į sms, matote video), o tai jau yra prisipažinimas, kad žaidėjas naudoja čytus. Jai dar nepakanka įrodymu, pažiūrėkit jis bėga su statine greičiau, nei aš su space + shift. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :
    1 taškas
  42. Šarūnai nusišnekėjai, taupau naujam kompui, žadu po egzų nusipirkti, bet dėl jūsų tokių "kompą normalų nusipirk", ne visi esame išlepinti ir tėvai ne visiems viską perką, tai paremk mane, nupirk normalų kompą, jai tau pinigais švaostytis taip ppat lengvai kaip šiais žodžiais. Rafael, koks skirtumas vistiek tu negali tempti iš darboviečių darbinių tr. priemonių. P.S. Nemanau, kad reikia keisti tvarką serverio, sumažinti tiesiog iki 2-3 dviračių, tai nuims biški lago ir taxistai gaus iškvietimų daugiau, reiktu pamažinti kai kur darbines tr. priemones, nes jų ryškiai per daug, ypač darbuose be p
    1 taškas
  43. Štai ši idėja man patiko ir su ja sutinku, taip pat skatintu jaunuosius investuotojus (virtualiai), nieko neprarandant, bet tada siūlau papildyti, kad akcijos statūsus padaryti tokius pat kaip realybėje, kad kiltu ir kristu jų vertė panašiai (tik greičiau) ir taip pat siūlau, jog akcijų vertė keistusi kas 12h-1 dienos.
    1 taškas
  44. Man idėja patiko ir su ja sutinku, tik reiktu papildyti, kad kratą daryt namuose galėtu tik tada, jai žaidėjas prisijungęs ir turi daugiau, nei 3-5 įtarimo lygius, tokiu atveju būtu galima daryti kratą, žaidėjui praneštu, kad jo namuose daroma krata, viryklę nebegaminant būtu galima surinkti ir idėti į spintą, o taip tuomet paslėpti. Kaip konfiskuoti viryklę? Pareigūnas turi surasti ją (ji gali aiškus būti ir objekta pvz sofoje), priėjus prie jos paspaudus „Y“ jis ją surinktu, konfiskuotu samagoną (konfiskuotą samagoną vežtu į komisariatą, kuriame gautu 10l/300LT) ir namo savininkas būtu baudž
    1 taškas
  45. Atranka į direktorių prižiūrėtoją, 2015.01.28 - 2015.01.31 Kas yra direktorių prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto direktorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali. #MINIMALŪS REIKALAVIMAI, • Neturėti forume nė vieno įspėjimo; • Forume būti praleidus bent vieną dieną; • Dauguma forume parašytų pranešimų turi būti argumentuoti. • Neturėti serveryje jokio įspėjimo; • Serveryje būti praleidus bent dvi valandas; • Amžiaus riba nuo 16 metų; • Mokėti
    1 taškas
  46. Trumpa atrankos apžvalga, Visų pirma noriu padėkoti tiems, kurie dalyvavo ir išeikvojo savo brangų laiką šiai atrankai. Anketų buvo tikrai gerų, dauguma jų tiesiog norėjau perkelti į moderatorių atrankos temą, bet tokios tos taisyklės. Kaip ir žinote, šios atrankos metu buvo renkamas vienas žmogus, kuris turėjo užimti direktorių prižiūrėtojo pareigas, todėl išimčių nedarėme (nors ir labai norėjome), pasirinkome vieną žmogų, kuris mūsų, serverio savininkų nuožiūra atitiko visus kriterijus ir yra tas, kuris turi būti direktorių prižiūrėtoju mūsų projekte. Ačiū jam ir jums, jog esate kartu su mu
    1 taškas
  47. Dar čia ne viskas Ryt sunkiai baigsiu + per medinį tėvo kompą rašau.
    1 taškas
  48. Rezultatai bus paskelbti 2015.01.31 vėlai naktį, arba 2015.02.01 vakare. Tema rakinama.
    1 taškas
  49. Kreditų pirkimas elektroninės bankininkystės būdu, Tai pats greičiausias ir pats patikimiausias būdas mūsų parduotuvėje apmokėti už kreditus. Mokėjimo užskaitymas užtrunka tik iki 15 minučių. Prieš perkant kreditus nesvarbu ar tuo metu serverio žaidėjas bus prisijungęs ar atsijungęs. 1. Forumo navigacijoje (viršuje) susiraskite mygtuką "Paslaugos". Paspauskite ant jo. 2. Atsidariusiame naujame lange į tuščią laukelį įrašykite tikslų savo serverio žaidėjo (ne forumo vartotojo) Vardas_Pavarde (negali būti lietuviškų raidžių). Atlikus spauskite žalią mygtuką "Toliau".
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.